Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Μερικοί λόγοι για να ΜΗΝ αγοράσετε I-Pad.


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
13 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1   philduke7

philduke7

    iPH newbie

  • 42 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 10/07/2010 - 14:04

Βρηκα αυτο το αρθρο και σας το παρουσιαζω
Μερικοί λόγοι για να ΜΗΝ αγοράσετε I-Pad.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   Researcher

Researcher

    iPH Hero

  • 3615 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 10/07/2010 - 14:07

Επίσης να προσθέσω πως βγαίνει μόνο σε ένα χρώμα! Απαράδεκτο!

#3   Nexecreap

Nexecreap

    iPH Addict

  • 643 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 10/07/2010 - 14:09

Μάλλον εσείς που θα γράψετε και θα υποστηρίξετε αυτή την άποψη είτε δεν το έχετε αγγίξει ποτέ να δείτε ότι τίποτα αυτά που αναφέρονται παραπάνω είτε απλά προσπαθείτε να πείσετε τον εαυτό σας ότι είναι ένα γιγαντιαίο iPhone και δεν το χρειάζεστε. (Οι λόγοι δικοί σας)

Φιλικά πάντα :rolleyes:

#4   philduke7

philduke7

    iPH newbie

  • 42 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 10/07/2010 - 14:11

Μάλλον εσείς που θα γράψετε και θα υποστηρίξετε αυτή την άποψη είτε δεν το έχετε αγγίξει ποτέ να δείτε ότι τίποτα αυτά που αναφέρονται παραπάνω είτε απλά προσπαθείτε να πείσετε τον εαυτό σας ότι είναι ένα γιγαντιαίο iPhone και δεν το χρειάζεστε. (Οι λόγοι δικοί σας)

Φιλικά πάντα :rolleyes:



Αγαπητε φιλε εισαι ελευθερος να γραψεις στο blog την αποψη σου! Θα χαρω πολυ να δω και την αλλη πλευρα του νομισματος!
Φιλικα! :rolleyes:

#5   chris

chris

    iPH newbie

  • 94 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 10/07/2010 - 14:11

fail blog.. Πως φενεται απο το "review" οτι δεν το εχει χρησιμοποιησει...

#6   3ftw

3ftw

    iPH Addict

  • 604 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 10/07/2010 - 14:12

νομιζω τα λεει καλα ο τυπος...για μενα το ipad ειναι μονο για τους gadgetakides...καλυτερα παρτε ενα iphone 4..:P

#7   Nexecreap

Nexecreap

    iPH Addict

  • 643 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 10/07/2010 - 14:14

νομιζω τα λεει καλα ο τυπος...για μενα το ipad ειναι μονο για τους gadgetakides...καλυτερα παρτε ενα iphone 4..:P


Μιλάμε για δύο ΤΕΛΕΙΩΣ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ προιόντα. δεν είναι όπως το iPod Touch με το iPhone. Το iPad είναι κατά τη γνώμη μου κάτι εντελώς διαφορετικό (καινούρια κατηγορία, αν θέλετε) και δεν μπορείς να πεις θα πάρω ή iPhone 4 ή iPad.
Δεν ξέρω αν με καταλαβαίνετε.

#8   philduke7

philduke7

    iPH newbie

  • 42 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 10/07/2010 - 14:14

Αγαπητε φιλε εισαι ελευθερος να γραψεις στο blog την αποψη σου! Θα χαρω πολυ να δω και την αλλη πλευρα του νομισματος!
Φιλικα! :rolleyes:



fail blog.. Πως φενεται απο το "review" οτι δεν το εχει χρησιμοποιησει...



νομιζω τα λεει καλα ο τυπος...για μενα το ipad ειναι μονο για τους gadgetakides...καλυτερα παρτε ενα iphone 4..:P



#9   3ftw

3ftw

    iPH Addict

  • 604 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 10/07/2010 - 14:17

Μιλάμε για δύο ΤΕΛΕΙΩΣ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ προιόντα. δεν είναι όπως το iPod Touch με το iPhone. Το iPad είναι κατά τη γνώμη μου κάτι εντελώς διαφορετικό (καινούρια κατηγορία, αν θέλετε) και δεν μπορείς να πεις θα πάρω ή iPhone 4 ή iPad.
Δεν ξέρω αν με καταλαβαίνετε.

ναι απο την στιγμη π προοριζετε σαν λυση ενος netbook ευχρηστο κτλπ πρεπει να πληρη εστω καποιες προδιαγραφες...δεν ειμαι troll..αλλα δειτε το με βαση την λογικη...δεν κρινω αυτους π πηρανε...

#10   Paris1986

Paris1986

    iPH Community Leader

  • 12705 μηνύματα
  • Twitter:@par1scha
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 1st gen
  • GameCenter:Par1s

Δημοσίευση 10/07/2010 - 14:20

Ειναι υποκειμενικο λιγο το αρθρο αυτο και γιατι το λεω...

Καλλιστα θα μπορουσε ο ιδιος η και καποιος αλλος να πει παρομοια πραγματα και για το iPhone...Δεν κανει το ενα δεν κανει το αλλο ΑΛΛΑ ολοι μας το εχουμε και οι περισσοτεροι θα παρουμε και το καινουργιο(εγω ακομα δεν ξερω,περιμενω να το δω απο κοντα πρωτα).

Εγω παντως επειδη ημουν τελειως κατα οταν εγινε η παρουσιαση του iPad και μπορειτε ολοι σας να δειτε το τι ειχα γραψει στο αναλογο θεμα στην ενοτητα Κοσμος,πλεον εχω αλλαξει τελειως αποψη πανω στο θεμα απο την μερα που το ειδα και σκεφτηκα οτι για την χρηση τελικα που το θελω μου κανει και μου περισσευει.Δεν θα μπω σε κανεναν διαξυφισμο με κανεναν απο εδω γιατι ουτε θελω να του αλλαξω γνωμη ουτε τιποτα.Απλα πρωτα πριν το κατηγορησετε(οπως εκανα και εγω στην αρχη) σκεφτειτε τι προσφερει και μετα πειτε το οτιδηποτε.

Επισης μην μπαινετε στο τριπακι να το συγκρινεται με κανεναν netbook,laptop γιατι ειναι ακυρη η συγκριση.Αλλο το ενα αλλο το αλλο.Φυσικα και το laptop για εμενα ειναι καλυτερο.

#11   tomklm

tomklm

    iPH newbie

  • 58 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • Tablet:iPad Air 2 +4G
  • GameCenter:tomklm

Δημοσίευση 10/07/2010 - 14:41

για μενα ειναι ενα πολυ ωραιο gadget αλλα σεβομαι αυτα που λεει στο blog...

ειλικρινα μου τη σπαει που δεν μπορω να δω flash video-site,
με νευριαζει που δεν υποστιριζει multitasking
και τρελενομαι που δεν μπορω να συνδεσω εξ.συσκευη usb πχ hdd ή stick

θα το προτιμουσα αν ειχε ενα mac os x φορτωμενο...θα εκανε παπαδες...

ολα αυτα που λεει στο blog ισχυουν οφειλουμε να τα παραδεχτουμε...

ειναι designato στυλατο και προπαντων...ειναι apple!!(χωρις αυτο να το κανει ομως οτι ειναι το απολυτο εργαλειο..)

#12   Nikos123

Nikos123

    iPH Addict

  • 691 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 10/07/2010 - 16:28

Θα συμφωνήσω απόλυτα με τον Πάρη. Ήμουν και εγω ένας απο αυτούς που όταν είχε γίνει η παρουσίαση το κατέκρινα αλλα τελικά όταν το είδα απο κοντά το λάτρεψα περισσότερο και απο το iphone. Δεν έχει καμία σχέση με netbook αλλα ούτε και με κινητό. Το έχω κοντά 2 μήνες και το παίρνω σχεδόν πάντα στη δουλειά μου. Αυτά

Τελευταία επεξεργασία από: Nikos123, 10/07/2010 - 16:32


#13   SolidSnake

SolidSnake

    iPH Contributor

  • 1586 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 10/07/2010 - 17:08

fail blog.. Πως φενεται απο το "review" οτι δεν το εχει χρησιμοποιησει...


Αυτός τουλάχιστον έγραψε κάτι εσύ τπτ κ απλά κρίνεις

Κ όντως το iPad είναι ο killer των netbbos όπως είχα ακούσει
πως είναι ο killer έχωντας λιγότερες λειτουργίες από αυτό.

Βασίζεται πάνω στν φήμη του iPhone και για αυτό θα αγοραστεί και ναι δν μ'αρέσει πολύ αλλά θα αγόραζα ένα από περιέργεια
αλλά δεν λέει να θέλω να μπω στο iphoneHellas και να μην μπορώ να ακούω μουσική επειδή δεν υποστηρίζει multi tasking
εδώ το Κ700 που πήρα το 2005 υποστήριζει το iPad γτ όχι

#14   DaKnOb

DaKnOb

    iPH Contributor

  • 1336 μηνύματα
  • Twitter:@DaKnObCS
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • GameCenter:DaKnObCS

Δημοσίευση 05/08/2010 - 17:28

Αν θελετε να καταλάβετε γιατί κανένας από τους λόγους δεν ησχύει, δείτε στο youtube.com/apple την ανακοίνωση του άι Πάντ. (Μόνο 4 βίντεο των 25 λεπτών).




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1

0 μέλη, 1 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες