Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Power Support's Crystal Film For iPhone 3G


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
27 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1   aC3

aC3

    iPH Contributor

  • 1199 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:_aC3_

Δημοσίευση 23/04/2009 - 20:58

Crystal Film For iPhone 3G


Posted Image


Το Crystal Film της Power Support μου έγινε δώρο τον ιανουάριο λόγο γενεθλίων, αλλά επειδή την προηγούμενη μέρα είχα αλλάξει screen protector (δυστυχώς) δεν την δοκίμασα μέχρι σήμερα.
Το αποτέλεσμα είναι πραγματικά απίστευτο.

Posted Image


Στο σετ περιέχονται 2 screen protectors, και ένα film το οποίο το βάζετε και το βγάζετε στην οθόνη του τηλεφώνου και αφαιρεί ακόμα και τον πιο απειροελάχιστο κόκο σκόνης.
Το συγκεκριμένο screen protector προσφέρει το καλύτερο anti-glare που έχω δεί μέσω ενός πολύ ωραίου noise effect!
Η υφή του είναι πραγματικά μοναδική και απίστευτη η αίσθηση της επαφής του δαχτύλου με το iPhone.
Εάν είχατε χρησιμοποιήσει ποτέ κάποιο screen protector που έλεγε ότι δεν αφήνει κανένα σημάδι από δαχτυλιές και το θεωρήσατε ορθό, τότε δεν έχετε δοκιμάσει (προφανώς) αυτό το screen protector. Ακόμα και μετά από υγρασία (μέσω αναπνοής) στην οθόνη και πίεση του δακτύλου δεν μένει κανένα σημάδι.
Για τους τελειομανείς (σαν και εμένα) εκεί έξω που έστω και ένα χιλιοστό του χιλιοστού να μην εφαρμόζει το screen protector  τους πειράζει και ποτέ δεν μπόρεσαν να κάνουν perfect Install, αυτές οι εποχές τέλειωσαν. Είναι πραγματικά το πιο εύκολο σε εγκατάσταση screen protector του κόσμου. Σε οδηγεί μόνο του.
Και το πιο καταπληκτικό από όλα? Όλο αυτό το set με τα απίθανα αυτά screen protectors κάνει μόνο 14.95$! Τέρμα ποια τα 20ευρώ για "μούφες" που περιείχαν και μόνο ένα screen protector.

Υφή: 5/5
Προστασία: 5/5
Εφαρμογή: 5/5


Official Site:Crystal Film for iPhone 3G


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   edafermosjunior

edafermosjunior

    iPH User

  • 138 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 24/04/2009 - 10:31

Μηπως ξερουμε και σε ποια μαγαζια θα ειναι διαθεσιμο ??? να φανταστω μονο στα μαγαζια της apple e ??

#3   aris1978

aris1978

    iPH newbie

  • 51 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 24/04/2009 - 11:37

Συγγνώμη για την άγνοια αλλά πια η διαφορά μεταξύ Power Support Crystal Film Set for iPhone 3G και Power Support Anti-Glare Film Set for iPhone 3G?Δηλαδή τι κάνει το anti-glare?Και σε πόσο καιρό στο έστειλαν?

#4   fuzzy

fuzzy

    iPH Addict

  • 725 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 24/04/2009 - 11:46

Quote

Το Crystal Film της Power Support μου έγινε δώρο τον ιανουάριο λόγο γενεθλίων,



Το συγκεκριμένο screen protector προσφέρει το καλύτερο anti-glare που έχω δεί μέσω ενός πολύ ωραίου noise effect!


Mα αυτό που σου έκαναν δώρο δεν είναι το anti-glare αλλά το crystal από ότι γράφεις...  ??? Πουλάνε 2 διαφορετικά screen protectors εσύ τελικά ποιό πήρες?

Όλα τα crystal κάνουν δαχτυλιές αλλά έχουν πεντακάθαρη απεικόνιση εικόνας, ενώ τα Anti-glare δεν κάνουν δαχτυλιές αλλά συνεφιάζουν λίγο την οθόνη (αυτό το noise effect που γράφεις).

#5   hci1999

hci1999

    iPH newbie

  • 74 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 24/04/2009 - 12:19

Χαίρεται, πώς μπορούμε να το προμηθευτούμε;

Από ποιο μαγαζί και όχι από το Internet;

#6   blu

blu

    iPH User

  • 112 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 24/04/2009 - 14:04

1

#7   marios_jet

marios_jet

    iPH newbie

  • 7 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 24/04/2009 - 19:53

Λιγες λεπτομεριες θα θελαμε για το που μπορουμε να το  προμηθευτουμε (στην Ελλαδα)

#8   tsour69

tsour69

    iPH newbie

  • 12 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 25/04/2009 - 01:20

Παιδια στο site που την πουλανε,εχει ναι μεν 14 εβρω αλλα τα ταχυδρομικα εξοδα για να ερθει στην Ελλαδα ειναι τα λιγοτερα 26 εβρω παρακαλω, οποτε οσο και καλη να ειναι φιλε μου οπως λες,σιγουρα δεν αξιζει να την πληρωσεις 40 εβρω!!!!!

#9   koumpou

koumpou

    iPH newbie

  • 42 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 25/04/2009 - 01:34

κοιταξε κανεις αν το μαγαζι που πουλαει τo πακετο στο ιντερνετ το στελνει στην Ελλαδα; εψαξα να δω αν στελνει παραγγελιες εκτος αμερικης αλλα δεν βρηκα κατι...

#10   koumpou

koumpou

    iPH newbie

  • 42 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 25/04/2009 - 01:35

οκ tsour69...με καλυψες!!!!

#11   leon00

leon00

    iPH Enthousiast

  • 504 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 8 Plus

Δημοσίευση 25/04/2009 - 08:56

στο ebay ειδα οτι τοχουν US $14.95 απο αμερικη
και απο αγγλια 12,5 λιρες
με τα μεταφορικα

#12   mitsos_82

mitsos_82

    iPH newbie

  • 90 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 25/04/2009 - 13:04

Και εγω πηγα να το παραγγειλω αλλα μολις ειδα μεταφορικα 20e το ακυρωσα.

#13   Tsopanos

Tsopanos

    iPH Honoured Member

  • 595 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 25/04/2009 - 13:48

Εμένα μου το είχαν φέρει από Αγγλικό Apple Store (έχει και Apple ID πάνω!) κι έχω να πω τα ακόλουθα:

+) Κορυφαία αίσθηση αφής
-) Ανήκει στην κατηγορία φιλμ τοποθετούμενα χωρίς σαπουνόνερο πράγμα που σημαίνει ότι εξαιρετικά πιθανό είναι να μείνουν βρωμιές μεταξύ φιλμ και οθόνης.

Εγώ προσωπικά προτείνω τα Best Skins Ever (http://www.bestskins...-3G-Skin/Detail)



#14   karotaki

karotaki

    iPH Addict

  • 685 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 27/04/2009 - 01:38

Παιδιά δεν κανονίζουμε καμμία ομαδική παραγγελεία αν είναι όντως τόσο καλό αυτό το πράγμα ώστε να μειώσουμε τα μεταφορικά;

#15   DiMouBmX

DiMouBmX

    iPH Member

  • 275 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 27/04/2009 - 15:34

οντως μια ομαδικη παραγγελια θα ηταν κομπλε για ολους μας αλλα το θεμα ειναι .που μενει ο καθενας?? ???

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1

0 μέλη, 1 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες