Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Μεγεια το......Bumpers?


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
8 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1   iLuxus

iLuxus

    iPH Hero

  • 5344 μηνύματα
  • Twitter:@iLuxus
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • Tablet:iPad Air
  • GameCenter:apw_Ultra

Δημοσίευση 05/08/2010 - 02:39

Καλημέρα παιδιά,

Ιδιοκτήτης και εγώ πλέον του iPhone 4, θα ήθελα να σας ενημερώσω για το τη παρατήρησα. Καλύπτοντας λοιπόν με το/τα δάχτυλα το επίμαχο σημείο, εγώ προσωπικά χάνω από μια μέχρι δυο μπάρες, ανάλογα τα κέφια του. ;-)




ps: Αλλά τη ανάγκη έχουμε! Μας σκέφτηκε πάλι η Apple με τα free Bumpers? iPhone 4 Case Program Ορίστε και η δικιά μου. 8)

∼ Να είσαι ο εαυτός σου, όλοι οι άλλοι ρόλοι είναι πιασμένοι ∼


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   giannos9

giannos9

    iPH User

  • 118 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 05/08/2010 - 03:22

χαχαχαχαχ μαρεσε το καλημέρα.. Αλλά δεν έχεις άδηκο επειδή έιναι πρωί! φίλε πες εγώ παρήγειλα το μάυρο,, μου δίνει επιλογή να διαλέξω πια bumper να πάρω ?

#3   panakk87

panakk87

    iPH Member

  • 293 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 05/08/2010 - 04:54

Με γεια σου Φιλε !
Να ναι γερό και δυνατό σου εύχομαι !

#4   Agnwristos

Agnwristos

    iPH Contributor

  • 926 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:Agnwristos

Δημοσίευση 05/08/2010 - 08:52

Εγώ θα έλεγα να το επιστρέψεις εφόσον έχουν ακόμα (άν έχουν) γιατι γενικά υποπτευόμαστε επισκευή του προβλήματος σε νέες παρτίδες..

#5   god21

god21

    iPH Contributor

  • 1019 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 05/08/2010 - 10:21

Ζηλεύωωωωωωωωωωωωωωωωωωω. Με γεια φίλε μου, με γεια!!!Απ' ότι έχω καταλάβει είσαι και πολύ fan boy της apple! ;)

#6   DINFUN

DINFUN

    -

  • 16182 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 05/08/2010 - 10:27

Από ελλάδα δεν μπορούμε να παραγγείλουμε δυστυχώς τουλάχιστον εγώ δεν κατάφερα.. :(

#7   vasilakis13

vasilakis13

    iPH Member

  • 277 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:mbp 13'', imac 24''

Δημοσίευση 05/08/2010 - 11:46

Και γω δεν τα καταφερα! Αναγνωριζει την ip adress και με πεταει κατευθειαν στο ελληνικο.

#8   DINFUN

DINFUN

    -

  • 16182 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 05/08/2010 - 12:50

Εάν μπεις με τον us account μπορείς να κατεβασεις την εφαρμογή .. Το θέμα είναι πως δίνοντας τα στοιχεία σου στο country δεν σου έχει επιλογή Greece.. :(

#9   iLuxus

iLuxus

    iPH Hero

  • 5344 μηνύματα
  • Twitter:@iLuxus
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • Tablet:iPad Air
  • GameCenter:apw_Ultra

Δημοσίευση 05/08/2010 - 13:52

@panak87..ευχαριστω φίλε μου ;)

@Agnwristos...Το γνωρίζω αλλά το πρόβλημα σε εμένα δεν είναι ιδιαίτερο. Ήμουνα στο περίμενε σχεδόν από τότε που βγήκε για να το πάρω ! (συμβόλαιο με πάροχο) και σύμφωνα με την έλλειψη που παίζει εδώ (Γαλλία) χλωμό το βλέπω να στήνομαι πάλι κάνα δίμηνο μέχρι να το πάρω.

@god21.....;-)




ps: Τώρα σύμφωνα από της συζητήσεις σας, κατάλαβα ότι δεν παίζει στην Ελλάδα! Και προφανώς σε καμιά χωρά που δεν έχει έρθει ακόμα επίσημα το iPhone 4, και δεν υπάρχει κάποιο επίσημο Apple Store, η κάτι αντίστοιχο. (μένει η εξακρίβωση!) Κοιτάχτε με τους παρόχους σας όταν έρθει επίσημα στην Ελλάδα, τη έχουνε να σας προτείνουνε! Άσε που μέχρι τότε, λογικά δεν θα υπάρχει πρόβλημα.

Έτσι και αλλιώς, εδώ η Apple το προτείνει για όσους το αγοράσανε πριν από της 30 Σεπτεμβρίου. Που λογικά σημαίνει ότι στης παρτίδες από εκεί και πέρα, θα έχει χορηγηθεί το πρόβλημα! (το ελπίζουμε!)

''If you purchase an iPhone 4 before September 30, 2010, you are eligible to receive an iPhone 4 Bumper or a select third-party case from Apple at no charge.''

Τελευταία επεξεργασία από: iLuxus, 05/08/2010 - 20:56

∼ Να είσαι ο εαυτός σου, όλοι οι άλλοι ρόλοι είναι πιασμένοι ∼





Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες