Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

πως κατεβαζω θεματα κ.α απο το www.ModMyi.com


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
18 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1   alxioaa

alxioaa

    iPH Enthousiast

  • 370 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen + 4G
  • GameCenter:ΔΕΝ ΠΑΙΖΩ.!

Δημοσίευση 14/08/2010 - 12:24

μπηκα σε αυτην την σελιδα οπου εχει πολλα και διαφορα..απο θεματα ..icons..τα παντα...

http://modmyi.com/forums/downloads.php

αλλα οταν πηγαινω να κατεβασω ας πουμε ενα θεμα και ενω βλεπω στα αριστερα της σελιδας την εικονα που θελω οταν παταω στο λινκ downloads μου βγαζει σφαλμα ...και μου λεει πως το αρχειο δεν υπαρχει..error-file not fount..
το ιδιο μου βγαζει σε ολα..!!!ουτε ενα δεν καταφερα να καταβασω..

θελει καμια μαγκια..??εχει κανα κολπακι τι γινετε ακριβως..???

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   thanasis

thanasis

    iPH Guru

  • 9488 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 14/08/2010 - 12:48

Μπορείς να τα κατεβάσεις μόνο από το repo τους..

ezgif_com_crop_2.gif


#3   alxioaa

alxioaa

    iPH Enthousiast

  • 370 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen + 4G
  • GameCenter:ΔΕΝ ΠΑΙΖΩ.!

Δημοσίευση 14/08/2010 - 12:58

ΚΑΙ ΠΟΥ ΘΑ ΒΡΩ ΤΟ ΡΕΠΟ ΤΟΥΣ ΠΙΟ ΑΚΡΙΒΩς ΕΙΝΑΙ..???δεν εχει το ρεπο στην σελιδα..μονο επιλογη να το κατεβασω

#4   alxioaa

alxioaa

    iPH Enthousiast

  • 370 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen + 4G
  • GameCenter:ΔΕΝ ΠΑΙΖΩ.!

Δημοσίευση 14/08/2010 - 14:06

αυτο το ρεπο το ειχα εγκατεστημενο..!!

http://www.mediafire...zd1951ai6bdg...

μπηκα απο το iphone kai me to safari εδω modmyi.com/cydia/
..
ανοιξε η σελιδα αλλα και παλι δεν μπορω να κατεβασω...

τι σκατα συμβαινει..???

#5   alxioaa

alxioaa

    iPH Enthousiast

  • 370 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen + 4G
  • GameCenter:ΔΕΝ ΠΑΙΖΩ.!

Δημοσίευση 14/08/2010 - 14:33

αυτο το ρεπο το ειχα εγκαταστήσει κ γω

...http://apt.modmyi.com/...

μπηκα απο το iphone kai me to safari εδω modmyi.com/cydia/
..
ανοιξε η σελιδα αλλα και παλι δεν μπορω να κατεβασω...

τι σκατα συμβαινει..???



#6   sosimple

sosimple

    iPH newbie

  • 53 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 14/08/2010 - 17:18

Μήπως απλά έχει διαγράφει το αρχείο απο εκεί που είχε ανεβεί κάποτε; Συμβαίνει...

#7   sosimple

sosimple

    iPH newbie

  • 53 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 14/08/2010 - 17:35

ξέχασα να γράψω ότι το modmyi θέλει registration για να κατεβαζεις κάποια θέματα πχ στο pc και μετά αφού τα ξεζιπαρεις να τα καταφέρεις στο iPhone στον αντίστοιχο φάκελο των θεμάτων και να τα ενεργοποιησεις με το winterboard. Επίσης απο τα repo δεν μπορείς να κατεβαζεις απο pc αλλά κατεβαζεις μέσω cydia έχοντας προσθέσει το αντίστοιχο repo αν δεν το έχει ήδη, δε θυμάμαι , νομίζω το έχει.

#8   alxioaa

alxioaa

    iPH Enthousiast

  • 370 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen + 4G
  • GameCenter:ΔΕΝ ΠΑΙΖΩ.!

Δημοσίευση 14/08/2010 - 23:38

ξέχασα να γράψω ότι το modmyi θέλει registration για να κατεβαζεις κάποια θέματα πχ στο pc και μετά αφού τα ξεζιπαρεις να τα καταφέρεις στο iPhone στον αντίστοιχο φάκελο των θεμάτων και να τα ενεργοποιησεις με το winterboard. Επίσης απο τα repo δεν μπορείς να κατεβαζεις απο pc αλλά κατεβαζεις μέσω cydia έχοντας προσθέσει το αντίστοιχο repo αν δεν το έχει ήδη, δε θυμάμαι , νομίζω το έχει.

Έκανα έγγραφη φιλε μ κανονικά αλλά κ πάλι δεν μπορώ να κατεβασω τπτ στο pc μου..!!!
Είναι δυνατόν να είναι όλα τα αρχεία άκυρα κ να μου βγάζει error file not fount..???
Όχι..κάτι άλλο θα συμβαίνει αλλά τι..;;;

#9   sosimple

sosimple

    iPH newbie

  • 53 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 15/08/2010 - 05:52

Για δώσε ενα link απο αυτά που δεν μπορείς να κατεβαζεις να τεσταρω.

#10   alxioaa

alxioaa

    iPH Enthousiast

  • 370 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen + 4G
  • GameCenter:ΔΕΝ ΠΑΙΖΩ.!

Δημοσίευση 15/08/2010 - 07:59

Για δώσε ενα link απο αυτά που δεν μπορείς να κατεβαζεις να τεσταρω.

Οριστεί φίλος μ..!!!
http://modmyi.com/forums/downloads.php
Δες κ
Μόνος σου..π.χ θέματα..θέματα για μπαταρία..οτιδηποτε δηλ..!!!
Δεν μπορώ να κατεβασω στο pc moy

#11   sosimple

sosimple

    iPH newbie

  • 53 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 15/08/2010 - 10:27

Καταρχήν έχεις ενα δίκιο. Δεν είμαι σε pc αλλά δοκίμασα να κατάβαση απο το κινητό πατώντας το κουμπί download και μου έβγαζε και εμένα μυνηματα λάθους. Δοκίμασα όμως μετά πχ να κατάβαση το resident evil battery αλλά αυτή τη φορά δεν πάτησε απλώς το κουμπί download αλλά επέλεξα download (χρησιμοποιώ icabmobile που μου δίνει τέτοια επιλογή και έχει και ενσωματωμένο downloader για os4- στο pc μπορείς να κανείς το ίδιο). Λοιπόν κοίταξα τι κατέβηκε και ήταν ενα αρχείο mplampla.rar.php Μόλις έκανα rename και αφαιρεσα το php , το αρχείο .rar που απομένει ανοίγει μια χαρά. Δεν ξέρω γιατί συμβαίνει αυτο στο συγκεκριμένο site, δε συνεβαινε παλαιά, αλλά κατεβαίνουν όλα έτσι.

#12   alxioaa

alxioaa

    iPH Enthousiast

  • 370 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen + 4G
  • GameCenter:ΔΕΝ ΠΑΙΖΩ.!

Δημοσίευση 15/08/2010 - 11:22

Καταρχήν έχεις ενα δίκιο. Δεν είμαι σε pc αλλά δοκίμασα να κατάβαση απο το κινητό πατώντας το κουμπί download και μου έβγαζε και εμένα μυνηματα λάθους. Δοκίμασα όμως μετά πχ να κατάβαση το resident evil battery αλλά αυτή τη φορά δεν πάτησε απλώς το κουμπί download αλλά επέλεξα download (χρησιμοποιώ icabmobile που μου δίνει τέτοια επιλογή και έχει και ενσωματωμένο downloader για os4- στο pc μπορείς να κανείς το ίδιο). Λοιπόν κοίταξα τι κατέβηκε και ήταν ενα αρχείο mplampla.rar.php Μόλις έκανα rename και αφαιρεσα το php , το αρχείο .rar που απομένει ανοίγει μια χαρά. Δεν ξέρω γιατί συμβαίνει αυτο στο συγκεκριμένο site, δε συνεβαινε παλαιά, αλλά κατεβαίνουν όλα έτσι.

με δυο λογια αγαπητε μου τι ακριβως πρεπει να κανω για να κατεβασω σε pc..??τωρα οταν πηγαινω στην επιλογη downloads μου κατεβαινει ενα αρχειο αποθηκευεται στον δισκο μου αλλα ειναι html.. δεν ειναι rar...προσπαθησα να το μετονομασω σε rar αλλα και παλι δεν εχει τπτ μεσαα..!!!αυτο το icamobile που λες απο που μπορω να το κατεβασω..??ειναι δωρεαν..??και τι ακριβως εννοεις δεν πατησες το απλώς το κουμπί download αλλά επέλεξα download ..???δεν σε καταλαβαινω..!!!

#13   sosimple

sosimple

    iPH newbie

  • 53 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 15/08/2010 - 12:12

Το icabmobile χτυπά το στο applestore και θα δεις τι είναι. Δεν είναι free. Ξεχνά το αυτο όμως. Απλά δεν ειμουν σε pc και κατεβαζα απο το κινητο. Τώρα που είμαι σε pc δοκίμασα για χάρη σου :) να κατάβασω απο εκεί. Λοιπόν πατώντας στη σελίδα εκεί που γράφει download κατεβαίνουν όλα κανονικά χωρίς κανένα πρόβλημα σε εμένα. Ενοειται ότι έχω κάνει login πρώτα μιας και είμαι καιρό μέλος στο παραπάνω site.
Μήπως έχεις κάνει τώρα registration και δεν έχει ολοκληρωθεί η διαδικασία ακόμα;
Για δοκιμασε να κανείς login και απο άλλο pc και άλλη σύνδεση μήπως φταίει κάτι σε εσένα. Πάντως το site είναι μια χαρά.

#14   alxioaa

alxioaa

    iPH Enthousiast

  • 370 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen + 4G
  • GameCenter:ΔΕΝ ΠΑΙΖΩ.!

Δημοσίευση 15/08/2010 - 12:49

Το icabmobile χτυπά το στο applestore και θα δεις τι είναι. Δεν είναι free. Ξεχνά το αυτο όμως. Απλά δεν ειμουν σε pc και κατεβαζα απο το κινητο. Τώρα που είμαι σε pc δοκίμασα για χάρη σου :) να κατάβασω απο εκεί. Λοιπόν πατώντας στη σελίδα εκεί που γράφει download κατεβαίνουν όλα κανονικά χωρίς κανένα πρόβλημα σε εμένα. Ενοειται ότι έχω κάνει login πρώτα μιας και είμαι καιρό μέλος στο παραπάνω site.
Μήπως έχεις κάνει τώρα registration και δεν έχει ολοκληρωθεί η διαδικασία ακόμα;
Για δοκιμασε να κανείς login και απο άλλο pc και άλλη σύνδεση μήπως φταίει κάτι σε εσένα. Πάντως το site είναι μια χαρά.

σε εχαριστω πολυ φιλος μου..!!τι σκατα να φταει σε μενα δεν μπορω να καταλαβω..!!!μηπως το οτι γραφτηκα τωρα και θελει καποιο καρο μετα για να αρχιζω να κατεβαζω..???η συνδεση τι ρολο να παιζει..??
το δοκιμασα ξανα και παλι σε html μου κατεβαζει την εφαρμογη..!!!δεν ειναι rar..!!!

#15   sosimple

sosimple

    iPH newbie

  • 53 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 15/08/2010 - 13:11

Σου εστηλα με pm τα στοιχεία μου για login στο παραπάνω site.
Για κανε login με αυτά να δεις αν κατεβαζεις οπότε αν κατεβαζεις θα φταίει το registration που έκανες.
Αν κατεβαζεις χρησιμοποίησε τα να κανείς την δουλειά σου, δε μπαίνω και τόσο συχνά πλέον.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1

0 μέλη, 1 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες