Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Sim Unlocker


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
5 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1   Clopyright

Clopyright

    iPH Member

  • 282 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 18/05/2009 - 10:53

Λοιπόν,

Αγόραζα πράγματα για το iPhone στο Internet και βλέπω μια Sim Card που το ξεκλειδώνε διαφορετική για iPhone και iPhone 3G. Την παράγγειλα λοιπό, ακολούθησα τις οδηγίες από το site και τελικά έβαζες τη Sim σου με αυτήν μαζί και αυτό άνοιγε κανονικά το iPhone σου χωρίς να σου λέει ότι έχετε βάλει Sim μη αποδεκτή, όπως έλεγε εμένα πριν. Δηλαδή ακριβώς μετά που του έκανα restore.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   PanosZ

PanosZ

    iPH newbie

  • 43 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S Plus
  • Tablet:iPad Air 2 +4G

Δημοσίευση 18/05/2009 - 11:53

Μπορεις σε παρακαλώ να μου στειλεις με ενα pm το site γιατι θελω και εγω τετοια καρτα?

#3   Yannis

Yannis

    Rebuilding

  • 2681 μηνύματα
  • Twitter:@iphonehellas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • Tablet:iPad 3 +4G
  • GameCenter:GC

Δημοσίευση 18/05/2009 - 16:12

Clopyright δεν μπορώ να καταλάβω το σκοπό του μηνύματός σου το οποίο είναι εντελώς ΑΟΡΙΣΤΟ.

Πήρα μια κάρτα και ξεκλείδωσα το κινητό το οποίο είχε κλειδώσει μετά το restore!

Ποιά κάρτα είναι αυτή, από που την πήρες, πόσο την πήρες, ποιό κινητό έχεις, και γιατί έκανες restore και πως το κλείδωσες;

Χωρίς απαντήσεις στα παραπάνω ερωτήματα, ή τουλάχιστο σε μερικά από αυτά... αυτά που γράφεις είναι μάλλον άχρηστα.

(επίσης θα πρέπει να γράφεις στα Ελληνικά όπως και οι υπόλοιποι)

#4   Clopyright

Clopyright

    iPH Member

  • 282 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 18/05/2009 - 17:36

Συγνωμη καταρχην για ολα ειμαι νεος στην ιστοσελιδα. Εχω το iphone 2g λοιπον και του εκανα restore στην καινουρια εκδοση δυστυχοσ το δικο μου τηλ χρειαζεται να του κανεις jailbreak εγω επειδη θυμηθηκα οτι ειχα απο παλια μια καρτα σιμ που ειχα αγορασει τυχαι υποθεσα πως ισος να επαιζε εκανα της απαρετητες διαδικασιες και αυτη η σιμ ειναι πολυ λεπτη και ελαστικη και μπαινει μαζι με την κανονικη αυτην την στιγμη σας γραφω απο το iphone που δουλευει κανονικα αυτο ηθελα να πω και να συστησω και σε αλλους να το κανουν

#5   BHacker

BHacker

    iPH Enthousiast

  • 580 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 18/05/2009 - 19:28

ρε φιλε συγνώμη δηδαλή αλλά υπάρχει τρόπος να κάνεις unlock το iphone σου με software και αγόρασες hardware για να το κάνεις?

#6   Clopyright

Clopyright

    iPH Member

  • 282 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 19/05/2009 - 14:17

Σε αυτο εχεις δικιο αλλα εκανε μονο 8$ οποτε δεν πειραζει




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες