Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Νέο Πρόβλημα Με Το Ξυπνητήρι Του iPhone


  • Το θέμα είναι κλειδωμένο Το θέμα αυτό είναι κλειδωμένο
139 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#91   eftapsixos

eftapsixos

    iPH newbie

  • 54 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 02/01/2011 - 15:13

ποιος το λεει οτι κοινη λογικη ειναι η γνωμη των πολλων. κοινη λογικη ειναι αυτη που λεει το μη χειρον βελτιστον.
οταν φιλε μου λεω γνωμη σας και γνωμη μου ειναι αυτο ακριβως. οτι εγω δεν το θεωρω σημαντικο προβλημα οχι τοσο με το θεμα ασφαλειας που ανεφερα το θεμα που μπορουσες να παρεις κλησεις απο ασφαλισμενο με κωδικο κινητο. το σημα σε οσους υπηρξε.
τα τυχαια γεγονοτα ειναι αναξια λογου για μενα οταν μαλιστα υπαρχουν λυσεις.



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#92   geORGIOSb

geORGIOSb

    iPH Master

  • 7215 μηνύματα
  • Twitter:@georgiosbr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad+3G

Δημοσίευση 02/01/2011 - 15:15

Άστο ρε georgiosB σε λίγο θα μας λές ότι θα πρέπει να παρακαλάμε την apple για να φτιάξει τα bugs και να προσευχόμαστε να μην μας κάνει μύνηση επειδή την πίασαμε στο στόμα μας!

δικα σου λογια ειναι αυτα. κοινως συ ειπας.
αμα δεν σου αρεσει φιλε μου και το βλεπεις σαν τεραστιο θεμα το προβλημα αυτο πουλα το κινητο. το αγοραζω εγω.
δινω διακοσα ευρω. ετσι προβληματικο που ειναι και πολλα λεω αλλα τελος παντων μην σε ριξω κιολας

#93   eftapsixos

eftapsixos

    iPH newbie

  • 54 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 02/01/2011 - 15:18

Σορυ που επεμβαινω αλλα κοινη λογικη συνηθως προερχεται απο τους πολλους.. Εγω ειμαι φανταρος και ειχα διανυκτερευση και παραλιγο να αργησω να μπω μεσα γιατι δεν χτυπησε ποτε ξυπν! Οπως και να χει αφου παρουσιαστηκε το προβλημα μια φορα επρεπε να το λυσει! Ειναι ανεπιτρεπτο να ξανασυμβαιινει το ιδιο ακριβως!! Και δε μ ενδιαφερει τι κανουν οι αλλες εταιριες! Εγω apple εχω, πληρωσα πολλα και απαιτω να εχω αυτα που υποτιθεται αγορασα! Δεν ειναι αυτο κοινη λογικη;

#94   geORGIOSb

geORGIOSb

    iPH Master

  • 7215 μηνύματα
  • Twitter:@georgiosbr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad+3G

Δημοσίευση 02/01/2011 - 15:21

πληρωσες πολλα στην απλ ή στη βονταφον ή κοσμοτε?
για δες τις τιμες στην αμερικη και μετα τα ξαναλεμε.
δικαιολογια το πληρωσα πολλα δεν στεκει.
τα αλλα τα συζηταμε
καλος πολιτης πανω απο ολα και να προσεχεις εκει που βρισκεσαι

#95   giorgos_rou

giorgos_rou

    iPH Contributor

  • 1402 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6

Δημοσίευση 02/01/2011 - 15:24

Συγγνώμη έπρεπε να ζητήσει. Προφανώς η υπεροψία ειναι μεγάλη, όμως #ΠέστεΝαΜεΦάτε

#96   geORGIOSb

geORGIOSb

    iPH Master

  • 7215 μηνύματα
  • Twitter:@georgiosbr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad+3G

Δημοσίευση 02/01/2011 - 15:26

δηλαδη για να καταλαβω αν η απλ εβγαινε στο σαϊτ της και ελεγε συγνωμη απο τους χρηστες που πληγησαν απο το προβλημα αυτο ο φιλος δεν θα εχανε τη σκοπια του ο αλλος το αεροπλανο του και θα ειμασταν ολοι ευτυχισμενοι?
ουαι ημιν φαρισαιοι (παιδια προσοχη οχι λαρισαιοι) γραμματεις και υποκριτες

Τελευταία επεξεργασία από: geORGIOSb, 02/01/2011 - 15:27


#97   eftapsixos

eftapsixos

    iPH newbie

  • 54 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 02/01/2011 - 15:29

Τι σημασια εχει ποσα πληρωσα, που τα πληρωσα και ποιος τα πηρε τα λεφτα μου;; Δηλαδη αν το επαιρνα τζαμπα δεν θα επρεπε να μ ενοχλει το γεγονος οτι δεν λειτουργουν βασικες εφαρμογες; Τι σχεση εχει το ενα με το αλλο; Δεν μπορω να καταλαβω το λογο που μερικοι δεν παραδεχονται το προφανες.... Οτι η apple μας κρεμασε και μαλιστα 2 φορες! Η μηπως κανω λαθος;

#98   geORGIOSb

geORGIOSb

    iPH Master

  • 7215 μηνύματα
  • Twitter:@georgiosbr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad+3G

Δημοσίευση 02/01/2011 - 15:32

η ατιμη η απλ μας κρεμασε. παθαμε ανεπανορθωτες ζημιες. κακια απλ στην πυρα εσυ και τα προϊοντα σου.
μαζικη αυξηση των πωλησεων αντροϊντ μπαλκμπερυ γουιντοους και σιμπιαν μεσα σε δυο ημερες.
αιτια το απροβλεπτο προβλημα με το ξυπνητηρι του αιφον.
η μετοχη της απλ επεσε σε ιστορικα χαμηλα τα τελευταια 5 χρονια. ο στηβ τζομπ απειλειται με απολυση και ολοι οι απανταχουν κατοχοι κυριως αιφον τα επιστρεφουν μαζικα στις αντιπροσωπειες οπως οι παναθηναϊκοι τα διαρκειας τους οταν δεν ανανεωθηκε το συμβολαιο του παπαδοπουλου

#99   hercules

hercules

    iPH Master

  • 6248 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad 4 +4G

Δημοσίευση 02/01/2011 - 15:41

η ατιμη η απλ μας κρεμασε. παθαμε ανεπανορθωτες ζημιες. κακια απλ στην πυρα εσυ και τα προϊοντα σου.
μαζικη αυξηση των πωλησεων αντροϊντ μπαλκμπερυ γουιντοους και σιμπιαν μεσα σε δυο ημερες.
αιτια το απροβλεπτο προβλημα με το ξυπνητηρι του αιφον.
η μετοχη της απλ επεσε σε ιστορικα χαμηλα τα τελευταια 5 χρονια. ο στηβ τζομπ απειλειται με απολυση και ολοι οι απανταχουν κατοχοι κυριως αιφον τα επιστρεφουν μαζικα στις αντιπροσωπειες οπως οι παναθηναϊκοι τα διαρκειας τους οταν δεν ανανεωθηκε το συμβολαιο του παπαδοπουλου

σορρυ κιολας γιωργο αλλα τελικα αρχιζω και πιστευω πως δουλευεις στην apple.

#100   geORGIOSb

geORGIOSb

    iPH Master

  • 7215 μηνύματα
  • Twitter:@georgiosbr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad+3G

Δημοσίευση 02/01/2011 - 15:45

σορρυ κιολας γιωργο αλλα τελικα αρχιζω και πιστευω πως δουλευεις στην apple.

και να μπορουσα δεν θα το ηθελα.
διυλίζετε τον κωνωπα και καταπινετε την καμηλον παιδια.
αυτο βλεπω να συμβαινει.

#101   eftapsixos

eftapsixos

    iPH newbie

  • 54 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 02/01/2011 - 15:48

Ναι φιλε μου μας κρεμασε! Αυτο ειναι γεγονος!! Εγινε και μαλιστα 2 φορες! Το αν θα καψουμε το αιφον εξαιτιας του προβληματος η οχι ειναι αλλο θεμα αλλα μην αρνησαι την υπαρξη σοβαροτητας καο φερεγγυοτητας της εταιριας! Ειπαμε οτι σε ολους τυχαινει κατι απροβλεπτο αλλα οταν σου συμβει μετα απο 2 μηνες το ιδιο πτοβλημα τοτε δε λεγεσαι γκαντεμης αλλα καπως αλλιως...

#102   geORGIOSb

geORGIOSb

    iPH Master

  • 7215 μηνύματα
  • Twitter:@georgiosbr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad+3G

Δημοσίευση 02/01/2011 - 15:49

ειναι και αφερέγγυα ή απλ? μαλιστα.
θα σας πω λοιπον ενα ανεκδοτο. σημειωτεον εχω υπολογιστες και κινητα win.
ενας ανθρωπακος φτωχος μονος περναει εξω απο μια εκκλησια. μπαινει μεσα αναβει ενα κερι και προσευχομενος λεει "Θεουλη μου εσυ πουεισαι μεγαλοδυναμος και ολα τα μπορεις σε παρακαλω μιας και ειμαι καλος χριστιανος αλλα μονος δωσε μου κατι σε παρακαλω να γμτ τα βραδυα να μην ειμαι μονος μου" και ο Θεος εισακούοντας την προσευχη του του εδωσε τη συζυγο του.
Μετα απο πολλα χρονια και παλι περνωντας εξω απο την ιδια εκκλησια επανελαβε την προσευχη τουλεγοντας "Θεουλη μου σε ευχαριστω αλλα αν θελεις δωσε μου και κατι να γμτ τη μερα να μην περνανε βαρετα τα πρωινά μου". και ο μεγαλοδυναμος και παλι εισακουσε την προσευχη του και του εδωσε μια γκομενα.
Μετα απο μερικα χρονια και παλι το ιδιο σκηνικο και προσευχομενος ο φιλος μας ζητησε απο το θεο να του δωσει κατι να γμτ μερα και νυχτα. και ο Θεος του εδωσε τα windows.

Τελευταία επεξεργασία από: geORGIOSb, 02/01/2011 - 15:53


#103   hercules

hercules

    iPH Master

  • 6248 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad 4 +4G

Δημοσίευση 02/01/2011 - 15:49

και να μπορουσα δεν θα το ηθελα.
διυλίζετε τον κωνωπα και καταπινετε την καμηλον παιδια.
αυτο βλεπω να συμβαινει.

έμεινα άφωνος πραγματικά,μπράβο σου.

#104   nikap4

nikap4

    iPH Contributor

  • 1582 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad+3G

Δημοσίευση 02/01/2011 - 15:52

Να ρωτήσω κάτι ρε παιδιά εγώ το βάζω να χτυπήσει κάθε κυριακη και χτυπάει

#105   appsLover

appsLover

    iPH newbie

  • 42 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 02/01/2011 - 15:52

Εγω οπως παντα βιαστικος-βιαστικος εκανα restore...kai αυτη τη στιγμη κανω ρεστορε και ειπα να μπω στο iphonehellas και αντικρυζω το προβλημα που ειχα :o :mad: ::

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 7

0 μέλη, 7 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες