Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Επιδότηση €11


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
16 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1   limit

limit

    iPH User

  • 108 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 17/01/2011 - 22:03

Ναι καλά διαβάσατε!! Βγήκε η επιδότηση μου €11 με μηνιαίο πάγιο €35.. :lol:

Στο κατάστημα μου είπαν είναι αδύνατο και να επικοινωνήσω με το εξυπηρέτηση πελατών. Επικοινώνησα. Στην αρχή τα έχασε λίγο η κοπέλα που μιλούσα μαζί της. Μου είπε θα με ξανακαλέσει. Όντως με παίρνει τηλ και μου λέει €11.

Φταίω να πάω αλλού;; Τι θα κάνατε στη θέση μου;;

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   GARFITO

GARFITO

    iPH Guru

  • 7595 μηνύματα
  • Twitter:@vaggelisg77
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:garfito2

Δημοσίευση 17/01/2011 - 22:04

δες την αστεια πλευρα του πραγματος αχαχαχαχαχα καταραμενη κριση

3gs, 4, 4s, 5, s4, 5s, 6,6+,6s+,6s, se, 7+,7,8+,Χ, XS max, xs  - MacBookAir-Pro iPad 1,2,3,air. mini ipod4,ipod5,iPod nano,apple watch 1,2,3,4,5 ,  AirPods 1,2


#3   jimmakos

jimmakos

    iPH Community Leader

  • 10196 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 17/01/2011 - 22:04

Βουρ αλλου...Κι εγω ειμαι 10 χρονια συνδρομιτης στην Voda αλλα με το που τελειωσει το συμβολαιο μου με βλεπω προς Cosmote πλευρα..
Once You Go Mac You Never Go Back

#4   nikosgnr

nikosgnr

    iPH Legendarious

  • 113588 μηνύματα
  • Twitter:@nikosgnr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • GameCenter:nikosgnr

Δημοσίευση 17/01/2011 - 22:06

Φίλε μου το συζητάς..? Ακου 11€.. Έφυγες κιόλας..
| JailBreak Means System Customization |

LG8ISzO.gif

#5   limit

limit

    iPH User

  • 108 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 17/01/2011 - 22:08

Τους έστειλα ενα e-mail. Θα περιμένω απάντηση ή να επικοινωνήσουν μαζί μου και βλέποντας!!

Αλλά πραγματικά μόνο που το γράφω, το σκέφτομαι και λέω γελάω μόνος μου. Είναι τραγικό γιατί όταν έκανα το συμβόλαιο πριν ένα χρόνο μου έδωσαν €70 την οποία την χρησιμοποίησα ως έκπτωση παγίου..

Τι να πω..

#6   KostasRodos29

KostasRodos29

    iPH Intergalactic Leader

  • 19675 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 17/01/2011 - 22:08

παρτους τηλεφωνο ξανα και πες τους οτι εχεις προτασει απο την wind να πας σε αυτους και σου δινουν 150 ευρω και οτι αν δεν την κανουν και αυτοι το ιδιο θα την κανεις..το εχω κανει αρκετες φορες και πιανει..

                                                                                                                ΟΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΙΡΑΖΟΥΜΕ...!!!!


#7   limit

limit

    iPH User

  • 108 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 17/01/2011 - 22:10

παρτους τηλεφωνο ξανα και πες τους οτι εχεις προτασει απο την wind να πας σε αυτους και σου δινουν 150 ευρω και οτι αν δεν την κανουν και αυτοι το ιδιο θα την κανεις..το εχω κανει αρκετες φορες και πιανει..

Θα το κάνω!! Δεν έχω να χάσω κάτι!! Και αν φύγω θα φύγουν μαζί μου άλλα 5 άτομα. Κυριολεκτικά!!

#8   KostasRodos29

KostasRodos29

    iPH Intergalactic Leader

  • 19675 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 17/01/2011 - 22:12

παντα πιανει..καλη επιτυχια..

                                                                                                                ΟΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΙΡΑΖΟΥΜΕ...!!!!


#9   limit

limit

    iPH User

  • 108 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 17/01/2011 - 22:12

Thanks :rolleyes:

#10   GARFITO

GARFITO

    iPH Guru

  • 7595 μηνύματα
  • Twitter:@vaggelisg77
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:garfito2

Δημοσίευση 17/01/2011 - 22:15

μας λες αν θες ποια ειναι αυτη η τρομερη εταιρεια μπου σου δινει αυτο το τρομερο ποσον

3gs, 4, 4s, 5, s4, 5s, 6,6+,6s+,6s, se, 7+,7,8+,Χ, XS max, xs  - MacBookAir-Pro iPad 1,2,3,air. mini ipod4,ipod5,iPod nano,apple watch 1,2,3,4,5 ,  AirPods 1,2


#11   xarisk

xarisk

    iPH Contributor

  • 1878 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 17/01/2011 - 22:15

παντος οκ μην ειμαστε και υπερβολικοι με 35 το μηνα αντε να σου εδιναν 50 ευρω ...γιατι τοτε στους αλλου που κανουν κατοσταρια τι θα επρεπε α δοσουν.
παντος αυτο με το τηλεφωνο οτι θα φυγεις πιανει :P

#12   limit

limit

    iPH User

  • 108 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 17/01/2011 - 22:19

μας λες αν θες ποια ειναι αυτη η τρομερη εταιρεια μπου σου δινει αυτο το τρομερο ποσον

Το γράφω στο τίτλο του topic

παντος οκ μην ειμαστε και υπερβολικοι με 35 το μηνα αντε να σου εδιναν 50 ευρω ...γιατι τοτε στους αλλου που κανουν κατοσταρια τι θα επρεπε α δοσουν.
παντος αυτο με το τηλεφωνο οτι θα φυγεις πιανει :P

Κοίταξε δε περίμενα τρελή επιδότηση. Κανα €60, όσο ήταν και πέρυσι. Αλλά όχι και €11!!

Ξεφτίλα!! Άσε που δεν έχω καθόλου καλό σήμα σπίτι μου!! :P

Τελευταία επεξεργασία από: limit, 17/01/2011 - 22:20


#13   bakchr

bakchr

    iPH Addict

  • 813 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen

Δημοσίευση 17/01/2011 - 22:41

Και νόμιζα ότι εγώ πήρα χαμηλή επιδότηση !! Κι εγώ vf έχω και το πάγιό μου ήταν 35 ευρώ για 7 μήνες και τώρα το έχω πάει στα 25 ευρώ. Μια μέρα λοιπόν που πήγα να πληρώσω το λογαριασμό, μου λένε στο κατάστημα ότι βγήκε η επιδότησή μου και είναι 70 ευρώ. Παίρνω τηλ. στη vf και τους λέω θέλω αύξηση επιδότησης, οπότε αμέσως μου λέει ο υπάλληλος ''η επιδότησή σας ανέβηκε στα 85 ευρώ'' !! Μιας και πάλι όμως δεν με ικανοποίησε, επέλεξα προσωρικά έκπτωση αντί επιδότησης (με την δυνατότητα να μπορώ να κάνω φορητότητα αριθμού σε άλλη εταιρία μετά τους 12 μήνες) και απλά περιμένω να έρθει ο Μάρτιος για να πάω σε άλλη εταιρία και να πάρω φυσικά καλύτερη επιδότηση !!

#14   kdelios

kdelios

    iPH Elite Poster

  • 3248 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 18/01/2011 - 16:34

Κοίταξε δε περίμενα τρελή επιδότηση. Κανα €60, όσο ήταν και πέρυσι. Αλλά όχι και €11!!

Δοκιμασμένο:
Κάνε αίτηση φορητότητας στην cosmote. Μέσα στην ΙΔΙΑ μέρα θα σε πάρουν τηλ. από την vodafone να σε ρωτήσουν τι και πώς. Εκεί θα τους παζαρέψεις. Θα τους πεις ότι έχεις προσφορά από cosmote για 35% έκπτωση στο πάγιο. Η voda θα σου δώσει 50% (χωρίς επιδότηση εννοείται)

Τελευταία επεξεργασία από: kdelios, 18/01/2011 - 16:34


#15   nikosnikos22

nikosnikos22

    iPH User

  • 177 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 18/01/2011 - 16:48

Δοκιμασμένο:
Κάνε αίτηση φορητότητας στην cosmote. Μέσα στην ΙΔΙΑ μέρα θα σε πάρουν τηλ. από την vodafone να σε ρωτήσουν τι και πώς. Εκεί θα τους παζαρέψεις. Θα τους πεις ότι έχεις προσφορά από cosmote για 35% έκπτωση στο πάγιο. Η voda θα σου δώσει 50% (χωρίς επιδότηση εννοείται)



Το εχω κανει και εγω... Εκανα αιτηση φορητοτητας απο vod σε cosm και με πηραν και με παρακαλαγαν... Μου εδειναν 180€ επιδοτηση και μου την διπλασιασαν... Φυσικα και δεν δεχτηκα γιατι ειχα στραβωσει αλλα οταν σας λεω παρακαλια μιλαμε για παρακαλια... Πες τους η 100 € η παω cosmote και τελος.... Θα πιασει... Απλα να δειξεις αποφασισμενος οτι φευγεις...

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1

0 μέλη, 1 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες