Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Άλλο ένα νέο iPhone4 στην παρέα σας


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
3 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1   Piccolo

Piccolo

    iPH newbie

  • 43 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:HYPER_piccolo

Δημοσίευση 21/01/2011 - 11:44

Γεια σας παιδιά, λέγομαι Γιάννης και την πρωτοχρονιά αγόρασα και εγώ το πρώτο μου Aple κινητό ένα iPhone 4 32gb, αν και από την εποχή του 3 ακόμα το κυνηγούσα.
Έχω μπόλικες ερωτήσεις να σας κάνω μιας και έναν μήνα τώρα που το έχω το μόνο που έχω καταφέρει να κάνω είναι να περάσω μερικά απο τα δωρεάν πραγματάκια που βρήκα στο iTunes και AppStore.
Έτσι για την γνωριμία μας, πρώτη φορά που μου μπήκε η ιδέα για να πάρω iPhone ήταν όταν είδα σε ένα επεισόδιο του Top Gear να μετράνε με το iPhone τα ντεσιμπέλ των αυτοκινήτων, (Aston Martin, Ferrari, και Lamborghini) Έτσι λοιπόν, έψαξα λίγο παραπάνω και βρήκα διάφορες ωραίες εφαρμογές, όπως και πολύ ωραία παιχνιδάκια, και αυτό ήταν η αιτία που το πήρα.
Καλός σας βρήκα λοιπόν, και πάμε για της απορίες ευθύς αμέσως στο δεύτερο post, απλά να πω ένα μπράβο, και πολύ καλή δουλειά, δεν πρόλαβα να στείλω το mail με ένα πρόβλημα στο log-in, και μου ήρθε η απάντηση αμέσως... καλή δουλειά παιδιά.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   thanasis

thanasis

    iPH Guru

  • 9488 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 21/01/2011 - 12:11

Φίλε μου Γιάννη καλώς όρισες στον κόσμο της Apple και του iPhoneHellas.gr.

Ξεκίνησε να διαβάζεις της παρακάτω ενότητες ώστε εξοικειωθείς με της ορολογίες κτλ κτλ,και να μπορείς να κάνεις την ζωή σου πιο εύκολη με την καινούρια σου συσκευή :


Καλή αρχή. ;)

Τελευταία επεξεργασία από: thanasis, 21/01/2011 - 12:12

ezgif_com_crop_2.gif


#3   iLuxus

iLuxus

    iPH Hero

  • 5344 μηνύματα
  • Twitter:@iLuxus
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • Tablet:iPad Air
  • GameCenter:apw_Ultra

Δημοσίευση 21/01/2011 - 13:42

Καλώς όρισες και απο εμένα φίλε μας Γιάννη, και καλή ανάγνωση! ;-)

Τελευταία επεξεργασία από: iLuxus, 21/01/2011 - 13:43

∼ Να είσαι ο εαυτός σου, όλοι οι άλλοι ρόλοι είναι πιασμένοι ∼


#4   DINFUN

DINFUN

    -

  • 16182 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 21/01/2011 - 14:37

καλως ορισες φιλε μου... καθησε και γραψε τις ερωτησεις σου σε ενα χαρτι.. ειναι ολες απαντημενες .. στο σταδιο που βρισκεσαι... η συσκευη που αγορασες για να γινει απαραιτητη .. χρειαζεται αρκετο διαβασμα... καλη αρχη... και απο μενα και καλοριζικο... :)




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 5

0 μέλη, 5 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες