Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Αλλος ένα με μηλόφωνο


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
7 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1   trueluckis

trueluckis

    iPH newbie

  • 11 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 15/02/2011 - 16:00

καλησπέρα σε όλους. πρώτα να σας πώ ότι για πρώτη φορά βρίσκομαι με ένα i phone 3gs 32gb στο χέρι και μετά από ότι έχω διαβάσει μέσα στα διάφορα τόπικς αισθάνομαι ότι και για ιατρική να έδινα τόσο διάβασμα δεν θα το χρειαζόμουν. με τα λίγα που είδα έχω πάθει πλάκα με το τηλέφωνο.
όποιος γνωρίζει θα ήθελα να μου πει αν πρέπει τα παρελκόμενα (φορτιστές αυτοκινήτου, θήκες docks για φόρτιση κλπ πρέπει να είναι όλα γνήσια ή δεν επηρεάζουν το τηλ? αν γνωρίζουμε καταστήματα που μπορούμε να βρούμε τέτοια πράγματα στο κέντρο της Αθήνας και που.
τελειώνοντας να πω ένα Τεράστιο ευχαριστώ σε όλους όσους έγραψαν τόσο κατατοπιστικά πράγματα για εμάς τους αρχάριους.
ειλικρινά σας ευχαριστώ όλους.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   iLuxus

iLuxus

    iPH Hero

  • 5344 μηνύματα
  • Twitter:@iLuxus
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • Tablet:iPad Air
  • GameCenter:apw_Ultra

Δημοσίευση 15/02/2011 - 19:45

Καλώς ήρθες στην κοινότητα μας,

Τα παρελκόμενα δεν έχει ιδιαίτερη σημασία να είναι γνήσια, από την στιγμή που είναι συμβατά, και κάποιας α ποιότητας! Σχετικό θα μου πεις! αλλά για αυτό είμαστε εδώ! ;-)
Στο φορουμ, και μέσα στα κατάλληλα τοπικ (νήματα), θα μπορέσεις να βρεις, να σχολιάσεις, και να ρωτήσεις διάφορες απορίες σου γύρω από την λειτουργικότητα, και καλύτερη εκμετάλλευση του κινητού σου. (και όχι μόνο!)

Καλή διαμονή και καλή συνέχεια στην κοινότητα μας. ;-)

∼ Να είσαι ο εαυτός σου, όλοι οι άλλοι ρόλοι είναι πιασμένοι ∼


#3   SolidSnake

SolidSnake

    iPH Contributor

  • 1586 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 15/02/2011 - 19:49

Επειδή κατα καιρούς έχω δει διάφορα χαζά από μη-γνήσια παρελκόμενα θα πρότεινα να επιλέγεις αυθεντικά

#4   trueluckis

trueluckis

    iPH newbie

  • 11 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 16/02/2011 - 10:07

να ρωτήσω κατή? όταν το συνδέω πρώτη φορά στο pc μου δείχνει μόνο φώτο που έχω τραβήξει. όμως διάβασα ότι όταν το συνδέσεις γίνεται restore, γίνονται πολλά πράματα. συμβαίνει μήπως γιατί είναι pc και όχι aplle? και αν όχι μήπως πρέπει να κατεβάσω κάτι στο pc? sorry φίλοι άλλα ως άσχετος θα πρέπει να με συγχωρείτε αν ρωτάω απλά πράγματα. ευχαριστώ

#5   trueluckis

trueluckis

    iPH newbie

  • 11 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 16/02/2011 - 12:32

ok κατέβασα το i tunes και τα βλέπω όλα.τώρα αρχίζει το διάβασμα πως βάζουμε εφαρμογές κλπ? αν κάποιος έχει κάποιο τουτόριαλ που να λέει τι να προσέχουμε ευπρόσδεκτο
ευχαριστώ

#6   xristos77

xristos77

    iPH Enthousiast

  • 357 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen

Δημοσίευση 19/02/2011 - 00:40

φιλε μου καλωσ ηρθες κ απο μενα!!

#7   SolidSnake

SolidSnake

    iPH Contributor

  • 1586 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 19/02/2011 - 12:43

Welxome to the club 8)

#8   GARFITO

GARFITO

    iPH Guru

  • 7595 μηνύματα
  • Twitter:@vaggelisg77
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:garfito2

Δημοσίευση 15/04/2011 - 16:47

γουλε καμ

3gs, 4, 4s, 5, s4, 5s, 6,6+,6s+,6s, se, 7+,7,8+,Χ, XS max, xs  - MacBookAir-Pro iPad 1,2,3,air. mini ipod4,ipod5,iPod nano,apple watch 1,2,3,4,5 ,  AirPods 1,2





Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1

0 μέλη, 1 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες