Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία

Ευχαριστώ τον φίλο που έσπασε και ανέβασε το app μας


  • Το θέμα είναι κλειδωμένο Το θέμα αυτό είναι κλειδωμένο
484 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#331   KostasRodos29

KostasRodos29

    iPH Intergalactic Leader

  • 19675 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 16/03/2011 - 19:52

Ξέρω ξέρω ....;-)

                                                                                                                ΟΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΙΡΑΖΟΥΜΕ...!!!!


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#332   HapKiDoka

HapKiDoka

    iPH newbie

  • 29 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 16/03/2011 - 20:12

εγω απλα δε μπορω να χωνεψω την αφοπλιστικη απλοτητα με την οποια του λες: "σιγα ρε φιλε δεν εκανες και τιποτα, μια παλιο εφαρμογη εγραψες που στο κατω κατω τη γραφει κ το 5χρονο ανηψακι μου". Οσο απλη κ αν ειναι δε μπορεις να πεις κατι τετοιο, δειχνει οτι δε σεβεσαι τον αλλον.


τωρα εσυ μπερδευτικες...την αποκαλεσα "απλη εφαρμογη" οσον αφορα τον προγραμματισμο, και οσον αφορα σε σχεση με τις υπολοιπες που υπαρχουν στην ιδια τιμη ή και πιο φθηνες..δεν ξερω που τα ειδες αυτα τα σχολια που λες, ησουν απασχολημενος με τον Αγιο Βασιλη φαινεται..η γλωσσα σου τρεχει πιο γρηγορα απο τη σκεψη σου! μοντερνοι καιροι... over and out!

#333   eurisakella

eurisakella

    iPH Enthousiast

  • 387 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad Air 2
  • GameCenter:eurisakella

Δημοσίευση 16/03/2011 - 20:14

Έχω διαβάσει 300 πόστ. Το θέμα δεν θα σταματήσει ποτέ. Είναι φαύλος κύκλος. Κάποιοι θέλουν το ένα και κάποιοι το άλλο. Όλοι μας έχουμε κλέψει κάπου. Απλά κάποιοι κλέβουν στην εφορία και κάποιοι στο appstore. Τα ίδια αποτελέσματα έχει παντού. Ο developer που δεν θέλει να τον κλέβουν, το μόνο που μπορεί να κάνει, είναι να την βάλει free με διαφημήσεις. Σταματήστε το πιά. Φορτώνουμε το καλό φόρουμ που μας φιλοξενεί με θέματα τα οποία ξέρουμε πριν τα ανοίξουμε τι θα γίνει. Ίσως είναι μία καλή διαφήμηση της εφαρμογής, ίσως η απελπισία του dev, ίσως όλα μαζί. Εγώ ξέρω πως άν κάποιος έρθει να με κλέψει το αυτοκίνητό μου, δεν θα κοιτάξω να πάρω απο μέσα το αρωματάκι. Δείτε ποιοί σας κλέβουν τα πολλά, την ζωή σας και μετά το 1€ της εφαρμογής. Καλή ατελείωτη συνέχεια ;)

#334   KostasRodos29

KostasRodos29

    iPH Intergalactic Leader

  • 19675 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 16/03/2011 - 20:14

Μας βλέπω έτσι όπως βαραίνει το κλίμα και ξεφεύγει η κουβέντα να μας κλειδώνουν.....;-(

                                                                                                                ΟΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΙΡΑΖΟΥΜΕ...!!!!


#335   eurisakella

eurisakella

    iPH Enthousiast

  • 387 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad Air 2
  • GameCenter:eurisakella

Δημοσίευση 16/03/2011 - 20:17

Εδω ο αλλος ο πανιβλακας μιλαει για οικογενεια και παρανομα κεκτημενα και συ μου λες οτι το χοντρυνα? Οχι θα κατσω να του πω κι ευχαριστω. Ολοι γινανε ηρωες πισω απο ενα πληκτρολογιο.

Δεν σε έβρισε το παιδί. Μάλλον παρεξήγησες. Απλά ήθελε να το γενικεύσει και χρησιμοποίησε το κοντινό σου περιβάλον. Μην μαλώσουμε και μεταξύ μας :). Μπαίνουμε στο φόρουμ για βοήθεια.

#336   MaleBuffy

MaleBuffy

    iPH Member

  • 202 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 16/03/2011 - 20:19

Μας βλέπω έτσι όπως βαραίνει το κλίμα και ξεφεύγει η κουβέντα να μας κλειδώνουν.....;-(


και καλά θα κάνουν...

#337   kohran

kohran

    iPH Addict

  • 683 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4
  • Tablet:iPad 3

Δημοσίευση 16/03/2011 - 20:25

Γιατί να μας κλειδώσουν ρε παιδιά. Κουβέντα γίνεται για ένα κατ´ εμέ σοβαρό θέμα.
Το ότι ξεφεύγουμε με χαρακτηρισμούς κλπ. που και που είναι αναπόφευχτο, λαμβάνοντας υπόψη την ένταση που δημιουργήται πάνω στην κουβέντα.

Τελευταία επεξεργασία από: kohran, 16/03/2011 - 20:27


#338   kdelios

kdelios

    iPH Elite Poster

  • 3248 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 16/03/2011 - 20:30

Θα ήθελα να κάνω μια ερώτηση στον φίλο Anlock, αν είναι δάσκαλος, παιδαγωγός, ή τέλος πάντων προέρχεται από τον εκπαιδευτικό κλάδο με εξειδίκευση στα νήπια-προ νήπια.

#339   dusty

dusty

    iPH Enthousiast

  • 351 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • Tablet:iPad mini 4
  • GameCenter:dusty

Δημοσίευση 16/03/2011 - 20:32

Αν θελει να μιλησει γενικα να μιλησει ή αν θελει ας μιλησει και προσωπικα. ΠΟΤΕ ομως με προεκτασεις σε οικογενεια.
Τεσπα λυπαμαι πολυ γιατι εδω και 1+ μερα οι διαχειριστες επιτρεπουν και ανεχονται πρακτικες-ομολογιες που ειναι αξιοποινες νομικα (διακινηση και κατεβασμα σπασμενου λογισμικου) και ανθρωπο που θιγει τη νομιμοτητα των κεκτημενων μιας οικογενειας.


Υ.Γ.Αν εμπαινε εδω μεσα (τυχαια) και διαβαζε ενας εισαγγελεας αυτο που λεγεται απο μερικους υποστηρικτες του σπασιματος, τοτε σιγουρα θα ειχαν ξεκινησει αλλα πραγματα. Ας προστατεψουν οι διαχειριστες αυτο το εξαιρετικο φορουμ.

#340   kohran

kohran

    iPH Addict

  • 683 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4
  • Tablet:iPad 3

Δημοσίευση 16/03/2011 - 20:38

Αν θελει να μιλησει γενικα να μιλησει ή αν θελει ας μιλησει και προσωπικα. ΠΟΤΕ ομως με προεκτασεις σε οικογενεια.
Τεσπα λυπαμαι πολυ γιατι εδω και 1+ μερα οι διαχειριστες επιτρεπουν και ανεχονται πρακτικες-ομολογιες που ειναι αξιοποινες νομικα (διακινηση και κατεβασμα σπασμενου λογισμικου) και ανθρωπο που θιγει τη νομιμοτητα των κεκτημενων μιας οικογενειας.


Υ.Γ.Αν εμπαινε εδω μεσα (τυχαια) και διαβαζε ενας εισαγγελεας αυτο που λεγεται απο μερικους υποστηρικτες του σπασιματος, τοτε σιγουρα θα ειχαν ξεκινησει αλλα πραγματα. Ας προστατεψουν οι διαχειριστες αυτο το εξαιρετικο φορουμ.


Δεν ζούμε στην Κίνα φίλε μου που υπάρχει λογοκρισία στο internet.
Αν δεν υπάρχει προτροπή για παράνομες πράξεις ή περιγραφή παράνομων διεργασιών, το forum δεν φέρει καμία ευθύνη. Για το τι κάνει ο καθένας είναι αυτός αποκλειστικά υπεύθυνος.

#341   KostasRodos29

KostasRodos29

    iPH Intergalactic Leader

  • 19675 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 16/03/2011 - 20:38

Δεν μπορώ ρε παιδιά να καταλάβω πως μια συζήτηση από το αν πρέπει ή όχι να βάζουμε crack εφαρμογές σε ένα τηλέφωνο φτάσαμε εδώ.... :( :( :(

                                                                                                                ΟΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΙΡΑΖΟΥΜΕ...!!!!


#342   kohran

kohran

    iPH Addict

  • 683 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4
  • Tablet:iPad 3

Δημοσίευση 16/03/2011 - 20:41

Δεν μπορώ ρε παιδιά να καταλάβω πως μια συζήτηση από το αν πρέπει ή όχι να βάζουμε crack εφαρμογές σε ένα τηλέφωνο φτάσαμε εδώ.... :( :( :(


Πάνω στην κουβέντα βγήκαν όλα αυτά Κώστα. Εμένα πάντως δεν μου φαίνεται παράλογο.
Ας δείξουμε όμως όλοι αυτοσυγκράτηση όσον αφορά τις προσωπικές προσβολές και τους χαρακτηρισμούς.

#343   dusty

dusty

    iPH Enthousiast

  • 351 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • Tablet:iPad mini 4
  • GameCenter:dusty

Δημοσίευση 16/03/2011 - 20:45

Δεν ζούμε στην Κίνα φίλε μου που υπάρχει λογοκρισία στο internet.
Αν δεν υπάρχει προτροπή για παράνομες πράξεις ή περιγραφή παράνομων διεργασιών, το forum δεν φέρει καμία ευθύνη. Για το τι κάνει ο καθένας είναι αυτός αποκλειστικά υπεύθυνος.


Μαλλον δε γνωριζεις τι σημαινει λογοκρισια. :rolleyes:
Οποιαδηποτε υιοθετηση παρανομων και αξιοποινων πραξεων πρεπει να διαγραφεται.
Αλλιως να επιτρεψουμε και στον Χ κλεφτη να μας περιγραψει πώς εκλεψε την Ψ τραπεζα και ταυτοχρονα να μας πει και τα σχεδια του για την επομενη ληστεια.

#344   kohran

kohran

    iPH Addict

  • 683 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4
  • Tablet:iPad 3

Δημοσίευση 16/03/2011 - 20:50

Μαλλον δε γνωριζεις τι σημαινει λογοκρισια. :rolleyes:
Οποιαδηποτε υιοθετηση παρανομων και αξιοποινων πραξεων πρεπει να διαγραφεται.
Αλλιως να επιτρεψουμε και στον Χ κλεφτη να μας περιγραψει πώς εκλεψε την Ψ τραπεζα και ταυτοχρονα να μας πει και τα σχεδια του για την επομενη ληστεια.


Ούτε το πώς, γράφτηκε εδώ, ούτε καμιά υιοθέτηση είδα. Είδες κάποιον υπεύθυνο του forum να τάσσεται υπέρ των cracked ;

Τελευταία επεξεργασία από: kohran, 16/03/2011 - 20:50


#345   KostasRodos29

KostasRodos29

    iPH Intergalactic Leader

  • 19675 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 16/03/2011 - 20:51

Πάνω στην κουβέντα βγήκαν όλα αυτά Κώστα. Εμένα πάντως δεν μου φαίνεται παράλογο.
Ας δείξουμε όμως όλοι αυτοσυγκράτηση όσον αφορά τις προσωπικές προσβολές και τους χαρακτηρισμούς.



Καλό είναι να μην ξεφεύγει όμως η κουβέντα και να παραμείνουμε στο θέμα με επιχειρήματα και αν κάποιος -οι σας προκαλούν ή αγνοήστε τους όσο δύσκολο και αν σας είναι ή κάντε τον-ους με τον γραπτό σας λόγο να μην σας ξαναμιλήσει-ουν έτσι.....

Δεν έχω τίποτα με κανέναν αλλά είναι κρίμα να νευριάζουμε και να βγάζουμε τα νεύρα μας με στον γραπτό λόγο....

Σκεφτείτε ότι αυτά που γράφουμε τα διαβάζουν και άλλοι και βλέπουν και κρίνουν.....

                                                                                                                ΟΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΙΡΑΖΟΥΜΕ...!!!!


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1

0 μέλη, 1 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες