Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 1 ψήφοι

[Οδηγός] Jailbreak iPhone 4.3.1 για Windows με Redsnow....


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
697 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#256   georgiosdam

georgiosdam

    iPH Member

  • 318 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max

Δημοσίευση 05/04/2011 - 18:53

Γιώργο έχεις Mac να δοκιμάσεις με τον άλλο οδηγό....?

δυστυχώς όχι.. xp exo... να κανω κανα reboot to pc;;;

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#257   KostasRodos29

KostasRodos29

    iPH Intergalactic Leader

  • 19675 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 05/04/2011 - 18:56

Δοκίμασε να ανοίξεις ένα νέο χρήστη στο Pc σου άλλαξε θύρα usb και απενεργοποίησε τα πάντα σαν να είναι από το εργοστάσιο....

Κατέβασε ξανά το iTunes και όλα τα προγράμματα από την αρχή και ξαναδοκίμασε αφού κάνεις restart τον υπολογιστή...

                                                                                                                ΟΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΙΡΑΖΟΥΜΕ...!!!!


#258   georgiosdam

georgiosdam

    iPH Member

  • 318 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max

Δημοσίευση 05/04/2011 - 18:57

απενεργοποίησε τα πάντα σαν να είναι από το εργοστάσιο;;;;;;;;;; τι εννοείς;;;

#259   KostasRodos29

KostasRodos29

    iPH Intergalactic Leader

  • 19675 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 05/04/2011 - 19:07

Πολλές φορές πιθανόν να έχουμε εγκατεστημένα διάφορα προγράμματα και αυτά να μας κάνουν την ζημιά δεν θυμάμαι ποιο πρόγραμμα μου είπε ένα παιδί από Κύπρο που μιλούσαμε στο τηλέφωνο ότι του την έκανε και μόλις το αφαίρεσε του δούλεψε όμως ρε φίλε....

Και κυρίως antivirus αν έχεις απενεργοποίησε το...

                                                                                                                ΟΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΙΡΑΖΟΥΜΕ...!!!!


#260   akhs1

akhs1

    iPH User

  • 130 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S Plus
  • Tablet:iPad mini 4 +4G
  • GameCenter:akhs_xania

Δημοσίευση 05/04/2011 - 19:09

Εχω κανει jb. οτν ανιγει δεν πρεπει να μου εμφανιζει τον ανανα???? εμενα εμφανιζει το μηλο! Το Cydia doyleyei kanonika!

#261   KostasRodos29

KostasRodos29

    iPH Intergalactic Leader

  • 19675 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 05/04/2011 - 19:11

Έτσι είναι φίλε μου φυσιολογικό είναι...

                                                                                                                ΟΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΙΡΑΖΟΥΜΕ...!!!!


#262   Slrabbit

Slrabbit

    iPH newbie

  • 58 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 05/04/2011 - 19:12

Καλησπέρα παιδιά σε όλους. Από εχτές το βράδυ ξεκίνησα και εγώ να κάνω J/B .... Το έχω κάνει άπειρες φορές και μου εμφάνησε πολλά λάθοι όπως την πρώτη φορά το εικονίδιο του cydia ήταν άσπρο και δεν άνοιγε καθόλου, μετά δεν είχα σήμα και άλλα τέτοια. Στο τέλος τα κατάφερα και όλα φαίνοντε σωστά αλλά συνεχώς βλέπω μέσα στο cydia επάνω επάνω με πράσινα γράμματα το μήνυμα "this device is in the pending TSS queue". Τι ακριβώς είναι αυτ΄΄ο; Είναι πρόβλημα και αν ναι τι λέτε να κάνω..... Ευχαριστώ. Από το πρωί ρωτάω αλλά κανείς δεν έχει απαντήσει.

#263   hercules

hercules

    iPH Master

  • 6248 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad 4 +4G

Δημοσίευση 05/04/2011 - 19:12

Καλησπέρα παιδιά σε όλους. Από εχτές το βράδυ ξεκίνησα και εγώ να κάνω J/B .... Το έχω κάνει άπειρες φορές και μου εμφάνησε πολλά λάθοι όπως την πρώτη φορά το εικονίδιο του cydia ήταν άσπρο και δεν άνοιγε καθόλου, μετά δεν είχα σήμα και άλλα τέτοια. Στο τέλος τα κατάφερα και όλα φαίνοντε σωστά αλλά συνεχώς βλέπω μέσα στο cydia επάνω επάνω με πράσινα γράμματα το μήνυμα "this device is in the pending TSS queue". Τι ακριβώς είναι αυτ΄΄ο; Είναι πρόβλημα και αν ναι τι λέτε να κάνω..... Ευχαριστώ. Από το πρωί ρωτάω αλλά κανείς δεν έχει απαντήσει.

δεν ειναι εισαι σε αναμονη για να σωθουν τα shsh

#264   Slrabbit

Slrabbit

    iPH newbie

  • 58 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 05/04/2011 - 19:14

δεν ειναι εισαι σε αναμονη για να σωθουν τα shsh


Να είσαι καλά φίλε μου..... και εγώ ο αρχικαραγκιόζης από το πρωί τρέχω και ξανατρέχω το jb γιατί νομίζω ότι έχω πρόβλημα..... Περιμένω από ώρα σε ώρα να μου μείνει το τηλέφωνο στο χέρι. Να είσαι καλά.... Και τι πρέπει να κάνω για να σωθούν αυτά??

#265   hercules

hercules

    iPH Master

  • 6248 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad 4 +4G

Δημοσίευση 05/04/2011 - 19:17

Να είσαι καλά φίλε μου..... και εγώ ο αρχικαραγκιόζης από το πρωί τρέχω και ξανατρέχω το jb γιατί νομίζω ότι έχω πρόβλημα..... Περιμένω από ώρα σε ώρα να μου μείνει το τηλέφωνο στο χέρι. Να είσαι καλά.... Και τι πρέπει να κάνω για να σωθούν αυτά??

απλα περιμενεις σημερα -αυριο θα σωθουν μετα μεσω tiny τα ξανασωζεις ωστε με αυτα μπορεις καποια στιγμη να ξανα γυρισεις πισω

#266   Slrabbit

Slrabbit

    iPH newbie

  • 58 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 05/04/2011 - 19:19

απλα περιμενεις σημερα -αυριο θα σωθουν μετα μεσω tiny τα ξανασωζεις ωστε με αυτα μπορεις καποια στιγμη να ξανα γυρισεις πισω

Είσαι καταπληκτικός σε ευχαριστώ πολύ..

Και κάτι άλλο. Εγώ ο πανηλίθιος γιατί "δεν ΄ήξερες δεν ρώταγες" δεν έχω κάνει κανένα backup. Τώρα που θα συγχρωνήσω με το itunes θα γυρίσουν τα πάντα όπως ήταν η θα πρέπει να κάνω κάτι?

#267   hercules

hercules

    iPH Master

  • 6248 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad 4 +4G

Δημοσίευση 05/04/2011 - 19:19

Είσαι καταπληκτικός σε ευχαριστώ πολύ..

Και κάτι άλλο. Εγώ ο πανηλίθιος γιατί "δεν ΄ήξερες δεν ρώταγες" δεν έχω κάνει κανένα backup. Τώρα που θα συγχρωνήσω με το itunes θα γυρίσουν τα πάντα όπως ήταν η θα πρέπει να κάνω κάτι?

εαν εκανες set up as new με sync θα παρεις πισω τα app σου και τις επαφες σου ,εαν υπαρχουν στο outlook του pc,θα χασεις ομως μηνυματα που ειχες .Εαν δεν εκανες set up as new τα παιρνεις ολα πισω αλλα ρισκαρεις να παρεις πισω και σκουπιδια απο προηγουμενο firmware εαν ειχες.

Τελευταία επεξεργασία από: hercules, 05/04/2011 - 19:23


#268   Slrabbit

Slrabbit

    iPH newbie

  • 58 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 05/04/2011 - 19:23

εαν εκανες

Λίγο πριν, έκανα για χιλιοστή φορά όπως προανέφερα πάλι "Ο Πήτουρας", restore από το itunes και ενώ μου έλεγε για χτεσινό backup που είχε κρατήσει μετά από τον τελευταίο συγχρονισμό που έκανα εχτές το βράδυ, εγώ του είπα, επειδή είχα διαβάσει κάποια posts άλλων παιδιών να πάει as new και έβαλα το τηλέφωνο από την αρχή. Τώρα???

#269   hercules

hercules

    iPH Master

  • 6248 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad 4 +4G

Δημοσίευση 05/04/2011 - 19:28

Λίγο πριν, έκανα για χιλιοστή φορά όπως προανέφερα πάλι "Ο Πήτουρας", restore από το itunes και ενώ μου έλεγε για χτεσινό backup που είχε κρατήσει μετά από τον τελευταίο συγχρονισμό που έκανα εχτές το βράδυ, εγώ του είπα, επειδή είχα διαβάσει κάποια posts άλλων παιδιών να πάει as new και έβαλα το τηλέφωνο από την αρχή. Τώρα???

καλα εκανες κατ εμε.Τα apps σου με sync θα τα παρεις ολα πισω πατωντας αριστερα πανω στην συσκευη σου και με δεξι κλικ πατα transfer purchases

#270   Slrabbit

Slrabbit

    iPH newbie

  • 58 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 05/04/2011 - 19:30

καλα εκανες κατ εμε.Τα apps σου με sync θα τα παρεις ολα πισω πατωντας αριστερα πανω στην συσκευη σου και με δεξι κλικ πατα transfer purchases

Τέλεια!

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 8

0 μέλη, 8 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες