Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Celeste! grrrrr.....!


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
12 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1   tsoupri

tsoupri

    iPH Contributor

  • 1309 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad 4

Δημοσίευση 05/05/2011 - 12:08

Καλησπέρα σε όλους!!! Έκανα εγκατάσταση το Celeste από το Cydia.... Πέρα από το ότι δεν ύπαρχει στο κινητό μου δεν μπορώ να προσθέσω άλλα sources... :-((
Μόλις επιλέγω "Προσθήκη" για νέο Source κολλάει το Cydia.... Μήπως γνωρίζει κάποιος τι πρεπέι να κάνω? Τουλαχιστον να μπορέσω και πάλι να προσθέτω κάποια Source!!
Ευχαριστώ πολύ προαταβολικά!!!!!

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   Jimmy08

Jimmy08

    iPH Community Leader

  • 10257 μηνύματα
  • Twitter:@JimmyR8
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Air +4G
  • GameCenter:j0kerr

Δημοσίευση 05/05/2011 - 12:10

το celeste το ανοιγοκλεινεις απο το sbsettings. δε θα το δεις ως εικονιδιο.
επισης για τα sources λαβε υποψιν οτι για να τα προσθεσει χρειαζεται το ακριβες url.

#3   Christos75

Christos75

    iPH Hero

  • 3927 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4
  • Tablet:iPad Air +4G
  • GameCenter:Justsaychris

Δημοσίευση 05/05/2011 - 12:10

Καλησπέρα σε όλους!!! Έκανα εγκατάσταση το Celeste από το Cydia.... Πέρα από το ότι δεν ύπαρχει στο κινητό μου δεν μπορώ να προσθέσω άλλα sources... :-((
Μόλις επιλέγω "Προσθήκη" για νέο Source κολλάει το Cydia.... Μήπως γνωρίζει κάποιος τι πρεπέι να κάνω? Τουλαχιστον να μπορέσω και πάλι να προσθέτω κάποια Source!!
Ευχαριστώ πολύ προαταβολικά!!!!!


Από που το κατέβασες ?

#4   KostasRodos29

KostasRodos29

    iPH Intergalactic Leader

  • 19675 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 05/05/2011 - 12:10

Aν το έχεις βάλει κρακ απλά να το αφαιρέσεις για να μην βρεθείς να κάνεις restore ..

                                                                                                                ΟΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΙΡΑΖΟΥΜΕ...!!!!


#5   tsoupri

tsoupri

    iPH Contributor

  • 1309 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad 4

Δημοσίευση 05/05/2011 - 12:15

Το κατέβασα από το Sinful....
Όσο για url είναι εντάξει....
Ναι σε crack το έχω αλλά εκεί που μου ζήτησε το Cydia να κάνς εγκατάσταση από κάτω δεν μασ εμφανίζει τα "αρχεία" που προκειτε να γίνουν εγκατάσταση??
Μου εμφάνισε ένα σωρό... Όταν λοιπόν το έκανα απεγκατάσταση μου εμφάνισε μόνο 2.... :-( και τα υπόλοιπα δεν θυμάμαι ποια είναι για να τα αφαιρέσω μόνος μου.....

#6   parex

parex

    iPH Elite Poster

  • 3175 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 05/05/2011 - 12:17

Καλησπέρα σε όλους!!! Έκανα εγκατάσταση το Celeste από το Cydia.... Πέρα από το ότι δεν ύπαρχει στο κινητό μου δεν μπορώ να προσθέσω άλλα sources... :-((
Μόλις επιλέγω "Προσθήκη" για νέο Source κολλάει το Cydia.... Μήπως γνωρίζει κάποιος τι πρεπέι να κάνω? Τουλαχιστον να μπορέσω και πάλι να προσθέτω κάποια Source!!
Ευχαριστώ πολύ προαταβολικά!!!!!

Το celeste δεν εχει εικονίδιο στην springboard σου ουτε θα βρεις καποιο εικονίδιο στις ρυθμίσεις σου
δεσ εδω πωσ να το δουλέψεις


ισως εχει γεμισει η μνημη του cydia σου και δε μπορείς να προσθέσεις νέο repo.
κανε εγκατάσταση αυτό το tweak (syspartition) , θα σου ελευθερώσει μνήμη και ξανά δοκίμασε να βάλεις άλλο repo

#7   KostasRodos29

KostasRodos29

    iPH Intergalactic Leader

  • 19675 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 05/05/2011 - 12:17

Βρες το Celeste στο search και αφαίρεσε το μαζί με αυτό θα αφαιρεθούν και ότι εφαρμογές εγκαταστάθηκαν..

                                                                                                                ΟΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΙΡΑΖΟΥΜΕ...!!!!


#8   parex

parex

    iPH Elite Poster

  • 3175 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 05/05/2011 - 12:24

Βρες το Celeste στο search και αφαίρεσε το μαζί με αυτό θα αφαιρεθούν και ότι εφαρμογές εγκαταστάθηκαν..

δεν ισχύει αυτό φίλε μου εγώ το είχα αγορασμένο το celeste και όταν αποφάσισα να το σβήσω έσβησε μονό το celeste
το Action menu το είχα ακόμα, λογικά και το gremlin

#9   tsoupri

tsoupri

    iPH Contributor

  • 1309 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad 4

Δημοσίευση 05/05/2011 - 12:34

Το tweak (syspartition)δεν μπορώ να το βρώ....
Θα μπορούσε κάποιος να προσπαθήσει να κάνει εγκατάσταση το Celeste bluetooth file sharing cracked χωρίσ όμωσ να πατήσει επιβεβαίωση...
θέλω να βρώ πια άλλα αρχεία εγίναν εγκατάσταση πέρα απο το: Celeste bluetooth file sharing cracked...
Θα με βοηθούσε πάρα πολύ αυτό... και σας ευχαριστώ πολυ για την μέχρι τώρα βοήθειά σας!!!

#10   parex

parex

    iPH Elite Poster

  • 3175 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 05/05/2011 - 12:37

Το tweak (syspartition)δεν μπορώ να το βρώ....
Θα μπορούσε κάποιος να προσπαθήσει να κάνει εγκατάσταση το Celeste bluetooth file sharing cracked χωρίσ όμωσ να πατήσει επιβεβαίωση...
θέλω να βρώ πια άλλα αρχεία εγίναν εγκατάσταση πέρα απο το: Celeste bluetooth file sharing cracked...
Θα με βοηθούσε πάρα πολύ αυτό... και σας ευχαριστώ πολυ για την μέχρι τώρα βοήθειά σας!!!

Αν δε πάτησες επιβεβαίωση δεν το εγκατεστησες....
το syspartition υπάρχει στο insanelyi ->repo
για να κανείς εγκατάσταση του celeste σοy περνάει το Gremlin και το Action Menu

Τελευταία επεξεργασία από: parex, 05/05/2011 - 12:40


#11   tsoupri

tsoupri

    iPH Contributor

  • 1309 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad 4

Δημοσίευση 05/05/2011 - 12:39

Όπως έγραψα και πιο πάνω......
Εκεί που μου ζήτησε το Cydia να κάνω εγκατάσταση από κάτω δεν μασ εμφανίζει τα "αρχεία" που προκειτε να γίνουν εγκατάσταση??
Μου εμφάνισε ένα σωρό... Όταν λοιπόν το έκανα απεγκατάσταση μου εμφάνισε μόνο 2.... :-( και τα υπόλοιπα δεν θυμάμαι ποια είναι για να τα αφαιρέσω μόνος μου.....
(Πάτησα επιβεβαίωση)

#12   parex

parex

    iPH Elite Poster

  • 3175 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 05/05/2011 - 12:43

Όπως έγραψα και πιο πάνω......
Εκεί που μου ζήτησε το Cydia να κάνω εγκατάσταση από κάτω δεν μασ εμφανίζει τα "αρχεία" που προκειτε να γίνουν εγκατάσταση??
Μου εμφάνισε ένα σωρό... Όταν λοιπόν το έκανα απεγκατάσταση μου εμφάνισε μόνο 2.... :-( και τα υπόλοιπα δεν θυμάμαι ποια είναι για να τα αφαιρέσω μόνος μου.....
(Πάτησα επιβεβαίωση)

Τα αλλά θα είναι λογικά αναβαθμίσεις που είχες σε παλαιότερες εφαρμογές σου μην ανησυχείς

#13   tsoupri

tsoupri

    iPH Contributor

  • 1309 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad 4

Δημοσίευση 05/05/2011 - 12:47

Μιας και ανέφερες ποιο πάνω (και σε ευχαριστώ πολυ για αυτό) για το Action Menu έψαξα και το βρήκα.. Δεν είχε αφαιρεθεί από τα "πακέτα"
Το "έβγαλα" και προσπάθησα να βάλω ένα καινούριο source και καταχωρήθηκε με επιτυχία....
Όποτε το "πρόβλημα" λύθηκε!!!! Ευχαριστώ πάρα πάρα πολύ όλους σας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1

0 μέλη, 1 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες