Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * - 10 ψήφοι

Το JailbreakMe.com επιστρέφει...?


  • Το θέμα είναι κλειδωμένο Το θέμα αυτό είναι κλειδωμένο
2103 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#196   katsulas

katsulas

    Newbie

  • 975 μηνύματα
  • Twitter:@GeorgeKatsulas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S Plus
  • GameCenter:iKatsulas

Δημοσίευση 22/06/2011 - 00:27

Σιγα τωρα μια μερα η δυο πανω κατω no problem! Eγω αναρωτιεμαι ο geohot δεν ασχολειτε πια με τζου μπου? ξερει κανενας τιποτα?

Άγνωστες οι βουλές του Γιώρη!!!! Εμένα να μου το θυμηθήτε. Θα κάνει πάλι την εκπληξη και θα γελάει και το παρδαλό κατσίκι!! :lol:

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#197   malias4

malias4

    iPH Elite Poster

  • 2590 μηνύματα
  • Twitter:@Gate4
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G

Δημοσίευση 22/06/2011 - 00:35

Άγνωστες οι βουλές του Γιώρη!!!! Εμένα να μου το θυμηθήτε. Θα κάνει πάλι την εκπληξη και θα γελάει και το παρδαλό κατσίκι!! :lol:

Μπα δεν πιστευω , η τον πηρε ο στηβι βοηθo η εχει χεστει με τη sony και τα δικαστηρια...

Τελευταία επεξεργασία από: malias4, 22/06/2011 - 00:36

iPhone 12 pro max ios 14.2.1 jb  Apple watch series 7 nike

#198   aelaraole

aelaraole

    iPH Member

  • 206 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 22/06/2011 - 00:47

λες να τον προορίζει για διάδοχο φίλε!?

Τελευταία επεξεργασία από: aelaraole, 22/06/2011 - 00:47


#199   thanasis

thanasis

    iPH Guru

  • 9488 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 22/06/2011 - 00:52

Μπα δεν πιστευω , η τον πηρε ο στηβι βοηθo η εχει χεστει με τη sony και τα δικαστηρια...


Η Sony στην όλη διαμάχη πέρασε και δεν ακούμπησε :)

ezgif_com_crop_2.gif


#200   codmdantes

codmdantes

    iPH User

  • 180 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 22/06/2011 - 01:17

Η όλη ιστορία με το jailbreak, έχει πραγματικά καταντήσει αηδία... Δεν κατηγορώ κανένα παιδί που προσπαθεί -επιμελλώς ή όχι- να φτιάξει το σπαστήρι. Τον μόνο που κατηγορώ είναι ο ευατός μου, που ενώ ήξερα τα περί jailbreak και τις ελλείψεις που έχει το iPad χωρίς αυτό, πήγα και έσκασα λεφτά, περίμενα σε ουρές και είχα άγχος μέχρι τα κόκκαλα. Ε, το πήρα, το έχω κάνα 2μηνο και το κοιτάζω...
Τέλος, του χρόνου, πάω σε κανένα δυνατό Android tablet, και θα έχω μόνο iPhone από την Apple...

#201   dante19

dante19

    iPH Addict

  • 643 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:saefro

Δημοσίευση 22/06/2011 - 01:34

ρε παιδια για ολα τα idevices θα ειναι οχι μονο για ipad2.....

#202   mamakossa

mamakossa

    iPH Member

  • 304 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 22/06/2011 - 01:56

Να σας πω μια ιστορία:
Αγόρασα λοιπόν ενα σίδερο φοβερό πριν απο κανά μήνα , μόνο που δεν σιδερωνει τα πάντα όπως τα αλλα σίδερα γιατί? Ετσι....
και λέω στον εαυτό μου εντάξει μωρε δεν θα σιδηρωνω τα πάντα σιγά το πράμα. Ξέχασα να πω ότι το συγκεκριμένο σίδερο χρειάζεται νερό το οποίο το πουλάει μόνο ο κατασκευαστής...και λέω στον εαυτό μου ε εντάξει ειναι φοβερο το σιδερο μου και ετσι μονο ο κατασκευαστης ειναι αρμοδιος για ναξερει τι νερο μπορει να παρει επομενως δεν τρεχει μια, θα παίρνω νερό μόνο απο αυτόν. Εξαλου είναι το καλύτερο σίδερο στον κόσμο...ελπίζω βέβαια να μην πάθει τίποτα γιατί ξέρετε το service στην Ελλάδα είναι λίγο προβληματικό αλλα δεν πειράζει χαλάνε τα σίδερα?γιατί. Να χαλάσει το δικό μου?ας ελπίσουμε..α ξέχασα και σε μερικά απο αυτά στις γωνίες δεν σιδερωνει καλά τα μαύρα ρούχα με Πολύ φως... Ε δεν πειράζει το δικό μου δεν θα είναι το ελατωματικο και που δηλαδή σιγά το ελατωμα τώρα πιος φοράει μαύρα ρούχα με Πολύ φως..Εν πάσει περίπτωση λίγο απο δω λίγο απο κει με κούρασε μιας και κάτι τύποι που ηλπιζα σε αυτούς χωρίς βέβαια να έχουν καμία απόλυτως υποχρέωση, και επειδή συνήθως πουλούσαν και αυτοί νερό σε αλλα μοντέλα τις εταιρίας δεν κατάφεραν ακόμη να βρουν την σωστή σύσταση νερού για το συγκεκριμένο μοντέλο μέτριας και πήγα εχθές να το πουλησω...
Την τελευται στιγμή όμως συγκρατήθηκα....είναι το καλύτερο σίδερο του κόσμου μην το ξεχνάμε.....

Τελευταία επεξεργασία από: mamakossa, 22/06/2011 - 01:57


#203   dante19

dante19

    iPH Addict

  • 643 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:saefro

Δημοσίευση 22/06/2011 - 01:58

Να σας πω μια ιστορία:
Αγόρασα λοιπόν ενα σίδερο φοβερό πριν απο κανά μήνα , μόνο που δεν σιδερωνει τα πάντα όπως τα αλλα σίδερα γιατί? Ετσι....
και λέω στον εαυτό μου εντάξει μωρε δεν θα σιδηρωνω τα πάντα σιγά το πράμα. Ξέχασα να πω ότι το συγκεκριμένο σίδερο χρειάζεται νερό το οποίο το πουλάει μόνο ο κατασκευαστής...και λέω στον εαυτό μου ε εντάξει ειναι φοβερο το σιδερο μου και ετσι μονο ο κατασκευαστης ειναι αρμοδιος για ναξερει τι νερο μπορει να παρει επομενως δεν τρεχει μια, θα παίρνω νερό μόνο απο αυτόν. Εξαλου είναι το καλύτερο σίδερο στον κόσμο...ελπίζω βέβαια να μην πάθει τίποτα γιατί ξέρετε το service στην Ελλάδα είναι λίγο προβληματικό αλλα δεν πειράζει χαλάνε τα σίδερα?γιατί. Να χαλάσει το δικό μου?ας ελπίσουμε..α ξέχασα και σε μερικά απο αυτά στις γωνίες δεν σιδερωνει καλά τα μαύρα ρούχα με Πολύ φως... Ε δεν πειράζει το δικό μου δεν θα είναι το ελατωματικο και που δηλαδή σιγά το ελατωμα τώρα πιος φοράει μαύρα ρούχα με Πολύ φως..Εν πάσει περίπτωση λίγο απο δω λίγο απο κει με κούρασε μιας και κάτι τύποι που ηλπιζα σε αυτούς χωρίς βέβαια να έχουν καμία απόλυτως υποχρέωση, και επειδή συνήθως πουλούσαν και αυτοί νερό σε αλλα μοντέλα τις εταιρίας δεν κατάφεραν ακόμη να βρουν την σωστή σύσταση νερού για το συγκεκριμένο μοντέλο μέτριας και πήγα εχθές να το πουλησω...
Την τελευται στιγμή όμως συγκρατήθηκα....είναι το καλύτερο σίδερο του κόσμου μην το ξεχνάμε.....

φιλε μου ειλικρινα αν εγραφες εκθεση στις πανελληνιες 20 θα γραφες αλλα που κολλαει αυτο? :P οπα σορρυ φιλτατε το καταλαβα και πραγματικα ειναι εξαιρετικη παρομοιωση +1 απο μενα!!

Τελευταία επεξεργασία από: dante19, 22/06/2011 - 02:02


#204   mamakossa

mamakossa

    iPH Member

  • 304 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 22/06/2011 - 02:07

Για κανε έναν παραληρισμό
Σίδερο=iPad
Νερό=app store
Service=isquare
Δεν σιδερωνει τα πάντα=flash
Μαύρα ρούχα Πολύ φως=bleeding
Άλλη εταιρία νερού=cydia

#205   sale

sale

    iPH Member

  • 290 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 22/06/2011 - 02:18

Η όλη ιστορία με το jailbreak, έχει πραγματικά καταντήσει αηδία... Δεν κατηγορώ κανένα παιδί που προσπαθεί -επιμελλώς ή όχι- να φτιάξει το σπαστήρι. Τον μόνο που κατηγορώ είναι ο ευατός μου, που ενώ ήξερα τα περί jailbreak και τις ελλείψεις που έχει το iPad χωρίς αυτό, πήγα και έσκασα λεφτά, περίμενα σε ουρές και είχα άγχος μέχρι τα κόκκαλα. Ε, το πήρα, το έχω κάνα 2μηνο και το κοιτάζω...
Τέλος, του χρόνου, πάω σε κανένα δυνατό Android tablet, και θα έχω μόνο iPhone από την Apple...


εαν το κανεις αυτο, εχοντας δουλεψει με ipad, θα γυρισεις πισω τρεχοντας.! ακουσε καινεμενα κατι ξερω. τα εχουμε φαει τα μουτρα μας......

#206   dante19

dante19

    iPH Addict

  • 643 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:saefro

Δημοσίευση 22/06/2011 - 02:20

Για κανε έναν παραληρισμό
Σίδερο=iPad
Νερό=app store
Service=isquare
Δεν σιδερωνει τα πάντα=flash
Μαύρα ρούχα Πολύ φως=bleeding
Άλλη εταιρία νερού=cydia

ναι φιλε μου το καταλαβα....διαβασε και το αρχικο μου ποστ... ;)

#207   nikosvrouch

nikosvrouch

    iPH Enthousiast

  • 373 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4
  • GameCenter:nikosvr

Δημοσίευση 22/06/2011 - 02:58

Πηγε 4:00 η ωρα αλλα ακομα δε βγηκε το τζου-μπου!!! :mad: Παω για υπνο! Καλυνυχτα σε ολους(ποια νυχτα δηλαδη...κοντευει να ξημερωσει)

Τελευταία επεξεργασία από: nikosvrouch, 22/06/2011 - 02:59


#208   aelaraole

aelaraole

    iPH Member

  • 206 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 22/06/2011 - 03:01

Πηγε 4:00 η ωρα αλλα ακομα δε βγηκε το τζου-μπου!!! :mad: Παω για υπνο! Καλυνυχτα σε ολους(ποια νυχτα δηλαδη...κοντευει να ξημερωσει)

τέτοια ώρα αύριο να το περιμένεις φίλε..

#209   codmdantes

codmdantes

    iPH User

  • 180 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 22/06/2011 - 08:52

Απ'ότι πόσταρε στο Twitter ο comex:
"although I have not been getting enough sleep, I did fix unionfs on iPad 2, and figure out why something else on the iPad 2 wasn't working".
Αυτό σημαίνει ότι έλυσε το ζήτημα με τα uniofs, που τον έκαναν να μην δώσει στο κοινό το jailbreak.. Για να δούμε τώρα τί θα κάνει. Θα το δώσει ή θα βρει τίποτα άλλο να μας πει ως δικαιολογία?

#210   aelaraole

aelaraole

    iPH Member

  • 206 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 22/06/2011 - 08:54

αφήστε τον να παίξει λίγο pro..κανένα άλλο παιχνίδι και μετά..μην το πιέζεται το παιδί...
πάντως ελπίζω σήμερα να είναι η μεγάλη μέρα..

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 10

0 μέλη, 10 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες