Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * - 10 ψήφοι

Το JailbreakMe.com επιστρέφει...?


  • Το θέμα είναι κλειδωμένο Το θέμα αυτό είναι κλειδωμένο
2103 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#226   spyipad

spyipad

    iPH Member

  • 229 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S Plus

Δημοσίευση 22/06/2011 - 14:24

Εγώ πιστεύω σύμφωνα με τα tweets που έχουν κάνει (comex..)ότι το iPad 2 jb 90% θα βγει σήμερα ή αύριο.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#227   ababapanos

ababapanos

    iPH Contributor

  • 1699 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 22/06/2011 - 14:26

Ναι, μην ξεχνάμε πως κανείς δεν το επιβεβαίωσε. Όλα είναι δικές μας φήμες και απόψεις. ;)


Oxι δεν είναι δικές μας φήμες , αυτοί τα λένε , veeence κλπ...

#228   codmdantes

codmdantes

    iPH User

  • 180 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 22/06/2011 - 14:31

Από αγγλικά σκίζουμε όλοι έτσι; Αν από τα παραπάνω καταλάβατε πως το έχει έτοιμο, τότε εγώ δεν πιάνω κάτι καλά....


Δεν καταλάβαμε από αυτό μόνο ότι είναι έτοιμο το jailbreak... Αυτό που είχε πει είναι ότι θέλει να το κάνει πιο γρήγορο, λύνοντας ένα ζήτημα με τα uniofs.. Τώρα που λέει ότι το έλυσε το θέμα τί θες να καταλάβουμε?

#229   xxxxxx

xxxxxx

    iPH Guru

  • 9340 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 22/06/2011 - 14:34

Δεν καταλάβαμε από αυτό μόνο ότι είναι έτοιμο το jailbreak... Αυτό που είχε πει είναι ότι θέλει να το κάνει πιο γρήγορο, λύνοντας ένα ζήτημα με τα uniofs.. Τώρα που λέει ότι το έλυσε το θέμα τί θες να καταλάβουμε?

"although I have not been getting enough sleep, I did fix unionfs on iPad 2, and figure out why something else on the iPad 2 wasn't working". το θεμα ειναι οτι ανακαλυψε αυτο που στο ipad 2 δεν δουλευει?αυτο θελει να πει ο Researcher και εγω καταλαβα οτι μαλλον δεν το ανακαλυψε(αυτο που δεν λειτουργει στο ipad 2 ) καθως εαν θα μπειτε στο twitter του θα δειτε οτι αυτοβριζεται ο comex http://twitter.com/#!/COMEX

Τελευταία επεξεργασία από: billytilaver, 22/06/2011 - 14:35


#230   Dev

Dev

    iPH Enthousiast

  • 401 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad Air 2 +4G
  • GameCenter:deves000

Δημοσίευση 22/06/2011 - 14:39

το wasn't working σημαίνει οτι αναάλυψε κάτι άλλο που δεν ΔΟΥΛΕΥΕ, αρά αυτό το κάτι άλλο μάλλον τώρα δουλεύει!!!!

#231   ababapanos

ababapanos

    iPH Contributor

  • 1699 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 22/06/2011 - 14:39

"although I have not been getting enough sleep, I did fix unionfs on iPad 2, and figure out why something else on the iPad 2 wasn't working". το θεμα ειναι οτι ανακαλυψε αυτο που στο ipad 2 δεν δουλευει?αυτο θελει να πει ο Researcher και εγω καταλαβα οτι μαλλον δεν το ανακαλυψε(αυτο που δεν λειτουργει στο ipad 2 ) καθως εαν θα μπειτε στο twitter του θα δειτε οτι αυτοβριζεται ο comex http://twitter.com/#!/COMEX

Αν είναι έτσι όπως τα λες τότε ανατρεποντε όλα και δυστυχώς θα μείνουμε με την όρεξη

#232   codmdantes

codmdantes

    iPH User

  • 180 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 22/06/2011 - 14:50

το wasn't working σημαίνει οτι αναάλυψε κάτι άλλο που δεν ΔΟΥΛΕΥΕ, αρά αυτό το κάτι άλλο μάλλον τώρα δουλεύει!!!!


Μου φαίνεται ότι με τα αγγλικά όντως δεν τα πάνε κάποιοι καλά... Αυτό που λέει ο φίλος Dev δεν το προσέξατε? Ο Comex μιλούσε στον αόριστο χρόνο, εννοώντας ότι ΥΠΗΡΧΕ και κάποιο άλλο πρόβλημα που όμως ανακάλυψε λύνοντας τα uniofs ότι δουλεύει!!!!

#233   xxxxxx

xxxxxx

    iPH Guru

  • 9340 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 22/06/2011 - 14:52

Μου φαίνεται ότι με τα αγγλικά όντως δεν τα πάνε κάποιοι καλά... Αυτό που λέει ο φίλος Dev δεν το προσέξατε? Ο Comex μιλούσε στον αόριστο χρόνο, εννοώντας ότι ΥΠΗΡΧΕ και κάποιο άλλο πρόβλημα που όμως ανακάλυψε λύνοντας τα uniofs ότι δουλεύει!!!!

το δεν δουλευε δεν ειναι απαραιτητο οτι δουλευει τωρα απο τα φτωχα μου ελληνικα

#234   codmdantes

codmdantes

    iPH User

  • 180 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 22/06/2011 - 14:59

το δεν δουλευε δεν ειναι απαραιτητο οτι δουλευει τωρα απο τα φτωχα μου ελληνικα


Ναι, είπε στα αγγλικά: i figured out why something else wasn't working. Δηλαδή ότι κατάλαβε για ποιόν λόγο δεν δούλευε.. Μάλλον σημαίνει ότι θα το φτιάξει μία και καλή. Ας μην αναλωνόμαστε στις μεταφράσεις και ας περιμένουμε... :)

#235   MixalisXxx

MixalisXxx

    iPH Elite Poster

  • 2047 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 22/06/2011 - 14:59

although I have not been getting enough sleep, I did fix unionfs on iPad 2, and figure out why something else on the iPad 2 wasn't working

μετάφραση: Παρόλο που δεν κοιμάμαι αρκετά, εφτιαξα τα unionfs στο iPad 2, και βρήκα γιατί κάτι άλλο δεν δούλευε στο iPad 2.

#236   nikrose555

nikrose555

    iPH Enthousiast

  • 405 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 22/06/2011 - 15:05

Thanks φιλος +1 . Αυτη ειναι η σωστη μεταφραση οποτε αναμενουμε jailbreak .Πιστευω σημερα θα βγει!!

#237   sale

sale

    iPH Member

  • 290 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 22/06/2011 - 15:10

επι της ουσιας δεν μας λεει καποιος κατι. μον υποθεσεις και εικασιες.! οποτε νομιζω οτι τσαμπα γραμμες γεμιζουν με ανουσια πραγματα.! εγω παντως το βλεπω πολυ χλωμο πριν τον αυγουστο, οτι και αν λενε.! θα δουμε.

#238   dionisis00

dionisis00

    iPH Member

  • 341 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 22/06/2011 - 15:15

Ισχύει αλλά όχι και τον Αύγουστο ήρεμα :P Πιστεύω μεσα στην εβδομάδα. :)

#239   sale

sale

    iPH Member

  • 290 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 22/06/2011 - 15:17

Ισχύει αλλά όχι και τον Αύγουστο ήρεμα :P Πιστεύω μεσα στην εβδομάδα. :)


εγω εχω απογοητευτει παντως.! μα τοσον καιρο? θα μου πεις εδω στο δινουν και τσαμπα και στο πιατο, και παραπονιεσαι? τι να κανουμε? καλομαθαμε !

#240   ababapanos

ababapanos

    iPH Contributor

  • 1699 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 22/06/2011 - 15:18

Αν το δωσει σημερα, πόσες χιλιάδες δολάρια από donates θα βγάλει ο μικρός;

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 26

0 μέλη, 26 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες