Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * - 10 ψήφοι

Το JailbreakMe.com επιστρέφει...?


  • Το θέμα είναι κλειδωμένο Το θέμα αυτό είναι κλειδωμένο
2103 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#421   vlad

vlad

    iPH Addict

  • 747 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 24/06/2011 - 14:24

παιδια ερχεται το βλεπωωωωωω :blink: :blink: :blink:

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#422   dionisis00

dionisis00

    iPH Member

  • 341 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 24/06/2011 - 14:27

Βοήθησε με να το δω και εγώ :P

#423   tsitsibau

tsitsibau

    iPH User

  • 101 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 24/06/2011 - 14:38

το βλέπω να έρχεται κάθε κυριακή...

#424   GeorgeSohos

GeorgeSohos

    iPH Enthousiast

  • 497 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:lifeowner771

Δημοσίευση 24/06/2011 - 14:45

Μακαρι

Τελευταία επεξεργασία από: GeorgeSohos, 24/06/2011 - 14:48


#425   GeorgeSohos

GeorgeSohos

    iPH Enthousiast

  • 497 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:lifeowner771

Δημοσίευση 24/06/2011 - 14:48

Μιλησα με τον veeence στο twitter και τον ρωτησα γιατι αλλαζει το site απο την εικονα με την πιστα του σκι στο κλασσικο slide to jailbreak.Αυτο το θεμα το συνανταω συνεχεια στο jailbreakme.Τελος παντων ο veence μου ειπε οτι ισως ειναι καποια test που κανουν.Απο οτι καταλαβα αυτο σημαινει οτι ειμαστε στην τελικη ευθεια για το πολυαναμενομενο jailbreak του ipad 2 που πιστευω οτι ηταν μακραν το πιο δισκολο απο ολα τα αλλα

#426   tsitsibau

tsitsibau

    iPH User

  • 101 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 24/06/2011 - 14:50

εγώ το έχω σε 4.3.1 (ipad2)... να έχω κάνει από πριν update σε 4.3.3, υπάρχει περίπτωση ποτέ να βγει για έκδοση προηγούμενη της τρέχουσας.
υπάρχει επίσης περίπτωση αν βγει για 4.3.3 να βγάλουν 4.3.4 που να κλείνει τις τρύπες και να μην μπορώ να πάω στη σωστή έκδοση για jb;

#427   vlad

vlad

    iPH Addict

  • 747 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 24/06/2011 - 14:54

Βοήθησε με να το δω και εγώ :P

Γουρλωσε τα ματια σου οπως εγω :blink: και τσουπ

#428   comex

comex

    iPH newbie

  • 1 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 24/06/2011 - 14:54

εγώ το έχω σε 4.3.1 (ipad2)... να έχω κάνει από πριν update σε 4.3.3, υπάρχει περίπτωση ποτέ να βγει για έκδοση προηγούμενη της τρέχουσας.
υπάρχει επίσης περίπτωση αν βγει για 4.3.3 να βγάλουν 4.3.4 που να κλείνει τις τρύπες και να μην μπορώ να πάω στη σωστή έκδοση για jb;


εδω κολαει το, ακομα δεν τον ειδαμε, γιαννη τονε βγαλαμε.! :lol:

Τελευταία επεξεργασία από: comex, 24/06/2011 - 14:54


#429   argiris778

argiris778

    iPH newbie

  • 36 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 24/06/2011 - 15:46

λιγο αν θα δεις αυτα που γραφει ο comex στο twitter, δεν θελει και πολυ μυαλο να καταλαβετε, οτι ο τυπος δουλευει ολον τον κοσμο ψιλο γαζι.! και πολλοι απο εσας, καθεστε και τον παρακαλατε στην ουσια, μεσω twitter. σιγα να μην κατσω να παρακαλεσω το μπαστα...ο, που μας δουλευει κιολας. τσαμπα περιμενετε και θα το δειτε. ετσι γουσταρει αυτος. να σας εχει στο περιμενε και να τουιταρουν ολοι για παρτη του. ηδονιζεται με αυτο.

#430   Ngobreak

Ngobreak

    iPH Enthousiast

  • 540 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad 2 +3G
  • GameCenter:Ngobreak

Δημοσίευση 24/06/2011 - 16:15

λιγο αν θα δεις αυτα που γραφει ο comex στο twitter, δεν θελει και πολυ μυαλο να καταλαβετε, οτι ο τυπος δουλευει ολον τον κοσμο ψιλο γαζι.! και πολλοι απο εσας, καθεστε και τον παρακαλατε στην ουσια, μεσω twitter. σιγα να μην κατσω να παρακαλεσω το μπαστα...ο, που μας δουλευει κιολας. τσαμπα περιμενετε και θα το δειτε. ετσι γουσταρει αυτος. να σας εχει στο περιμενε και να τουιταρουν ολοι για παρτη του. ηδονιζεται με αυτο.


Συμφωνω απολυτος αλλα τι αλλο μπορουμε να κανουμε βρειτε μου εναν να εχει ετοιμο και αμα εχει ντονεητ να το κανω για να παρω......χωρις να περιμενω των μα.....κα

#431   akaltsikis

akaltsikis

    iPH newbie

  • 16 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 24/06/2011 - 16:17

Φιλε αργυρη οτι και να ειναι αυτος , αυτος θα δωσει στην κυκλοφορια το jailbreak και δεν ειναι καθολου υποχρεωμενος να τ κανει αυτο ... Το χρονοδιαγραμμα που θετει ειναι καθαρα προσωπικο και δεν τον νοιαζει αν θα το ξεπερασει ... Οποτε οτι και να λες εις βαρος του ειναι αρλουμπες γιατι οταν θα το βγαλει θα τον εχεις σαν θεο ..
Φιλικα
Αγγελος
Υγ : αν πληρωνες για να απολαμβανεις αυτην την υπηρεσια θα ημουν με το μερος σου ... Ειναι μεσα στ παιχνιδι να δημιουργει ντορο γυρω απο κατι τοσοωπεριζητητο .. Και ο μονος τροπος ειναι αυτος ..

#432   tsitsibau

tsitsibau

    iPH User

  • 101 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 24/06/2011 - 16:24

εδω κολαει το, ακομα δεν τον ειδαμε, γιαννη τονε βγαλαμε.! :lol:

γενικής φύσης ήταν η ερώτηση... anyway η απάντησή σου ήταν πολύ χρήσιμη :blink: ... όπως αυτή εδώ

#433   pavlossss

pavlossss

    iPH Contributor

  • 1455 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7

Δημοσίευση 24/06/2011 - 16:24

λιγο αν θα δεις αυτα που γραφει ο comex στο twitter, δεν θελει και πολυ μυαλο να καταλαβετε, οτι ο τυπος δουλευει ολον τον κοσμο ψιλο γαζι.! και πολλοι απο εσας, καθεστε και τον παρακαλατε στην ουσια, μεσω twitter. σιγα να μην κατσω να παρακαλεσω το μπαστα...ο, που μας δουλευει κιολας. τσαμπα περιμενετε και θα το δειτε. ετσι γουσταρει αυτος. να σας εχει στο περιμενε και να τουιταρουν ολοι για παρτη του. ηδονιζεται με αυτο.

αυτο που δεν λετε να καταλαβετε ολοι ειναι πως προκειται για εφηβους που εχουν και ζωη περα απο το jailbreak...απο κει και περα σας ειπε κανεις εκει που το αγορασατε οτι συνοδευεται απο jb και δεν εγινε????το παλικαρακι αυτο καταφερε και το εσπασε remote απο 2500χμ αποσταση αλλα ας οψεται η φαγουρα μεταξυ των ομαδων και το exploit εφτασε στην apple.οσο για το αν ηδονιζεται η οχι με το twitter εχω απλα να πω οτι ολοι ΕΜΕΙΣ τρεξαμε να τον κανουμε follow και 2ον υπαρχουν πολλα παραδειγματα εδω μεσα που ηδονιζονται με ενα απλο +1 σε ενα post....οποτε για ολους εσας που τρεξατε να αγορασετε μια συσκευη που δεν σας καλυπτει ως εχει απλα πουληστε την και σταματηστε να βριζετε γιατι διαβαζουν και παιδια ή καντε το κεφαλι σας τετραγωνο απο γνωσεις να τα σπατε μονοι σας.

Φιλικοτατα

#434   Ngobreak

Ngobreak

    iPH Enthousiast

  • 540 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad 2 +3G
  • GameCenter:Ngobreak

Δημοσίευση 24/06/2011 - 16:32

Πφφφ παιδια..........απο την ωρα που μπηκαν στο σχολειο ξερουν να βριζουν χειροτερα απο εμας πλεον :lol: μην μου πειτε εχω αδικο κιολας γιατι θα τρελαθω

#435   ipad

ipad

    iPH Contributor

  • 949 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 24/06/2011 - 17:04

αυτο που δεν λετε να καταλαβετε ολοι ειναι πως προκειται για εφηβους που εχουν και ζωη περα απο το jailbreak...απο κει και περα σας ειπε κανεις εκει που το αγορασατε οτι συνοδευεται απο jb και δεν εγινε????το παλικαρακι αυτο καταφερε και το εσπασε remote απο 2500χμ αποσταση αλλα ας οψεται η φαγουρα μεταξυ των ομαδων και το exploit εφτασε στην apple.οσο για το αν ηδονιζεται η οχι με το twitter εχω απλα να πω οτι ολοι ΕΜΕΙΣ τρεξαμε να τον κανουμε follow και 2ον υπαρχουν πολλα παραδειγματα εδω μεσα που ηδονιζονται με ενα απλο +1 σε ενα post....οποτε για ολους εσας που τρεξατε να αγορασετε μια συσκευη που δεν σας καλυπτει ως εχει απλα πουληστε την και σταματηστε να βριζετε γιατι διαβαζουν και παιδια ή καντε το κεφαλι σας τετραγωνο απο γνωσεις να τα σπατε μονοι σας.

Φιλικοτατα


δεν υπηρχε με το ipad συνοδευτικο για jb, αλλα να εισαι σιγουρος οτι οι πωλησεις δεν θα ειχαν καμια σχεση, αν δεν υπηρχε το jb.! οποτε στην ουσια η σιγουρια του jb tool, σε οποια χρονικη στιγμη και αν βγει, σαν συνοδευτικο ειναι.
το οτι ειναι εφηβοι, η το οτι δεν ειναι υποχρεωμενοι να το βγαλουν, δεν διαφωνω. διαφωνω με την κοροιδια.. και καποιος φιλος πιο πανω ειπε οτι το παιρνουμε και τσαμπα, το jb. ας το εκαναν με καποιον τροπο τοτε επινπληρωμη. δεν θα ειχα προβλμα να πληρωσω για τον κοπο καποιου.!
για το βρισιμο που αναφερεις, δεν σχολιαζω. αν θεωρεις βρισιμο πλεον στην ελλαδα του σημερα το μαλακα, μαλλον κοροιδευομαστε μονοι μας. η τουλαχιστον ειμαστε υπερβολικοι.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες