Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 5 ψήφοι

Είναι επίσημο: Η Apple ανακοίνωσε το event για τις 4 Οκτωβρίου


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
653 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#286   MacDimitris

MacDimitris

    iPH Contributor

  • 1278 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:MacDimitris

Δημοσίευση 28/09/2011 - 16:47

παίζει αναβολή του event κάτι άκουσα στις ειδήσεις κυκλοφορούν μολυσμένα πεπόνια και έφαγε αρκετός κόσμος στο america ας ελπίσουμε να μην έφαγε φρουτάκι ο Tim αυτές τις μέρες. :lol:

Εγώ άκουσα ότι ήπιε ληγμένη coca cola και έκανε μηνύσει στην coca cola για παραβιάσει πατέντας στο μπουκάλι (το τσίγκινο) ε, και επειδή τον πείραξε αναβάλετε το event! :P :lol:

Τελευταία επεξεργασία από: MacDimitris, 28/09/2011 - 16:55


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#287   MacDimitris

MacDimitris

    iPH Contributor

  • 1278 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:MacDimitris

Δημοσίευση 28/09/2011 - 16:48

αυτο μου θυμιζει comments σε διαφορα video στο youTube! :P

Ή και Facebook "Οσοι πιστεουν... να κάνουν like" :P :lol:

#288   remalifrank

remalifrank

    iPH User

  • 153 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 28/09/2011 - 16:59

Εγω νομίζω ότι θέλει να κάνει μεγάλο "μπαμ" η apple .Αν είναι έτσι τότε κάποιον ασσο θα κρατάει .Ο ανταγωνισμός είναι σκληρός και αν θέλει να πετύχει κάτι είναι τώρα η ευκαιρία της . Με λογισμικό μόνο δεν
κανεις μπαμ ειδικα όταν ήδη ξέρεις
πάνω κάτω τι νεο έχει .Ούτε με μικρη αναβάθμιση συσκευής .
Η πίτα της αγοράς μοιράζεται , οι συσκευές android έχουν πιάσει την κατώτερη και μεσαία τάξη κινητών .
Καλο το prestige , και πουλάει αλλα
οι πωλήσεις είναι πωλήσεις .
Η θα βγάλει 2 μοντέλα η προς το παρόν 1 τουμπανο .
Αυτα πιστεύω .

Και αυτα μου πε ο Steve :-)


Sent from the Dark Side using the Force

#289   vagreek

vagreek

    iPH User

  • PipPip
  • 160 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 28/09/2011 - 17:06

Εγω νομίζω ότι θέλει να κάνει μεγάλο "μπαμ" η apple .Αν είναι έτσι τότε κάποιον ασσο θα κρατάει .Ο ανταγωνισμός είναι σκληρός και αν θέλει να πετύχει κάτι είναι τώρα η ευκαιρία της . Με λογισμικό μόνο δεν
κανεις μπαμ ειδικα όταν ήδη ξέρεις
πάνω κάτω τι νεο έχει .Ούτε με μικρη αναβάθμιση συσκευής .
Η πίτα της αγοράς μοιράζεται , οι συσκευές android έχουν πιάσει την κατώτερη και μεσαία τάξη κινητών .
Καλο το prestige , και πουλάει αλλα
οι πωλήσεις είναι πωλήσεις .
Η θα βγάλει 2 μοντέλα η προς το παρόν 1 τουμπανο .
Αυτα πιστεύω .

Και αυτα μου πε ο Steve :-)


Sent from the Dark Side using the Force

Ρε παιδιά απο ποτε δηλαδή ο διπυρηνος Α5, η 8αρα κάμερα και το 1 gb ram είναι μικρή αναβάθμιση;
Το 90% των χρηστών δε θέλουν μεγαλύτερη οθόνη και μέγεθος (εγω δεν ανήκω σε αυτούς, θα ήθελα μια 4αρα) και σε αυτη τη μεγάλη κρίσιμη μάζα απευθύνεται η apple κι όχι σε εμάς εδω μέσα που αργά η γρήγορα θα το πάρουμε ακόμα και... Απο χαρτί να είναι.
Άρα με αυτα τα δεδομένα άψογα εμπορικά¨ θα παει, έστω κι αν στενοχωρηθουμε με την παραμονή της οθόνης στο ίδιο μέγεθος.

#290   gesvts

gesvts

    iPH Contributor

  • 1046 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 28/09/2011 - 17:19

Μα όλο το "προβλημα" για αρκετούς είναι το μέγεθος της οθόνης! Αν όλο αυτό το πακέτο ήταν με 4" οθόνη θα είμασταν όλοι χαρούμενοι! Τώρα προσωπικά αν βγει με ίδια οθόνη 3,5 ιντσών πάω στάνταρ για άλλη εταιρία με μεγαλύτερη οθόνη αλλιώς αν βγει με 4 θα το πάρω!


Sent from my iPhone using Tapatalk

#291   BAGGELISSMART

BAGGELISSMART

    iPH Contributor

  • 1058 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 28/09/2011 - 17:29

Εγω προσωπικα οτι και να βγαλει θα το παρω...εχω το 4αρι και παλι θα το αλλαξω!!!

#292   vagreek

vagreek

    iPH User

  • PipPip
  • 160 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 28/09/2011 - 17:30

Μα όλο το "προβλημα" για αρκετούς είναι το μέγεθος της οθόνης! Αν όλο αυτό το πακέτο ήταν με 4" οθόνη θα είμασταν όλοι χαρούμενοι! Τώρα προσωπικά αν βγει με ίδια οθόνη 3,5 ιντσών πάω στάνταρ για άλλη εταιρία με μεγαλύτερη οθόνη αλλιώς αν βγει με 4 θα το πάρω!


Sent from my iPhone using Tapatalk

Με 3.5 θα βγει, το ίδιο ακριβώς. Εγω πάντως που δοκίμασα και 3 φορές (ούτε μια, ούτε δυο) το galaxy s 2 που είναι ο,τι καλύτερο σήμερα στην αγορα γύρισα στο μήλο. Οπότε αν υπάρχει η οικονομική δυαντοτητα θα πάω στο 4s.

#293   Jimmy08

Jimmy08

    iPH Community Leader

  • 10257 μηνύματα
  • Twitter:@JimmyR8
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Air +4G
  • GameCenter:j0kerr

Δημοσίευση 28/09/2011 - 17:34

Εγω ουτε νομίζω ουτε πιστευω οτι θα ειναι 4s. Θέλω να ειναι 5, νεα σχεδίαση, νεα χαρακτηριστικά.

#294   ababapanos

ababapanos

    iPH Contributor

  • 1699 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 28/09/2011 - 17:44

Μα όλο το "προβλημα" για αρκετούς είναι το μέγεθος της οθόνης! Αν όλο αυτό το πακέτο ήταν με 4" οθόνη θα είμασταν όλοι χαρούμενοι! Τώρα προσωπικά αν βγει με ίδια οθόνη 3,5 ιντσών πάω στάνταρ για άλλη εταιρία με μεγαλύτερη οθόνη αλλιώς αν βγει με 4 θα το πάρω!


Sent from my iPhone using Tapatalk


στην αλλη εταιρια δεν θα εχεις ουτε IOS ουτε appstore.... αυτο ειναι το θεμα... εχω αλλαξει 3 φορες το iphone για τα ματια ενος αλλου τουμπανου android με σουπερ μεγαλες οθονες αλλα και παλι στο μηλο ξανα γυρισα. Αν παρεις μια φορα iphone μετα δεν υπαρχει επιστροφη!

#295   akiszaki

akiszaki

    iPH Addict

  • 855 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5

Δημοσίευση 28/09/2011 - 17:49

Ρε παιδιά να πω κάτι άσχετο. Τα 4αρια γιατί τα έριξαν τόσο στις αγγελίες ; Βγήκε το 5 κ δεν πήρα γραμμή η το έριξαν κ στα μαγαζια

#296   ababapanos

ababapanos

    iPH Contributor

  • 1699 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 28/09/2011 - 17:55

Ρε παιδιά να πω κάτι άσχετο. Τα 4αρια γιατί τα έριξαν τόσο στις αγγελίες ; Βγήκε το 5 κ δεν πήρα γραμμή η το έριξαν κ στα μαγαζια


και που εισαι ακομα....

σε μια εβδομαδα απο σημερα η τιμη του θα πεσει αλλα 100 ευρω. Δεν νομιζω οτι συμφερει κανεναν νοημονα να αγορασει 4αρι αυτην την εβδομαδα.... εκτος και αν εχει τραγικη αναγκη

#297   Jimmy96

Jimmy96

    iPH Enthousiast

  • 483 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:Jimmy1996

Δημοσίευση 28/09/2011 - 17:58

εδώ!!!
1ον, λεει iphone 5 αρα να η ονομασία του και 2ον, θα εχει διαφορετικη οθονη απο το 4, αλλιως θα εβγαιναν ενιαια screen protectors.. οπως πχ 3gs-3g...

ελπιζω να μην το εχουν κανει επιτηδες..

#298   KostasRodos29

KostasRodos29

    iPH Intergalactic Leader

  • 19675 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 28/09/2011 - 18:01

Παιδιά ακόμα έχει θέμα το πράγμα και μην σκοτώνετε τα 4άρια όπως το χειμώνα με τα iPad1 που είχαν κατακλήσει τις αγγελίες .

1. Το 5 δεν βγήκε ακόμα και δεν ξέρουμε αν αρέσει σε όλους.

2. Το 5 δεν ξέρουμε σε τι τιμή θα είναι.

3. Το iPhone 5 δεν γίνεται jb ακόμα οπότε οι λάτρεις του jb καλό είναι να περιμένουν.

4. Το 5 δεν θα έρθει πριν τα τέλη Νοεμβρίου και η διαθεσιμότητα θα είναι με το σταγονόμετρο όπως πάντα .

Οπότε καλό είναι να κάνετε λίγο υπομονή και αν ακόμα θέλετε να πουλήσετε τα 4άρια πουλήστε τα και όχι να τα σκοτώσετε.

                                                                                                                ΟΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΙΡΑΖΟΥΜΕ...!!!!


#299   parafron4

parafron4

    iPH Elite Poster

  • 3006 μηνύματα
  • Twitter:@parafron4
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:parafron4-

Δημοσίευση 28/09/2011 - 18:02

ελα ρε apple δωσε 4αρα οθονη στο λαο....

#300   remalifrank

remalifrank

    iPH User

  • 153 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 28/09/2011 - 18:04

Μπααα ... ιδια θα είναι


Sent from the Dark Side using the Force

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 9

0 μέλη, 9 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες