Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * - 8 ψήφοι

iPhonedelivery: Αναφορά παράδοσης SMS στο iPhone


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
1281 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#286   mkokkinas

mkokkinas

    iPH Member

  • 305 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 31/12/2009 - 10:28

Δοκιμασες να δεις στις ρυθμίσεις αν ειναι τσεκαρισμενες? Γιατι η νεα εκδοση εχει κατι εξτρα ρυθμισεις και νομίζω πως θα πρέπει να μπεις μεσα και να τα τσεκαρεις πάλι απ' την αρχή.
Πάντως εγώ δεν έχω πρόβλημα ούτε με το πρώτο ούτε με το δεύτερο.



καλημερα παιδες , με την προηγουμενη εκδοση δεν ειχα κανενα σοβαρο προβλημα εκτος οτι δεν τσεκαρε τα μηνυματα που παραδιδονταν με την χθεσινη εκδοση μου βγαζει προβλημα οτι πεφτει πολυ γρηγορα η μπαταρια καθως η χρηση με την αναμονη εχουνε τον ιδιο χρονο .
ξερετε πως μπορω να το φτιαξω καθως δεν θελω να του κανω restore (εκανα απεγκατασταση την εφαρμογης και την ξαναεβαλα)

ευχαριστω ...

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#287   mkokkinas

mkokkinas

    iPH Member

  • 305 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 31/12/2009 - 12:24

Εμένα από την έκδοση 0.1.4 και μετά λειτουργεί άψογα. Πριν από αυτή την έκδοση μετά από την αποστολή κάποιων SMS και τις αναφορές τους που έρχονταν κανονικά, δεν ερχόταν αναφορά, εκτός και αν έκανα reboot το iPhone. Τώρα όμως λαμβάνω πάντα αναφορές και όλα καλά φαίνονται. Επίσης δεν έχω παρατηρήσει κάποιο θέμα με τη μπαταρία μέχρι στιγμής, όπως πολλοί έχουν παραπονεθεί εδώ μέσα. Εσείς που έχετε πρόβλημα με τη μπαταρία με την έκδοση 0.1.5 μήπως διορθώθηκε;; Αν όχι, ελέγξατε αν τρέχει τίποτα άλλο στο background και έχετε από αλλού το θέμα;


Καλημερα φιλε και χρονια πολλα,

Μπορεις να μου πεις ποια εκδοση εχεις κατεβασει (έκδοση 0.1.4) επειδη εχω την 0.1.3 του iPhoneDelivery (authot Francois Guilleme) και δεν βρισκω ουτε την δικια σου εκδοση αλλα ουτε και την 0.1.5
αν ξερεις κανεις να με βοηθησει
επισης επειδη εχω την 0.1.3 μου τρωει την μπαταρια , εχει το ιδιο χρονικο διαστημα της χρησης με την αναμονη

ευχαριστω !!

#288   Aster

Aster

    iPH Addict

  • 733 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα

Δημοσίευση 31/12/2009 - 12:33

Για να την βγαλεις τελειως δες λιγο τι λεει εδω σε αυτη τη σελιδα, ξεκινα απο το post #94, δοκιμασε να την απεγκαταστισεις τελειως με αυτο το τροπο και να την ξαναβαλεις απο το http://iphonedelivery.advinux.fr/cydia μηπως ετσι θα λυθει το προβλημα σου.


Παρόλο που δεν είχα πρόβλημα με την μπαταρία μετά την εγκατάσταση παρατήρησα τι εγκαθηστάτε και σε μένα ήταν 3 όλα κ όλα

1)Link Identity Editor
2)iphonedelivery
3)SQLlite...3.x

Δεν το εχω βγάλει ακόμα μέχρι να δούμε τι παίζει!!!

εβγαλα αυτα τα 3α και η μπαταρια μια χαρα ζει και βασιλευει


Τελευταία επεξεργασία από: Aster, 31/12/2009 - 12:40


#289   polakis

polakis

    iPH Contributor

  • 1661 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 05/01/2010 - 17:10

Παιδιά SOS! Έκανα update σήμερα νέο για το iphone delivery και μου είπε κάνε restart την συσκευή και κολλάει στο μηλαράκι και μετά σβήνει! Τί κάνω?

#290   minakiii

minakiii

    iPH Addict

  • 814 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα

Δημοσίευση 05/01/2010 - 17:18

Παιδιά SOS! Έκανα update σήμερα νέο για το iphone delivery και μου είπε κάνε restart την συσκευή και κολλάει στο μηλαράκι και μετά σβήνει! Τί κάνω?

προφανως εχεις 3gs οποτε πρεπει να τρεξεις τ blackra1n για να σ ανοιξει παλι η συσκευη

#291   Aster

Aster

    iPH Addict

  • 733 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα

Δημοσίευση 05/01/2010 - 17:59

Παιδιά SOS! Έκανα update σήμερα νέο για το iphone delivery και μου είπε κάνε restart την συσκευή και κολλάει στο μηλαράκι και μετά σβήνει! Τί κάνω?

Παιδια εκανε καποιος αλλος το νεο update για να μας πει αν πραγματι υπαρχει καποιο προβλημα? Γιατι μου εβγαλε και εμενα update αλλα τωρα φοβαμαι να το κανω.

#292   kdelios

kdelios

    iPH Elite Poster

  • 3248 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 05/01/2010 - 18:03

προφανως εχεις 3gs οποτε πρεπει να τρεξεις τ blackra1n για να σ ανοιξει παλι η συσκευη

Κολλάει στο μηλαράκι λέμε...

#293   GARFITO

GARFITO

    iPH Guru

  • 7595 μηνύματα
  • Twitter:@vaggelisg77
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:garfito2

Δημοσίευση 05/01/2010 - 18:31

Moλις το εγκατεστησα και εγω στο 3GS μου και δουλευει αψογα!!


προσπαθω αλλα τιποτα δε το παιρνει

3gs, 4, 4s, 5, s4, 5s, 6,6+,6s+,6s, se, 7+,7,8+,Χ, XS max, xs  - MacBookAir-Pro iPad 1,2,3,air. mini ipod4,ipod5,iPod nano,apple watch 1,2,3,4,5 ,  AirPods 1,2


#294   mountris

mountris

    iPH newbie

  • 63 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 2 +3G

Δημοσίευση 05/01/2010 - 20:51

Παιδιά SOS! Έκανα update σήμερα νέο για το iphone delivery και μου είπε κάνε restart την συσκευή και κολλάει στο μηλαράκι και μετά σβήνει! Τί κάνω?

Εμένα μετά το update έκανε 4-5 λεπτά να ανοίξει και ηταν κολλημένο στο μηλαράκι. Εχω 3GS.

#295   komitis

komitis

    iPH Addict

  • 628 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 06/01/2010 - 16:24

ειναι λιγο offtopic αλλα τωρα το προσεξα χαρη σε αυτη την εφαρμογη..παλαιοτερα παταγα εκει που λεει τον παροχο και μου ανοιγαν καποιες συντομευσεις..τωρα δεν το κανει..ξερετε γιατι?συγνωμη για το offtopic

#296   komitis

komitis

    iPH Addict

  • 628 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 06/01/2010 - 16:30

εμενα μου γραφει Αναφορα παραδοσης και Τσεκαρισμα...τι να πατησω?

#297   xxxxxx

xxxxxx

    iPH Guru

  • 9340 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 06/01/2010 - 16:31

το sb settings εννοεις?

#298   xxxxxx

xxxxxx

    iPH Guru

  • 9340 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 06/01/2010 - 16:33

το sb settings εννοεις?σβηστε το ποστ μου αυτο καταλαθος το ξαναγραψα συγγνωμη

Τελευταία επεξεργασία από: tiloverboy, 06/01/2010 - 16:35


#299   komitis

komitis

    iPH Addict

  • 628 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 06/01/2010 - 16:36

λογικα ναι..δεν τα ξερω και πολυ καλα ακομη.ξερεις τιποτα γι αυτο?και κατι αλλο για να σταματησω να postαρω..το εβαλα και το delivery..επελεξα ειδοποιηση και τσεκαρισμα κανονικη και εχω επιτελους αναφορα :)

#300   Aster

Aster

    iPH Addict

  • 733 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα

Δημοσίευση 07/01/2010 - 14:00

Γιατί έχω την αίσθηση ότι πάλι θα μειώνεται η μπαταρία περισσότερο απ' ότι κανονικά

Ναι. Την έχει ρημάξει! Αφήστε που όταν το ανοίγω (το πρωινό startup) μου crash-αρε 2 φορές το springboard!

Τι είναι αυτά εδώ τα χάλια;;;


Ενω με την προηγουμενη εκδοση δουλευε μια χαρα μετα απο το νεο update δυστυχως και εγω αυτο επαθα :( (μετα το update δεν πειραξα και δεν εβαλα κανενα αλλο προγραμμα, μονο το update εκανα). Την εβγαλα τελειως την εφαρμογη αλλα βλεπω πως η μπαταρια παλι συνεχιζει να πεφτει ποιο γρηγορα απο οτι πριν.
Και το πρωι οταν ανοιγω το τηλεφωνο μου crashαρει 2-3 φορες συνεχομενα και μετα στρωνει. Μαλλον δεν προκειται να την ξαναβαλω.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 2

0 μέλη, 2 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες