Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Η paradox-productions δουλεύει για Ελληνικά στον Google Server!


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
6 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1   Dante897

Dante897

    iPH Enthousiast

  • 386 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 02/03/2012 - 16:33

We're working on support for Dutch, Greek and Chinese on the Google server!
Host for the google server: https://paradox-productions.net:444

Έκτος του Proxy για το Siri, έχουν και έναν API server που συνεχώς προσθέτουν εντολές, πάλι για το Spire. Δεν το έχω δοκιμάσει προσωπικά( αλλά έχω Siri στο 4αρι μου χάρη σ'αυτούς) και τώρα δουλεύουν και για Ελληνικά, πιθανών και υποστήριξη place searching.
Source: Three Little Pigs Facebook Page

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   iThanos

iThanos

    iPH Enthousiast

  • 474 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 02/03/2012 - 16:57

We're working on support for Dutch, Greek and Chinese on the Google server!
Host for the google server: https://paradox-productions.net:444

Έκτος του Proxy για το Siri, έχουν και έναν API server που συνεχώς προσθέτουν εντολές, πάλι για το Spire. Δεν το έχω δοκιμάσει προσωπικά( αλλά έχω Siri στο 4αρι μου χάρη σ'αυτούς) και τώρα δουλεύουν και για Ελληνικά, πιθανών και υποστήριξη place searching.
Source: Three Little Pigs Facebook Page

αυτος δεν ειναι δωρεαν proxy??τον δοκιμασα απειρες αλλα δεν δουλευει...

#3   Dante897

Dante897

    iPH Enthousiast

  • 386 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 02/03/2012 - 17:05

αυτος δεν ειναι δωρεαν proxy??τον δοκιμασα απειρες αλλα δεν δουλευει...

Χωρίς το port :444 ναι, με το :444 είναι Google API που το δουλεύεις σαν το Siri απλά δεν κάνει τα πάντα, τουλάχιστον όχι ακόμα.

#4   iThanos

iThanos

    iPH Enthousiast

  • 474 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 02/03/2012 - 17:20

Χωρίς το port :444 ναι, με το :444 είναι Google API που το δουλεύεις σαν το Siri απλά δεν κάνει τα πάντα, τουλάχιστον όχι ακόμα.

δεν δουλευει παλι...εβαλα το 444 στον προξυ..στο fb γραφουν κατι για happy hour τι ειναι αυτο...??παντως αν ειναι να σου βγαζει την πιστη για να συνδεθει..1000 φορες sara που εχει ανεβει πολλα level..

#5   Dante897

Dante897

    iPH Enthousiast

  • 386 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 02/03/2012 - 17:30

δεν δουλευει παλι...εβαλα το 444 στον προξυ..στο fb γραφουν κατι για happy hour τι ειναι αυτο...??παντως αν ειναι να σου βγαζει την πιστη για να συνδεθει..1000 φορες sara που εχει ανεβει πολλα level..

Το Happy Hour είναι 5 λεπτά στα οποία δέχεται ο server νέους χρήστες. Έκείνη την ώρα spamάρεις το Siri 2-3 φορές και αν δεν δουλέψει, ανοίγεις το Airplane Mode και το κλείνεις (έτσι κάνει νέα σύνδεση με τον server αυξάνοντας τις πιθανότητες να συνδεθείς) και πάλι spam, μέχρι να δουλέψει. Αν συνδεθείς, θα έχεις Siri πάντα (έκτος απροόπτου π.χ. server crash) για τουλάχιστον 1 εβδομάδα.
Στο facebook ανακοινώνουν και κάποιες άλλες happy hours που δεν βρίσκονται στο site ;)

#6   iThanos

iThanos

    iPH Enthousiast

  • 474 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 03/03/2012 - 03:53

Το Happy Hour είναι 5 λεπτά στα οποία δέχεται ο server νέους χρήστες. Έκείνη την ώρα spamάρεις το Siri 2-3 φορές και αν δεν δουλέψει, ανοίγεις το Airplane Mode και το κλείνεις (έτσι κάνει νέα σύνδεση με τον server αυξάνοντας τις πιθανότητες να συνδεθείς) και πάλι spam, μέχρι να δουλέψει. Αν συνδεθείς, θα έχεις Siri πάντα (έκτος απροόπτου π.χ. server crash) για τουλάχιστον 1 εβδομάδα.
Στο facebook ανακοινώνουν και κάποιες άλλες happy hours που δεν βρίσκονται στο site ;)

Σπαμαρεις???τι ειναι αυτο??μετα απο μια εβδομαδα θελει παλι σπαμαρισμα για να συνδεθει..?

#7   godblessed

godblessed

    iPH Member

  • 216 μηνύματα
  • Twitter:@godblessed13
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 03/03/2012 - 08:08

Σπαμαρεις???τι ειναι αυτο??μετα απο μια εβδομαδα θελει παλι σπαμαρισμα για να συνδεθει..?

πατας συνεχως τη σιρι λεγοντας χαι πχ μεχρι να σ απαντησει,μολις σ απαντησει συνδεεσε με τον σερβερ τους κ εισαι νταξει,δν χρειαζεται να κανεις συνεχεια,μονο μεχρι να μπεις.ειχα κ γω καποτε,δουλευει αλλα εκανα σιρι οφ και μετα ον και χαθηκε λεει η συνδεση μ οποτε επρεπε να κανω απο την αρχη τη διαδικασια,πλερωσα αλλου κ γλιτωσα!




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1

0 μέλη, 1 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες