Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 2 ψήφοι

AirPods Pro


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
2542 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#211   soniasim

soniasim

    iPH Contributor

  • 1498 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 11/11/2019 - 11:06

Public Σύνταγμα διαθεσιμα.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Είχα κάνει κάποιες μέρες πριν παραγγελία με παράδοση στο κατάστημα Συντάγματος, αλλά παρ´όλα αυτά η παραγγελία είναι ακόμα στο στάδιο της εκτεταμένης αναζήτησης, με εκτιμώμενη παράδοση μέχρι την Τετάρτη, αν και χλωμό το βλέπω...

Είδες πολλά τεμάχια σε απόθεμα;

Συμπληρωματικά, ήθελα να ρωτήσω, αν έχει παρουσιαστεί σε κάποιον που τα έχει αγοράσει από Ελλάδα το πρόβλημα με τα κόκκινα θαυμαστικά που εμφανίζεται όταν ελέγχουμε το status της μπαταρίας;

Σε όσους έχει παρουσιαστεί, που δεν είναι λίγοι, η Apple λέει να το πάνε για αντικατάσταση και συνήθως και αυτά από την αντικατάσταση έχουν το ίδιο πρόβλημα...

Δεν έχω όρεξη να μπλέξω με document σε περίπτωση που εμφανίσουν το πρόβλημα, και δεν είναι ξεκάθαρο ακόμα αν είναι θέμα firmware ή hardware :(

Το πιο κουλό είναι ότι σε κάποιους δε δείχνει να επηρεάζει τη λειτουργία, αλλά σε άλλους δε δουλεύει το ακουστικό μέχρι να φύγει το θαυμαστικό [emoji848]

Ενδεικτικά, ένα από τα thread που έχει δημιουργηθεί για αυτό το πρόβλημα:

https://forums.macru...ations.2208465/

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#212   PetrosMac

PetrosMac

    iPH Contributor

  • 1013 μηνύματα

Δημοσίευση 11/11/2019 - 14:57

Καλημέρα σε όλους, έκανα και εγώ παραγγελία σε Amazon Ιταλίας και την Πέμπτη θα τα έχω, μένω Ιταλία οπότε με prime έρχονται σε μια ημέρα. Είχα παραγγείλει αρχικά στο Apple Store Online με παράδοση μετά τις 23-24 Νοεμβρίου οπότε να ‘ναι καλά το Amazon.


Inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk

#213   DiS

DiS

    iPH Addict

  • 698 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 11/11/2019 - 15:25

Με την καθυστέρηση στη διαθεσιμότητα και το υφάκι κάποιων "Resellers", άρχισα να βλέπω με άλλο μάτι τα Beoplay E8 2.0 και μάλλον δε θα περιμένω άλλο τα Pro.



#214   johnythedirector

johnythedirector

    iPH Addict

  • 640 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 11/11/2019 - 15:32

Είχα κάνει κάποιες μέρες πριν παραγγελία με παράδοση στο κατάστημα Συντάγματος, αλλά παρ´όλα αυτά η παραγγελία είναι ακόμα στο στάδιο της εκτεταμένης αναζήτησης, με εκτιμώμενη παράδοση μέχρι την Τετάρτη, αν και χλωμό το βλέπω...

Είδες πολλά τεμάχια σε απόθεμα;

Συμπληρωματικά, ήθελα να ρωτήσω, αν έχει παρουσιαστεί σε κάποιον που τα έχει αγοράσει από Ελλάδα το πρόβλημα με τα κόκκινα θαυμαστικά που εμφανίζεται όταν ελέγχουμε το status της μπαταρίας;

Σε όσους έχει παρουσιαστεί, που δεν είναι λίγοι, η Apple λέει να το πάνε για αντικατάσταση και συνήθως και αυτά από την αντικατάσταση έχουν το ίδιο πρόβλημα...

Δεν έχω όρεξη να μπλέξω με document σε περίπτωση που εμφανίσουν το πρόβλημα, και δεν είναι ξεκάθαρο ακόμα αν είναι θέμα firmware ή hardware :(

Το πιο κουλό είναι ότι σε κάποιους δε δείχνει να επηρεάζει τη λειτουργία, αλλά σε άλλους δε δουλεύει το ακουστικό μέχρι να φύγει το θαυμαστικό [emoji848]

Ενδεικτικά, ένα από τα thread που έχει δημιουργηθεί για αυτό το πρόβλημα:

https://forums.macru...ations.2208465/



Ημουν Σάββατο στο Public Συντάγματος και ρωτησα αν υπαρχουν διαθεσιμα. Μου είπαν πως υπαρχουν και πως αν τα θελω να τα φέρουν ταμείο.[emoji6]


Sent from my iPhone using Tapatalk

#215   soniasim

soniasim

    iPH Contributor

  • 1498 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 11/11/2019 - 15:45

Ημουν Σάββατο στο Public Συντάγματος και ρωτησα αν υπαρχουν διαθεσιμα. Μου είπαν πως υπαρχουν και πως αν τα θελω να τα φέρουν ταμείο.[emoji6]


Sent from my iPhone using Tapatalk

Άλλο και τούτο, οπότε αφού έχω βάλει παραλαβή από εκεί και τα έχουν, γιατί δεν ενημερώνουν να πάω να τα πάρω;

Τελικά όλο και περισσότερο αντιλαμβάνομαι ότι είναι καλύτερα να πηγαίνει κάποιος απευθείας στο κατάστημα και να λέει τι θέλει παρά να προπαραγγέλνει online.

Τελευταία επεξεργασία από: soniasim, 11/11/2019 - 15:45


#216   ikaros13

ikaros13

    iPH Contributor

  • 1409 μηνύματα

Δημοσίευση 11/11/2019 - 15:50

Και εγώ πιστεύω ότι ο κάθε πωλητής σκέφτεται να πουλήσει εκείνη τη στιγμή και σίγουρα. Αν πας κατάστημα και του πεις φέρτα τώρα θα στα δώσει, παρά να διακινδυνεύσει να αλλάξεις γνώμη η να μην εμφανιστείς από προπαραγγελίες


Sent from my iPhone XS Max using Tapatalk

#217   jig

jig

    iPH Elite Poster

  • 2009 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 11/11/2019 - 16:23

Πήρα και εξτραδάκια μιας και βρεθηκα στο Άμστερνταμ να υπάρχουν

Τα δίνουν ανά ζευγάρι και όχι όλα στο πακέτο. Δεν ξέρουν ούτε αυτοί αν αλλάξει κάτι στην πορεία.
Τιμή 3,63€

 

 

Συνημμένο αρχείο  IMG_1722.jpeg   186.75KB   98 λήψεις


ⓜⓘⓚⓔ   ✈︎  Everything you can imagine is real [P²]


#218   diwali33

diwali33

    iPH Member

  • 250 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 11/11/2019 - 17:02

Είχα κάνει κάποιες μέρες πριν παραγγελία με παράδοση στο κατάστημα Συντάγματος, αλλά παρ´όλα αυτά η παραγγελία είναι ακόμα στο στάδιο της εκτεταμένης αναζήτησης, με εκτιμώμενη παράδοση μέχρι την Τετάρτη, αν και χλωμό το βλέπω...

Είδες πολλά τεμάχια σε απόθεμα;

Συμπληρωματικά, ήθελα να ρωτήσω, αν έχει παρουσιαστεί σε κάποιον που τα έχει αγοράσει από Ελλάδα το πρόβλημα με τα κόκκινα θαυμαστικά που εμφανίζεται όταν ελέγχουμε το status της μπαταρίας;

Σε όσους έχει παρουσιαστεί, που δεν είναι λίγοι, η Apple λέει να το πάνε για αντικατάσταση και συνήθως και αυτά από την αντικατάσταση έχουν το ίδιο πρόβλημα...

Δεν έχω όρεξη να μπλέξω με document σε περίπτωση που εμφανίσουν το πρόβλημα, και δεν είναι ξεκάθαρο ακόμα αν είναι θέμα firmware ή hardware :(

Το πιο κουλό είναι ότι σε κάποιους δε δείχνει να επηρεάζει τη λειτουργία, αλλά σε άλλους δε δουλεύει το ακουστικό μέχρι να φύγει το θαυμαστικό [emoji848]

Ενδεικτικά, ένα από τα thread που έχει δημιουργηθεί για αυτό το πρόβλημα:

https://forums.macru...ations.2208465/

Και εγω που εκανα παραγγελια ενω ελεγε οτι εχει διαθεσιμα κομματια, σημερα μου ειπαν οτι πηραν πολλοι και δεν εχουν αποθεμα τελικα και περιμενουν νεα παραλαβη. Οτι ναναι με λιγα λογια. 



#219   soniasim

soniasim

    iPH Contributor

  • 1498 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 11/11/2019 - 17:04

Και εγω που εκανα παραγγελια ενω ελεγε οτι εχει διαθεσιμα κομματια, σημερα μου ειπαν οτι πηραν πολλοι και δεν εχουν αποθεμα τελικα και περιμενουν νεα παραλαβη. Οτι ναναι με λιγα λογια.

Τελείως όμως! Και λέει πάμε στο Σύνταγμα και τα έχουν, ψήνομαι να πάω, από περιέργεια! Θα φάνε κράξιμο αν γίνει τέτοιο πράγμα.

#220   diwali33

diwali33

    iPH Member

  • 250 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 11/11/2019 - 17:40

Τελείως όμως! Και λέει πάμε στο Σύνταγμα και τα έχουν, ψήνομαι να πάω, από περιέργεια! Θα φάνε κράξιμο αν γίνει τέτοιο πράγμα.

Μολις με πηραν απο πλαισιο και μου ειπαν οτι εχουν αποθεμα για αποστολη 13/11 - παραλαβη 14/11. Εβαλα μια παραγγελια αν και δεν ειμαι σιγουρος οτι θα τα στειλουν οντως.



#221   jtheogr

jtheogr

    iPH Enthousiast

  • 469 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • GameCenter:John.

Δημοσίευση 11/11/2019 - 20:37

Καμία προπαραγγελία δεν εκτελείται απο public & istorm , έχω κάνει και στους δύο απο 30/10 και κανένας δεν μου έχει στείλει τίποτα, φυσικά υπάρχουν διαθέσιμα τεμάχια σε διάφορα καταστήματα.

 

Το κάνουν όπως και με τα iPhone.



#222   eudel

eudel

    iPH newbie

  • 21 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 11/11/2019 - 20:40

Καμία προπαραγγελία δεν εκτελείται απο public & istorm , έχω κάνει και στους δύο απο 30/10 και κανένας δεν μου έχει στείλει τίποτα, φυσικά υπάρχουν διαθέσιμα τεμάχια σε διάφορα καταστήματα.

Το κάνουν όπως και με τα iPhone.


Είχα κάνει προπαραγγελία από istorm την πρώτη μέρα και την προηγούμενη Πέμπτη με ειδοποίησαν και παρέλαβα κανονικά.


Sent from my iPhone using Tapatalk

#223   jtheogr

jtheogr

    iPH Enthousiast

  • 469 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • GameCenter:John.

Δημοσίευση 11/11/2019 - 20:42

Είχα κάνει προπαραγγελία από istorm την πρώτη μέρα και την προηγούμενη Πέμπτη με ειδοποίησαν και παρέλαβα κανονικά.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Και εγώ είχα κανει 30/10 και ακόμα τίποτα ενώ στο κατάστημα του Κολωνακίου έχουν διαθέσιμα κομμάτια.



#224   eudel

eudel

    iPH newbie

  • 21 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 11/11/2019 - 20:44

Και εγώ είχα κανει 30/10 και ακόμα τίποτα ενώ στο κατάστημα του Κολωνακίου έχουν διαθέσιμα κομμάτια.


Είχες δηλώσει παραλαβή από κατάστημα ή αποστολή;


Sent from my iPhone using Tapatalk

#225   jtheogr

jtheogr

    iPH Enthousiast

  • 469 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • GameCenter:John.

Δημοσίευση 11/11/2019 - 20:46

Είχες δηλώσει παραλαβή από κατάστημα ή αποστολή;


Sent from my iPhone using Tapatalk

Αποστολή



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 4

0 μέλη, 1 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες


    Google (3)