Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Zeppelin Logo Collection


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
183 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#16   dsquared

dsquared

    iPH Enthousiast

  • 495 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 01/04/2012 - 12:54

thanks θα περιμενω ...

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#17   manousos82003

manousos82003

    iPH User

  • 142 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 01/04/2012 - 13:39

Ειναι παλι online!

#18   spiros23

spiros23

    iPH Guru

  • 9284 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad

Δημοσίευση 01/04/2012 - 13:43

Τι να πω Μανουσο απορω με την υπομονη σου.. ::)
Μπραβο φιλε μου..
Σε λιγες μερες θα μπορω κ εγω να σε βοηθησω, να τα ανεβασω η να σου πω πως να τα ανεβασεις εσυ στο cydia. Καλυτερα σε πακετακια βεβαια ξεχωριστα γιατι ετσι ειναι πολλα να ειναι ολα μαζι σε ενα πακετο.

Υ.Γ. Τα εχεις δοκιμασει ολα; Γιατι καποια τα βλεπω αρκετα μεγαλα. Πχ του iphonehellas αν ειναι ετσι ακριβως δε νομιζω οτι θα εμφανιζεται καν.. Και αν εμφανιζεται θα κοβει τις μπαρες του wifi και του σηματος στην statusbar.

#19   manousos82003

manousos82003

    iPH User

  • 142 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 01/04/2012 - 13:50

Τι να πω Μανουσο απορω με την υπομονη σου.. ::)
Μπραβο φιλε μου..
Σε λιγες μερες θα μπορω κ εγω να σε βοηθησω, να τα ανεβασω η να σου πω πως να τα ανεβασεις εσυ στο cydia. Καλυτερα σε πακετακια βεβαια ξεχωριστα γιατι ετσι ειναι πολλα να ειναι ολα μαζι σε ενα πακετο.

Υ.Γ. Τα εχεις δοκιμασει ολα; Γιατι καποια τα βλεπω αρκετα μεγαλα. Πχ του iphonehellas αν ειναι ετσι ακριβως δε νομιζω οτι θα εμφανιζεται καν.. Και αν εμφανιζεται θα κοβει τις μπαρες του wifi και του σηματος στην statusbar.


Ευχαριστω! Και η azaleea βοηθησε!Σιγουρα θα χρειαστω την βοηθεια σου οποτε μπορεσεις:P

Μερικα αναγκαστικα εγιναν μεγαλα γιατι δεν φαινονταν, καποια αλλα "ξεφυγαν" και τα ανεβασα σαν "Fix"

#20   spiros23

spiros23

    iPH Guru

  • 9284 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad

Δημοσίευση 01/04/2012 - 14:06

Ευχαριστω! Και η azaleea βοηθησε!Σιγουρα θα χρειαστω την βοηθεια σου οποτε μπορεσεις:P

Μερικα αναγκαστικα εγιναν μεγαλα γιατι δεν φαινονταν, καποια αλλα "ξεφυγαν" και τα ανεβασα σαν "Fix"

Οποια βοηθεια κ οποτε θες μου λες.
Για τα εικονιδια τα περισσοτερα ειναι οκ, απλα κανα δυο (ειδικα του iphonehellas) δεν πρεπει να εμφανιζονται καν γιατι ειναι αρκετα μεγαλα.. Ισως αν εκοβες το "hellas" και το μικραινες και το "iphone" και τα εβαζες το ενα κατω απο το αλλο, να μικραινε και το μηκος.. Τι να σου πω δεν τα εχω δοκιμασει, απλα με μια ματια σου λεω πως μου φαινονται. Ολα τα αλλα παντως φαινονται πολυ καλα, μπραβο παιδια :)

#21   manousos82003

manousos82003

    iPH User

  • 142 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 01/04/2012 - 14:18

Οποια βοηθεια κ οποτε θες μου λες.
Για τα εικονιδια τα περισσοτερα ειναι οκ, απλα κανα δυο (ειδικα του iphonehellas) δεν πρεπει να εμφανιζονται καν γιατι ειναι αρκετα μεγαλα.. Ισως αν εκοβες το "hellas" και το μικραινες και το "iphone" και τα εβαζες το ενα κατω απο το αλλο, να μικραινε και το μηκος.. Τι να σου πω δεν τα εχω δοκιμασει, απλα με μια ματια σου λεω πως μου φαινονται. Ολα τα αλλα παντως φαινονται πολυ καλα, μπραβο παιδια :)


Να ηξερα να εκανα και περαιτερω, απο την βασικη επεξεργασια εικονας, καλα θα ηταν :( Θα ετοιμασω καποια νεα πακετα και θα με βοηθησεις καποια στιγμη να τα ανεβασουμε ολα στο Cydia!

#22   azaleea

azaleea

    iPH Master

  • 6727 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα

Δημοσίευση 01/04/2012 - 14:27

Τι να πω Μανουσο απορω με την υπομονη σου.. ::)
Μπραβο φιλε μου..
Σε λιγες μερες θα μπορω κ εγω να σε βοηθησω, να τα ανεβασω η να σου πω πως να τα ανεβασεις εσυ στο cydia. Καλυτερα σε πακετακια βεβαια ξεχωριστα γιατι ετσι ειναι πολλα να ειναι ολα μαζι σε ενα πακετο.

Υ.Γ. Τα εχεις δοκιμασει ολα; Γιατι καποια τα βλεπω αρκετα μεγαλα. Πχ του iphonehellas αν ειναι ετσι ακριβως δε νομιζω οτι θα εμφανιζεται καν.. Και αν εμφανιζεται θα κοβει τις μπαρες του wifi και του σηματος στην statusbar.


σωστο Σπυρο

Αναρτημένη εικόνα

οποιος επιθυμει να φαινονται κ τα υπολοιπα συμβολα, ας κανει ενα request, να το μετασχηματισουμε με καποιον τροπο

#23   panosc2vts

panosc2vts

    iPH Enthousiast

  • 471 μηνύματα
  • Twitter:@panosc2vts
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 3

Δημοσίευση 01/04/2012 - 14:49

Ευχαριστουμε! Για το Cydia εξαρταται απο τον Spyros23...... Οταν λες εναλλαγη, τι εννοεις? :P Αφου φαινονται ολα!

Εχετε δικιο,δεν εννοουσα αυτο.Εννοουσα στο κινητο να εναλλασονται οπως σε screen saver οι εικονες γιατι ειναι παρα πολλες :P

#24   azaleea

azaleea

    iPH Master

  • 6727 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα

Δημοσίευση 01/04/2012 - 15:00

Εχετε δικιο,δεν εννοουσα αυτο.Εννοουσα στο κινητο να εναλλασονται οπως σε screen saver οι εικονες γιατι ειναι παρα πολλες :P


αν μας δωσουν νεο app με κινουμενο carrier logo, θα σας κανουμε κ νεες εικονες ;)

#25   panosc2vts

panosc2vts

    iPH Enthousiast

  • 471 μηνύματα
  • Twitter:@panosc2vts
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 3

Δημοσίευση 01/04/2012 - 15:03

αν μας δωσουν νεο app με κινουμενο carrier logo, θα σας κανουμε κ νεες εικονες ;)

Υπηρχε τετοιο app;;Γιατι δεν το ειχα παρει χαμπαρι..

#26   azaleea

azaleea

    iPH Master

  • 6727 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα

Δημοσίευση 01/04/2012 - 15:18

αν μας δωσουν νεο app με κινουμενο carrier logo, θα σας κανουμε κ νεες εικονες ;)



Υπηρχε τετοιο app;;Γιατι δεν το ειχα παρει χαμπαρι..



..... Αν ειχαμε λεμε 8)

#27   panosc2vts

panosc2vts

    iPH Enthousiast

  • 471 μηνύματα
  • Twitter:@panosc2vts
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 3

Δημοσίευση 01/04/2012 - 15:21

Αααα,γιατι ειπες νεο και φανταστηκα οτι υπηρχε ;)

#28   panosc2vts

panosc2vts

    iPH Enthousiast

  • 471 μηνύματα
  • Twitter:@panosc2vts
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 3

Δημοσίευση 01/04/2012 - 15:30

Αυτο http://www.google.gr...t:429,r:3,s:347 μαζι με αυτο http://www.google.gr...t:429,r:2,s:175 ... θα μπορουσε να γινει σε carrier logo;Ε φανταστικοι συνφορουμιτες;;;

ΥΓ.:Απο την δευτερη φωτο θελω μονο την κατω δεξια εικονιτσα

Τελευταία επεξεργασία από: panosc2vts, 01/04/2012 - 15:33


#29   sharkoulis

sharkoulis

    iPH User

  • 141 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 01/04/2012 - 15:38

υπαρχει καπου οδηγος πως να τα βαλω?

#30   azaleea

azaleea

    iPH Master

  • 6727 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα

Δημοσίευση 01/04/2012 - 15:54

υπαρχει καπου οδηγος πως να τα βαλω?


εγκαταστεις το zeppelin απο το cydia
με οποιο τροπο σε βολευει (ispirit, winscp, funbox κτλ) πας στη διαδρομη library/zeppelin κ εκει μεσα βαζεις οποιο φακελο απο τα παραπανω πακετα θελεις να εχεις

μετα απο τις "ρυθμισεις" του τηλεφωνου σου, πας zeppelin/theme κ διαλεγεις οποιο θελεις, δεν χρειαζεται respring η αλλαγη φαινεται αμεσως :)

Τελευταία επεξεργασία από: azaleea, 01/04/2012 - 16:00


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες