Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

[Solved]προγραμμα να περναω εφαρμογές?


  • Το θέμα είναι κλειδωμένο Το θέμα αυτό είναι κλειδωμένο
43 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#31   hector

hector

    iPH Contributor

  • 936 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 27/10/2009 - 00:03

εγω λεω για ολο το library.αν διαγραψεις μετα το unistall τα υπολειπα που αφηνει το itunes χανονται ολα.εμενα αυτο μ γινεται

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#32   JeisBlack

JeisBlack

    iPH Member

  • 347 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 27/10/2009 - 00:10

εγω λεω για ολο το library.αν διαγραψεις μετα το unistall τα υπολειπα που αφηνει το itunes χανονται ολα.εμενα αυτο μ γινεται


Δεν είναι λογικό αυτό αφού το iTunes δε αποθηκευει εκεί!Μόνο σε σένα πρέπει να συμβαίνει.. :P

Edit: Εκτός αν στο unistall του λες εσύ να στη διαγράψει τότε ναι διαγράφει τα πάντα αλλά τα διαγράφει από εκεί που σου λέω δεν είναι στο program files

Οι εφαρμογες στην πλειοψηφια τους ειναι cr****d, αλλα και στις αγορασμενες παλι το ιδιο κανει...


Φίλε μου κατι έχεις κάνει πραγματικά δε μπορώ να καταλάβω για πήγαινε στα εγγραφα μου μετα στη μουσική μου και μετα στο φακελο του itunes αν έχεις αγγλικα windows τότε στα αγγλικα οι φακελοι και πες μεσα εκει έχει ενα φακελο που λέγεται mobile applications..

Η διαδρομη ειναι αυτή C:\Users\Administrator\My Documents\My Music\iTunes\Mobile Applications στο δικό μου υπολογιστή περίπου ίδια θα είναι και σε σενα για δες τι σου δείχνει εκεί μεσα!

Αν ειναι άδειος ΄τοτε κάποιος το έσβησε το φακελο όλο λογικα και το itunes το ξαναδημιουργησε μόνο του από την αρχη

Τελευταία επεξεργασία από: JeisBlack, 27/10/2009 - 00:11


#33   kinetik

kinetik

    Advanced Member

  • 223 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 27/10/2009 - 00:14

Δεν είναι λογικό αυτό αφού το iTunes δε αποθηκευει εκεί!Μόνο σε σένα πρέπει να συμβαίνει.. :P

Edit: Εκτός αν στο unistall του λες εσύ να στη διαγράψει τότε ναι διαγράφει τα πάντα αλλά τα διαγράφει από εκεί που σου λέω δεν είναι στο program files



Φίλε μου κατι έχεις κάνει πραγματικά δε μπορώ να καταλάβω για πήγαινε στα εγγραφα μου μετα στη μουσική μου και μετα στο φακελο του itunes αν έχεις αγγλικα windows τότε στα αγγλικα οι φακελοι και πες μεσα εκει έχει ενα φακελο που λέγεται mobile applications..

Η διαδρομη ειναι αυτή C:\Users\Administrator\My Documents\My Music\iTunes\Mobile Applications στο δικό μου υπολογιστή περίπου ίδια θα είναι και σε σενα για δες τι σου δείχνει εκεί μεσα!

Αν ειναι άδειος ΄τοτε κάποιος το έσβησε το φακελο όλο λογικα και το itunes το ξαναδημιουργησε μόνο του από την αρχη


O φακελος εχει κανονικα μεσα τις εφαρμογες μου...Seize που λεν και οι Γερμανοι ξανακατεβαζω το Ιtunes και θα δουμε...

#34   JeisBlack

JeisBlack

    iPH Member

  • 347 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 27/10/2009 - 00:19

O φακελος εχει κανονικα μεσα τις εφαρμογες μου...Seize που λεν και οι Γερμανοι ξανακατεβαζω το Ιtunes και θα δουμε...


Λύση 1: Reinstall

Λύση 2: Πήγαινε στο iTunes --> edit --> Preferences και μετα πήγαινε εκει που σου εεχω βάλει στην εικόνα και δες αν είνα ο σωστός φάκελος μέσα αν είναι ο σωστός τότε βγάλτον και ξαναβάλτον και πάτα οκ!

Συνημμένα αρχεία



#35   JeisBlack

JeisBlack

    iPH Member

  • 347 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 27/10/2009 - 00:25

Υπάρχει βέβαια και άλλη μία λύση πίαστα όλα από το φάκελο και ρήχτα μέσα στο iTUNES εγώ αυτό θα έκανα!

#36   kinetik

kinetik

    Advanced Member

  • 223 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 27/10/2009 - 00:28

Αρχικα κανω reinstall...πφφφφφ και ξερετε ποση ωρα κανει ε????

#37   kinetik

kinetik

    Advanced Member

  • 223 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 27/10/2009 - 00:41

Λοιπον reinstall εκανα τσεκαρα και τον φακελο που μου ειπες,συνδεω το τηλεφωνο και στην καρτελα του Itunes μου τα δειχνει ολα αλλα γκρι (δεν μπορω να επιλεξω τιποτα ουτε μου δειχνει εκεινες που εχω εγκατεστημενες) αν τσεκαρω την επιλογη sync applications μου λεω οτι θα διαγραφουν ολα απο το τηλεφωνο...

#38   JeisBlack

JeisBlack

    iPH Member

  • 347 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 27/10/2009 - 00:54

Κάτσε στο iTunes σου δείχνει στη καρτέλα τα apps??
αν στα δείχνει τοτε δε τρέχει τίποτα θα τα διαγραψει απο το τηλεφωνο και θα τα ξαναβαλει..

Αν όμως δεν εχεις καθολου apps στο itunes τότε θα στα διαγράψει και δε θα στα ξαναβαλει

#39   JeisBlack

JeisBlack

    iPH Member

  • 347 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 27/10/2009 - 00:56

Κάνε το άλλο βγάλτα όλα από το iTunes πήγαινε στο φακελο που ειναι στα εγραφα και συρε όλα τα apps απο εκεί μεσα στο itunes αστα να τα περασει θα αργησει λίγο υποθέτω και μετα δε θα είναι γρυ!

#40   kinetik

kinetik

    Advanced Member

  • 223 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 27/10/2009 - 00:59

Aψογος!!!Ευχαριστω φιλε μου!!!! :D

#41   JeisBlack

JeisBlack

    iPH Member

  • 347 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 27/10/2009 - 01:02

Τουλαχιστον πες μου ποια λυση χρησιμοποιησες απο ολες?χαχα

#42   JeisBlack

JeisBlack

    iPH Member

  • 347 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 27/10/2009 - 01:04

Καλα στείλε μου PM αν θες!!

Problem Solved!

#43   kinetik

kinetik

    Advanced Member

  • 223 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 27/10/2009 - 01:04

Aυτη με το drag and drop...Θεος!

#44   JeisBlack

JeisBlack

    iPH Member

  • 347 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 27/10/2009 - 01:04

Problem Solved again!!καλη συνεχεια!




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες