Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * - 3 ψήφοι

Apple iPhone 4S VS Samsung Galaxy S3 ( Speed Test )


  • Το θέμα είναι κλειδωμένο Το θέμα αυτό είναι κλειδωμένο
391 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#361   stefano23

stefano23

    iPH Enthousiast

  • 520 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • GameCenter:stefano_d23

Δημοσίευση 02/09/2012 - 11:01

εχω την εντυπωση οτι πρεπει να βγει πρωτα στην κυκλοφορια το iphone 5 και μετα να προβουμε σε συγκρισεις με το gs3, το note2 (σαν λογισμικο αφου δεν μπορω προσωπικα να το καταταξω στην κατηγορια κινητων) και ολες τις τελευταιες συσκευες android.... συγκρινετε ενα κινητο που μολις εχει πρωτοβγει, με ενα κινητο (iphone 4s) που ο ''κορμος'' του ειναι περιπου 3 χρονων.... φυσικα δεν υπαρχει λογος συγκρισης με το gs2 που ειναι της ιδιας εποχης.... οποτε καλυτερα να περιμενουμε λιγο ακομα κ μετα να ανοιξουμε ενα topic με αυτην την πολυαναμενομενη συγκριση....

και σας παρακαλω ρε παιδια, λιγη σοβαροτητα.... μιλαμε για μειονεκτημα της apple το οτι τα κινητα της δεν εχουν bluetooth, οταν ζουμε στην εποχη του icloud???? εγω οταν γυρισω σπιτι απ'τις διακοπες οι φωτο που τραβηξα θα με περιμενουν στον υπολογιστη μεσα, εσεις θα τις στειλετε με bluetooth για να τις δειτε???? ελεος..........

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#362   antonisss

antonisss

    iPH Elite Poster

  • 2323 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7

Δημοσίευση 02/09/2012 - 11:06

Μάστορα, πρώτ'απ'όλα μίλα καλύτερα γιατί την είδες πολύ μάγκας και θα σου την κόψω την μαγκιά.. Αν θέλεις μπορώ να βρίσω και εγώ και μάλιστα πολύ χειρότερα από σένα.. Λοιπόν βλακάκο. Όταν έγραψα το ποστ μου, εξήγησα ότι δεν το έβαλα για να δείξω το Note αλλά το λειτουργικό.. Αυτό το πρόσεξες? Μάλλον όχι... Έχεις δουλέψει ποτέ ρε κανένα άλλο λειτουργικό εκτός ios για να βγάλεις συμπεράσματα? Μάλλον όχι. Εγώ έχω περάσει από όλα τα λειτουργικά εκτός των Windows.. Εξάλλου ακόμα έχω το iPhone 4 και το iPad 2...

Morganito, τί σε έτσουξε και με λες κομπλεξικό? Αυτός που άρχισε το topic έβαλε βίντεο και σύγκρινε το 2πύρινο galaxy και έγραφε "Ποιά τετραπύρηνα ρε?", και μου το παίζεις ξύπνιος? Εγώ είπα να πάρετε μία γεύση εσείς που δεν έχετε δοκιμάσει android, ώστε κάποιος να μπορεί να επιλέξει βλέποντας στην πράξη τί κάνει το καθένα.. Και βγαίνεις εσύ νιόνιο και με λες κομπλεξικό?
Και στο κάτω κάτω δεν έβρισα κανέναν και λόγω του ότι ανέβασα ένα βίντεο, αρχίσατε εσείς να με βρίζετε? Και ποιοί είσαστε ρε που το παίζετε και αφεντικά?? Λοιπόν, τελευταία φορά που με βρίσατε. Όπως σας απευθύνθηκα εγώ έτσι θα κάνετε και εσείς σε μένα....

Πια λειτουργικα εχεις δουλεψει και πανω σε τι εχεις ασχοληθει;;ενημερωσε με

#363   blackmamba

blackmamba

    iPH Addict

  • 697 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 1st gen

Δημοσίευση 02/09/2012 - 11:06

Κατι τετοιοι σαν εσενα θα μας καταστρεψουν
Προσπαθεις να μας πεισεις οτι αυτο ειναι καλυτερο απο το δικο μας;
Ε εισαι γελιος ρε φιλε
Προπαγανδα κανεις ρε χαμενε;
Ακουσε 'κει τον ανθρωπο "για να δειτε τι χανετε οι fanboys"
Μας βριζεις κιωλας ρε κομπλεξικε;
Βρε και υπολογιστη να το κανουν iPhone και παλι iPhone για τους δικους μας λογους που εσυ δεν καταλαβεις ποτε, γιατι πιο ισχυρογνωμονες απο τα samsung/google fanboys(οπως κ εσενα) δεν ξαναειδα ποτε!
Οπως για εσενα δεν αξιζει το iPhone για εμας το note σου δεν αξιζει ΜΙΑ!
Προσπαθεις να παιξεις τον εξυπνο και τον σωτηρα; Οτι πηρες εσυ το καλυτερο και θες να μας "ανοιξεις και εμας τα ματια";
Ε δεν θελουμε ρε
Ασε μας να "κοιμομαστε" στο ναο της apple, στο iPhoneHellas ρε γελειε!
Δεχομαστε την αποψη σας, απορριπτουμε την προπαγανδα και τη διαφημηση και τυπους σαν και εσενα
Ειστε απομιμηση ρε, για κλαματα και γελια
Π-Ε-Ρ-Α-Σ-Τ-Ι-Κ-Α


Πιο κομπλεξικός πεθαίνεις....

#364   Panos1985

Panos1985

    iPH Member

  • 293 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 3GS
  • GameCenter:Panos1985

Δημοσίευση 02/09/2012 - 11:10

Καλησπερα...Εχθες ενας φιλος μου ειχε το S3 οποτε ηθελα και εγω να δω αν οντως ειναι αυτο που λενε...Τεραστια οθονη οτι πρεπει για σερφαρισμα και με ευκρινεια απιστευτη, ομορφο σχεδιαστικα..Το μονο που με δυσκολεψε ηταν το μεγεθος..Υπερβολικα μεγαλο για κινητο..Δεν μπορουσα ουτε να σερφαρω με το ενα χερι, ουτε να στειλω μυνημα με το ενα χερι.. Σχεδον τιποτα δεν μπορουσα να κανω με το ενα χερι...Το δευτερο μειονεκτημα , εαν μπορεις να το πεις ετσι, ηταν οτι σε ενα παιχνιδι (bunny shooting) το κινητο εδειχνε να ψιλοκολαει..Εννοω οτι το βελος που πετουσες για να χτυπησεις το λαγουδακι (για οσους ξερουν το παιχνιδι) πηγαινε πολυ αργα ακομα και σε συγκριση με το δικο μου 3GS αλλα και με 2 Sony Xperia που υπηρχαν....Φυσικα απο ανοιγμα εφαρμογων δε πιανετε..Προσωπικα δεν θα το αγοραζα , οχι γιατι δεν ειναι καλο κινητο ισα ισα, αλλα λογω μεγεθους γινεται δυσχρηστο..Φυσικα αυτες ειναι επιλογες και ο καθενας αγοραζει οτι θελει..

#365   parafron4

parafron4

    iPH Elite Poster

  • 3006 μηνύματα
  • Twitter:@parafron4
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:parafron4-

Δημοσίευση 02/09/2012 - 11:11

εχω την εντυπωση οτι πρεπει να βγει πρωτα στην κυκλοφορια το iphone 5 και μετα να προβουμε σε συγκρισεις με το gs3, το note2 (σαν λογισμικο αφου δεν μπορω προσωπικα να το καταταξω στην κατηγορια κινητων) και ολες τις τελευταιες συσκευες android.... συγκρινετε ενα κινητο που μολις εχει πρωτοβγει, με ενα κινητο (iphone 4s) που ο ''κορμος'' του ειναι περιπου 3 χρονων.... φυσικα δεν υπαρχει λογος συγκρισης με το gs2 που ειναι της ιδιας εποχης.... οποτε καλυτερα να περιμενουμε λιγο ακομα κ μετα να ανοιξουμε ενα topic με αυτην την πολυαναμενομενη συγκριση....

και σας παρακαλω ρε παιδια, λιγη σοβαροτητα.... μιλαμε για μειονεκτημα της apple το οτι τα κινητα της δεν εχουν bluetooth, οταν ζουμε στην εποχη του icloud? :huh: εγω οταν γυρισω σπιτι απ'τις διακοπες οι φωτο που τραβηξα θα με περιμενουν στον υπολογιστη μεσα, εσεις θα τις στειλετε με bluetooth για να τις δειτε :huh:? ελεος..........



δηλαδη μονο το bt ειναι?

και για το iphone 5 θα σου πω τι θα γινει...

ναι λογικα θα ειναι μερικα ms πιο γρηγορο απο το s3...ναι μπορει να βγαζει καλυτερα γραφικα απο το s3...αυτα ειναι μη περιμενεις αλλη διαφορα...
το οτι το ios ειναι πιο σταθερο και smooth απο το android δεν το βαζω μεσα...

παλι το s3 θα εχει περισσοτερα features και θα κανει πιο πολλα πραγματα....βεβαια εκει μπαινει το jb για να σωσει τη κατασταση με το iphone και να ισορροπησει το πραμα...

οποτε παλι και οι δυο συσκευες θα εχουν τα αρνητικα τους και τα θετικα τους...

κ εγω που θελω να αγορασω το iphone 5 με βαση τη πολιτικη που ακολουθει η apple ολα αυτα τα χρονια δε περιμενω κατι επαναστατικο και καμια τρελη αλλαγη...

#366   codmdantes

codmdantes

    iPH User

  • 180 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 02/09/2012 - 11:14

Πια λειτουργικα εχεις δουλεψει και πανω σε τι εχεις ασχοληθει;;ενημερωσε με


Είχα ξεκινήσει με τα παλιά windows mobile με Eten και άλλα ppc, και εποχές με 32 mb μνήμη που όταν το αναβάθμισαν σε 64 κάναμε πάρτυ... Παράλληλα χρησιμοποιούσα ότι Nokia ή Ericsson είχα ( και είχα πολλά ), πέρασα στα ios με iPhone 3, iPhone 4 και iPad 2 και κατέληξα με το S3...
Blackberry δεν δούλεψα ποτέ, και Bada παλιότερα ενός φίλου....

Τελευταία επεξεργασία από: codmdantes, 02/09/2012 - 11:19


#367   antonisss

antonisss

    iPH Elite Poster

  • 2323 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7

Δημοσίευση 02/09/2012 - 11:15

Είχα ξεκινήσει με τα παλιά windows mobile με Eten και άλλα ppc, και εποχές με 32 mb μνήμη που όταν το αναβάθμισαν σε 64 κάναμε πάρτυ... Παράλληλα χρησιμοποιούσα ότι Nokia ή Ericsson είχα ( και είχα πολλά ), πέρασα στα ios με iPhone 3, iPhone 4 και iPad 2 και κατέληξα με το S3...

Ωραια και απ ολα αυτα κατεληξες στο android ;;;μετα απο τοση εμπειρια με ios ..δεν ξερω τι να πω παραξενο γουστο

#368   stefano23

stefano23

    iPH Enthousiast

  • 520 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • GameCenter:stefano_d23

Δημοσίευση 02/09/2012 - 11:19

δηλαδη μονο το bt ειναι?

και για το iphone 5 θα σου πω τι θα γινει...

ναι λογικα θα ειναι μερικα ms πιο γρηγορο απο το s3...ναι μπορει να βγαζει καλυτερα γραφικα απο το s3...αυτα ειναι μη περιμενεις αλλη διαφορα...
το οτι το ios ειναι πιο σταθερο και smooth απο το android δεν το βαζω μεσα...

παλι το s3 θα εχει περισσοτερα features και θα κανει πιο πολλα πραγματα....βεβαια εκει μπαινει το jb για να σωσει τη κατασταση με το iphone και να ισορροπησει το πραμα...

οποτε παλι και οι δυο συσκευες θα εχουν τα αρνητικα τους και τα θετικα τους...

κ εγω που θελω να αγορασω το iphone 5 με βαση τη πολιτικη που ακολουθει η apple ολα αυτα τα χρονια δε περιμενω κατι επαναστατικο και καμια τρελη αλλαγη...


δεν ειναι μονο το bluetooth, ειναι η ιδια η πολιτικη της εταιριας που ενω εχει την δυνατοτητα να παρει tweeks απ'το cydia (μην τρελλαθουμε και πουμε οτι δεν ξερει η apple τι γινεται κατω απ'την μυτη της) δεν το εχει κανει εδω κ τοσα χρονια..... αν κι εχουν ανακοινωσει οτι στο νεο iphone 5 θα το κανουν.... φυσικα και υπαρχει το jb, και δεν καταλαβαινω γιατι μερικοι το θεωρουν μειονεκτημα.... απ'την στιγμη που μπορεις να εχεις ενα κινητο κομμενο κ ραμμενο στα μετρα σου, γιατι να μην το κανεις.....?? εγω προσωπικα δεν αλλαζω με τιποτα την apple για το jb και μονο, γιατι το ιδιο το κινητο γινεται υπολογιστης, και μην μου πεις οτι με τα android μπορεις να κανεις τα ιδια πραγματα με το μειονεκτημα της μνημης που διαθετει...

για πες μου ποια ειναι τα περισσοτερα features που θα εχει το gs3...?? δεν στην λεω τωρα, απλα δεν εχω ασχοληθει με android και θελω να μου πεις τι πιστευεις οτι θα εχει παραπανω στο λογισμικο του απ'το iphone 5.....

#369   parafron4

parafron4

    iPH Elite Poster

  • 3006 μηνύματα
  • Twitter:@parafron4
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:parafron4-

Δημοσίευση 02/09/2012 - 11:25

δεν ειναι μονο το bluetooth, ειναι η ιδια η πολιτικη της εταιριας που ενω εχει την δυνατοτητα να παρει tweeks απ'το cydia (μην τρελλαθουμε και πουμε οτι δεν ξερει η apple τι γινεται κατω απ'την μυτη της) δεν το εχει κανει εδω κ τοσα χρονια..... αν κι εχουν ανακοινωσει οτι στο νεο iphone 5 θα το κανουν.... φυσικα και υπαρχει το jb, και δεν καταλαβαινω γιατι μερικοι το θεωρουν μειονεκτημα.... απ'την στιγμη που μπορεις να εχεις ενα κινητο κομμενο κ ραμμενο στα μετρα σου, γιατι να μην το κανεις.....?? εγω προσωπικα δεν αλλαζω με τιποτα την apple για το jb και μονο, γιατι το ιδιο το κινητο γινεται υπολογιστης, και μην μου πεις οτι με τα android μπορεις να κανεις τα ιδια πραγματα με το μειονεκτημα της μνημης που διαθετει...

για πες μου ποια ειναι τα περισσοτερα features που θα εχει το gs3...?? δεν στην λεω τωρα, απλα δεν εχω ασχοληθει με android και θελω να μου πεις τι πιστευεις οτι θα εχει παραπανω στο λογισμικο του απ'το iphone 5.....


ειναι το χθεσινο μου ποστ με μερικες απο τις διαφορες μεταξυ των δυο


αν και τα εχω αναφερει και αλλες φορε ας το κανω αλλη μια..

wifi direct
nfc
usb otg
bt
radio
sd card
αλλαγη θεματων-launcher(χωρις να χρειαζεται root)
sar 0.21
εγγυηση 2 χρονια
o/c u/c
widgets
μπαταρια 2100
tv out (mhl)
gorilla glass 2
+ τα πλεονεκτηματα που σου δινει το root...αλλαγη roms/kernels κτλ

αυτα μου ηρθαν στο μυαλο ετσι στα γρηγορα....δεν ειναι μονο τα ms που ειναι πιο γρηγορο το s3...οι διαφορες στην ταχυτητα ειναι αμελητεες,αλλα πραγματα παιζουν σημαντικοτερο ρολο...


επισης μπορω να αναφερω και που υπερτερει το iphone σε σχεση με το s3 αλλα φανταζομαι ειναι γνωστα...
αυτα που ανεφερα μπορει για καποιους να ειναι τελειως αχρηστα...οκ το σεβομαι αλλα αυτο δεν σημαινει οτι ειναι αχρηστα features και σιγουρα δεν πρεπει να περνανε
απαρατηρητα....

καλώς η κακώς το s3 κερδιζει στα σημεια το iphone....και φανταζομαι οτι ολοι ευχομαστε και πρωτος και καλυτερος εγω μιας κ θελω να το αγορασω σε ενα πολυ καλυτερο iphone 5...



#370   codmdantes

codmdantes

    iPH User

  • 180 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 02/09/2012 - 11:30

Ωραια και απ ολα αυτα κατεληξες στο android ;;;μετα απο τοση εμπειρια με ios ..δεν ξερω τι να πω παραξενο γουστο


Δεν είπα ότι το ios είναι για πέταμα, ίσα ίσα στα πρώτα στάδια του android που ήταν πραγματικά απαίσιο, το Ios ήταν βασιλιάς... Αλλά τώρα το android, έχει εξελιχθεί πολύ και κατά τη γνώμη μου ξεπέρασε το ios.. Και για την καινούρια αναβάθμιση ( jelly bean ), έχουν πέσει πολλά λεφτά από την google, για εξαλείψουν κάθε ίχνος lag βελτιώνοντας ακόμα περισσότερο την διαχείριση μνήμης, που παρεπιπτόντως ποτέ δεν αντιμετώπισα πρόβλημα στους 3 μήνες που έχω τον γαλαξία... Tα σημαντικότερα μειονεκτήματα του ios, είναι τα κλειδώματα, flash ( μέχρι πριν λίγο ), αναμονή για την αναβάθμιση στην καινούρια έκδοση μην χάσεις το σπάσιμο, ραδιόφωνο, ψευδο - multitasking, παραμετροποίηση, widget και που πλέον το bt ξεπεράστηκε και μπορείς να στείλεις αρχεία πολύ μεγάλα ( ταινίες ) μέσω wifi direct πραγματικά μέσα σε κάνα δυο λεπτά!!!!

#371   stefano23

stefano23

    iPH Enthousiast

  • 520 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • GameCenter:stefano_d23

Δημοσίευση 02/09/2012 - 11:32

ειναι το χθεσινο μου ποστ με μερικες απο τις διαφορες μεταξυ των δυο


αυτα που περιμενεις να εχει το iphone 5 σε σχεση με το gs3 και μου εστειλες πριν, με καλυπτουν πιο πολυ απ'την διετη εγγυηση και το ραδιοφωνο παντως..... οπως και το icloud, το imatch μεσω itunes και την δυνατοτητα πολυ ανωτερου jailbreak απ'τα android..... ειναι κ θεμα γουστου βεβαια, στην εποχη που ζουμε ολα τα κινητα κανουν παππαδες πλεον..... συμφωνα με τις λεπτομερειες που καλυπτεται ο καθενας, επιλεγει κ την συσκευη του :)

#372   antonisss

antonisss

    iPH Elite Poster

  • 2323 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7

Δημοσίευση 02/09/2012 - 11:35

Δεν είπα ότι το ios είναι για πέταμα, ίσα ίσα στα πρώτα στάδια του android που ήταν πραγματικά απαίσιο, το Ios ήταν βασιλιάς... Αλλά τώρα το android, έχει εξελιχθεί πολύ και κατά τη γνώμη μου ξεπέρασε το ios.. Και για την καινούρια αναβάθμιση ( jelly bean ), έχουν πέσει πολλά λεφτά από την google, για εξαλείψουν κάθε ίχνος lag βελτιώνοντας ακόμα περισσότερο την διαχείριση μνήμης, που παρεπιπτόντως ποτέ δεν αντιμετώπισα πρόβλημα στους 3 μήνες που έχω τον γαλαξία... Tα σημαντικότερα μειονεκτήματα του ios, είναι τα κλειδώματα, flash ( μέχρι πριν λίγο ), αναμονή για την αναβάθμιση στην καινούρια έκδοση μην χάσεις το σπάσιμο, ραδιόφωνο, ψευδο - multitasking, παραμετροποίηση, widget και που πλέον το bt ξεπεράστηκε και μπορείς να στείλεις αρχεία πολύ μεγάλα ( ταινίες ) μέσω wifi direct πραγματικά μέσα σε κάνα δυο λεπτά!!!!

Περι ορεξεως λενε ...αν το εχεις προτιμισει δεν χωραει σχολιασμος ...αλλα σαν λειτουργικα δεν χωραει συγκριση για μενα..ολα αυτα που προανεφερες τα πιο πολλα μαλλον γινονται κ στο iphone με j/b φυσικα..ας βγει το καινουργιο κ πιστευω τοτε η συγκριση θα ναι πιο δικαια .

#373   parafron4

parafron4

    iPH Elite Poster

  • 3006 μηνύματα
  • Twitter:@parafron4
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:parafron4-

Δημοσίευση 02/09/2012 - 11:38

αυτα που περιμενεις να εχει το iphone 5 σε σχεση με το gs3 και μου εστειλες πριν, με καλυπτουν πιο πολυ απ'την διετη εγγυηση και το ραδιοφωνο παντως..... οπως και το icloud, το imatch μεσω itunes και την δυνατοτητα πολυ ανωτερου jailbreak απ'τα android..... ειναι κ θεμα γουστου βεβαια, στην εποχη που ζουμε ολα τα κινητα κανουν παππαδες πλεον..... συμφωνα με τις λεπτομερειες που καλυπτεται ο καθενας, επιλεγει κ την συσκευη του :)


τα περισσοτερα ειναι υποκειμενικα...ουτε εγω χρησιμοποιω ραδιο αλλα ειναι ενα + σε σχεση με το iphone
δεν πρεπει να τα ισοπεδωνουμε ολα και καλο ειναι να αναγνωριζουμε τα θετικα και των αλλων λειτουργικων ασχετα αν τα χρησιμοποιουμε η οχι

#374   antonisss

antonisss

    iPH Elite Poster

  • 2323 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7

Δημοσίευση 02/09/2012 - 11:38

Εγω πιστευω πως το iphone σου προσφερει και γνωσεις γυρω απο κωδικα ..πρεπει να θες και να ασχοληθεις ...τωρα ο καθενς το περνει για να λεει εχω iphone ..

#375   stefano23

stefano23

    iPH Enthousiast

  • 520 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • GameCenter:stefano_d23

Δημοσίευση 02/09/2012 - 11:46

τα περισσοτερα ειναι υποκειμενικα...ουτε εγω χρησιμοποιω ραδιο αλλα ειναι ενα + σε σχεση με το iphone
δεν πρεπει να τα ισοπεδωνουμε ολα και καλο ειναι να αναγνωριζουμε τα θετικα και των αλλων λειτουργικων ασχετα αν τα χρησιμοποιουμε η οχι


φιλε μου εδω στην ελλαδα ειμαστε ανοργανωτοι ακομα, στην αμερικη εχει παντου wi-fi spots που κανεις ο,τι θελεις με το κινητο σου, δεν σου χρειαζεται ουτε μανισια εφαρμογη για ραδιοφωνο, ουτε να ανταλλαζεις αρχεια με bluetooth, ουτε τετοια ξεπερασμενα πραγματα...... εδω μπορει να το θεωρουμε μειονεκτημα, εκει περα (που κατεχουν πολυ υψηλοτερα ποσοστα αγοραστων) αυτα δεν τα δινουν σημασια..... ειναι οντως υποκειμενικα αυτα, ετσι οπως εχει εξελιχτει το διαδικτυο και τα smartphones πλεον δεν θα εχεις προβλημα με καμια συσκευη και το λογισμικο της.... ιντερνετ θελεις και τιποτα αλλο.... αλλα οπως κ να το κανουμε, μερικες πατεντες της apple οπως το icloud, η επεξεργασια κειμενων και το σταθερο λογισμικο (δεν κολλαει το γ@μημ@νο, πως να το κανουμε δηλαδη?????) την τοποθετουν πιο ψηλα για εμενα.....

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες