Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία

Πόκερ στο iPad


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
4 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1   Mixalhsaaa

Mixalhsaaa

    iPH newbie

  • 11 μηνύματα
  • Twitter:@denexw
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad

Δημοσίευση 03/08/2012 - 14:20

Καταρχήν χαίρεται. Γραφο πρώτη φορά εδώ γιατί αντιμετωπίζο πρόβλημα στο να παίξο στο iPad 1 πόκερ με πραγματικά χρήματα.

Είμαι καινούργιος στο ipad αλλά αποτί κατάλαβα η συσκευή μου είναι είδη 5.0.1 και jailbreaked. Στην αρχή θεώρησα πως έπρεπε να κανό αυτό το update αλλά μάλλον δεν είναι αυτό το πρόβλημα μου.. Δοκίμασα με πολλούς τρόπους μέσο ιστοσελίδων από το iPad να βρω λογισμικα και να παίξω, αλλά μια η Bwin δεν με βγάζει στο σιτε της για να κάνω download και μια κάνω αμερικανικό το σύστημα και δεν βρίσκει ουτε την pokerstars στο app store.

Βρήκα το switcherpoker.com να λειτουργεί κανονικά αλλά δεν ξέρω αν είναι εμπιστο σιτε. Τέλος η ουσιαστική απορία μου είναι αν μπορο να παίξο πόκερ με πραγματικά χρήματα στο iPad και πως..?

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   alexphys

alexphys

    iPH Enthousiast

  • 364 μηνύματα
  • Twitter:@Alex_phys
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S

Δημοσίευση 31/08/2012 - 13:04

Καταρχήν χαίρεται. Γραφο πρώτη φορά εδώ γιατί αντιμετωπίζο πρόβλημα στο να παίξο στο iPad 1 πόκερ με πραγματικά χρήματα.

Είμαι καινούργιος στο ipad αλλά αποτί κατάλαβα η συσκευή μου είναι είδη 5.0.1 και jailbreaked. Στην αρχή θεώρησα πως έπρεπε να κανό αυτό το update αλλά μάλλον δεν είναι αυτό το πρόβλημα μου.. Δοκίμασα με πολλούς τρόπους μέσο ιστοσελίδων από το iPad να βρω λογισμικα και να παίξω, αλλά μια η Bwin δεν με βγάζει στο σιτε της για να κάνω download και μια κάνω αμερικανικό το σύστημα και δεν βρίσκει ουτε την pokerstars στο app store.

Βρήκα το switcherpoker.com να λειτουργεί κανονικά αλλά δεν ξέρω αν είναι εμπιστο σιτε. Τέλος η ουσιαστική απορία μου είναι αν μπορο να παίξο πόκερ με πραγματικά χρήματα στο iPad και πως..?


ειμαι σχεδον σιγουρος οτι η pokerstars εβγαλε αpp για live online poker..
τσεκαρε το

#3   PanosMouz

PanosMouz

    iPH Master

  • 7098 μηνύματα
  • Twitter:@PanosMouz
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 3G
  • Tablet:iPad 3 +4G
  • GameCenter:PanosMouz

Δημοσίευση 31/08/2012 - 13:34

η pokerstars έχει εφαρμογη (τη χρησιμοποιώ εδώ και καιρό...) το κακο είναι ότι δεν έχει Home Games και επίσης δν σου δίνει τη δυνατότητα να φορτώσεις με χρήματα το λογαριασμο σου...

για παραπάνω πληροφορίες δες εδω: Pokerstars Mobile Poker (EU Edition)
| Jailbreak your iDevice - make it Unique |

#4   nikosdoc

nikosdoc

    iPH newbie

  • 10 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4

Δημοσίευση 07/09/2012 - 20:09

Και εγω ψηφιζω pokerstars!

#5   georgebest2

georgebest2

    iPH Contributor

  • 1143 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 19/11/2012 - 00:55

H εφαρμογη της bwin ποκερ που χαθηκε ?
Δε τη βρισκω ...




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες