Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 2 ψήφοι

Επιβεβαιώνεται η ανάλυση, άρα και το μέγεθος της οθόνης του νέου iPhone (;)


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
380 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#151   stalll

stalll

    iPH Contributor

  • 1125 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S

Δημοσίευση 09/08/2012 - 01:36

+1 για το μαρκετινγκ οντως.. αλλα σκεψου ποσο θα σκοτωνει ενας τετραπυρηνος με το IOS. το android τι να το κανω??? το εχω δουλεψει οσο δεν παει αλλο.. και με root και παρθενο.. δεν με "καταφερε" ποτε.. γνωμη μου φυσικα ετσι.. για το browsing αντε να το χαψω...γτ παιζουν και η οθονη του s3 και λοιπα.... αλλα παραπανω πυρηνες δεν σημαινει και καλυτερο τρεξιμο!! υπαρχουν και πολλα αλλα που πρεπει να "συμπληρωνουν" τους πυρηνες!! ενας τεχνικος σιγουρα θα καταλαβει για τι μιλαω. (απανταω και στον φιλο νωριτερα που αναφερθηκε παλι στο browsing)

ειναι αυτο που λενε τα παιδια πιο πανω.. αν θες ενα πολυ δυνατο hardware πας samsung.. αν θες πακετο software-hardware(που του φτανει!!) + design πας apple...
περι ορεξεως..........

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#152   parafron4

parafron4

    iPH Elite Poster

  • 3006 μηνύματα
  • Twitter:@parafron4
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:parafron4-

Δημοσίευση 09/08/2012 - 02:13

+1 για το μαρκετινγκ οντως.. αλλα σκεψου ποσο θα σκοτωνει ενας τετραπυρηνος με το IOS. το android τι να το κανω??? το εχω δουλεψει οσο δεν παει αλλο.. και με root και παρθενο.. δεν με "καταφερε" ποτε.. γνωμη μου φυσικα ετσι.. για το browsing αντε να το χαψω...γτ παιζουν και η οθονη του s3 και λοιπα.... αλλα παραπανω πυρηνες δεν σημαινει και καλυτερο τρεξιμο!! υπαρχουν και πολλα αλλα που πρεπει να "συμπληρωνουν" τους πυρηνες!! ενας τεχνικος σιγουρα θα καταλαβει για τι μιλαω. (απανταω και στον φιλο νωριτερα που αναφερθηκε παλι στο browsing)

ειναι αυτο που λενε τα παιδια πιο πανω.. αν θες ενα πολυ δυνατο hardware πας samsung.. αν θες πακετο software-hardware(που του φτανει!!) + design πας apple...
περι ορεξεως..........


ειχα πριν το s2 και τωρα το s3, υπαρχει διαφορα(οχι μεγαλη) σε πολλα πραγματα...αυτη τη σπιρταδα και την αμεσοτητα δεν την ειχε το s2...ειναι εμφανης η διαφορα του 4πυρηνου με τον δυπυρηνο αλλα και παλι δεν εχει την διαφορα που ισως περιμενει καποιος....

και τα δυο λειτουργικα εχουν τα θετικα τους και τα αρνητικα τους... τα δουλευεις και τα δυο και αποφασιζεις....εμενα με κερδησε το android αλλα και παλι δεν μπορω χωρις ios γιατι μου λειπουν καποια πραγματα που εχει και δεν τα εχει το s3 που εχω τωρα...


επισης σε αυτο το hw+sw βαλε και τα nexus που φορανε pure android χωρις περιττα χαζα... πραγματικα πετανε...

#153   nskord1

nskord1

    iPH newbie

  • 10 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 09/08/2012 - 13:27

για να δουμε....

#154   harisk10

harisk10

    iPH Member

  • 234 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • GameCenter:alex kour

Δημοσίευση 09/08/2012 - 13:40

Παιδια μην γελιομαστε και εγω 4αρι ειχα και πηγα σε σ2, και καταλαβα οτι ειναι απλα τελειο τηλεφωνο, H samsung δεν εχει αυτα τα κοληματα της αππλε και βαζει την μανα της και τον πατερα της στα κινητα..Αν δεν κανει κατι η αππλε νομιζω θα ζασει πολυ

#155   indianajones

indianajones

    iPH newbie

  • Pip
  • 65 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 09/08/2012 - 17:40

Καλα χαλαρωσε..
Μια πλαστικουρα και μιση ειναι το s3..
μακαρι να μην γινει ποτε ετσι..


χαχαχαχα πραγματικα εχετε πολυ πλακα μερικοι εδω μεσα.! και εγω χρονια ειχα iphone, αλλα ευτυχως ποτε δεν ημουν funboy.! και ακομα πιο ευτυχως, πηρα το s3 την συσκευαρα, και σταματησα να ασχολουμαι-περιμενω jailbreak και ιστοριες. και πολλα αλλα. το μονο που ξερετε ολα εσεις τα funboys , ειναι για πλαστικουρες και ιστοριες. το οτι η κινηταρα αυτη, ριχνει οχι μονο στα αυτια, αλλα και σε οτι υπαρχει στο iphone, δεν το βλεπετε.! δεν πειραζει. κοιμηθειτε τον υπνο του δικαιου εσεις, και αφηστε εμας με τις πλαστικουρες, να απολαμβανουμε την απολυτη συσκευη.! :)

#156   KAVATZAS

KAVATZAS

    iPH Member

  • 307 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7

Δημοσίευση 09/08/2012 - 17:45

χαχαχαχα πραγματικα εχετε πολυ πλακα μερικοι εδω μεσα.! και εγω χρονια ειχα iphone, αλλα ευτυχως ποτε δεν ημουν funboy.! και ακομα πιο ευτυχως, πηρα το s3 την συσκευαρα, και σταματησα να ασχολουμαι-περιμενω jailbreak και ιστοριες. και πολλα αλλα. το μονο που ξερετε ολα εσεις τα funboys , ειναι για πλαστικουρες και ιστοριες. το οτι η κινηταρα αυτη, ριχνει οχι μονο στα αυτια, αλλα και σε οτι υπαρχει στο iphone, δεν το βλεπετε.! δεν πειραζει. κοιμηθειτε τον υπνο του δικαιου εσεις, και αφηστε εμας με τις πλαστικουρες, να απολαμβανουμε την απολυτη συσκευη.! :)


sorry κιολας αλλα αν δεν εισαι και εσυ "funboy" τι δουλεια εχεις σε αυτο το forum να συζητασ για το iphone;;;; συγνωμη αλλα στο παραπανω μνμ σου βλεπω οτι ειναι σαν να εχεισ γραφτει σε forum τοθ παναθηναικου για να εξηγεις στα μελη του τι ομαδαρα ειναι ο ολυμπιακος......no offence

#157   PanosMouz

PanosMouz

    iPH Master

  • 7098 μηνύματα
  • Twitter:@PanosMouz
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 3G
  • Tablet:iPad 3 +4G
  • GameCenter:PanosMouz

Δημοσίευση 09/08/2012 - 17:51

sorry κιολας αλλα αν δεν εισαι και εσυ "funboy" τι δουλεια εχεις σε αυτο το forum να συζητασ για το iphone;;;; συγνωμη αλλα στο παραπανω μνμ σου βλεπω οτι ειναι σαν να εχεισ γραφτει σε forum τοθ παναθηναικου για να εξηγεις στα μελη του τι ομαδαρα ειναι ο ολυμπιακος......no offence


Όχι μωρε....για να σπαμμαρει μπάινει τ παλικάρι....πηρε τ απόλυτο τηλ κ δν ξέρει τι να τ κάνει ;) κ κάθεται κ βλέπει εμας να ψάχνουμε να λύνουμε προβλήματα κλπ κλπ κ ζηλεύει γτ η απόλυτη κινητάρα τ απλα δν έχει κάτι ενδιαφέρον ;) no offence προφανως #nooot
| Jailbreak your iDevice - make it Unique |

#158   Giovanni4

Giovanni4

    iPH Addict

  • 731 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 3 +4G
  • GameCenter:Giovanni -4-

Δημοσίευση 09/08/2012 - 18:17

Πλακα πλακα αμα εβγαινε ενας γκαλαξιας μινι στης 3,7 ισως να εμπαινα στο τριπακι της αγορας...
Αλλα απο την αλλη..ερχεται ο Σεπτεμβριος κ θα σκασει κανα ΜΠΑΜ απο κουπερτινο μερια ..:P

#159   kle

kle

    iPH Addict

  • 764 μηνύματα
  • Twitter:@akiskle
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4

Δημοσίευση 09/08/2012 - 18:21

Αν δεν είσαι funboy μήπως είσαι chum chum?

#160   turbomakis

turbomakis

    iPH Contributor

  • 900 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 09/08/2012 - 18:30

Αν δεν είσαι funboy μήπως είσαι chum chum?


χαχαχαχαχαχ
Αφου το λέει ξεκάθαρα..."πηρα το s3 την συσκευαρα, και σταματησα να ασχολουμαι"
Κατα τύχη μπήκε να γράψει εδώ καθώς σέέέέέέέρφαρε

#161   kle

kle

    iPH Addict

  • 764 μηνύματα
  • Twitter:@akiskle
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4

Δημοσίευση 09/08/2012 - 19:39

ναι και με το ζορι αν μας πεισουν (να πειστουν?)οτι το χ ψ ω κινητο ειναι καλυτερο απο το iphone...
ΡΕ δε μου αρεσει το android, δε μου αρεσει το κινητο-ταμπλετα και παρτε οτι θελετε χωρις να μας πριζετε συνεχεια τα φρυδια για το ποιος την εχει μεγαλυτερη!

Τελευταία επεξεργασία από: kle, 09/08/2012 - 19:39


#162   turbomakis

turbomakis

    iPH Contributor

  • 900 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 09/08/2012 - 19:46

Ρε γαμώτο άρχισαν και τις προπαραγγελίες για την παντόφλα?? :(

Συνημμένα αρχεία

  • Συνημμένο αρχείο  Χ.png   421.03KB   43 λήψεις
  • Συνημμένο αρχείο  x2.png   267.57KB   43 λήψεις


#163   Giovanni4

Giovanni4

    iPH Addict

  • 731 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 3 +4G
  • GameCenter:Giovanni -4-

Δημοσίευση 09/08/2012 - 20:05

Απιστευτο...πως γινετε αυτο?

#164   gas

gas

    iPH Elite Poster

  • 2750 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • GameCenter:Gasantony

Δημοσίευση 09/08/2012 - 20:13

Αυτοι το πουλάνε είδη !!! Αστα να πάει....

#165   stalll

stalll

    iPH Contributor

  • 1125 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S

Δημοσίευση 09/08/2012 - 20:16

απλα σου λεει να προπαραγγειλεις την θηκη για να εχεις μια απο τις πρωτες που θα βγουν... οοοοταν φτιαχτει.. οι φωτο ειναι πιθανο σχεδιο απο τον Βryce Ηaymond.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 16

0 μέλη, 16 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες