Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 2 ψήφοι

iPhone 5 vs Samsung Galaxy S III vs LG Optimus G vs Nokia Lumia 920: Η μάχη των τεχνικών χαρακτηριστικών


  • Το θέμα είναι κλειδωμένο Το θέμα αυτό είναι κλειδωμένο
555 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#526   Memosex

Memosex

    iPH newbie

  • Pip
  • 40 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 22/09/2012 - 18:05

Φίλε "memosex" ειλικρινά δηλαδή πες μου πόσο κομπλεξικός μπορεί να είσαι? Τόσο καιρό διαβάζω αυτά που γράφεις και πιστεύω ο κομπλεξισμός σου δεν έχει όρια. Πιστεύεις ότι το s2 είναι βασιλιάς, μη μας πρήζεις τ' @@ να μας πείσεις κι εμάς. Κάτσε με τον βασιλιά σου αγκαλιά και άσε εμάς ταπεινούς με τα iphone και τη μάζα.


Άκου να σου πω μαγκάκο..το ποιος είναι κομπλεξικός το ξέρουμε καλά..πολύ πριν αρχίσω εγώ να ποστάρω εδώ με το που έκανε την κίνηση η Samsung και σας χάλασε τη σούπα στις αρχές του 2011 το μονο σας επιχείρημα για το s2 μετά για το Note κτλ κτλ είναι ότι είναι μπακαντέλες..ψαξε να βρεις σε πόσα τόπικ όποτε η συζητηση γύριζε σε android τι λέγατε και τι λέτε..

ενυάξει τα είπατε ακουστηκατε έχετε το πιο γαμάτο κινιτό που δεν έχει τίποτα επάνω..το πιο γαμάτο βέβαια με΄τα από samsung HTC asus κτλ κτλ..για να βγάλεις γκόμενα είναι καλό..

ξέρεις τι είναι να σου χαλάει η σούπα στα ξαφνικά?πως θα το παίξεις μαγκιά τώρα που το iphone έρχεται τριτο-τέταρτο?πως θα δειχτείς?

πως θα παραδεχτείς ότι μια εταιρεία πάντα τίμια απέναντι στον καταναλωτή αλλά θεωρούμενη δεύτερη σε σχέση πχ με Sony κτλ κτλ σου δίνει μια κουτουλιά και σε ρίχνει στην τριτο-τεταρτη θέση?


Μ'αρέσει που με προσπέρασες στα γρήγορα.
Αυτό δείχνει πολλά.
Αντίποινα στη δουλειά των apple fanboys στο site της Samsung.
Keep trolling.
Αν τελικά ήσουν Αρειανός, ποιος παίχτης θα ήσουνα :huh:
Zarko Paspali ή ο Zverko Fapali???
Keep Fapping παιδιά. Το αξίζει.



δεν ασχολούμαι με ΒΛΑΚΕΣ σαν εσένα..τι να απαντήσεις σε ένα ΒΛΑΚΑ..

Άστο ρε το παιδάκι μη πάθει καμιά κατάθλιψη και ξεσπάει στη μάνα του. Απλώς μην απαντάςστο thread. Οι admins πολύ τον άφησαν, μάλλον ανεβάζει τα νούμερα στο site. Αδιαφορήστε.


εγώ δεν έπιασα τη μάνα σου στο στόμα μου..και μη με προκαλείς γιατί θα σου μιλήσω αλλιώς πιτσιρίκο και δεν το θέλω..πήγαινε να δείξεις το κινιτάκι σου στη γειτόνισσα μπας και βγείτε απόψε..άντε αγόρι μου..

τετοιο κολλημα που εχουν τα android fanboys..τι σας νοιαζει τι εχουν οι αλλοι;δικα τους τα λεφτα δικη τους η αποφαση..σταματηστε να ασχολειστε με τους αλλους..ειστε χειροτεροι και απο φανατικους οπαδους ποδοσφαιρου...εκφρασεις τυπου σας τσουζει που εχετε χειροτερο smartphone τρωτε φαπες και διαφορα αλλα μονο στο ποδοσφαιρο τα ακουω και σε παιδια του γυμνασιου..ο καθενας παιρνει αυτο που του αρεσει και του ταιριαζει..


είμαι απλά ένας android user που η προηγμένη εταιρειούλα σου με έσπρωξε σε αυτό..ούτε fan boy είμαι σαν εσάς ούτε τίποτα..γιατί αν .ημουν fan boy ποτέ δεν θα έδινα μια ευκαιρία στο βασιλιά..S2,,,

αυτο που γινεται εδω με τυπαδες που δεν εχουν τι να κανουν και μπαινουν στο φορουμ και ολη τη μερα αναμασανε τις ιδιες μπαρουφες γινεται και σε πολλα φορουμ εξω.
Μαλλον εχει δωσει οδηγια η Samsung να ξαμολυθουν και να μπαινουν σε φορουμ της apple και να τη λενε σε ολους ωστε να γiνει και επισημα η samsung το αντιπαλον δεος της apple :P ..ασε που μπορει να τσιμπησουν και κανα αδαη πελατη ετσι που εντυπωσιαζεται ευκολα.
Γελοιογραφιες παντως θα μπορουσαν να κυκλοφορησουν σιγουρα που να δειχνουν αυτο το παγοσμιο πια φαινομενο.Τελικα δεν ειναι μονο ο Ελληνας κομπλεξικος.


άλλο ενα καταπληκτικό επιχείρημα..είμαι και υπάλληλος της Samsung τώρα...δεν βαριέστε..τα είπαμε..τα 2 πρώτα χρόνια φάπας είναι δύσκολα..

και όσο για τα συγκριτικά αντικειμενικά βιντεάκια που ποστάρετε που έχω πεθάνει στο γέλιο με την αγωνία των apple φλώρων ποιο κινιτό είναι ταχύτερο..την επόμενη φορά βαλτε τον researcher να κάνει συγκριτικό βίντεο..καθήστε ακόμα τα γέλια τώρα ξεκινάνε..

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#527   Researcher

Researcher

    iPH Hero

  • 3615 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 22/09/2012 - 18:06

Ποιόν βασιλιά;

#528   vromogato

vromogato

    iPH User

  • 172 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • GameCenter:vromogato

Δημοσίευση 22/09/2012 - 18:06

Πάντως όσοι μιλάνε για παντόφλες και σαγιονάρες καλό είναι να ετοιμαστούν για κωλοτούμπες στο μέλον...

#529   gesvts

gesvts

    iPH Contributor

  • 1046 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 22/09/2012 - 18:09

ενω κυλαει κανονικα, κ χωρις αναταραχες η συζητηση στο topic,ξαφνικα αντε παλι απο την αρχη τσακωμοι...... :wacko:

#530   nsxbass

nsxbass

    iPH Guru

  • 9378 μηνύματα
  • Twitter:@n1ckstrat
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • GameCenter:nsxbass

Δημοσίευση 22/09/2012 - 18:09

Γιατί το ήθελαν οι investors

Ντάξει τώρα μην κρυβόμαστε πίσω από το δάκτυλό μας....

Άκους εκεί investors... Από που προκύπτει αυτό?

Τον κόσμο και την τάση του ανταγωνισμού ακολούθησε και κατά τη γνώμη μου δεν υπάρχει τίποτα κατακριτέο σε αυτό...

Άσχετα με το αν είμαι από αυτούς που δεν είχαν πρόβλημα με την παλιά οθόνη.


δεν ασχολούμαι με ΒΛΑΚΕΣ σαν εσένα..τι να απαντήσεις σε ένα ΒΛΑΚΑ..

Έκανες το λάθος...

Πάρε αφρόλουτρο και ετοιμάσου σιγά σιγά...

#531   fANis

fANis

    iPH Addict

  • 723 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad 4

Δημοσίευση 22/09/2012 - 18:11

Εντάξει τώρα επιβεβαίωσα ότι είσαι τελείως βλακακος. Δεν έχω γράψει πουθενά ότι το iPhone είναι το καλύτερο, αντίθετα ότι ο καθένας παίρνει αυτο που τον βολεύει και τον εξυπηρετεί. Το "καλο" διαφέρει απο τον έναν στον άλλον. Εσυ όμως είσαι ο κολλημένος της υπόθεσης...κοινώς κομπλεξικός όπως είπα και πιο πριν. Άνοιξε επιτέλους το μυαλουδάκι σου - οσο έχεις - και κατάλαβε ότι δεν υπάρχει χειρότερο και καλύτερο.

#532   vromogato

vromogato

    iPH User

  • 172 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • GameCenter:vromogato

Δημοσίευση 22/09/2012 - 18:12

περιμένετε λίγο, πάω να πάρω σπόρια

#533   gesvts

gesvts

    iPH Contributor

  • 1046 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 22/09/2012 - 18:14

να προσθεσω σαν κατοχος του s3 στα videos που ειδαμε παραπανω οτι οι εφαρμογες του s3 που τρεχουν απο "πισω" κλεινουν μονο μεσω "task manager" και οχι οπως κλεινουν στο iPhone , απο εκει μπορεις ΜΟΝΟ να μεταβεις σε εφαρμογες που ειχες ανοιχτες , θελω να πω οτι ενω στο ενα τα κλεινει ολα ... στο s3 εξακολουθουν να ειναι ανοιχτα


οσο βαζεις εφαρμογες στο s3,αυτο τα ανοιγει ολα αυτοματα απο πισω. με τα task killers κ να τα κλεισεις ολα,μετα απο λιγο ανοιγουν,μεχρι εκει που δεν θα εχεις προβληματα με την ραμ! Με λιγα λογια τρεχουν σταθερα γυρω στις 20-30 εφαρμογες συνεχεια απο πισω οχι ακριβως στην κανονικη τους μορφη..Παντως σιγουρα καταναλωνει πολυ περισσοτερη μπαταρια με ενα killer,απ οτι αν το αφησεις ετσι,γιατι καθε φορα ξαναρχιζει τις εφαρμογες που κλεινεις απο την αρχη

Τελευταία επεξεργασία από: gesvts, 22/09/2012 - 18:14


#534   MarkKnopfler

MarkKnopfler

    iPH Intergalactic Leader

  • 16726 μηνύματα
  • Twitter:@Fmiggas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:markknopfler

Δημοσίευση 22/09/2012 - 18:15

Αν στο μέλλον ξαναλέω δείτε iPhone 4.5"που θα το δείτε μην αρχίσετε να τα γυρνάτε ότι άλλαξε λογική κτλ..και ότι δεν είναι το ίδιο με τη Samsung κτλ κτλ..

Κρύβετε λόγια γιατί θα κρατήσω απόψεις και θα κάνω κολάζ.

Αναρτημένη εικόνα


#535   Researcher

Researcher

    iPH Hero

  • 3615 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 22/09/2012 - 18:17

Ντάξει τώρα μην κρυβόμαστε πίσω από το δάκτυλό μας....

Άκους εκεί investors... Από που προκύπτει αυτό?

Τον κόσμο και την τάση του ανταγωνισμού ακολούθησε και κατά τη γνώμη μου δεν υπάρχει τίποτα κατακριτέο σε αυτό...

Άσχετα με το αν είμαι από αυτούς που δεν είχαν πρόβλημα με την παλιά οθόνη.



Έκανες το λάθος...

Πάρε αφρόλουτρο και ετοιμάσου σιγά σιγά...


Προκύπτει από financial άρθρα που διάβασα και κατέληξα σε αυτό το συμπέρασμα: google iphone 5 screen /investors ή passbook

Ευχαριστούμε admins που αφήνετε να βρωμίζει το thread...μαγαζάκι των media καταντήσαμε κ πρέπει να το υπομένουμε.

#536   paliotomaro

paliotomaro

    iPH Addict

  • 601 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad 3

Δημοσίευση 22/09/2012 - 18:26

Το ξερανε και οι γατες οτι θα μεγαλωνε η οθονη..ηταν αναποφευκτο..και του χρονου παλι θα μεγαλωσει..αν οχι του χρονου με το 5ς του παραχρονου..το λουμια σε τι τιμη υπολογιζεται?

#537   MarkKnopfler

MarkKnopfler

    iPH Intergalactic Leader

  • 16726 μηνύματα
  • Twitter:@Fmiggas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:markknopfler

Δημοσίευση 22/09/2012 - 18:26

Το ξερανε και οι γατες οτι θα μεγαλωνε η οθονη..ηταν αναποφευκτο..και του χρονου παλι θα μεγαλωσει..αν οχι του χρονου με το 5ς του παραχρονου..το λουμια σε τι τιμη υπολογιζεται?


Για Δεκέμβριο λένε αλλά πάνω από 700 αρχική τιμή..Μετά θα πέσει πολύ όπως έγινε και με τα προηγούμενα.

Αναρτημένη εικόνα


#538   Jimmy08

Jimmy08

    iPH Community Leader

  • 10257 μηνύματα
  • Twitter:@JimmyR8
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Air +4G
  • GameCenter:j0kerr

Δημοσίευση 22/09/2012 - 18:27

αργει ακομη..

#539   paliotomaro

paliotomaro

    iPH Addict

  • 601 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad 3

Δημοσίευση 22/09/2012 - 18:27

Για Δεκέμβριο λένε αλλά πάνω από 700 αρχική τιμή..Μετά θα πέσει πολύ όπως έγινε και με τα προηγούμενα.

ξενερα :P

#540   rromeodim

rromeodim

    iPH Guru

  • 9699 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 22/09/2012 - 18:28

memosex:αφου μας αποκαλεις φλωρους...ας δουμε τι εισαι εσυ
http://www.urbandict...l&defid=2595169

Τελευταία επεξεργασία από: rromeodim, 22/09/2012 - 18:29


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 3

0 μέλη, 3 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες