Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * - - 7 ψήφοι

Αρχισαν..τα οργανα....scratchgate..Or scuffgate...για το iphone 5 black & slate


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
600 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#196   MarkKnopfler

MarkKnopfler

    iPH Intergalactic Leader

  • 16726 μηνύματα
  • Twitter:@Fmiggas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:markknopfler

Δημοσίευση 23/09/2012 - 21:14

http://www.youtube.com/watch?v=W5ha8nLM11U&feature=watch_response αυτο σκεφτομαι να βαλω φωτη...


Ακριβώς αυτό ήθελα να πω με το πιο πάνω ποστ μου...Είδε αυτό το Αμερικανάκι λοιπόν μια διαφήμιση της Otterbox και το πόσο ανθεκτική είναι και και και και

Πήγε την πήρε το άλλο πρωί ή την παρήγγειλε γιατί βαριόταν να σηκωθεί από τα πολλά χάμπουργκερ, την έβαλε να κάνει το βίντεο και δεν θα την ξαναχρησιμοποιήσει ΠΟΤΕ.

Οπότε εσένα αν σ αρέσει, πάρτην από αυτόν.Στείλτου ένα πμ στο Youtube σε κανά μήνα και πες του 10$ και θα στη δώσει.Θα το έχει ξεχάσει ότι την έχει σίγουρα.

Αναρτημένη εικόνα


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#197   SOTKOTMAC

SOTKOTMAC

    iPH Elite Poster

  • 1927 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • GameCenter:SOTKOT21

Δημοσίευση 23/09/2012 - 21:16

σαν το ipad2.. όπου και εγώ είχα και dead pixells αλλά δεν ασχολήθηκα ποτέ? επαθε τίποτα το ipad? όχι!

Ακριβώς αυτό ήθελα να πω με το πιο πάνω ποστ μου...Είδε αυτό το Αμερικανάκι λοιπόν μια διαφήμιση της Otterbox και το πόσο ανθεκτική είναι και και και και

Πήγε την πήρε το άλλο πρωί ή την παρήγγειλε γιατί βαριόταν να σηκωθεί από τα πολλά χάμπουργκερ, την έβαλε να κάνει το βίντεο και δεν θα την ξαναχρησιμοποιήσει ΠΟΤΕ.

Οπότε εσένα αν σ αρέσει, πάρτην από αυτόν.Στείλτου ένα πμ στο Youtube σε κανά μήνα και πες του 10$ και θα στη δώσει.Θα το έχει ξεχάσει ότι την έχει σίγουρα.

εγώ φίλτατε φώτη είχα την τανκ και τώρα μια μπαλλιστικ γιατι μου πέφτει πολύ συχνά το κινητό....και επειδή το έχω και σε τσάντα τα πρωινα είναι ευαίσθητο... αμα το προστατεύει δεν με νοιάζει...

For those of us climbing to the top of the food chain, there can be no mercy. There is but one rule: Hunt or be hunted. 


#198   MarkKnopfler

MarkKnopfler

    iPH Intergalactic Leader

  • 16726 μηνύματα
  • Twitter:@Fmiggas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:markknopfler

Δημοσίευση 23/09/2012 - 21:17

σαν το ipad2.. όπου και εγώ είχα και dead pixells αλλά δεν ασχολήθηκα ποτέ? επαθε τίποτα το ipad? όχι!


εγώ φίλτατε φώτη είχα την τανκ και τώρα μια μπαλλιστικ γιατι μου πέφτει πολύ συχνά το κινητό....και επειδή το έχω και σε τσάντα τα πρωινα είναι ευαίσθητο... αμα το προστατεύει δεν με νοιάζει...


Ωραία λογική όμως αυτή.Να παίρνεις κάτι με ελαττώματα και να λες: δε μαμιέται μωρέ τι με πειράζει;

Τότε αν το έχεις σε τέτοιες θήκες τι διαφορά θα είχε να έπαιρνες το galaxy που είναι πλαστικούρα και δεν έχει ποιότητα κατασκευής;

Αναρτημένη εικόνα


#199   Dkoukou

Dkoukou

    iPH Contributor

  • 991 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 23/09/2012 - 21:18

Δεν μπορώ να καταλάβω ακριβώς τι ΘΕΣ να πεις . Διαφωνείς με αυτό που λέω; δεν το έβγαλα από το μυαλό μου

Δεν ειπα οτι τα εβγαλες απο το μυαλο σου, ουτε εσυ ουτε κανενας αλλος απο αυτους που ειχαν την ατυχια να παραλαβουν ελαττωματικο προϊον. Αυτο που εννοω ειναι οτι ενα ειδικο δειγμα (χρηστες που γραφουν σε εξειδικευμενα forum για κινητα η Apple προϊοντα) δεν ειναι αντιπροσωπευτικο δειγμα του συνολου. Αν εισαι εντομολογος και μπαινεις σε site για εντομολογους, νομιζεις οτι ολος ο πλανητης ασχολειται επαγγελματικα με τις κατσαριδες... :ph34r:

#200   stevobmw

stevobmw

    iPH Hero

  • 5082 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 23/09/2012 - 21:24


http://scuffgate.net/

Μεχρι και site ανεβασαν.....


iPhoneHellas Quality Test Labs (IHQTL)

#201   SOTKOTMAC

SOTKOTMAC

    iPH Elite Poster

  • 1927 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • GameCenter:SOTKOT21

Δημοσίευση 23/09/2012 - 21:26

Ωραία λογική όμως αυτή.Να παίρνεις κάτι με ελαττώματα και να λες: δε μαμιέται μωρέ τι με πειράζει;

Τότε αν το έχεις σε τέτοιες θήκες τι διαφορά θα είχε να έπαιρνες το galaxy που είναι πλαστικούρα και δεν έχει ποιότητα κατασκευής;

ακουσε με προσεκτικά. ήμουν αυτης της λογικής μέχρι που εσπασε η οθονη και αναγκαστικα να την αλλαξω... πριν ηταν χωρις θηκες και το 4 και το 4ς.... οσο για το iPad δεν με ενδιεφερε αν για τα 10 δευτερα που ανοιγε φαινοταν πανω αριστερα τα νεκρα πιξελ πολυ που με νοιαζει... δεν με επηρεαζαν και εκανα την δουλεια μου κανονικοτατα. +δεν φαινοταν τιποτα οταν δουλευε η συσκευη.

For those of us climbing to the top of the food chain, there can be no mercy. There is but one rule: Hunt or be hunted. 


#202   silver82

silver82

    iPH Enthousiast

  • 523 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4

Δημοσίευση 23/09/2012 - 21:49

Αναρτημένη εικόνα
!!!!

#203   Researcher

Researcher

    iPH Hero

  • 3615 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 23/09/2012 - 22:09

http://scuffgate.net/

Μεχρι και site ανεβασαν.....


Εντάξει, για μένα πια όλα ξεκαθαρίζουν...καληνύχτα σας.

#204   jig

jig

    iPH Elite Poster

  • 2012 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 23/09/2012 - 22:15

http://scuffgate.net/

Μεχρι και site ανεβασαν.....

Και για εμενα το ιδιο!
Καλη συνεχεια

ⓜⓘⓚⓔ   ✈︎  Everything you can imagine is real [P²]


#205   SOTKOTMAC

SOTKOTMAC

    iPH Elite Poster

  • 1927 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • GameCenter:SOTKOT21

Δημοσίευση 23/09/2012 - 22:20

Δυστυχώς είναι αλήθεια! Κρίμα πάντως

For those of us climbing to the top of the food chain, there can be no mercy. There is but one rule: Hunt or be hunted. 


#206   MarkKnopfler

MarkKnopfler

    iPH Intergalactic Leader

  • 16726 μηνύματα
  • Twitter:@Fmiggas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:markknopfler

Δημοσίευση 23/09/2012 - 22:24

Η samsung έφτιαξε το site..

Αναρτημένη εικόνα

Αναρτημένη εικόνα


#207   SOTKOTMAC

SOTKOTMAC

    iPH Elite Poster

  • 1927 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • GameCenter:SOTKOT21

Δημοσίευση 23/09/2012 - 22:26

όντως?

For those of us climbing to the top of the food chain, there can be no mercy. There is but one rule: Hunt or be hunted. 


#208   smoothjimmy27

smoothjimmy27

    iPH Addict

  • 803 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad mini Retina
  • GameCenter:smoothjimmy27

Δημοσίευση 23/09/2012 - 22:30

Δεν το αποκλειω κιολας!! Ανταγωνισμος ειναι αυτος!!!

#209   SOTKOTMAC

SOTKOTMAC

    iPH Elite Poster

  • 1927 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • GameCenter:SOTKOT21

Δημοσίευση 23/09/2012 - 22:35

Αναρτημένη εικόναΑναρτημένη εικόνα

Αναρτημένη εικόνα

Αναρτημένη εικόνα

Τελευταία επεξεργασία από: SOTKOTMAC, 23/09/2012 - 22:40

For those of us climbing to the top of the food chain, there can be no mercy. There is but one rule: Hunt or be hunted. 


#210   NiKlaus

NiKlaus

    iPH Contributor

  • 1406 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 23/09/2012 - 22:36

δεν θελω καν να φανταστω την φρικη που θα παθει καποιος, αν παει και υπογραψει ενα 2ετες συμβολαιο με μεγαλο παγιο για το 5αρι, ή κ αν τα σκασει ζεστα 700 ευρω...
να παει σπιτι τρεμοντας να το ανοιξει, να δει αν θα ειναι προβληματικο η οχι, και τελικα να ειναι...
οπως περυσι και βαζω και τον εαυτο μου μεσα, που το πρωτο πραγμα που εκανα, ηταν ενεργοποιηση και στο καπακι να δω αν ειναι κιτρινη η οθονη.!
Επι του προκειμενου, θα προτιμουσα κιτρινη οθονη, ...

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 10

0 μέλη, 10 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες