Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * - - 7 ψήφοι

Αρχισαν..τα οργανα....scratchgate..Or scuffgate...για το iphone 5 black & slate


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
600 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#436   Researcher

Researcher

    iPH Hero

  • 3615 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 25/09/2012 - 13:09

Το αμάξι είνα της κοπέλας μου. Παιδιά το κινητό είναι πάρα πολύ λεπτό. ΠΑΡΑ πολύ λεπτό. Και φυσικά όλα του τα τελειώματα είναι αυτό που λένε σα κόσμημα. Τώρα επιχείρηση ΣΙΜ.

Πραγματικά, όποιος το πάρει, εύχομαι να του έρθει έτσι, στην τελειότητα και μετά δε θα ξανασχοληθεί με fora vs S3. Πάρτε το να δείτε πόσο όμορφο είναι και ΕΑΝ σας βολεύει το iOS πραγματικά είναι το καλύτερο iPhone που έχω πιάσει και μαρέσει πολύ περισσότερο από το 4S που έχω. Θα κάνω και τα συγκριτικά τεστ που έλεγα..όλα 1-1.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#437   aliask

aliask

    iPH Addict

  • 705 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 25/09/2012 - 13:12

Μας ''ιδρωσες''...! Ουφ! :)

#438   Researcher

Researcher

    iPH Hero

  • 3615 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 25/09/2012 - 13:13

edit: εννοώ εξωτερικό και σε σχέση με το άσπρο 4S

#439   koumbouni

koumbouni

    iPH Contributor

  • 1803 μηνύματα
  • Twitter:@koumbouni
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Air

Δημοσίευση 25/09/2012 - 13:18

Researcher καλοριζικο και καλό λιώσιμο. Stevobmw τι ρωτάς για το χρώμα; Αφού το βλέπεις είναι τέλειο. Και μην σκας. Και το δικό σου τέλειο θα είναι. Μην ακούς τις φήμες. Σε εμάς θα έρθουν τα καλά κομμάτια.

Και μια ερώτηση στον researcher. Το μεγαλύτερο ύψος είναι εμφανές, ή από κοντά δεν υπάρχει τόση μεγάλη διάφορα. Ρωτάω γιατί αλλιώς είναι οι φωτογραφίες και αλλιώς στην πραγματικότητα.

#440   dream21

dream21

    iPH Hero

  • 3898 μηνύματα
  • Twitter:@dream2100
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:iPhonegr

Δημοσίευση 25/09/2012 - 13:21

@Researcher καλορίζικο να το χαρείς :)

#441   stevobmw

stevobmw

    iPH Hero

  • 5082 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 25/09/2012 - 13:25

ονειρο ειναιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι
iPhoneHellas Quality Test Labs (IHQTL)

#442   pontiaras

pontiaras

    iPH Contributor

  • 1600 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • GameCenter:Pafralis30

Δημοσίευση 25/09/2012 - 13:27

Να βγει η Apple και να πει "αποτυχαμε"....ενδιαφερον αλλα τελικα ποσα ηταν ολα μαζι τα τηλ που ειχαν "προβλημα".Δηλ επισημα νουμερο επιστροφων υπαρχει?
Φοβαμαι,χωρις να ξερω,οτι το νουμερο αυτο θα ειναι αντιστροφως αναλογο με το ντορο που γινεται.Εδω κανουμε εμεις ντορο που δεν εχουμε εισαγει ακομα τα τηλ αλλα τελοσπαντων.
Νομιζω το να υπερβαλλουμε δεν προσφερει σε κατι.Εκτος και αν αυτο το μονιμο αγχος μας φτιαχνει και τη βρισκουμε ετσι.Τοτε παω πασο.

ποσο μα ΠΟΣΟ δικιο εχεις αδερφε!

#443   Researcher

Researcher

    iPH Hero

  • 3615 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 25/09/2012 - 13:27

Researcher καλοριζικο και καλό λιώσιμο. Stevobmw τι ρωτάς για το χρώμα; Αφού το βλέπεις είναι τέλειο. Και μην σκας. Και το δικό σου τέλειο θα είναι. Μην ακούς τις φήμες. Σε εμάς θα έρθουν τα καλά κομμάτια.

Και μια ερώτηση στον researcher. Το μεγαλύτερο ύψος είναι εμφανές, ή από κοντά δεν υπάρχει τόση μεγάλη διάφορα. Ρωτάω γιατί αλλιώς είναι οι φωτογραφίες και αλλιώς στην πραγματικότητα.


H ερώτησή σου είναι τέλεια και σε ευχαριστώ που μου δίνεις την ευκαιρία. Λοιπόν φίλε, το ύψος είναι 95% σα να κρατάς το 4S. Εδώ είμαστε και σας καλώ να το θυμάστε όλοι, όσα λένε περί τηλεκοντρόλ, είναι BULLSHIT. Το κινητό έχει έλαχιστο ύψος 3-5 χιλιοστά παραπάνω. Η οθόνη έχει μεγαλώσει τρώγοντας cm από την περιφέρεια της προηγούμενης. Ορίστε ο οποιοσδήποτε να μου πει τα περί τηλεκοντρόλ και άλλα τέτοια ζηλόφθονα. Πλέον το κινητό το έχω μπροστά μου και σας μιλώ με δεδομένα. Ορίστε: Η διαφορά πραγματικά εξανεμίζεται όταν το κρατάς ή το βλέπεις μόνο του. http://img59.imagesh...2512at225pm.jpg

#444   Darkoulis

Darkoulis

    iPH Elite Poster

  • 2320 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • Tablet:iPad Pro 1st gen + 4G
  • GameCenter:Darkoulis

Δημοσίευση 25/09/2012 - 13:28

Researcher καλορίζικο!

Όσο βλέπω το μαύρο τόσο ποιο πολύ το θέλω!

Apple iPhone 14 Pro Max 256GB Space Black iOS 16.7.2 Apple MacBook Air M1 8GB/512GB Gold MacOS 12.7.1


#445   pontiaras

pontiaras

    iPH Contributor

  • 1600 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • GameCenter:Pafralis30

Δημοσίευση 25/09/2012 - 13:29

Πανάλαφρο, σλικάτο, πανέμορφο, λεπτό!

Αψεγάδιαστο!

Αναρτημένη εικόνα

Αναρτημένη εικόνα

Αναρτημένη εικόνα

λουλουδι.....! με γεια!

#446   stevobmw

stevobmw

    iPH Hero

  • 5082 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 25/09/2012 - 13:29

H ερώτησή σου είναι τέλεια και σε ευχαριστώ που μου δίνεις την ευκαιρία. Λοιπόν φίλε, το ύψος είναι 95% σα να κρατάς το 4S. Εδώ είμαστε και σας καλώ να το θυμάστε όλοι, όσα λένε περί τηλεκοντρόλ, είναι BULLSHIT. Το κινητό έχει έλαχιστο ύψος 3-5 χιλιοστά παραπάνω. Η οθόνη έχει μεγαλώσει τρώγοντας cm από την περιφέρεια της προηγούμενης. Ορίστε ο οποιοσδήποτε να μου πει τα περί τηλεκοντρόλ και άλλα τέτοια ζηλόφθονα. Πλέον το κινητό το έχω μπροστά μου και σας μιλώ με δεδομένα. Ορίστε: Η διαφορά πραγματικά εξανεμίζεται όταν το κρατάς ή το βλέπεις μόνο του. http://img59.imagesh...2512at225pm.jpg


δωσε φωτος στο λαοοοοοοοοοοοοοοο!!!!!αντε λεμεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε!!!!καφτο να τρελαθουμε!!!!
iPhoneHellas Quality Test Labs (IHQTL)

#447   gas

gas

    iPH Elite Poster

  • 2750 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • GameCenter:Gasantony

Δημοσίευση 25/09/2012 - 13:30

Να το χαρείς !!!! Αντε να πέρνουμε σειρά !!

#448   KostasSTi

KostasSTi

    iPH Enthousiast

  • 449 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad 3 +4G
  • GameCenter:KostasSTi

Δημοσίευση 25/09/2012 - 13:32

H ερώτησή σου είναι τέλεια και σε ευχαριστώ που μου δίνεις την ευκαιρία. Λοιπόν φίλε, το ύψος είναι 95% σα να κρατάς το 4S. Εδώ είμαστε και σας καλώ να το θυμάστε όλοι, όσα λένε περί τηλεκοντρόλ, είναι BULLSHIT. Το κινητό έχει έλαχιστο ύψος 3-5 χιλιοστά παραπάνω. Η οθόνη έχει μεγαλώσει τρώγοντας cm από την περιφέρεια της προηγούμενης. Ορίστε ο οποιοσδήποτε να μου πει τα περί τηλεκοντρόλ και άλλα τέτοια ζηλόφθονα. Πλέον το κινητό το έχω μπροστά μου και σας μιλώ με δεδομένα. Ορίστε: Η διαφορά πραγματικά εξανεμίζεται όταν το κρατάς ή το βλέπεις μόνο του. http://img59.imagesh...2512at225pm.jpg


Για ένα εκατοστό γίνεται λόγος. Το gsmarena έχει τις διαστάσεις:

http://www.gsmarena....2&idPhone2=4910

#449   parafron4

parafron4

    iPH Elite Poster

  • 3006 μηνύματα
  • Twitter:@parafron4
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:parafron4-

Δημοσίευση 25/09/2012 - 13:36

λοιπον ημουν πριν στο cosmos και ρωτησα στο golden i αν εχουν καμια ενημερωση για ημερομηνια κυκλοφοριας η τιμη αλλα εχουν πληρη μεσανυχτα(λογικο εν μερει)

φυσικα ρωτησα αν μπορω να το ανοιξω μπροστα τους ωστε να τσεκαρω αν ειναι ολα οκ και ειπανε φυσικα και γινετε και αν υπαρχει καποιο προβλημα γινετε αλλαγη με καινουργια
συσκευη...παλι καλα

#450   dsmpampis

dsmpampis

    iPH Contributor

  • 935 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:dsmpampis

Δημοσίευση 25/09/2012 - 13:38

Researcher: καλοριζικο!
Το μαυρακι τα σπάει αν και έλεγα ότι θα το πάρω σε λευκο...μάλλον με βλέπω για μαύρο!

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 14

0 μέλη, 14 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες