Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * - - 2 ψήφοι

iphone 4s unlock (verizon)


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
30 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#16   nikoz87

nikoz87

    iPH Intergalactic Leader

  • 21572 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:TheNikoz

Δημοσίευση 30/09/2012 - 21:14

Σκέψου πως απαντάει σε 500 mails περίπου την μέρα.. Λογικά αύριο θα έχεις απάντηση..

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#17   SuperMacplay

SuperMacplay

    iPH newbie

  • 31 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 30/09/2012 - 21:31

ok thanks man θα περιμενω

#18   SuperMacplay

SuperMacplay

    iPH newbie

  • 31 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 01/10/2012 - 11:06

Καλημέρα σε όλους.... still waiting τον chronic σαν μεσσία να με σώσει......anybody any idea for unocking?

thanks

#19   SuperMacplay

SuperMacplay

    iPH newbie

  • 31 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 01/10/2012 - 14:59

παιδιά sos δεν βρισκω ακρη καμμια για official unlock... help me please!!

#20   SuperMacplay

SuperMacplay

    iPH newbie

  • 31 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 01/10/2012 - 19:22

paidia tzifos .. den exw kanei tipota akoma... thn tyxh mou...

#21   xristospapane

xristospapane

    iPH newbie

  • 88 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 12/11/2012 - 14:40

ρε παιδια συγνωμη αλλα θελω μια βοηθεια.ετοιμαζομαι για αγορα 4s απο αμερικη η verizon η sprint.εχω διαβασει τι παιζει με το ξεκλειδωμα κτλ απλα αυτο που θελω να μου πειτε γιατι δεν μπορω να βρω πουθενα ειναι τι διαφορα θα εχει ενα iphone ξεκλειδωμενο με gevey απο ενα factory unlocked και εννοω πανω στις λειτουργιες ξερω οτι ειναι κουραστικο αυτο με την gevey και ειναι μπλεξιμο αλλα δεν με πειραζει απλα αυτο που θελω να ξερω ειναι αν θα εχω καποιο περιορισμο στις λειτουργιες ευχαριστω.

#22   batjump

batjump

    iPH Contributor

  • 1467 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 12/11/2012 - 14:54

paidia tzifos .. den exw kanei tipota akoma... thn tyxh mou...


στειλε μου με ΠΜ το ιμει του iphone
να σου πω αρχικα αν ξεκλειδωνει
και μετα να σε ενημερωσω για το κοστος

Τελευταία επεξεργασία από: batjump, 12/11/2012 - 14:57


#23   nikosgnr

nikosgnr

    iPH Legendarious

  • 113564 μηνύματα
  • Twitter:@nikosgnr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • GameCenter:nikosgnr

Δημοσίευση 12/11/2012 - 14:56

Δεν αξίζει να μπλέξεις με κλειδωμένο.

Πάρε καλύτερα ελληνικό.Πλεον θα το βρεις σε καλύτερη τιμή. Και αγγελείες θα βρεις.
| JailBreak Means System Customization |

LG8ISzO.gif

#24   xristospapane

xristospapane

    iPH newbie

  • 88 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 12/11/2012 - 15:04

Δεν αξίζει να μπλέξεις με κλειδωμένο.

Πάρε καλύτερα ελληνικό.Πλεον θα το βρεις σε καλύτερη τιμή. Και αγγελείες θα βρεις.

το εψαξα για ελληνικο αλλα μου βγαινει πολυ.σκεψου οτι το 32αρι απο αμερικη με gevey μεταφορικα και τα παντα ολα μου βγαινει 260 ευρω.το εχω παρει αποφαση.απλα αυτο που δεν ξερω ειναι τι περιορισμους θα εχω εβλεπα κατι εδω μεσα σχετικα με hotspots και τετοια αλλα δεν εχω ιδεα γιατι εχω μεινει στο 3g εγω

#25   Spok

Spok

    iPH Member

  • 269 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad Air 2 +4G

Δημοσίευση 12/11/2012 - 15:06

το εψαξα για ελληνικο αλλα μου βγαινει πολυ.σκεψου οτι το 32αρι απο αμερικη με gevey μεταφορικα και τα παντα ολα μου βγαινει 260 ευρω.το εχω παρει αποφαση.απλα αυτο που δεν ξερω ειναι τι περιορισμους θα εχω εβλεπα κατι εδω μεσα σχετικα με hotspots και τετοια αλλα δεν εχω ιδεα γιατι εχω μεινει στο 3g εγω


Εγω φίλε επειδή έχω περάσει απο locked iphone, απλά σου λέω να μην το πάρεις (ούτε για 100euro)

#26   xristospapane

xristospapane

    iPH newbie

  • 88 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 12/11/2012 - 15:16

Εγω φίλε επειδή έχω περάσει απο locked iphone, απλά σου λέω να μην το πάρεις (ούτε για 100euro)

να σου πω την αληθεια και εγω το 3g που εχω locked το πηρα και το εκανα unlock jailbreak κ.τ.λ αλλα δεν εχω καποιο προβλημα μεχρις στιγμης.μια φορα μονο ειχε σκαλωσει αλλα ενταξει.το λετε ολοι αυτο για τα locked μπορειτε να μου πειτε καποιους λογους?φιλικα παντα.δεν μιλαω για ενα κινητο το οποιο δεν μπορει να ξεκλειδωθει αλλα για ενα που μπορει ας πουμε οπως αυτο που σας λεω με την gevey.τι θεματα μπορει να αντιμετωπισω?

#27   Spok

Spok

    iPH Member

  • 269 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad Air 2 +4G

Δημοσίευση 12/11/2012 - 15:24

Όσο αφορά το locked iphone που χρησιμοποιούσα, το είχα με gevey και γενικά ήταν αστέρι και πετούσε. ΑΛΛΑ:
Αν ήθελα να κάνω restart κ.λ.π. μετά χρειαζόμουν κανα τέταρτο για να βρω πάλι το σήμα (το έβρισκα πάντα βέβαια) και αυτό είναι κάτι που προσωπικά με τρελαίνει!
(κανα δυο φορές είχε χάσει το σήμα και χωρίς restart)

Και για μόνιμο ξεκλείδωμα απο πάροχο, αν το έκανα τότε απλά θα μου στοίχιζε σε σύνολο όσο το να έπερνα ένα unlocked απο Ελλάδα.

#28   xristospapane

xristospapane

    iPH newbie

  • 88 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 12/11/2012 - 16:04

Όσο αφορά το locked iphone που χρησιμοποιούσα, το είχα με gevey και γενικά ήταν αστέρι και πετούσε. ΑΛΛΑ:
Αν ήθελα να κάνω restart κ.λ.π. μετά χρειαζόμουν κανα τέταρτο για να βρω πάλι το σήμα (το έβρισκα πάντα βέβαια) και αυτό είναι κάτι που προσωπικά με τρελαίνει!
(κανα δυο φορές είχε χάσει το σήμα και χωρίς restart)

Και για μόνιμο ξεκλείδωμα απο πάροχο, αν το έκανα τότε απλά θα μου στοίχιζε σε σύνολο όσο το να έπερνα ένα unlocked απο Ελλάδα.

δεν εχεις αδικο ειναι οντως εκνευριστικο αυτο με το σημα αλλα αν δεν γινεται συνεχεια ομως δεν με πειραζει ιδιαιτερα.περα απο αυτο τι αλλο μπορει να αντιμετωπισω?εσυ ποια συσκευη ειχες?

#29   Spok

Spok

    iPH Member

  • 269 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad Air 2 +4G

Δημοσίευση 12/11/2012 - 16:08

δεν εχεις αδικο ειναι οντως εκνευριστικο αυτο με το σημα αλλα αν δεν γινεται συνεχεια ομως δεν με πειραζει ιδιαιτερα.περα απο αυτο τι αλλο μπορει να αντιμετωπισω?εσυ ποια συσκευη ειχες?


Το 4 16gb. Όπως σου είπα, κατά τα άλλα κανένα μα κανένα πρόβλημα. Ίσα ισα που μου έχει κάνει εντύπωση που είναι τόσο απροβλημάτιστο.
Απλά δεν ξέρω μωρέ... όταν συμβαίνει αυτό ξενερώνω κάπως. Και στην ουσία ξενερώνω γιατί κάποτε ήθελα να γλυτώσω 70euro!!!

#30   xristospapane

xristospapane

    iPH newbie

  • 88 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 12/11/2012 - 16:16

ενταξει η αληθεια ειναι πως για 70 ευρω δεν αξιζει να μπλεξεις δεν ειναι και λιγα βεβαια αλλα τωρα μιλαμε ρε συ για κοντα 200 ευρω.32gb κατω απο 450-460 δεν βρισκεις με το ζορι 16αρι στα 420.οποτε αφου μπορω να την γλυτωσω και να κανω την δουλεια μου γιατι οχι.αυτα που λενε περι hot spots τα ξερεις?συγνωμη αν ρωταω ακυρα πραγματα απλα δεν γνωριζω.καποιος χρηστης εδω μεσα ελεγε οτι με τα cdma τηλεφωνα που ξεκλειδωνεις με gevey κατι θεματα εχουν με hotspots κ.τ.λ.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες