Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Τιμές iPhone 5 στην Ελλάδα!


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
170 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#61   MarkKnopfler

MarkKnopfler

    iPH Intergalactic Leader

  • 16726 μηνύματα
  • Twitter:@Fmiggas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:markknopfler

Δημοσίευση 18/10/2012 - 21:55

κολλάει σαν φούστhς το φορουμ σήμερα ή είναι ιδέα μου??

Το συγκεκριμένο θέμα απλά δεν ανανεώνεται


Όλα έτσι είναι..Από αύριο θα διορθωθεί το πρόβλημα είπε ο Vasilis.

Αναρτημένη εικόνα


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#62   holsss

holsss

    iPH Contributor

  • 921 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 3

Δημοσίευση 18/10/2012 - 21:57

Εγώ στη θέση σου θα το παιρνα με κάρτα Yuna και θα χα το κεφάλι μου ήσυχο !

χααχχααχχααχχααχα άσε την γλύτωσα την yuna την διέγραψα !!! πφφφ !!!
εγω θα το αγοράσω απο Germano !

#63   loukandr

loukandr

    iPH Member

  • 248 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen + 4G

Δημοσίευση 18/10/2012 - 21:59

Στα νέα χαρακτηριστικά να αναφέρουμε και τα αρνητικά...
Να σκεφτεί καλά πριν πάρει κάποιος το μάυρο διότι το βαμμένο μαύρο αλουμίνιο γύρω γύρω χάνει το χρώμα του και φαίνεται το μεταλλικό χρώμα και είναι πολύ άσχημο. Με χάλασε πολύ αυτό και ευτυχώς που το είδα πριν το πάρω.
Πήγα σε 2 Apple Store στην Αγγλία πρόσφατα και όλα, μα όλα τα μαύρα iPhone 5 της επίδειξης είχαν πολλά τέτοια σημεία ξεβαμμένα. Ειδικά γύρω γύρω από την υποδοχή φόρτισης αλλά και σε πολλές γωνίες.
Αν και προτιμούσα το μαύρο γενικότερα, με αυτά που είδα, αν το πάρω, θα πάρω το άσπρο διότι μετά από λίγο καιρό, με την χρήση θα ξεβάφουν όλα. Το εγγυούμαι!

#64   dennis97

dennis97

    iPH Contributor

  • 1292 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 18/10/2012 - 22:34

Πάντως όταν ένα προϊόν πωλείται σε αυτό το εύρος τιμών (800-900-1000) τη στιγμή που ο ανταγωνισμός κυμαίνεται σε αισθητά χαμηλότερες τιμές,πιστέυω πως απαιτείς το προϊόν να είναι τέλειο σε όλα του.Και στην συγκεκριμένη περίπτωση (iPhone 5) αυτό δεν ισχυεί.Έχει ροπή στο να γρατζουνίζεται.
Το ξέρω ότι μπορεί να ακούγομαι υπερβολικός αλλά είμαι αφύσικα υπερπροτατεφτικός με ό,τι αγοράζω.
Δε λέω καλό,όχι όμως τόσο σημαντική αναβάθμιση σε σχέση με το 4S.Και τα λέω αυτά διότι αυτές οι τιμές είναι υπερβολικές στην Ελλάδα του σήμερα.

Τελευταία επεξεργασία από: dennis97, 18/10/2012 - 22:36


#65   madbilly69

madbilly69

    iPH User

  • 163 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S

Δημοσίευση 18/10/2012 - 22:38

Ρε παιδια ελβετια το κινητο εχει για να σασ ενημερωσω επειδη ειμαι πλεον μεταναστης 605 eyro iphone 5 16gb kai iphone 5 32gb 705 euro

france exei 640 kai 740 antistixa
ο κατωτεροσ μισθος ελβετια ειναι 2500 με ΦΠΑ 8

γαλλια με κατωτερο μισθο γυρω στο 1200 με ΦΠΑ 18

ελλαδα επρεπε να εχει ενα 500αρι ( οι τιμεσ ειναι απο αππλε στορε ξεκληδωτα τηλεφωνα )

εγω πηρα μεταχειρισμενο 8 μηνων iphone 4s 16 gb sti pena 350 με υπολοιπο εγγυησης δε αξιζει να δωσεις 800 ευρω και να δουλευουν στη κινα για 5 ευρω στα εργοστασια τουσ λιγο να ξυπνησουμε γιατι αυριο θα μασ κανουν εμασ κινεζουν με τα νεα μετρα

#66   GeoMB

GeoMB

    iPH Member

  • 223 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 18/10/2012 - 22:51

Κοιταχτε πως δουλευουν αυτοι οι ανθρωποι,ποσες ΩΡΕΣ,που Κοιμουνται,τι Τρωνε (και ποσο το πληρωνουν κι αυτο),ΠΟΣΟ ΠΛΗΡΩΝΟΝΤΑΙ.....και μετα ελατε να μου πειτε για το κοστολογιο ενος iphone 5 σημερα αν ειναι ή δεν ειναι εξωφρενικο σε ολο αυτον τον παραλογισμο του κερδους τους με τα Εκατομμυρια των πωλησεων ανα τον κοσμο.... και ολα αυτα για να αναφερονται και ολα αυτα τα προβληματα (γρατζουνιες χτυπηματα κτλ) απο καινουρια που ακουω εδω μεσα...!!!ΔΕΝ ΠΕΡΙΓΡΑΦΩ ΑΛΛΟ..!!!



#67   madbilly69

madbilly69

    iPH User

  • 163 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S

Δημοσίευση 18/10/2012 - 23:13

Ρε παιδια ελβετια το κινητο εχει για να σασ ενημερωσω επειδη ειμαι πλεον μεταναστης 605 eyro iphone 5 16gb kai iphone 5 32gb 705 euro

france exei 640 kai 740 antistixa
ο κατωτεροσ μισθος ελβετια ειναι 2500 με ΦΠΑ 8

γαλλια με κατωτερο μισθο γυρω στο 1200 με ΦΠΑ 18

ελλαδα επρεπε να εχει ενα 500αρι ( οι τιμεσ ειναι απο αππλε στορε ξεκληδωτα τηλεφωνα )

εγω πηρα μεταχειρισμενο 8 μηνων iphone 4s 16 gb sti pena 350 με υπολοιπο εγγυησης δε αξιζει να δωσεις 800 ευρω και να δουλευουν στη κινα για 5 ευρω στα εργοστασια τουσ λιγο να ξυπνησουμε γιατι αυριο θα μασ κανουν εμασ κινεζουν με τα νεα μετρα



#68   kosnic

kosnic

    iPH Member

  • 319 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 18/10/2012 - 23:22

Δεν ξερω για εσας αλλα εγω βρηκα προσφορα απο ενα παιδι (που ειχα παραγγειλει και προπερσι ενα κινητο) για το 5αρι σε πολυ καλη τιμη , αλλα αργει να ερθει. Και 200ευρω κατω απο τις τιμες που λετε εσεις.

μπραβο,συγχαρητηρια!

#69   nikolai92

nikolai92

    iPH Enthousiast

  • 385 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4
  • Tablet:iPad 3

Δημοσίευση 18/10/2012 - 23:25

Εγω προσοπικα ειχα λατρψει το galaxy note 2. Το εχω δει και απο κοντα το εχω δουλεψει. Να πω την αληθεια ναιθα το επερνα ομως δεν θα ενιωθα τοσο ωραια οσο με iphone,νεολαια και κυριλα,ειχα απο 3g/3gs και 4. Εντος ενα μιση μηνα εχω ipad 3 και διαθετω αλλα 600 να επαιρνα iphone5 αφου πετυχαινα καποια μικρη επιδοτηση που μ προτειναν για4s και τους ειπα θελω να την κρατησω για το 5. Ομως οι τιμες τρ του 5 στα 740 τα 16gb ειναι αρκετα υψηλες. Το note 2 πριν μιας εβδομαδας στο σκρουτζ ηταν 693ευρο και καθως περιμενωτο iphone αυτη την στιγμη εχει φθασει στα 600. Δεδομενων τον προβληματων του iphone και της διαθεσιμοτητας του πλεον δεν νομιζω να το αγορασω και θα παω για note 2 που βρησκω επισης αρκετα εντυπωσιακο. Θα κανω λιγο ακομη υπομονη να βγει επισημη τιμη απλα πιστευω ρε παιδια οτι αν λεγαμε κινητο 600 ευρο ειναι για λιγους τοτε με αυτες τις τιμες εχουμε ξεφυγει αρκετα.δεν το αντεχουν οι τσεπες μας. Επισης ενα αλλο παιδι εδω απο φορουμ και ο θειος φανατικος apple να εχει σκασει πανω απο 5000 για imac macbook iphones κλπ μου ειπαν ¨Νικολα οτι πληρωνεις παιρνεις¨! Για τους κυριους που εσκασαν 800 για το 5 και ηρθε χτυπημενο η ξεβαμενο με σημαδακια κλπ ετσι το γουσταραν? επειδη τους ειδα λιγο ξενερωμενους....Συγνωμη αν καπου το υφος μου φαινεται ειρωνικο η επιθετικο αλλα νομιζω αδικουμαστε. Και στην τιμη αλλα και για το προιον που παιρνουμε σε αυτην την τιμη....διαφορα για την τιμη διαβασα σε ολα τα αρθρα σχετικα με το iphone 5....πολυ σωστα πραγματα ακουστηκαν ομως για ολα φταιμε εμεις που φαιραμε την ελλαδα σε αυτο το σημειο,που επιτρεψαμε κ επιτρεπουμε τους μεγαλοεπηχειριματιες να μας συμπεριφορονται ετσι....το εμεις ειναι γενικο και αοριστο και νομιζω ειμαστε αρκετα οριμοι ολοι εδω μεσα για να το καταλαβουμε. Ελπιζω να μην μου επιτεθει καποιος για αυτο....

#70   angelo-ifone

angelo-ifone

    iPH Contributor

  • 1836 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 18/10/2012 - 23:44

4inc Desplay
2x Faster from iPhone 4S
Aluminium and Glass
New Design
Slim
πολύ ελαφρύ !!
4G LTE
Μεγαλύτερη ανάλυση !
A6 CPU
Faster Graphics.
More Battery Mah
Lightning Connector
Laughter Speakers
και άλλα πόσα !! features !


τα speakers δεν ειναι για γελια, η τιμη του ειναι για γελια για να μην πω για μερικους για κλαμματα

#71   155ALFISTI

155ALFISTI

    iPH newbie

  • 19 μηνύματα
  • Twitter:@MariosLytras
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S

Δημοσίευση 19/10/2012 - 00:08

Εγώ πάντως από αυτά που έχω δει το 4 έχει πολύ καλύτερη ποιότητα κατασκευής από το 5. Εγώ έχω το 4s και θα μείνω με αυτό. Αν δεν αλλάξει πολιτική η apple στο θέμα αλουμινίου δεν πρόκειται να αλλάξω. Εξάλλου το 4s με καλύπτει στα πάντα!

#72   flat

flat

    iPH newbie

  • 32 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 19/10/2012 - 00:24

Aισχος η τιμη,δεν εχω λογια..Ειπαμε οχι και 739,00 ευρω ΕΛΕΟΣ!

739,00 ευρω για το iphone 5,ειναι τιμη λογικης??

#73   pontiaras

pontiaras

    iPH Contributor

  • 1600 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • GameCenter:Pafralis30

Δημοσίευση 19/10/2012 - 00:56

Εγω προσοπικα ειχα λατρψει το galaxy note 2. Το εχω δει και απο κοντα το εχω δουλεψει. Να πω την αληθεια ναιθα το επερνα ομως δεν θα ενιωθα τοσο ωραια οσο με iphone,νεολαια και κυριλα,ειχα απο 3g/3gs και 4. Εντος ενα μιση μηνα εχω ipad 3 και διαθετω αλλα 600 να επαιρνα iphone5 αφου πετυχαινα καποια μικρη επιδοτηση που μ προτειναν για4s και τους ειπα θελω να την κρατησω για το 5. Ομως οι τιμες τρ του 5 στα 740 τα 16gb ειναι αρκετα υψηλες. Το note 2 πριν μιας εβδομαδας στο σκρουτζ ηταν 693ευρο και καθως περιμενωτο iphone αυτη την στιγμη εχει φθασει στα 600. Δεδομενων τον προβληματων του iphone και της διαθεσιμοτητας του πλεον δεν νομιζω να το αγορασω και θα παω για note 2 που βρησκω επισης αρκετα εντυπωσιακο. Θα κανω λιγο ακομη υπομονη να βγει επισημη τιμη απλα πιστευω ρε παιδια οτι αν λεγαμε κινητο 600 ευρο ειναι για λιγους τοτε με αυτες τις τιμες εχουμε ξεφυγει αρκετα.δεν το αντεχουν οι τσεπες μας. Επισης ενα αλλο παιδι εδω απο φορουμ και ο θειος φανατικος apple να εχει σκασει πανω απο 5000 για imac macbook iphones κλπ μου ειπαν ¨Νικολα οτι πληρωνεις παιρνεις¨! Για τους κυριους που εσκασαν 800 για το 5 και ηρθε χτυπημενο η ξεβαμενο με σημαδακια κλπ ετσι το γουσταραν? επειδη τους ειδα λιγο ξενερωμενους....Συγνωμη αν καπου το υφος μου φαινεται ειρωνικο η επιθετικο αλλα νομιζω αδικουμαστε. Και στην τιμη αλλα και για το προιον που παιρνουμε σε αυτην την τιμη....διαφορα για την τιμη διαβασα σε ολα τα αρθρα σχετικα με το iphone 5....πολυ σωστα πραγματα ακουστηκαν ομως για ολα φταιμε εμεις που φαιραμε την ελλαδα σε αυτο το σημειο,που επιτρεψαμε κ επιτρεπουμε τους μεγαλοεπηχειριματιες να μας συμπεριφορονται ετσι....το εμεις ειναι γενικο και αοριστο και νομιζω ειμαστε αρκετα οριμοι ολοι εδω μεσα για να το καταλαβουμε. Ελπιζω να μην μου επιτεθει καποιος για αυτο....

Apple funboy αλλααααα συμφωνω απολυτα μαζι σου φιλε! Συνχαρητηρια τα εθεσες πολυ αψογα!

#74   nikosgnr

nikosgnr

    iPH Legendarious

  • 113588 μηνύματα
  • Twitter:@nikosgnr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • GameCenter:nikosgnr

Δημοσίευση 19/10/2012 - 01:16

Η αύξηση ήταν αναμενόμενη. Τα λέγαμε εδώ τόσο καιρό.. Προς τι η έκπληξη?

Προφανώς και η μετάβαση στο 5, ειδικά γι αυτούς με το 4S, ακόμα και με το 4, δεν αξίζει. Και δεν είναι μόνο η τιμή..
| JailBreak Means System Customization |

LG8ISzO.gif

#75   martini

martini

    iPH Member

  • 273 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7
  • GameCenter:mart!ni

Δημοσίευση 19/10/2012 - 01:18

410ε βασικός μισθός και 740ε το iphone, δεν βγαίνει παιδιά. Ας σοβαρευτούμε λιγάκι και ας ξεπεράσουμε κάποια πράγματα. Μας κοροϊδεύουν τρομαχτικά νομίζω...

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 6

0 μέλη, 6 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες