Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * - 39 ψήφοι

Μετάβαση από iOS σε Android


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
14208 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#196   spiros23

spiros23

    iPH Guru

  • 9284 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad

Δημοσίευση 20/10/2012 - 13:44

Ολα επιτρεπονται.. Ποσο μαλλον αν ειναι να το παρεις σε τιμη 30% κατω..
Αρκει βεβαια απλα να εχει ανοιχτει η συσκευασια για να βαλουν τις οδηγιες κ τον φορτιστη κ να εχει κλεισει αμεσως..
Ουτε ζελατινες να εχουν φυγει απο την συσκευη ουτε οτιδηποτε αλλο..

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#197   Reload

Reload

    iPH User

  • 109 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:reloads2000

Δημοσίευση 20/10/2012 - 13:48

Κανονικα θα επρεπε τουλαχιστον να ενημερωνουν τον αγοραστη..Αλλα δεν το κανουν..Γιατι να πληρωνουμε για μια σφραγισμενη συσκευασια ενω στην ουσια εχει ανοιχτει?Αυτο βεβαια,δεν σημαινει οτι παιζουν και με το τηλεφωνο απλα αντικαθιστουν βιβλιαρακι και φορτιστη..Και σου κολλανε και την μουφα ετικετα με το λογοτυπο της samsung..Το σφαλμα τους ειναι οτι δεν ενημερωνουν τον αγοραστη αρα,για μενα τουλαχιστον,ειναι παρανομοι..

#198   Mik3Q

Mik3Q

    iPH Enthousiast

  • 369 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 20/10/2012 - 13:49

Είμαστε παρα πολλοί Mac users που κάναμε την αλλαγή και άλλοι που είναι να την κάνουν :)

Aυτο ειναι γεγονος
Οι περισσοτεροι φιλοι που εχου κανει μεταβαση σε android-μεγαλυτερη οθονη ειναι μονο κ μονο για λογους πρεσβιωπιας ;)

#199   spiros23

spiros23

    iPH Guru

  • 9284 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad

Δημοσίευση 20/10/2012 - 13:51

Κανονικα θα επρεπε τουλαχιστον να ενημερωνουν τον αγοραστη..Αλλα δεν το κανουν..Γιατι να πληρωνουμε για μια σφραγισμενη συσκευασια ενω στην ουσια εχει ανοιχτει?Αυτο βεβαια,δεν σημαινει οτι παιζουν και με το τηλεφωνο απλα αντικαθιστουν βιβλιαρακι και φορτιστη..Και σου κολλανε και την μουφα ετικετα με το λογοτυπο της samsung..Το σφαλμα τους ειναι οτι δεν ενημερωνουν τον αγοραστη αρα,για μενα τουλαχιστον,ειναι παρανομοι..

Μπορει πρακτικα αν το δεις στην ουσια του να μην εχει καμια σημασια για τον αγοραστη (αν η μονη αλλαγη ειναι αυτη δλδ κ δεν εχει πειραχτει/χρησιμοποιηθει τιποτα αλλο), αλλα εχεις δικιο σε αυτο που λες.. Κανονικα θα επρεπε να ενημερωνουν οτι εχει ανοιχτει η συσκευασια για αυτον κ για αυτον τον λογο.

#200   Hjacker

Hjacker

    iPH newbie

  • 32 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 20/10/2012 - 13:58

ρε παιδια να ρωτησω και εγω κατι ενα παιδι λιγο ποιο πανω αναφερε ενα site που το note 2 το πουλαει παμφθηνα ενω πηγα στο πλαισιο εγω και μου ειπαν οτι καν δεν εχει κυκλοφορησει ελλαδα αληθευει?
http://www.birdphone...16GB-White.aspx

#201   spiros23

spiros23

    iPH Guru

  • 9284 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad

Δημοσίευση 20/10/2012 - 14:00

ρε παιδια να ρωτησω και εγω κατι ενα παιδι λιγο ποιο πανω αναφερε ενα site που το note 2 το πουλαει παμφθηνα ενω πηγα στο πλαισιο εγω και μου ειπαν οτι καν δεν εχει κυκλοφορησει ελλαδα αληθευει?
http://www.birdphone...16GB-White.aspx

Βεβαιως κ αληθευει.. Απλα τα φερνουν απο εξω κ τα πουλανε εδω, τις περισσοτερες φορες αρκετα πιο φτηνα κιολας. Καινουργια ειναι φυσικα.

#202   Hjacker

Hjacker

    iPH newbie

  • 32 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 20/10/2012 - 14:03

Βεβαιως κ αληθευει.. Απλα τα φερνουν απο εξω κ τα πουλανε εδω, τις περισσοτερες φορες αρκετα πιο φτηνα κιολας. Καινουργια ειναι φυσικα.

Μια χαρα δλδ! αν ειναι αθυκτο ρε παιδια δεν με νοιαζει απο που το φερνουνε αρκει να ειναι οκ το κινητο και καινουριο.
απλα συγκριτικα με το galaxy s3 θα αξιζε καλυτερα αυτο?φευγω λιγο απο το θεμα αλλα ρε παιδια αν ανοιξω εδω νεο θεμα θα με φανε λαχανο..
και δεν μπορω να ψαχνω για αλλα φορουμ για να ρωταω μου αρεσει αυτο εδω και εχει και ατομα που πραγματικα βοηθανε.

#203   nikosgnr

nikosgnr

    iPH Legendarious

  • 113586 μηνύματα
  • Twitter:@nikosgnr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • GameCenter:nikosgnr

Δημοσίευση 20/10/2012 - 14:07

ρε παιδια να ρωτησω και εγω κατι ενα παιδι λιγο ποιο πανω αναφερε ενα site που το note 2 το πουλαει παμφθηνα ενω πηγα στο πλαισιο εγω και μου ειπαν οτι καν δεν εχει κυκλοφορησει ελλαδα αληθευει?
http://www.birdphone...16GB-White.aspx


To μόνο κακό με το Note είναι το μέγεθος.. Πολύ μεγάλο..

Το Birdphone είναι πολύ αξιόπιστο. Άφοβα.
| JailBreak Means System Customization |

LG8ISzO.gif

#204   dream21

dream21

    iPH Hero

  • 3898 μηνύματα
  • Twitter:@dream2100
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:iPhonegr

Δημοσίευση 20/10/2012 - 14:16

Παιδια,να ξερετε οτι τα διαφορα σκρουτζομαγαζα που εχουν S3 απο εξωτερικο,ανοιγουν τις συσκευασιες και προσθετουν βιβλιαρακι στα Ελληνικα και φορτιστη για Ελλαδα αν χρειαζεται..Αυτο φαινεται και απο τις μουφα ετικετες που εκτυπωνουν και κολλανε μετα στο κουτι..


Κανένα μαγαζί δεν ανοίγει το κινητό για να βάλει βιβλιαράκι στα ελληνικά.Η συσκευασία παραμένει αθικτη.το βιβλιαρακι βρίσκεται εκτός κουτιου μεσα σε ζελατηνα έξτρα.

Κανονικα θα επρεπε τουλαχιστον να ενημερωνουν τον αγοραστη..Αλλα δεν το κανουν..Γιατι να πληρωνουμε για μια σφραγισμενη συσκευασια ενω στην ουσια εχει ανοιχτει?Αυτο βεβαια,δεν σημαινει οτι παιζουν και με το τηλεφωνο απλα αντικαθιστουν βιβλιαρακι και φορτιστη..Και σου κολλανε και την μουφα ετικετα με το λογοτυπο της samsung..Το σφαλμα τους ειναι οτι δεν ενημερωνουν τον αγοραστη αρα,για μενα τουλαχιστον,ειναι παρανομοι..


Ειλικρινά φίλε μου χωρίς να έχω μαγαζί είσαι τελείως παραπληροφόρηση.

To μόνο κακό με το Note είναι το μέγεθος.. Πολύ μεγάλο..

Το Birdphone είναι πολύ αξιόπιστο. Άφοβα.

Νίκο εαν πάρεις S3 και αγοράσεις απο birdphone βγάλει σε παρακαλώ φωτογραφίες απο την συσκευασία πριν το ανοίξεις και ανέβασε τες εδώ να δούμε σε τι κατάσταση το πήρες και εαν ειχε μαϊμού ετικέτες.

#205   Reload

Reload

    iPH User

  • 109 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:reloads2000

Δημοσίευση 20/10/2012 - 14:16

Επειδη το παιζεις εξυπνος θελω να μου εξηγησεις πως γινεται αγγλικο S3 <σφραγισμενο> να εχει φορτιστη για Ελλαδα??

#206   spiros23

spiros23

    iPH Guru

  • 9284 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad

Δημοσίευση 20/10/2012 - 14:21

Ρε παιδια, απο αλλου το περιμεναμε κ απο αλλου μας ηρθε?
Μην μαλωσουμε τωρα για το που εχει τον φορτιστη..
Σημασια εχει να ειναι οκ η συσκευη κ να μην εχει πειραχτει/χρησιμοποιηθει ειπαμε..

Μια χαρα δλδ! αν ειναι αθυκτο ρε παιδια δεν με νοιαζει απο που το φερνουνε αρκει να ειναι οκ το κινητο και καινουριο.
απλα συγκριτικα με το galaxy s3 θα αξιζε καλυτερα αυτο?φευγω λιγο απο το θεμα αλλα ρε παιδια αν ανοιξω εδω νεο θεμα θα με φανε λαχανο..
και δεν μπορω να ψαχνω για αλλα φορουμ για να ρωταω μου αρεσει αυτο εδω και εχει και ατομα που πραγματικα βοηθανε.

Αν ερχεσαι απο iphone θα σου φανει μεγαλη η διαφορα με το note νομιζω..
Προσωπικα θα σου πω οτι το S3 θα σε καλυψει κ με το παραπανω.. Στο λεω σε σχεση με αυτα που εχω ψαξει κ δει/διαβασει πανω στο θεμα.

#207   Reload

Reload

    iPH User

  • 109 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:reloads2000

Δημοσίευση 20/10/2012 - 14:21

Επειδη με κατηγορησε ο φιλος πιο πανω αλλα δεν βλεπω να μπορει να δωσει εξηγηση..Φυσικα και δεν πειραζουν το τηλεφωνο..Οπως ειπα κανουν μονο αντικατασταση το βιβλιαρακι και το φορτιστη,οταν χρειαζεται..

#208   spiros23

spiros23

    iPH Guru

  • 9284 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad

Δημοσίευση 20/10/2012 - 14:26

Ε τοτε μικρο το κακο ειπαμε.. Αν κ οπως ειπες κ πιο πανω αν καποιος το κανει θα επρεπε να ενημερωνει τον αγοραστη..
Μην ξεφυγουμε τωρα κ το παμε τοσο ωραια το θεματακι..
Ετσι κ αλλιως και ο dream21 μπορει να εχει δικιο κ αυτος, αφου κανεις δεν μπορει να ειναι σιγουρος οτι ολα τα μαγαζια κανουν το ιδιο.. Ουτε εσυ ουτε ο dream21 εχετε ψαξει ολα τα σκρουτζομαγαζα νομιζω για να βεβαιωθειτε για το ποιος το κανει κ ποιος οχι..

#209   dream21

dream21

    iPH Hero

  • 3898 μηνύματα
  • Twitter:@dream2100
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:iPhonegr

Δημοσίευση 20/10/2012 - 14:33

Επειδη με κατηγορησε ο φιλος πιο πανω αλλα δεν βλεπω να μπορει να δωσει εξηγηση..Φυσικα και δεν πειραζουν το τηλεφωνο..Οπως ειπα κανουν μονο αντικατασταση το βιβλιαρακι και το φορτιστη,οταν χρειαζεται..


Το δικό μου που ήταν απο Πολωνία καθώς και φίλου απο Ρουμανία τα τηλέφωνα ήταν σφραγισμένα απλός και τα 2 τηλέφωνα είχαν μια εξωτερική ζελατίνα που απο κάτω απο το κουτί βρισκόταν ένα μικρό βιβλιαράκι οδηγιών τις samsung το οποίο δεν ήταν γνήσιο αλλά photocopy.
Τώρα εαν έχεις δει εσύ αγγλικό τηλέφωνο samsung s3 να εχει ανοιχτεί πάω πάσο και συγνώμη για το προηγούμενο μου πόστ.

#210   Reload

Reload

    iPH User

  • 109 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:reloads2000

Δημοσίευση 20/10/2012 - 14:36

Μα εγω δεν θελω να ερθω σε αντιπαραθεση με κανεναν..Απλα ειπα κατι που ξερω,σαν περιστατικο και οχι οτι το κανουν ολοι..Απλα για να εχουν το νου τους οι υποψηφιοι αγοραστες..Με την λογικη να το δουμε πως γινεται αγγλικα τηλεφωνα να εχουν φορτιστη για Ελλαδα ενω υποτιθεται ειναι σφραγισμενα?Εγω εχω Ελληνικο S3 και να πω την αληθεια θα με πειραζε να επαιρνα καινουριο ενα τηλεφωνο ενω θα εχει ηδη ανοιχτει..Ξαναλεω, ασχετα με το οτι δεν πειραζουν καθολου την συσκευη..Εγω το πληρωνω για καινουριο και θελω να το ανοιξω ΕΓΩ!Κανω καπου λαθος ρε παιδια?

Το δικό μου που ήταν απο Πολωνία καθώς και φίλου απο Ρουμανία τα τηλέφωνα ήταν σφραγισμένα απλός και τα 2 τηλέφωνα είχαν μια εξωτερική ζελατίνα που απο κάτω απο το κουτί βρισκόταν ένα μικρό βιβλιαράκι οδηγιών τις samsung το οποίο δεν ήταν γνήσιο αλλά photocopy.
Τώρα εαν έχεις δει εσύ αγγλικό τηλέφωνο samsung s3 να εχει ανοιχτεί πάω πάσο και συγνώμη για το προηγούμενο μου πόστ.


Θα σε τημωρισω το βραδυ στις 7:30 :P

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 28

0 μέλη, 27 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες


    Facebook (1)