Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * - 39 ψήφοι

Μετάβαση από iOS σε Android


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
14208 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#211   spiros23

spiros23

    iPH Guru

  • 9284 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad

Δημοσίευση 20/10/2012 - 14:36

Μα εγω δεν θελω να ερθω σε αντιπαραθεση με κανεναν..Απλα ειπα κατι που ξερω,σαν περιστατικο και οχι οτι το κανουν ολοι..Απλα για να εχουν το νου τους οι υποψηφιοι αγοραστες..Με την λογικη να το δουμε πως γινεται αγγλικα τηλεφωνα να εχουν φορτιστη για Ελλαδα ενω υποτιθεται ειναι σφραγισμενα?Εγω εχω Ελληνικο S3 και να πω την αληθεια θα με πειραζε να επαιρνα καινουριο ενα τηλεφωνο ενω θα εχει ηδη ανοιχτει..Ξαναλεω, ασχετα με το οτι δεν πειραζουν καθολου την συσκευη..Εγω το πληρωνω για καινουριο και θελω να το ανοιξω ΕΓΩ!Κανω καπου λαθος ρε παιδια?

Πουθενα δεν κανεις λαθος φιλε μου, και πολυ καλα εκανες κ το ανεφερες για να το εχουμε υποψιν μας ;-)

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#212   dream21

dream21

    iPH Hero

  • 3898 μηνύματα
  • Twitter:@dream2100
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:iPhonegr

Δημοσίευση 20/10/2012 - 14:41

Μα εγω δεν θελω να ερθω σε αντιπαραθεση με κανεναν..Απλα ειπα κατι που ξερω,σαν περιστατικο και οχι οτι το κανουν ολοι..Απλα για να εχουν το νου τους οι υποψηφιοι αγοραστες..Με την λογικη να το δουμε πως γινεται αγγλικα τηλεφωνα να εχουν φορτιστη για Ελλαδα ενω υποτιθεται ειναι σφραγισμενα?Εγω εχω Ελληνικο S3 και να πω την αληθεια θα με πειραζε να επαιρνα καινουριο ενα τηλεφωνο ενω θα εχει ηδη ανοιχτει..Ξαναλεω, ασχετα με το οτι δεν πειραζουν καθολου την συσκευη..Εγω το πληρωνω για καινουριο και θελω να το ανοιξω ΕΓΩ!Κανω καπου λαθος ρε παιδια?



Θα σε τημωρισω το βραδυ στις 7:30 :P


Εννοείται θα με πείραζε και εμένα να το εχει ανοίξει κάποιος χωρίς να το ξέρω άσχετα το πόσο έκανε είτε 200 είτε 600€.
Δεν έχω αλλά like να σου δώσω μιας και μου έχουν τελειώσει :(
Κάθε χρόνια και χειρότερη για την ΑΕΚ δεν περιμένω νίκη στην τούμπα σήμερα ούτε καν Χ οπότε θα με τιμωρησεις σίγουρα.

#213   nikosgnr

nikosgnr

    iPH Legendarious

  • 113586 μηνύματα
  • Twitter:@nikosgnr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • GameCenter:nikosgnr

Δημοσίευση 20/10/2012 - 15:02

Μα εγω δεν θελω να ερθω σε αντιπαραθεση με κανεναν..Απλα ειπα κατι που ξερω,σαν περιστατικο και οχι οτι το κανουν ολοι..Απλα για να εχουν το νου τους οι υποψηφιοι αγοραστες..Με την λογικη να το δουμε πως γινεται αγγλικα τηλεφωνα να εχουν φορτιστη για Ελλαδα ενω υποτιθεται ειναι σφραγισμενα?Εγω εχω Ελληνικο S3 και να πω την αληθεια θα με πειραζε να επαιρνα καινουριο ενα τηλεφωνο ενω θα εχει ηδη ανοιχτει..Ξαναλεω, ασχετα με το οτι δεν πειραζουν καθολου την συσκευη..Εγω το πληρωνω για καινουριο και θελω να το ανοιξω ΕΓΩ!Κανω καπου λαθος ρε παιδια?


Μεγάλη αλήθεια αυτό αλλά και πάλι δε μπορείς να το ξέρεις..

Το να ξαναμπούν ζελατίνες είναι το πιο εύκολο πράγμα.
| JailBreak Means System Customization |

LG8ISzO.gif

#214   nikolai92

nikolai92

    iPH Enthousiast

  • 385 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4
  • Tablet:iPad 3

Δημοσίευση 20/10/2012 - 15:09

To μόνο κακό με το Note είναι το μέγεθος.. Πολύ μεγάλο..

Το Birdphone είναι πολύ αξιόπιστο. Άφοβα.

δεν ειναι απλα μεγαλυτερο. Εχει τουλαχιστον 10 νεα feature και το s pen που προσφερει αλλα 10 feature...δεν ειναι απλα μεγαλυτερο. Και δεν ειναι χωρις λογο μεγαλυτερο.

#215   Hjacker

Hjacker

    iPH newbie

  • 32 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 20/10/2012 - 15:23

δεν ειναι απλα μεγαλυτερο. Εχει τουλαχιστον 10 νεα feature και το s pen που προσφερει αλλα 10 feature...δεν ειναι απλα μεγαλυτερο. Και δεν ειναι χωρις λογο μεγαλυτερο.


κατι αλλο στην τσεπη χωραει? εχω πορωθει με το S3 και το note 2 (ειμαι κατοχος iphone 4) και ειδικα μ αρεσουν οτι εχουν μεγαλες οθονες! αλλα πιστευω να χωραει στην τσεπη ε?

#216   stefano23

stefano23

    iPH Enthousiast

  • 520 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • GameCenter:stefano_d23

Δημοσίευση 20/10/2012 - 15:31

μια χαρα χωραει.... το s3 σιγουρα.... το εχω βαλει κ σε πλαγια τσεπη και με προστατευτικο καπακι πισω που αυξανει το παχος της συσκευης.... δεν θα εχεις προβλημα

#217   Mik3Q

Mik3Q

    iPH Enthousiast

  • 369 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 20/10/2012 - 15:33

και το Note χωραει μια χαρα στην τσεπη, αλλα ναι, σιγουρα ειναι μεγαλο

#218   nikolai92

nikolai92

    iPH Enthousiast

  • 385 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4
  • Tablet:iPad 3

Δημοσίευση 20/10/2012 - 15:34

κατι αλλο στην τσεπη χωραει? εχω πορωθει με το S3 και το note 2 (ειμαι κατοχος iphone 4) και ειδικα μ αρεσουν οτι εχουν μεγαλες οθονες! αλλα πιστευω να χωραει στην τσεπη ε?



Χωραει στην τσεπη.... Δουλευει και με το ενα χερι...οχι οπως το ipad δλδ..και επισηας το εβαλα κατευθειαν στο αυτι μου να δω πως καθεται δεν ειναι καθολου τραγικο. Και εγω πιστευα θα ηταν κοροειδια να μιλας με ολο αυτο αλλα επεσα εξω. Επισης γιατι s3? ειναι λιγο πιο καλο φτιαγμενο και προσεγμενο απο το s3.
Επισης αν παρω τωρα s3 σε 5 μηνες θα βγαλει καινουργιο και θα τρελαθουμε θα λεμε το θελω...ενω το note 2 τωρα κυκλοφορισε. Επισης θεωρω πολυ χρησημα οσα κανει το πενακι.

#219   Alex0077

Alex0077

    iPH Master

  • 5732 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • GameCenter:ALEX0077

Δημοσίευση 20/10/2012 - 15:37

Καλά πόσο είναι το χέρι σας;;;; Απορώ πώς δουλεύετε το note 2 και το iPad με το ένα χέρι . .τι να πω.. μάλλον είμαι πολυ μικρός.

#220   nikolai92

nikolai92

    iPH Enthousiast

  • 385 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4
  • Tablet:iPad 3

Δημοσίευση 20/10/2012 - 15:38

Η αληθεια ειναι οτι το ματι μου τσιμπησε ενα αλλο κινητακι που αν ιανουριο παει αμερικη ελλαδα το κοβω τελος μαρτιου...να σημειωσω οτι ενα χαρακτηριστηκο που μαλλον θα εχει και το καινουργιο samsung galaxy...απλα θελω την εγκριση σας αν ειναι να ποσταρω για να μην χαλασω το τοπικ...

Καλά πόσο είναι το χέρι σας;;;; Απορώ πώς δουλεύετε το note 2 και το iPad με το ένα χέρι . .τι να πω.. μάλλον είμαι πολυ μικρός.


Το note2 με το 1 χερι τρωγεται. Το ipad για κανενα λογο :P

#221   Mik3Q

Mik3Q

    iPH Enthousiast

  • 369 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 20/10/2012 - 15:39

Φιλε nikolai να αγορασεις το Note2 γιατι απο οτι εχω καταλαβει δεν σε πειραζει το μεγεθος.
Εχω το N1 και εχω δουλεψει και στο 2 και στο SIII
To N2 τα σπαει :)
.
.

με το ενα χερι δεν κρατιεται για να δουλεψεις με τιποτα ;)

Τελευταία επεξεργασία από: Mik3Q, 20/10/2012 - 15:42


#222   boxer

boxer

    iPH Contributor

  • 935 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad mini +4G

Δημοσίευση 20/10/2012 - 15:46

Με ζάλισε όλη αυτή η σκέψη.
την μια ετοιμάζομαι να πάω να αγοράσω τον γαλαξία και την άλλη λέω κάτσε ήσυχα... μια χαρά ήσουν με το μήλο ...περίμενε το 5


Εμένα να δεις που άνοιξα και το post...

#223   Hjacker

Hjacker

    iPH newbie

  • 32 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 20/10/2012 - 15:53

πλεον ρε παιδια οτι κινητα να βγαλουν κανουν σχεδον τα παντα.. τι σ3 παρεις τι νοτε 2 παρεις iphone 5.. εδω καλα καλα εγω με το 4αρι που εχω δεν εχω και τεραστιους λογους να το αλλαξω συμφωνα με αυτα που κανω... απλα ηθελα μια ποιο μεγαλη οθονη... και εναν σταθμο αμα ειμαι μονος μ καμια φορα να ακουω ειδησεις η οτι αλλο πχ...
τωρα θα μ πειτε εχει και internet stations που ολοι διαθετουν πλεον μεταδοση μεσω ιντερνετ αλλα την vodafone και τον καθε παροχεα τον εχετε ρωτησει τι τιμες ειναι αυτες που εχουν Που τα mb τα χρεωνουν χρυσο...

#224   spiros23

spiros23

    iPH Guru

  • 9284 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad

Δημοσίευση 20/10/2012 - 15:56

πλεον ρε παιδια οτι κινητα να βγαλουν κανουν σχεδον τα παντα.. τι σ3 παρεις τι νοτε 2 παρεις iphone 5.. εδω καλα καλα εγω με το 4αρι που εχω δεν εχω και τεραστιους λογους να το αλλαξω συμφωνα με αυτα που κανω... απλα ηθελα μια ποιο μεγαλη οθονη... και εναν σταθμο αμα ειμαι μονος μ καμια φορα να ακουω ειδησεις η οτι αλλο πχ...
τωρα θα μ πειτε εχει και internet stations που ολοι διαθετουν πλεον μεταδοση μεσω ιντερνετ αλλα την vodafone και τον καθε παροχεα τον εχετε ρωτησει τι τιμες ειναι αυτες που εχουν Που τα mb τα χρεωνουν χρυσο...

Μεγαλο προβλημα αυτο φιλε μου δυστυχως στην Ελλαδα.. Και δεν ειναι μονο το ραδιοφωνο, μακαρι να ηταν μονο αυτο..
Με το ιντερνετ που σου δινουν οι εταιριες εδω, ακομα και αυτο που σου δινουν στα πολυ μεγαλα συμβολαια, λιγα πραγματα σχετικα μπορεις να κανεις σε σχεση παντα με αυτα που σου προσφερουν αυτες οι συσκευες..

#225   nikosgnr

nikosgnr

    iPH Legendarious

  • 113586 μηνύματα
  • Twitter:@nikosgnr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • GameCenter:nikosgnr

Δημοσίευση 20/10/2012 - 15:59

τωρα θα μ πειτε εχει και internet stations που ολοι διαθετουν πλεον μεταδοση μεσω ιντερνετ αλλα την vodafone και τον καθε παροχεα τον εχετε ρωτησει τι τιμες ειναι αυτες που εχουν Που τα mb τα χρεωνουν χρυσο...


Πονεμένη ιστορία τα MB/Data εδώ στην Ελλάδα και οι χρεώσεις σε σχέση με αυτά που προσφέρουν, τη κάλυψη..

Και που να δεις τι έχει να γίνει όταν έρθει το 4G που ετοιμάζουν..

Θα φοβάσαι να ανοίξεις το διακόπτη..
| JailBreak Means System Customization |

LG8ISzO.gif

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 6

0 μέλη, 5 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες


    Facebook (1)