Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * - 39 ψήφοι

Μετάβαση από iOS σε Android


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
14208 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#571   Mik3Q

Mik3Q

    iPH Enthousiast

  • 369 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 22/10/2012 - 22:41

α ρε dream τι μας κανεις παλι βραδυατικα!

εγω απο το συρταρι δεν το βγαζω χαχαχαχα, αν παρω ομως το Ν2 οκ

Τελευταία επεξεργασία από: Mik3Q, 22/10/2012 - 22:45


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#572   dream21

dream21

    iPH Hero

  • 3898 μηνύματα
  • Twitter:@dream2100
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:iPhonegr

Δημοσίευση 22/10/2012 - 22:44

πλακα μας κανεις ρε φιλε, δηλαδη λες τον ανθρωπο βλακα. Αν ειναι δυνατον
.
.
α ρε dream τι μας κανεις παλι βραδυατικα!


Μου το ζήτησαν δεν φταίω :P

#573   GeoMB

GeoMB

    iPH Member

  • 223 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 22/10/2012 - 22:46

1. Διάβασε τα παραπάνω posts μου
2. Δεν κατάλαβα τπτ από όσα εγράψες.

χαχα καλο!Δεν θες να καταλαβεις μαλλον...οκ ληγει η κουβεντα

#574   phoenixgrg

phoenixgrg

    iPH Enthousiast

  • 487 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad 3 +4G
  • GameCenter:phoenixgrg

Δημοσίευση 22/10/2012 - 22:46

Κατοχος iphone 4 χρονια ειμαι,μην κανετε μερικοι λες και σας ανοικει η Apple,μονο το 3. και το 4. σχολιο θα επρεπε να σου κανει και με το παραπανω συν τα ποσα ακομα εχει το κινητο εξ αρχης,φαινεται ξεκαθαρα!!!Δεν θελει κανεναν ιδιαιτερο δεικτη iQ........

φιλε μην το χαλας τα θεμα εδώ γενικα βλεπεις καναμε ενα θεμα που γενικα λεμε την αποψη μας δεν την μπαινει ο ενας στον αλλο γενικά το εχω δει και εγω παλαιοτερο το βιντεο σε κάποιους μπορει να αρεσουν αυτα σε που δινει το galaxy 3 σε άλλους μποριε να φαίνονται περιττά η να αρεσει η υλοποίηση του ios σε σχεση με το android εμενα πχ τα multitasking του android δεν μου αρεσει καθόλου ενω ολοι λενε ότι ειναι κορυφη σε σχεδη με του ios απλα.

Τελευταία επεξεργασία από: phoenixgrg, 22/10/2012 - 22:47


#575   Researcher

Researcher

    iPH Hero

  • 3615 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 22/10/2012 - 22:53

Φιλε...τι σχεση εχει το Apple TV με το DLNA...
Το 90% των τηλεορασεων υποστηριζουν DLNA...το Apple TV που κολλαει?
Σου μιλαει ενας πρωην κατοχος S3 που περιμενει το Iphone 5 του...


Το DLNA είναι τεχνολογία ενσωματωμένη στις τηλεοράσεις όπως θα μπορούσε να είναι και το Apple TV το οποίο όμως είναι έξτρα. To Apple TV κάνει όσα κάνει το DLNA. Παίρνει τις φωτό, βίντεο, μουσική κλπ από τον Mac, iPhone, iPad κλπ και τα προβάλει στην τηλεόραση.


Eρωτήσεις:
Στα widgets μπορείς να βάλεις οτιδήποτε θέλεις; Πχ ένα παραθυράκι που θα δείχνει το Tapatalk ή το Futbol24 ή καμία σχέση;

Ή για παράδειγμα ένα παραθυράκι να δείχνει το twicca και ένα άλλο τα SMS?

Τελευταία επεξεργασία από: Researcher, 22/10/2012 - 22:53


#576   ForceF

ForceF

    iPH Contributor

  • 958 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen + 4G

Δημοσίευση 22/10/2012 - 22:58

Στα widgets μπορεις να βαλεις οτι θελεις και οσα θελεις...και να ανανεωνονται οποτε και αν εσυ θελεις...ειτε αυτοματα ειτε χειροκινητα

#577   Researcher

Researcher

    iPH Hero

  • 3615 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 22/10/2012 - 23:01

Φιλε...τι σχεση εχει το Apple TV με το DLNA...
Το 90% των τηλεορασεων υποστηριζουν DLNA...το Apple TV που κολλαει?
Σου μιλαει ενας πρωην κατοχος S3 που περιμενει το Iphone 5 του...


εσύ πάλι γιατί πας αντίθετα; από S3 σε iPhone 5?

#578   ForceF

ForceF

    iPH Contributor

  • 958 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen + 4G

Δημοσίευση 22/10/2012 - 23:12

Γιατι ειμαι gadget-ακιας :P Θέλω να το δοκιμάσω και το 5αρι...οπως δοκιμασα και το S3 και το ONE X....
Πιο πολυ φοβαμαι μην δεν μου κανει η οθονη γιατι μετα απο 4 μηνες σε 4.8" τα παντα σου φαινονται μικρα :lol:

#579   boxer

boxer

    iPH Contributor

  • 935 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad mini +4G

Δημοσίευση 22/10/2012 - 23:25

Ανέβασα ενα βίντεο για να δειτε το springboard όπως το ζήτησε ο φίλος researcher.Έχω περάσει την MS Team HD 4.0 Jealy bean 4.1.1 με Atom Launcher

Αυτό τι είναι...;;; Άλλη custom rom και το έχεις κάνει root... Γιατί δεν γνωρίζω και πολλά... Εκτός μαμάς ποια είναι η καλύτερη custom Rom που μπορείς να περάσεις, έχοντας ΣΤΑΘΕΡΟΤΗΤΑ και καλή μπαταρία για ένα μέσω χρήστη που δεν θέλει αλλά και ΔΕΝ γνωρίζει να του πετάξει τα μάτια έξω ( με την καλή έννοια...χοχοχο) όπως εγώ...

https://www.youtube....be_gdata_player


και εδω φωτογραφιες

Αναρτημένη εικόνα

Αναρτημένη εικόνα

Αναρτημένη εικόνα

Αναρτημένη εικόνα

Αναρτημένη εικόνα

Αναρτημένη εικόνα



#580   japan

japan

    iPH Addict

  • 620 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • Tablet:iPad

Δημοσίευση 23/10/2012 - 07:17

Και γω την έκανα ...την αλλαγή πριν ένα μήνα περίπου και πήρα τον γαλαξία .μετά από 3-4 χρόνια με iPhone ένιωθα ότι τα βαρέθηκα σαν να έχεις ένα game και το έχεις τερμάτιση πολλές φορές ένα πράμα :-) παιδια πάτε άφοβα το galaxy είναι από αλλο πλανήτη είναι εντελώς καινούριο και χωρίς κανέναν περιορισμό .η οθόνη είναι χάρμα οφθαλμών σε σημείο αν την βάλεις δίπλα στο iPhone να σου έρχεται να γελάσεις . Με κάνει εντύπωση ότι για να κανείς κάτι απλό στο iPhone έπρεπε να το πλακωσεις στο jb και να κατεβάσεις το μισό cydia ενώ στο s3 μπαίνεις στο store και το κατεβάζεις ...free. το app store φυσικά είναι καλύτερο από το playstore ακόμα .αυτά , να πω φυσικά ότι από το αγαπημένο μου iphonehellas δεν το αφήνω με τίποτα γιατί μου άρεσε εδώ αλλά έχω ένα iPod touch και θα πάρω και το iPad σε κάποια φάση.

#581   blackmamba

blackmamba

    iPH Addict

  • 697 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 1st gen

Δημοσίευση 23/10/2012 - 08:16

Κι εγώ από το iPhonehellas δεν την κοπανάω!

Έχω κι ένα New iPad έτσι κι αλλιώς!!

#582   boxer

boxer

    iPH Contributor

  • 935 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad mini +4G

Δημοσίευση 23/10/2012 - 09:22

Καλημέρα είπα άλλο πιο κινητό έχεις για χρήση, τι άλλα προϊόντα έχεις από την μηλιά, άλλο μια ενδεχόμενη αλλαγή σε μια άλλη συσκευή ΚΑΙ ΑΛΛΟ η ωραία ΠΑΡΕΑ και η αλληλοβοήθεια μεταξύ των μελών... ;) Μπορεί ο κοινός παρανομαστής να είναι τα προϊόντα της μηλιάς αλλά αυτό δεν συνεπάγεται ότι δεν πρέπει να εμπλουτίσουμε τα προϊόντα μας αλλά και την βοήθεια που μπορούμε να προσφέρουμε στα μέλη του Forum.
Είμασταν και θα είμαστε εδώ για να βοηθάμε, όπου μπορεί ο καθένας, όλους μας... B)

#583   robostav

robostav

    iPH newbie

  • 15 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 23/10/2012 - 09:34

Φιλε...τι σχεση εχει το Apple TV με το DLNA...
Το 90% των τηλεορασεων υποστηριζουν DLNA...το Apple TV που κολλαει?
Σου μιλαει ενας πρωην κατοχος S3 που περιμενει το Iphone 5 του...


ναι και για εμενα ενας απο τους λογους που μαλλον θα στραφω προς s3 ειναι για να υπαρχει πληρη αλληλεπιδραση των συσκευων στο σπιτι (windows,ps3,tv,media player,κινητο).
αν ειναι για να εχω το ιδιο να παρω το 5αρι, ενα mac και το apple tv χαίρω πολυ. Ειδικά τώρα που φεύγουν τα λεφτα για τις πάνες του μπέμπη...

#584   chriskirza

chriskirza

    iPH newbie

  • 25 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad 3

Δημοσίευση 23/10/2012 - 09:38

χρονια και γω χρηστης iphone αλλαξα πριν 2 μερες σε galaxy S3. Το κινητο πραγματικα ειναι απιστευτο! Πριν δυο μηνες θυμαμαι πως εκραζα το andoid.....κολαει κ τπτ δεν δουλευει κ λαγκαρει και τετοια. Τωρα σκεφτομαι....εγω τα ελεγα αυτα?
Η αληθεια ειναι οτι βαρεθηκα το ios.το ανοιγα το κινητο μονο για sms και να παρω τηλεφωνο. Για iphone 5 το απεκλεισα....πολλα τα λεφτα! Αρχησε να με τσατιζει και ο τροπος σκεψης της apple και οτι μας τα δινει ολα με το κουταλακι.οποτε το galaxy S3 με 460 ευρω ειναι τελειο! Εμενα ηταν γαλλικο το πακετο με γαλλικο εγχειριδιο μεσα. ολα μια χαρα.εκανα χτες και update σε jelly bean 4.1.1 μεσω του kies. Smooth δεν θα πει τπτ ....παραειναι smooth το S3 με το 4.1.1. Εχω εκπλαγει με το S3 δεν περιμενα να μου αρεσει τοσο πολυ. Ειναι παρα πολλα πραγματα τα οποια το iphone δεν μπορει να τα κανει... Ε και ο οθονη ειναι οτι πρεπει σε μεγεθος. ολα τα διαβαζεις ανετα. Εγω εξαρχης ελεγα οτι ηθελα μεγαλυτερη οθονη.
αυτα ολα προσωπικη μου αποψη.

#585   dsmpampis

dsmpampis

    iPH Contributor

  • 935 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:dsmpampis

Δημοσίευση 23/10/2012 - 11:15

Τε παιδια αυτη η κάρτα είναι καλη;
Συνημμένο αρχείο  ImageUploadedByTapatalk1350983744.756844.jpg   20.07KB   37 λήψεις



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 13

0 μέλη, 12 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες


    Google (1)