Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * - 10 ψήφοι

iPad 4


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
923 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#646   rimias

rimias

    iPH newbie

  • 95 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7

Δημοσίευση 13/11/2012 - 16:39

παιδια εχω μια απορια.γιατι κραζετε μια εταιρια που βγαζει πολλα προιοντα προκειμενου να τραβηξει κι αλλους πελατες που για τον χ ψ λογο δεν πηραν τα προηγουμενα της.δεν ειμαι μεγαλος σε ηλικια(φοιτητης) αλλα απο τοτε που αρχισα να ασχολουμαι με υπολογιστες τα προιοντα της ηταν παντα εργα τεχνης.πλεον δε αντιμετωπιζονται μ αυτον τον τροπο γιατι τα ανανεωνει ανα 6 μηνες(ας πουμε)και ισως χωρις ουσια.απλα δε μπορω να καταλαβω την λογικη "οτι βγαλει η αππλε πρεπει αν το παρουμε".ενα μεγαλο ποσοστο εχει το ipad 3 οκ εβγαλε καινουριο,εφοσον εισαι ευχαριστημενος με αυτο γιατι ντε και καλα να παρεις το καινουριο? ή σε απαξιωνει η εταιρια?
προσωπικα ειχα ενα iphone 3g(το αγορασα δουλευοντας 1 καλοκαιρι) και υστερα πηγα σε αγορα iphone 4.ο καθενας αναλογα με την τσεπη του αγοραζει οτι μπορει.το ipad 3 ειναι ενα προιον που θα καλυψει τις αναγκες καποιου που το αγορασε για μια 3ετια σιγουρα αν αναλογιστουμε το πως εξελισσεται η τεχνολογια.οπως και τα περισσοτερα προιοντα της apple.ας πουμε οταν ολοι ειχαν νοκια ή sony ericsson κινητα τρεχατε καθε μηνα να παρετε το νεο μοντελο?

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#647   petrosv

petrosv

    iPH Enthousiast

  • 391 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 13/11/2012 - 16:40

αρα εσυ λες οτι αξιζει να το παρω απο εκει?να πω οτι το ipad 3 το ειχα παρει απο το istorm το οποιο τα εστελνε στην infoquest και ειχα αλλαξει δυο που ειχαν προβλημα στην οθονη πολυ γρηγορα και σφραγισμενα στα κουτια τους.εδινε doa 15 μερες

#648   Spank

Spank

    iPH User

  • 120 μηνύματα
  • Twitter:@Spankio
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:SPANKIO7

Δημοσίευση 15/11/2012 - 01:44

Όταν έρθει με το καλό και ελλάδα απο που προτείνετε να το πάρω , απο isquare στην καλλιθέα που ειναι επίσημος διανομέας (δεν ξέρω ομως αν δίνει λιανική) , η και απο κάπιον premium reseller που ειναι το ίδιο ?

Ρωτάω γιατι γενικά οτι αγοράζω προτιμώ να το παίρνω οσο μπορώ απο επίσημους διανομείς στην ελλάδα οσο ειναι αυτο εφικτό και οχι απο 3ους (γνωστά καταστήματα), απλα στην περίπτωση του ipad δεν ξέρω σίγουρα μιας και δεν εχω ξανα αγοράσει κατι απο apple.

Φυσικά παντα σε ολα αυτα με ενδιαφέρει (οπως και ολους μας) εγγύση , πιθανό πρόβλημα η αντικατάσταση και γενικά συμπεριφορά του καταστήματος για αυτα που αγοράζουμε ωστε να μην υπάρχουν προβλήματα.

#649   omilitis1987

omilitis1987

    iPH Hero

  • 4524 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 15/11/2012 - 02:19

Όταν έρθει με το καλό και ελλάδα απο που προτείνετε να το πάρω , απο isquare στην καλλιθέα που ειναι επίσημος διανομέας (δεν ξέρω ομως αν δίνει λιανική) , η και απο κάπιον premium reseller που ειναι το ίδιο ?

Ρωτάω γιατι γενικά οτι αγοράζω προτιμώ να το παίρνω οσο μπορώ απο επίσημους διανομείς στην ελλάδα οσο ειναι αυτο εφικτό και οχι απο 3ους (γνωστά καταστήματα), απλα στην περίπτωση του ipad δεν ξέρω σίγουρα μιας και δεν εχω ξανα αγοράσει κατι απο apple.

Φυσικά παντα σε ολα αυτα με ενδιαφέρει (οπως και ολους μας) εγγύση , πιθανό πρόβλημα η αντικατάσταση και γενικά συμπεριφορά του καταστήματος για αυτα που αγοράζουμε ωστε να μην υπάρχουν προβλήματα.

Απο όπου και να το πάρεις δεν πρόκειται να έχεις κανένα πρόβλημα, εξάλλου η εγγυηση είναι universal και το μόνο που χρειάζεται είναι το serial number της συσκευής.


#650   imitsakos

imitsakos

    iPH newbie

  • 73 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 16/11/2012 - 07:17

Αυτό προφανώς δεν θα είναι συμβατό με το 4g της Ελλάδας σωστά?
http://www.e-mac.eu/...emid=29&lang=el

Επίσημα στην Ελλάδα πότε έρχεται, γνωρίζεται? (επίσημα εννοώ κατάστημα istorm)

Ευχαριστώ

#651   NG73

NG73

    iPH newbie

  • 35 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XR
  • Tablet:iPad Pro 2nd gen

Δημοσίευση 16/11/2012 - 08:52

Αγνωστο ακομα για ελλαδα...χθες μιλησα με isquare και δεν εχουν κατι νεοτερο. Σε κανα μηνα ετσι οπως πανε...κοντα στα χριστουγεννα
Εγω παντως λεω να το παρω αμεσα απο vnp...δεν βλεπω τον λογο να περιμενω τοσο...ειναι κ το πρωτο μου!!!
Απλα ειμαι μεταξυ του 16GB κ 32GB...μαλλον για 32 white με βλεπω

#652   petrosv

petrosv

    iPH Enthousiast

  • 391 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 16/11/2012 - 09:42

εγω το πηρα ηδη απο εκει..θα παω σημερα να το παραλαβω.και εγω δεν βλεπω το λογο να περιμενω.

#653   zetov

zetov

    iPH newbie

  • 6 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 16/11/2012 - 11:54

Παιδες πριν λιγο παρελαβα κ γω ipad 4 32gb white... Ειναι ωραιο εργαλειο το ατιμο!!

#654   petrosv

petrosv

    iPH Enthousiast

  • 391 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 16/11/2012 - 11:59

απο που το πηρες?αυτο εχω παραγγειλει και εγω

#655   alex336

alex336

    iPH Enthousiast

  • 388 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad mini Retina +4G

Δημοσίευση 16/11/2012 - 12:07

παίδες αξίζει όμως να μην είναι jailbreak?γιατί και εγώ το σκέφτομαι αλλά με χαλάει να μην είναι...αξίζει η 6.0.1 δλδ?

#656   petrosv

petrosv

    iPH Enthousiast

  • 391 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 16/11/2012 - 12:10

χωρις jailbreak η αληθεια ειναι δεν αξιζει και πολυ..δηλαδη τωρα θα κανεις μονο τα βασικα.θα περιμενουμε να βγει οποτε βγει...

#657   michkal91

michkal91

    iPH Elite Poster

  • 2335 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:Michkal91

Δημοσίευση 16/11/2012 - 12:14

Στο ipad ο μονος λογος που το ηθελα ειναι για να μπορω να συνδεω στικακια...κατα τα αλλα δεν μου χρειαζοταν και τοσο...Στο iphone ομως φαινεται η απουσια του :P

#658   alex336

alex336

    iPH Enthousiast

  • 388 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad mini Retina +4G

Δημοσίευση 16/11/2012 - 12:21

δλδ αξίζει ρε παιδιά χωρίς jb?γιατί είμαι στο τσακ να αγοράσω 3αρι στην 6.0.1

#659   petrosv

petrosv

    iPH Enthousiast

  • 391 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 16/11/2012 - 12:22

μην το κανεις...και εγω το σκεφτομουν αλλα δεν αξιζει να παρεις μηχανημα το οποιο δεν κυκλοφορει πλεον..και νομιζω ουτε το 3 γινεται στην 6.0.1

#660   alex336

alex336

    iPH Enthousiast

  • 388 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad mini Retina +4G

Δημοσίευση 16/11/2012 - 12:25

μην το κανεις...και εγω το σκεφτομουν αλλα δεν αξιζει να παρεις μηχανημα το οποιο δεν κυκλοφορει πλεον..και νομιζω ουτε το 3 γινεται στην 6.0.1

για ipad μιλάω...όχι iphone..εκτος και αν σε έχασα εγώ(κούραση βλέπεις)

Τελευταία επεξεργασία από: alex336, 16/11/2012 - 12:26


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 12

0 μέλη, 12 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες