Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* - - - - 1 ψήφοι

iPhone 5S την άνοιξη 2013;


  • Το θέμα είναι κλειδωμένο Το θέμα αυτό είναι κλειδωμένο
170 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#121   gotigreco

gotigreco

    iPH Member

  • 238 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 13/11/2012 - 18:14

Μέχρι πρότινος η Apple είχε το χάρισμα να δημιουργεί και να ορίζει αυτή τις ανάγκες μας.
Αυτη η εποχή τελειώνει απο ότι φαίνεται.

Εγω πάντως θα συνεχίσω να αγοράζω iDevices , μου αρέσουν και μου ταιριάζουν.Οποιος έχει την όρεξη και τα γκαφρα να ανανεώνει κάθε εξάμηνο τις συσκευές του με γεια του με χαρα του

όποιος έχει λεφτά για πέταμα εννοείς :rolleyes:

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#122   mtifosi

mtifosi

    iPH Member

  • 258 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • GameCenter:mtifosi

Δημοσίευση 13/11/2012 - 18:37

Και να βγει 5S τελος ανοιξης που νομιζω πως ειναι αρκετα πιθανο καθως ο ανταγωνισμος εχει ανεβει αρκετα δεν μπορω να καταλαβω γιατι πρεπει να το παρουμε οπωσδηποτε.Το μεγαλο πλεονεκτημα της apple για μενα ειναι η υποστηριξη των συσκευων της για μεγαλο χρονικο διαστημα.Τωρα οποιος γουσταρει μπορει να αγορασει καθε καινουργιο μοντελο που κυκλοφορει.

#123   dcba

dcba

    iPH User

  • 104 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 13/11/2012 - 23:48

Να αυτή τη λογική δεν καταλαβαίνω.

Τι πάει να πει αυτό? Ότι ξαφνικά διαβάζοντας αυτήν την είδηση και θα διαπιστώσουν ότι η συσκευή τους είναι παλιά/αργή/απαρχαιωμένη?

Ο καθένας τη συσκευή του την κρίνει στα χέρια του και όχι στο πόσες έχουν βγει μετά.

Προσωπικά και 3GS καλοστημένο που έπιασα στα χέρια μου με την 6.0.1 μια χαρά πήγαινε!

Οι περισσότεροι πέφτουν στη παγίδα και στο Marketing που πουλάει κυρίως η Apple.

Να έχουν το τελευταίο iPhone. Δε πάει έτσι. Απο τη στιγμή που μια συσκευή σε καλύπτει για τη χρήση που θες, δεν υπάρχει λόγος να αγχώνεσαι.

Εμείς δημιουργούμε τις όποιες ανάγκες.

Συμφωνώ απόλυτα με τα λεγόμενά σας. Εξάλλου κι εγώ αυτό έπραξα. Όμως αν κάποιος σκέφτεται για πρώτη φορά να προβεί στην αγορά της εν λόγω συσκευής, με τέτοιες φήμες, χάνει τα αυγά και τα καλάθια. Κακά τα ψέμματα, η μεταγενέστερη υποστήριξη της συσκευής από την Apple είναι σημαντικός παράγων.

#124   Vito

Vito

    iPH User

  • 105 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Air 2

Δημοσίευση 14/11/2012 - 00:08

Έχω το 4άρι και είμαι απόλυτα ευχαριστημένος. Δεν σκέφτομαι να αλλάξω iPhone εάν δεν δω μια πραγματικά μεγάλη βελτίωση - αλλαγή ώστε να βάλω το χέρι στην τσέπη και να δώσω ένα χιλιάρικο έτσι για πλάκα.
Δεν το αξίζει παιδιά. Μια μαλακία και μισή είναι η όλη ιστορία και κάθεστε και χαλιέστε για το αν θα βγει 5S και πότε θα βγει και πως θα είναι.
Ανήκω στους ''μαλάκες'' που πήρα τέλη Αυγούστου το New iPad και τώρα είναι ''παλιό''. Καρφί δεν μου καίγεται. Το iPad μου μαμεί και δέρνει και μου δίνει καθημερινά αυτό που ήθελα και με το παραπάνω.
Λυπάμαι πολύ που η Apple στην μετά Steve Jobs εποχή ξεφτυλίζεται στους ίδιους της τους πελάτες χωρίς να σέβεται ούτε την ιστορία της αλλά και τους πελάτες της.
Όλα αυτά στον βωμό της κεδροσκοπίας, του ''ανταγωνισμού'' και του κακώς εννοούμενου καταναλωτισμού.
ΨΥΧΡΑΙΜΙΑ!!!!! Σκάστε ένα χαμόγελο και μείνεται με αυτό που έχετε γιατί σας καλύπτει απόλυτα!

Τελευταία επεξεργασία από: Vito, 14/11/2012 - 00:09


#125   IIInferno

IIInferno

    iPH newbie

  • 53 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 14/11/2012 - 01:11

Το ανυσηχητικο θα είναι να σταματήσει αυτή την υποστήριξη για μεγάλο χρονικό διάστημα των συσκευών της και να τις υποστηρίζει μόνο για 2 χρόνια. Δεν ξέρεις τι μπορεί να αλλάξει πια. Βλέπετε υποστήριξη iPad 1. Ας ελπίσουμε αν έρθουν αλλαγές πολιτικής της εταιρείας να μην είναι είς βάρος των πελατών της δηλαδή είς βάρος μας.

#126   alexpsilos

alexpsilos

    iPH User

  • 110 μηνύματα

Δημοσίευση 14/11/2012 - 03:11

Έχω το 4άρι και είμαι απόλυτα ευχαριστημένος. Δεν σκέφτομαι να αλλάξω iPhone εάν δεν δω μια πραγματικά μεγάλη βελτίωση - αλλαγή ώστε να βάλω το χέρι στην τσέπη και να δώσω ένα χιλιάρικο έτσι για πλάκα.
Δεν το αξίζει παιδιά. Μια μαλακία και μισή είναι η όλη ιστορία και κάθεστε και χαλιέστε για το αν θα βγει 5S και πότε θα βγει και πως θα είναι.
Ανήκω στους ''μαλάκες'' που πήρα τέλη Αυγούστου το New iPad και τώρα είναι ''παλιό''. Καρφί δεν μου καίγεται. Το iPad μου μαμεί και δέρνει και μου δίνει καθημερινά αυτό που ήθελα και με το παραπάνω.
Λυπάμαι πολύ που η Apple στην μετά Steve Jobs εποχή ξεφτυλίζεται στους ίδιους της τους πελάτες χωρίς να σέβεται ούτε την ιστορία της αλλά και τους πελάτες της.
Όλα αυτά στον βωμό της κεδροσκοπίας, του ''ανταγωνισμού'' και του κακώς εννοούμενου καταναλωτισμού.
ΨΥΧΡΑΙΜΙΑ!!!!! Σκάστε ένα χαμόγελο και μείνεται με αυτό που έχετε γιατί σας καλύπτει απόλυτα!

Δεν χρειζεται να πουμε τιποτα αλλο!

#127   Georgio

Georgio

    iPH Contributor

  • 1106 μηνύματα
  • Twitter:@GeorgioDan
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen + 4G
  • GameCenter:iGIORGIS

Δημοσίευση 14/11/2012 - 04:06

Ταμπλέτα να μην αλλάξει μόνο!!!
Δεν ενοω το mini αλλα το ipad 4


Γιατι αν αλλαξουν θα εισαι μια τεμπλετα πισω! ε και?

#128   KonstantinosIX

KonstantinosIX

    iPH newbie

  • 34 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 14/11/2012 - 07:01

Το πλαισιο ετοιμαζει αιτηση ενδιαφεροντος και προπαραγγελιας για το 5S !!!!!
Γουσταρω!!!!!!
Ποιο να παραγγειλουμε;
32gb 64gb ή 128gb ??????

#129   Leo10

Leo10

    iPH Contributor

  • 982 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S

Δημοσίευση 14/11/2012 - 10:10

Το πλαισιο ετοιμαζει αιτηση ενδιαφεροντος και προπαραγγελιας για το 5S !!!!!
Γουσταρω!!!!!!
Ποιο να παραγγειλουμε;
32gb 64gb ή 128gb :huh: :huh:


Ναι και στη Document παίρνουν προκαταβολές για το 5S με 1ΤΒ Fusion drive :P :P

#130   ipacbros

ipacbros

    iPH Contributor

  • 1158 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 14/11/2012 - 11:42

Πέρα της πλάκας, βέβαιο θεωρείται ότι τον Ιούνιο θα έχουμε νέα iPhone 5S, iPad 5, iPad mini 2, νέα iPods και νέο Apple TV !!!
H αρχή έγινε με imac, macbook pro και iPad 4 πάνω στο 6μηνο, οπότε λογικό φαίνεται να ξεκίνησε αυτή την πολιτική η Apple!

#131   ntnskrds

ntnskrds

    iPH Elite Poster

  • 2334 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad Air
  • GameCenter:ntnskrds

Δημοσίευση 14/11/2012 - 11:47

Πέρα της πλάκας, βέβαιο θεωρείται ότι τον Ιούνιο θα έχουμε νέα iPhone 5S, iPad 5, iPad mini 2, νέα iPods και νέο Apple TV !!!
H αρχή έγινε με imac, macbook pro και iPad 4 πάνω στο 6μηνο, οπότε λογικό φαίνεται να ξεκίνησε αυτή την πολιτική η Apple!


Και Haswell across the board στα Mac. Αυτο που το πας ?

#132   Georgered

Georgered

    iPH Addict

  • 600 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S

Δημοσίευση 14/11/2012 - 11:52

Αρχίζει να πέφτει σιγά-σιγά ο κολοσσός "Apple"...

#133   ntnskrds

ntnskrds

    iPH Elite Poster

  • 2334 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad Air
  • GameCenter:ntnskrds

Δημοσίευση 14/11/2012 - 11:55

Αρχίζει να πέφτει σιγά-σιγά ο κολοσσός "Apple"...

Πραγματι ... Αυτο ακριβώς δειχνουν και τα προσφάτως ανακοινωθέντα οικονομικα αποτελέσματα του Q4 ... :P :P :P

#134   GARFITO

GARFITO

    iPH Guru

  • 7595 μηνύματα
  • Twitter:@vaggelisg77
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:garfito2

Δημοσίευση 14/11/2012 - 12:00

παντως ωραιο το 5 θα μεινω εκει αραχτος και αστους να κανουν οτι θελουν, ε μα πια

3gs, 4, 4s, 5, s4, 5s, 6,6+,6s+,6s, se, 7+,7,8+,Χ, XS max, xs  - MacBookAir-Pro iPad 1,2,3,air. mini ipod4,ipod5,iPod nano,apple watch 1,2,3,4,5 ,  AirPods 1,2


#135   ntnskrds

ntnskrds

    iPH Elite Poster

  • 2334 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad Air
  • GameCenter:ntnskrds

Δημοσίευση 14/11/2012 - 12:03

παντως ωραιο το 5 θα μεινω εκει αραχτος και αστους να κανουν οτι θελουν, ε μα πια


Μην στεναχωριέσαι ... Φήμες λένε οτι το 5S θα μπορείς να το κατεβάσεις απο το itunes μαζι με το ios 7 :P :P

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες