Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * - - 2 ψήφοι

Αγορά Imac


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
264 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#136   geo13pao

geo13pao

    iPH Addict

  • 636 μηνύματα
  • Twitter:@@george_noise
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 8 Plus
  • Tablet:iPad Air 2
  • GameCenter:geo13pao

Δημοσίευση 25/02/2013 - 13:32

Και πολύ καλά θα κάνεις αλλά μην περιμένεις και πολύ καλύτερα πράγματα....


Aυτο βλεπω και στην ιταλια, χρονος παραδωσεις 4-6 εβδομαδες αλλα ειναι 200 ευρω πιο φτηνα. Εσεις κανα νεο για το ποτε θα σας ερθει εχετε;;

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#137   zaxeilasfc

zaxeilasfc

    iPH Member

  • 200 μηνύματα
  • Twitter:@jzachilas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen
  • GameCenter:jzachilas

Δημοσίευση 25/02/2013 - 13:55

Aυτο βλεπω και στην ιταλια, χρονος παραδωσεις 4-6 εβδομαδες αλλα ειναι 200 ευρω πιο φτηνα. Εσεις κανα νεο για το ποτε θα σας ερθει εχετε;;

Τουλάχιστον εκεί θα το πάρεις απο Apple Store και οταν λέει 4-6 εβδομάδες εννοεί 4-6 εβδομάδες! εδώ όταν πήγα να το παραγγείλω μου λέει σε 2-4 εβδομάδες θα το έχεις και εχω φτάσει στις 12 εβδομάδες... πως σου φαίνεται;; :D

#138   zaxeilasfc

zaxeilasfc

    iPH Member

  • 200 μηνύματα
  • Twitter:@jzachilas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen
  • GameCenter:jzachilas

Δημοσίευση 26/02/2013 - 16:37

Απ' ότι είδα πρέπει να έρχονται στάνταρ μοντέλα... Οι υπόλοιποι που κάναμε το λάθος του BTO καλά να πάθουμε....!!

#139   ValentinoRossi

ValentinoRossi

    iPH newbie

  • 20 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 26/02/2013 - 17:16

Σκεψου θετικα, θα εχουμε μοντέλλο mid 13 :P

#140   zaxeilasfc

zaxeilasfc

    iPH Member

  • 200 μηνύματα
  • Twitter:@jzachilas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen
  • GameCenter:jzachilas

Δημοσίευση 26/02/2013 - 18:01

Σκεψου θετικα, θα εχουμε μοντέλλο mid 13 :P

ahaahahha respeeect :D

#141   ValentinoRossi

ValentinoRossi

    iPH newbie

  • 20 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 01/03/2013 - 22:29

Λοιπον σήμερα πέρασα απο το golden i στο κοσμος στη Θεσσαλονικη και εκτος απο το οτι εχουν ήδη φέρει και 27ρι βιτρινα το παιδί μου είπε πως το πράγμα άρχισε να ξεκολλάει σιγά σιγά. Αύριο του έρχονται bto imac. Έτυχε να έρθει και imac 6 μέρες μετά την παραγγελία (οχι bto φυσικα). Μου είπε πως ήδη έχει παραδόσει bto μηχανήματα και το περισσότερο που έχει αργήσει παραγγελία είναι 2 μήνες.

#142   risk52

risk52

    iPH newbie

  • 86 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 01/03/2013 - 23:13

Λοιπον σήμερα πέρασα απο το golden i στο κοσμος στη Θεσσαλονικη και εκτος απο το οτι εχουν ήδη φέρει και 27ρι βιτρινα το παιδί μου είπε πως το πράγμα άρχισε να ξεκολλάει σιγά σιγά. Αύριο του έρχονται bto imac. Έτυχε να έρθει και imac 6 μέρες μετά την παραγγελία (οχι bto φυσικα). Μου είπε πως ήδη έχει παραδόσει bto μηχανήματα και το περισσότερο που έχει αργήσει παραγγελία είναι 2 μήνες.

Ασ΄τους αυτους φιλε μονο παπατζιλικι ειναι! οταν ερθει η ωρα ομως κανουν τις κοτουλες!

#143   zaxeilasfc

zaxeilasfc

    iPH Member

  • 200 μηνύματα
  • Twitter:@jzachilas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen
  • GameCenter:jzachilas

Δημοσίευση 02/03/2013 - 02:30

Λοιπον σήμερα πέρασα απο το golden i στο κοσμος στη Θεσσαλονικη και εκτος απο το οτι εχουν ήδη φέρει και 27ρι βιτρινα το παιδί μου είπε πως το πράγμα άρχισε να ξεκολλάει σιγά σιγά. Αύριο του έρχονται bto imac. Έτυχε να έρθει και imac 6 μέρες μετά την παραγγελία (οχι bto φυσικα). Μου είπε πως ήδη έχει παραδόσει bto μηχανήματα και το περισσότερο που έχει αργήσει παραγγελία είναι 2 μήνες.


Να έχει παραδώσει bto μηχανήΜΑΤΑ δεν νομίζω.... έκανα την πρώτη παραγγελία bto στο μαγαζί που το πήρα και ακόμα να έρθει η ΠΡΩΤΗ τους... και μιλάμε για Authorized reseller... Τα κανονικά και εγώ που πήγα Τρίτη, ναι τα έβλεπα να έφευγαν... Και ο ίδιος μου είπε οτι υπάρχει κίνηση... σε BTO δεν ξέρουμε όμως τίποτα. Δεν είχε καμία ενημέρωση!

#144   risk52

risk52

    iPH newbie

  • 86 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 02/03/2013 - 13:16

Μονο λογια ειναι λεμεεε οι τυποι :P Μου θελαν 1400 ευρω μετρητα για προκαταβολη :P Ποιος ειμαι ρε παιδια!Το public μου ζητησε 200 ευρω προκαταβολη και μπορουσα να το χτυπησω και στην καρτα με ατοκες! :D

#145   zaxeilasfc

zaxeilasfc

    iPH Member

  • 200 μηνύματα
  • Twitter:@jzachilas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen
  • GameCenter:jzachilas

Δημοσίευση 02/03/2013 - 13:19

εγώ έδωσα 600 προκαταβολή.... Ότι να 'ναι τα παιδάκια.... και ακόμα περιμένουμε!

#146   georgioskio

georgioskio

    iPH Contributor

  • 1775 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:georgioskio

Δημοσίευση 02/03/2013 - 13:23

Ρε παδια στις μέρες μας τοσο μεγαλες προκαταβολές χωρις να ξέρει καποιος ποτε ακριβως θα έρθει το μηχάνημα?!Και με μήνες αναμονής?!Ε όχι...
XS Max 256 Gb Space Gray

#147   risk52

risk52

    iPH newbie

  • 86 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 02/03/2013 - 13:59

600 ευρω γιατι λογικα εκανε 1200..εμενα εκανε 2.800 οποτε καταλαβαινεις! και οι αλλοι με 200 ευρω σε 6 ατοκες τα εβαλα και το υπολοιπο ποσο θα το βαλω σε αλλες 24 ατοκες..με το apple care δωρο και δωροεπιταγη 80 ευρω..public και παλι public!

#148   zaxeilasfc

zaxeilasfc

    iPH Member

  • 200 μηνύματα
  • Twitter:@jzachilas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen
  • GameCenter:jzachilas

Δημοσίευση 02/03/2013 - 14:04

600 ευρω γιατι λογικα εκανε 1200..εμενα εκανε 2.800 οποτε καταλαβαινεις! και οι αλλοι με 200 ευρω σε 6 ατοκες τα εβαλα και το υπολοιπο ποσο θα το βαλω σε αλλες 24 ατοκες..με το apple care δωρο και δωροεπιταγη 80 ευρω..public και παλι public!


Αυτά είναι deal! Όχι δεν έκανε 1200. Ξέρεις πολλά iMac να κάνουν τοσο; 2000 κάνει αλλά 600-800 μου ζήτησαν (δεν θυμάμαι ακριβως) και τα υπόλοιπα άτοκες...

#149   risk52

risk52

    iPH newbie

  • 86 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 02/03/2013 - 14:09

Νομιζω το 21,5 το πιο χαμηλο εχει τοσο..Η το παλιο ειχε τοσο; δεν ειμαι σιγουρος..οπως και να εχει και τα 600 πολλα ειναι για μετρητα!

#150   zaxeilasfc

zaxeilasfc

    iPH Member

  • 200 μηνύματα
  • Twitter:@jzachilas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen
  • GameCenter:jzachilas

Δημοσίευση 02/03/2013 - 17:17

Νομιζω το 21,5 το πιο χαμηλο εχει τοσο..Η το παλιο ειχε τοσο; δεν ειμαι σιγουρος..οπως και να εχει και τα 600 πολλα ειναι για μετρητα!


Ναι συμφωνώ... Πολλά ζήτησαν. Απο την άλλη μη ξεχνάς οτι εσυ το πήρες απο Public! Απο τα μεγαλύτερα μαγαζιά στην Ελλάδα.

Πήρα Πλαίσιο τηλέφωνο και βρήκα ετοιμοπαράδοτο... αν είναι δυνατόν. εκεί έχουν περίσσεια σε μηχανήματα και σε άλλα μαγαζιά τίποτα...
Αν δεν έρθει απο δευτέρα θα το πάρω απο Πλαίσιο.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 9

0 μέλη, 9 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες