Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

καλησπερα ...βοηθεια σας παρακαλω


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
1 μήνυμα σε αυτό το θέμα

#1   isimosh

isimosh

    iPH newbie

  • 0 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Tablet:iPad 2 +3G

Δημοσίευση 22/03/2013 - 16:22

Καλησπερα σε ολους ειμαι καινουριος στην κοινοτητα του iphonehellas παρολο που γενικα ειχα αρκετα προιοντα της apple κατα καιρους.

Θα ηθελα την βοηθεια σας σε κατι. Προκειται να μετακομισω εξωυερικο και βρηκα ενα macbook pro 17'' late 2008 pencryn στα 570 ευρω, τιμη την οποια μπορω ισα ισα να αντεξω με τα παροντα οικονομικα μου προσοντα αυτο τον καιρο.


Memory:4 GB

NVIDIA GeForce 8600M GT: 512MB αυτα ειναι καποια απο τα βασικα χαρακτηριστικα του λαπτοπ συν οτι εχει 350 σκληρο δισκο κτλ.

Υπαρχει καποιος να μου πει αν αξιζει να το αγορασω ? Να υπενθυμισω οτι το θελω για απλη χρηση γενικοτερα αλλα γουσταρω τερμα τα apple.


Ευχαριστω πολυ και παλι χαιρομαι που εγινα μελος στο iphonehellas


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   iLuxus

iLuxus

    iPH Hero

  • 5344 μηνύματα
  • Twitter:@iLuxus
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • Tablet:iPad Air
  • GameCenter:apw_Ultra

Δημοσίευση 25/03/2013 - 20:24

Καταρχήν καλως ήρθες.

Οσο για τον Μακ, κανε λιγο υπομονή και κράτησε τα 570 για εκει που θα πας. Θα βρεις περισσότερες και καλύτερες ευκαιρίες εκει εξω.
Στις σύγχρονες ευρωπαϊκές χώρες π.χ Γαλλια, Γερμανια, Αγγλια κτλ, θα μπορούσες με 600 ευρω να βρεις εναν Macbook white του 2010, με την παραπανω τιμη!

Ο παραπάνω υπολογιστής που μας αναφερεις κανει μια χαρα για την χρήση που τον χρειάζεσαι, αλλα ειναι 'λιγο' παλιός, και όσο να είναι 17 inch κουμουτσα συν παλιο ντιζαιν, παει λιγο ακριβά το μαλλί!! ;-)

∼ Να είσαι ο εαυτός σου, όλοι οι άλλοι ρόλοι είναι πιασμένοι ∼





Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες