Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία

Ταχυδρομικοί Κωδικοί


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
99 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#76   kormos

kormos

    iPH Elite Poster

  • 1943 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4

Δημοσίευση 16/03/2010 - 20:28

Συνήθως τα Promo Codes δεν υποστηρίζουν τα επόμενα updates..Σε αυτό που δεν γνωρίζω να σου απαντήσω είναι αν είναι θέμα του Developer η της Apple..



Καλησπέρα :)

Δεν νομίζω πως είναι έτσι όπως το αναφέρεις γιατί εμένα μια χαρά έκανε την αναβάθμιση :rolleyes:

:ph34r:  bit.ly/iPhoneHellas  :ph34r:


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#77   stefanosn

stefanosn

    iPH User

  • 117 μηνύματα
  • Twitter:@techwithcoffee
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5

Δημοσίευση 16/03/2010 - 20:37

Σε ευχαριστώ kormos για την απάντηση. Άρα το update παίζει σωστα απλα περιμένετε να σας πεί οτι υπάρχει update. Μην ξανακατεβάζετε την εφαρμογή.

#78   JohnHasio

JohnHasio

    iPH Contributor

  • 1268 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 16/03/2010 - 20:41

Συνήθως τα Promo Codes δεν υποστηρίζουν τα επόμενα updates..Σε αυτό που δεν γνωρίζω να σου απαντήσω είναι αν είναι θέμα του Developer η της Apple..


Συμφωνώ με τον kormo από πάνω .. και σε μένα που έχω αρκετά με promos , μια χαρά γίνονται οι αναβαθμίσεις!! (μάλιστα δεν μου έχει τύχει κάποιο που να μην αναβαθμίστηκε) :)
Απ' ότι ξέρω όμως , αυτό που λες φίλε Θανάση μπορεί να γίνει αν βάλεις κάποια δοκιμαστική έκδοση με την χρήση του UDID του iPhone, οπότε και μπορεί ο developer να ορίσει ως πότε θα χρησιμοποιείς την εφαρμογή και για το "αν" θα μπορείς να κάνεις αναβάθμιση!

#79   thanasis

thanasis

    iPH Guru

  • 9488 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 16/03/2010 - 20:45

Παιδιά το έχω συναντήσει αυτό και γι'αυτό άλλωστε το αναφέρω..

ezgif_com_crop_2.gif


#80   stefanosn

stefanosn

    iPH User

  • 117 μηνύματα
  • Twitter:@techwithcoffee
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5

Δημοσίευση 16/03/2010 - 20:47

Σε ευχαριστώ John! Πάντως αν εχετε όλοι πρόβλημα το βάζω πάλι free να το ξανακατεβασετε! Απο ότι βλέπω απο τα σχόλια είναι εντάξει το update.

Τελευταία επεξεργασία από: stefanosn, 16/03/2010 - 20:49


#81   Aster

Aster

    iPH Addict

  • 733 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα

Δημοσίευση 16/03/2010 - 20:56

Όπως είπα και πριν στον Στέφανο δεν μου έβγαλε καθόλου να κάνω update, στο AppStore μου λέει ότι υπάρχει νέα έκδοση αλλά επί πληρωμής.
Θα περιμένω μέχρι αύριο.

#82   kormos

kormos

    iPH Elite Poster

  • 1943 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4

Δημοσίευση 16/03/2010 - 21:00

Παιδιά το έχω συναντήσει αυτό και γι'αυτό άλλωστε το αναφέρω..



Καλά έκανες και το ανέφερες , ίσως να ήταν η μία εξαίρεση του θέματος :) , απλά καλό είναι να ανοίξετε το apple store πχ από το iphone και αναμένετε να εμφανίσει μόνο του το update και να το κάνετε ;)

Σε ευχαριστώ John! Πάντως αν εχετε όλοι πρόβλημα το βάζω πάλι free να το ξανακατεβασετε! Απο ότι βλέπω απο τα σχόλια είναι εντάξει το update.



Στέφανε δεν είναι είναι η άμεση λύση αυτή βρε , απλά ίσως κάτι να μην έγινε σωστά ή μήπως υποθετικά πάντα λέω να υπάρχουν δύο λογαριασμοί και από αφηρημάδα να μην γίνει εναλλαγή του λογαριασμού και να 2πλο κατεβεί η εφαρμογή ;) (το έχω πάθει βασικά :P )

:ph34r:  bit.ly/iPhoneHellas  :ph34r:


#83   JohnHasio

JohnHasio

    iPH Contributor

  • 1268 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 16/03/2010 - 21:05

Παιδιά το έχω συναντήσει αυτό και γι'αυτό άλλωστε το αναφέρω..


Προφανώς για να το λες και το έχεις δει όντως θα ισχύει σε μερικές περιπτώσεις με χρήση promo! :)

Σε ευχαριστώ John! Πάντως αν εχετε όλοι πρόβλημα το βάζω πάλι free να το ξανακατεβασετε! Απο ότι βλέπω απο τα σχόλια είναι εντάξει το update.


Φίλε stefanosn, εμείς σ' ευχαριστούμε για την εφαρμογή σου , που προσωπικά μου είναι από τις πιο χρήσιμες που έχω στο κινητό .. :D
Επιπλέον ενδιαφέρεσαι για την εφαρμογή και ακούς όλα τα σχόλια για να διορθώσεις /προσθέσεις νέα πράγματα! Συγχαρητήρια!!! ;)

Υ.γ. Aster , μήπως προσπαθείς από το Ελληνικό store να κάνεις την αναβάθμιση? Για δοκίμασε από το US store!
Στο λέω γιατί αν το είχες κατεβάσει free (ή με promo) από το US store , μπορείς ΜΟΝΟ από εκεί να το αναβαθμίσεις και το μήνυμα που λες ότι σου βγάζει είναι φυσιολογικό σε τέτοια περίπτωση!

#84   Aster

Aster

    iPH Addict

  • 733 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα

Δημοσίευση 16/03/2010 - 21:20

απλά καλό είναι να ανοίξετε το apple store πχ από το iphone και αναμένετε να εμφανίσει μόνο του το update και να το κάνετε


Σχεδόν πάντα τα updates μου τα κάνω από το iPhone και πολύ σπανια μέσω του iTunes.

Υ.γ. Aster , μήπως προσπαθείς από το Ελληνικό store να κάνεις την αναβάθμιση? Για δοκίμασε από το US store!
Στο λέω γιατί αν το είχες κατεβάσει free (ή με promo) από το US store , μπορείς ΜΟΝΟ από εκεί να το αναβαθμίσεις και το μήνυμα που λες ότι σου βγάζει είναι φυσιολογικό σε τέτοια περίπτωση!


Ναι το ξέρω αυτό αλλα δεν ισχύει κάτι τέτοιο, απο το ελληνικό το κατέβασα και στο ελληνικο μου την έχει τώρα επί πληρωμής.
Ούτε έχει σχέση με δύο λογαριασμούς, κάτι άλλο συμβαίνει, εγώ πιστεύω πως απλά είναι ακόμα λίγο νωρίς (είναι μόνο κάποιες ώρες που βγήκε το update) και το AppStore δεν πρόλαβε ακόμα να βγάλει σε όλους την ενημέρωση.

Τελευταία επεξεργασία από: Aster, 16/03/2010 - 21:23


#85   Aster

Aster

    iPH Addict

  • 733 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα

Δημοσίευση 16/03/2010 - 21:50

Εντάξει παιδιά, τώρα μόλις μου έβγαλε και μενα κανονικά (και free) να κάνω το update.

#86   kormos

kormos

    iPH Elite Poster

  • 1943 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4

Δημοσίευση 16/03/2010 - 21:53

Σχεδόν πάντα τα updates μου τα κάνω από το iPhone και πολύ σπανια μέσω του iTunes.

Ναι το ξέρω αυτό αλλα δεν ισχύει κάτι τέτοιο, απο το ελληνικό το κατέβασα και στο ελληνικο μου την έχει τώρα επί πληρωμής.
Ούτε έχει σχέση με δύο λογαριασμούς, κάτι άλλο συμβαίνει, εγώ πιστεύω πως απλά είναι ακόμα λίγο νωρίς (είναι μόνο κάποιες ώρες που βγήκε το update) και το AppStore δεν πρόλαβε ακόμα να βγάλει σε όλους την ενημέρωση.



Θα μπορούσες σε παρακαλώ να μας δώσεις κάποια screenshots από την αρχική αρχική εικόνα που σου εμφανίζει πριν πατήσεις την αναβάθμιση και άλλη μια αφού πατήσεις πάνω για να κάνει αναβάθμιση; :rolleyes:

:ph34r:  bit.ly/iPhoneHellas  :ph34r:


#87   stefanosn

stefanosn

    iPH User

  • 117 μηνύματα
  • Twitter:@techwithcoffee
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5

Δημοσίευση 16/03/2010 - 21:53

Ωραια τελος καλο ολα καλα! Σε ευχαριστω Aster!

#88   Aster

Aster

    iPH Addict

  • 733 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα

Δημοσίευση 16/03/2010 - 21:55

Θα μπορούσες σε παρακαλώ να μας δώσεις κάποια screenshots από την αρχική αρχική εικόνα που σου εμφανίζει πριν πατήσεις την αναβάθμιση

Την έκανα ήδη την αναβάθμιση. Συγνώμη. :(

Εγώ σε ευχαριστώ, Στέφανε. :)

Τελευταία επεξεργασία από: Aster, 16/03/2010 - 21:58


#89   kormos

kormos

    iPH Elite Poster

  • 1943 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4

Δημοσίευση 16/03/2010 - 21:58

Δεν πειράζει γλυκιά μου , αφού επιλύθηκε το πρόβλημα σου όλα καλά :)

:ph34r:  bit.ly/iPhoneHellas  :ph34r:


#90   Pinky24

Pinky24

    iPH User

  • 169 μηνύματα
  • Twitter:@Margi_Sk
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad mini
  • GameCenter:DaizyGR

Δημοσίευση 16/03/2010 - 22:36

Θα μπορούσες σε παρακαλώ να μας δώσεις κάποια screenshots από την αρχική αρχική εικόνα που σου εμφανίζει πριν πατήσεις την αναβάθμιση και άλλη μια αφού πατήσεις πάνω για να κάνει αναβάθμιση; :rolleyes:


Off topic,αλλά μιας και το ανέφερες,πώς βγάζεις screenshot απ΄το iPhone; ::)

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1

0 μέλη, 1 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες