Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * - 5 ψήφοι

Οδηγίες για το πως μπορείτε να αποκτήσετε το A.S.T.O


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
257 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#31   TXB

TXB

    iPH Contributor

  • 1595 μηνύματα
  • Twitter:@???82
  • Κινητό: iPhone 6S Plus
  • Tablet:iPad mini 3 +4G
  • GameCenter:???

Δημοσίευση 04/12/2013 - 07:39

Χωρίς να είμαι σίγουρος μπορεί να δώσει ξανά μετά από ένα χρόνο και αυτό το λέω με επιφύλαξη γιατί η πιστοποίηση ισχύει για ένα χρόνο μετά ξανά δίνεις και δεν έχει σημασία ποτε την πήρες πχ εγώ την πήρα τώρα άρα λογικά θα έπρεπε να λήγει του χρόνου το Δεκέμβριο και όμως ισχύει μέχρι 31/12/2013 από τις 1/1/2014 πρέπει να ξανά δώσω τα τεστ....

κατάλαβα ευχαριστώ

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#32   TXB

TXB

    iPH Contributor

  • 1595 μηνύματα
  • Twitter:@???82
  • Κινητό: iPhone 6S Plus
  • Tablet:iPad mini 3 +4G
  • GameCenter:???

Δημοσίευση 05/12/2013 - 09:29

Ερώτηση απέχω περίπου 700 πόντους για να πάρω το πτυχίο δεν έχω συμπληρώσει το final test και βλέπω ότι έχει και άλλες κατηγορίες από τις οποίες μπορώ να πάρω τους πόντους που μου λείπουν τι γίνεται σε αυτή την περίπτωση; Πρέπει να συμπληρώσω το final η δε πειράζει;

#33   daskalakispavlos

daskalakispavlos

    iPH Elite Poster

  • 3421 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:daskalakisp

Δημοσίευση 05/12/2013 - 11:08

Ερώτηση απέχω περίπου 700 πόντους για να πάρω το πτυχίο δεν έχω συμπληρώσει το final test και βλέπω ότι έχει και άλλες κατηγορίες από τις οποίες μπορώ να πάρω τους πόντους που μου λείπουν τι γίνεται σε αυτή την περίπτωση; Πρέπει να συμπληρώσω το final η δε πειράζει;

Βασικά είναι δυο πτυχία αν συγκεντρώσεις τους 9000 πόντους και άνω παίρνεις το Apple Product Professional ενώ αν περάσεις με πάνω από 80% το final test παίρνεις το iOS Technical Training....όσο αφορά τους πόντους μέχρι τις 9000 χιλιάδες ότι και να τελειώσεις δεν έχει σημασία αρκεί να φτάσεις τους πόντους....

Τελευταία επεξεργασία από: daskalakispavlos, 05/12/2013 - 11:09

Knowledge Is Power


#34   TXB

TXB

    iPH Contributor

  • 1595 μηνύματα
  • Twitter:@???82
  • Κινητό: iPhone 6S Plus
  • Tablet:iPad mini 3 +4G
  • GameCenter:???

Δημοσίευση 05/12/2013 - 11:10

Βασικά είναι δυο πτυχία αν συγκεντρώσεις τους 9000 πόντους και άνω παίρνεις το Apple Product Professional ενώ αν περάσεις με πάνω από 80% το final test παίρνεις το iOS Technical Training....

αν δε συμπληρώσω το final test και συγκεντρωσω τους 9000 πόντους δεν είναι το ίδιο πράγμα ;

#35   daskalakispavlos

daskalakispavlos

    iPH Elite Poster

  • 3421 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:daskalakisp

Δημοσίευση 05/12/2013 - 11:20

αν δε συμπληρώσω το final test και συγκεντρωσω τους 9000 πόντους δεν είναι το ίδιο πράγμα ;

Όχι βέβαια γιατί σου είπα και πριν οι πόντοι δίνουν άλλη πιστοποίηση και το final test άλλη πιστοποίηση νομίζω το νόημα είναι σαφές από το προηγούμενο πόστ μου.... :)

Knowledge Is Power


#36   TXB

TXB

    iPH Contributor

  • 1595 μηνύματα
  • Twitter:@???82
  • Κινητό: iPhone 6S Plus
  • Tablet:iPad mini 3 +4G
  • GameCenter:???

Δημοσίευση 05/12/2013 - 11:20

Όχι βέβαια γιατί σου είπα και πριν οι πόντοι δίνουν άλλη πιστοποίηση και το final test άλλη πιστοποίηση νομίζω το νόημα είναι σαφές από το προηγούμενο πόστ μου.... :)

ναι δίκιο έχεις ευχαριστώ παρά πολύ.

#37   TXB

TXB

    iPH Contributor

  • 1595 μηνύματα
  • Twitter:@???82
  • Κινητό: iPhone 6S Plus
  • Tablet:iPad mini 3 +4G
  • GameCenter:???

Δημοσίευση 05/12/2013 - 17:09

επανερχομαι και παλι με μια τελευταια ερωτηση...εχω ολοκληρωσει το προγραμμα και πηρα το Apple Product Professional εχω τελειωσει και το final test με 48 στις 50 ερωτησεις σωστες. Η ερωτηση μου ειναι για το Apple Product Professional μου εστειλαν μειλ που λεει πως θα επικοινωνησουν μαζι μου για το πως θα παραλαβω την πιστοποιηση αλλα για το OS Technical Training δεν πηρα κανενα μειλ.Μηπως δε στελνουν για το καθε ενα ξεχωριστα?



#38   daskalakispavlos

daskalakispavlos

    iPH Elite Poster

  • 3421 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:daskalakisp

Δημοσίευση 05/12/2013 - 18:48

επανερχομαι και παλι με μια τελευταια ερωτηση...εχω ολοκληρωσει το προγραμμα και πηρα το Apple Product Professional εχω τελειωσει και το final test με 48 στις 50 ερωτησεις σωστες. Η ερωτηση μου ειναι για το Apple Product Professional μου εστειλαν μειλ που λεει πως θα επικοινωνησουν μαζι μου για το πως θα παραλαβω την πιστοποιηση αλλα για το OS Technical Training δεν πηρα κανενα μειλ.Μηπως δε στελνουν για το καθε ενα ξεχωριστα?

Για το πρώτο το Apple Product Professional θα σου έρθει ένα ακόμα mail που θα έχει ένα link μέσα που θα κανείς την παραγγελία και όταν στο στείλουν θα σου έρθει ένα ακόμα που θα λέει ότι το απέστειλαν...όσο αφορά το iOS Technical θα σου έρθει αντίστοιχα ένα mail που θα κανείς την παραγγελία τις πιστοποίησης εμένα αυτό το mail είχε αργήσει να μου έρθει ίσως και 2 βδομάδες....

Knowledge Is Power


#39   TXB

TXB

    iPH Contributor

  • 1595 μηνύματα
  • Twitter:@???82
  • Κινητό: iPhone 6S Plus
  • Tablet:iPad mini 3 +4G
  • GameCenter:???

Δημοσίευση 05/12/2013 - 19:35

Για το πρώτο το Apple Product Professional θα σου έρθει ένα ακόμα mail που θα έχει ένα link μέσα που θα κανείς την παραγγελία και όταν στο στείλουν θα σου έρθει ένα ακόμα που θα λέει ότι το απέστειλαν...όσο αφορά το iOS Technical θα σου έρθει αντίστοιχα ένα mail που θα κανείς την παραγγελία τις πιστοποίησης εμένα αυτό το mail είχε αργήσει να μου έρθει ίσως και 2 βδομάδες....

εισαι μεγάλος... Ευχαριστώ και πάλι.αλλα τώρα που βγαίνει η χρονιά μέχρι ποτέ λες να ισχύουν;

Τελευταία επεξεργασία από: TXB, 05/12/2013 - 19:36


#40   daskalakispavlos

daskalakispavlos

    iPH Elite Poster

  • 3421 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:daskalakisp

Δημοσίευση 05/12/2013 - 19:58

εισαι μεγάλος... Ευχαριστώ και πάλι.αλλα τώρα που βγαίνει η χρονιά μέχρι ποτέ λες να ισχύουν;

Θεωρητικά μέχρι τέλος 2013 ανεξάρτητα ποτέ το πήρες από 1/1/2014 πρέπει να το ξαναδώσουμε με βάση ότι έχω διαβάσει στο site....το καλό είναι ότι όσοι έχουν "πιάσει" τους 9000 πόντους δεν μηδενίζει και ξεκινάμε την νέα χρόνια με 5000 πόντους οπότε μας λείπουν μόνο 4000 πόντοι για να ξαναπάρουμε την πιστοποίηση του product τώρα το άλλο το technical πρέπει πάλι να το δώσουμε και να πιάσουμε πάνω από 80%.....

Knowledge Is Power


#41   TXB

TXB

    iPH Contributor

  • 1595 μηνύματα
  • Twitter:@???82
  • Κινητό: iPhone 6S Plus
  • Tablet:iPad mini 3 +4G
  • GameCenter:???

Δημοσίευση 05/12/2013 - 19:59

Θα το ξαναδώσουμε δεν είναι πρόβλημα και εφόσον ξεκινάς και με 5000 πόντους αυτό είναι πολύ καλο

#42   daskalakispavlos

daskalakispavlos

    iPH Elite Poster

  • 3421 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:daskalakisp

Δημοσίευση 05/12/2013 - 20:05

Θα το ξαναδώσουμε δεν είναι πρόβλημα και εφόσον ξεκινάς και με 5000 πόντους αυτό είναι πολύ καλο

Το θέμα είναι ότι αυτά τα χαρτιά τα πήραμε σε λάθος χώρα θεωρητικά πάντα σε καμία Αμερική ή Αγγλία θα είχαμε και δουλειά είναι δυο από τα πιο βασικά χαρτιά για να σε προσλάβουν σε Apple Store......

Knowledge Is Power


#43   Zak90

Zak90

    iPH newbie

  • 32 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S

Δημοσίευση 16/01/2014 - 03:02

Αμα βαλω ψευτικη θεση εργασιας,θα υπαρξει προβλημα?



#44   daskalakispavlos

daskalakispavlos

    iPH Elite Poster

  • 3421 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:daskalakisp

Δημοσίευση 16/01/2014 - 03:33

Αμα βαλω ψευτικη θεση εργασιας,θα υπαρξει προβλημα?

Κανένα απόλυτος βασικά βάλε το ΙΕΚ Δέλτα αυτο ειχα βάλει και εγω ετσι κι αλλιώς μόλις περάσεις το τεστ σου στέλνουν mail και εκει λες σε πια διεύθυνση να σου στείλουν την πιστοποίηση....

Knowledge Is Power


#45   harisk10

harisk10

    iPH Member

  • 234 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • GameCenter:alex kour

Δημοσίευση 16/01/2014 - 21:14

Στις ερωτησεις υπαρχει χρονος?



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες