Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

sos κατι επαθε το μακ


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
46 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#46   stevchrly

stevchrly

    iPH Enthousiast

  • 523 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: iPhone 2G
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 03/08/2013 - 13:46

εγώ ακόμη δεν έχω καταλάβει γιατί αγοράζετε μηχανήματα 1200 και 2000 ευρώ και δεν βάζετε έστω μια μέρα πριν λήξη η εγγύηση δύο χρόνια ακόμη apple care και να έχετε ήσυχο το κεφαλάκι σας ακόμη και να το βαρεθείς και να θες να το πουλήσεις μετά από δύο χρόνια έχεις ακόμη ένα χρόνο εγγύηση

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#47   CybeRTroN

CybeRTroN

    iPH Contributor

  • 1249 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • GameCenter:KyriakosThess

Δημοσίευση 05/08/2013 - 23:06

Πολυ σωστος ο φιλος...ειναι χαζομαρα μην πω απαραδεκτο να αγοραζεις κατι τοσο ακριβα και να μην φροντιζεις το σερβις του...!!
Σιγουρα διαφωνω με την πολιτικη της Μηλον...καθετα και χωρις πολλα πολλα διαφωνω...ομως απο την αρχη της αγορας το ξερω οτι θα φεσωθω συντομος το αππλ κερ , δεν εχω αλλη επολογη για τωρα αφου ο νομος ο δηθεν νομος παει κυριολεκτικα περιπατο...αφου δεν τους νοιαζει εδω στην Ελλαδα να τον εφαρμοσουν αρα καλα κρασια για τον καταναλωτη και αντε βρες μετα ακρη...θα βρεις ακρη ευκολα αν σου παρουσιαστει προβλημα μετα το πρωτο ετος ή θα τρεχεις με τον νομο στο χερι σαν μα@@#$ς να παρακαλας για το δικιο σου...??
Αρα οτι και αν συμβει στο μελλον σε θεμα σερβις , το ανταλακτικο κυριολεκτικα θα το χρυσοπληρωσουμε...στανταρ αυτο....οποτε αναγκαστικα το αππλ κερ το αγοραζουμε...για τωρα τουλαχιστον ειναι ακομα απαραιτητο...!!




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 3

0 μέλη, 3 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες