Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * - - 10 ψήφοι

Apple's event: This should brighten everyone’s day


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
1296 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#331   eddiedimitris

eddiedimitris

    iPH Enthousiast

  • 490 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 10/09/2013 - 22:00

E αυτό είναι το όλο παραμύθι να τα κάνεις όλα αυτά έχοντας το "prestige" του iPhone. Για όλα αυτά που λες με jb μπορείς να τα κάνεις σχεδόν απροβλημάτιστα (όχι για όλα απροβλημάτιστα) αν και λύσεις υπάρχουν για να παρακάμπτεις τη χρησιμότητά τους (πχ αντί για usb stick dropbox,skydrive κτλ)

Επειδη εκτος απ το s4 εχω ακομα το 4ρι που χρησιμοποιει η συζυγος μπορει να μου πεις με j/b πως αλλαζεις μπαταρια οταν ξεμεινεις;Πως βλεπεις με αψογο τροπο flash;Ηχογραφηση κλησης χωρις μπιπ;Εξτρα καρτα μνημης;Επισης αν θελει ενας φιλος να μου δωσει απ τη usb του 10 επεισοδια του dexter ποση ωρα α μας παρει μεσω skydrive?Περιμενω να μου δωσεις τις λυσεις φιλε μου γιατι δεν τις εχω βρει.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#332   carouzos

carouzos

    iPH Enthousiast

  • 565 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • Tablet:iPad Air
  • GameCenter:carouzos

Δημοσίευση 10/09/2013 - 22:00

Ελπίζω να μης μας τη χαλάσουν και στo iPad τον άλλο μηνα..
 
Πάει πολύ..

φιλε ειπες μεγαααααλη αληθεια

#333   guskoz

guskoz

    iPH Enthousiast

  • 547 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: iPhone 7
  • Tablet:iPad mini

Δημοσίευση 10/09/2013 - 22:01

εμενα μου άρεσε πάντως η στροφή προς πλαστικό κινητό (να μην το λυπάσαι...αν και άκυρη η τιμή του) και η πολιτική για τη σουίτα iWork.


Εγώ πάλι από την αρχή είχα αντίθετη άποψη γι'αυτό. Δε μπορεί να πλασσάρεσε τόσα χρόνια ως hi-end εταιρεία υψηλού κύρους και να αντιγράφεις εντελώς αποτυχημένα κατά τη γνώμη μου τον κυριότερο ανταγωνιστή σου. Πού είναι η διαφοροποίηση;;; Γι'αυτό (ξανα)λέω, από ΜΚΤ πλέον.....

#334   Giovanni4

Giovanni4

    iPH Addict

  • 731 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 3 +4G
  • GameCenter:Giovanni -4-

Δημοσίευση 10/09/2013 - 22:02

stevo τα μπερδεψες ... αλλο πραγμα ακουμπας σε αυτο το δαχτυλιδι !!!
 
Να σου πω οτι υστερα απο τα περσυνα σου καμωματα (γκρινιαζες για 200 νοματαιους μαζι) βλεπω την φετεινη σου αρχη και ειμαι σχεδων σιγουρος πως θα παρεις ενα 5c σε καθε χρωμα και τουλαχιστον ενα 5s ..


Λες να χουμε τετοια κολοτουμπα;;;

#335   chakabam

chakabam

    iPH Member

  • 203 μηνύματα
  • Twitter:@@ovvodesign
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5

Δημοσίευση 10/09/2013 - 22:06

Εγώ πάλι από την αρχή είχα αντίθετη άποψη γι'αυτό. Δε μπορεί να πλασσάρεσε τόσα χρόνια ως hi-end εταιρεία υψηλού κύρους και να αντιγράφεις εντελώς αποτυχημένα κατά τη γνώμη μου τον κυριότερο ανταγωνιστή σου. Πού είναι η διαφοροποίηση;;; Γι'αυτό (ξανα)λέω, από ΜΚΤ πλέον.....

αποτυχημένα ή όχι θα φανεί στην πορεία. ετσι κι αλλιώς το κέρδος ή όχι θα καθορίσει την πολιτικη.



#336   stevobmw

stevobmw

    iPH Hero

  • 5082 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 10/09/2013 - 22:08

Φιλε εγω δεν μπερδεψα τπτ!και τα δυο για τον π..τσο ειναι!!η apple μπερδευτηκε!!
iPhoneHellas Quality Test Labs (IHQTL)

#337   alexis13

alexis13

    iPH newbie

  • 67 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 8

Δημοσίευση 10/09/2013 - 22:08

την προηγουμε εβδομαδα λοιπον που ειχα γιορτη κατι τα χαρτζιλικια κατι οτι πουλησα το παλιο κινητο κατι οτι βρηκα του κουτιου μεσα απο εταιρια κινητης τηλεφωνιας αρκετα φτηνα iphone 5 ειπα δεν γαμιεται ας παρω και εγω ενα μιας και τοσα χρονια τα xperia μου ειχαν βγαλει λιγο την παναγια!οταν το πηρα λοιπον 2-3 φιλαρακια με εκραζαν οτι εκανα την μεγαλυτερη μαλακια γιατι βγαινει το νεο τωρα!!!τωρα απ οτι βλεπω το κλιμα που επικρατει και ττους διαλογους απο ατομα που ξερουν πολλα περισσοτερα απο εμενα θεωρω οτι εκανα την καλυτερη επιλογη!!!

μεγαλη βλακεια ομως για μια βιομηχανια οπως η apple! την προηγουμενη εβδομαδα στο media 599 το 4ς και 739 το 5!!!

και τωρα καταργουνε το 5?απο την αλλη σου λεει οτι αμα δεν εβγαζα 5c το 5 θα του εριχνα την τιμη 50-60ε!!!

αρα τωρα καταργω το 5 σου δινω κατι πιο φθηνο σε αποψη χρηματων και εμφανισης και σε χαρακτηριστηκα απ οτι εχω διαβαζει λιγο εδω ισης και καλυτερης αξιας!εχει μια λογικη παντως η καταργιση του 5!!!απο την στιγμη που αποφασισαν να βγαλουν 3 μοντελα στην σειρα 5 και το 4ς το αφηνουν σαν φτηνη επιλογη νομιζω οτι ειναι λογικη η καταργηση του 5!!!γνωμη μου παντα



#338   carouzos

carouzos

    iPH Enthousiast

  • 565 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • Tablet:iPad Air
  • GameCenter:carouzos

Δημοσίευση 10/09/2013 - 22:10

την προηγουμε εβδομαδα λοιπον που ειχα γιορτη κατι τα χαρτζιλικια κατι οτι πουλησα το παλιο κινητο κατι οτι βρηκα του κουτιου μεσα απο εταιρια κινητης τηλεφωνιας αρκετα φτηνα iphone 5 ειπα δεν γαμιεται ας παρω και εγω ενα μιας και τοσα χρονια τα xperia μου ειχαν βγαλει λιγο την παναγια!οταν το πηρα λοιπον 2-3 φιλαρακια με εκραζαν οτι εκανα την μεγαλυτερη μαλακια γιατι βγαινει το νεο τωρα!!!τωρα απ οτι βλεπω το κλιμα που επικρατει και ττους διαλογους απο ατομα που ξερουν πολλα περισσοτερα απο εμενα θεωρω οτι εκανα την καλυτερη επιλογη!!!
μεγαλη βλακεια ομως για μια βιομηχανια οπως η apple! την προηγουμενη εβδομαδα στο media 599 το 4ς και 739 το 5!!!
και τωρα καταργουνε το 5?απο την αλλη σου λεει οτι αμα δεν εβγαζα 5c το 5 θα του εριχνα την τιμη 50-60ε!!!
αρα τωρα καταργω το 5 σου δινω κατι πιο φθηνο σε αποψη χρηματων και εμφανισης και σε χαρακτηριστηκα απ οτι εχω διαβαζει λιγο εδω ισης και καλυτερης αξιας!εχει μια λογικη παντως η καταργιση του 5!!!απο την στιγμη που αποφασισαν να βγαλουν 3 μοντελα στην σειρα 5 και το 4ς το αφηνουν σαν φτηνη επιλογη νομιζω οτι ειναι λογικη η καταργηση του 5!!!γνωμη μου παντα

φιλε εκανες την καλυτερη δουλεια!!δες το αλλιως..οτι εμεις που εχουμε το 5αρι εχουμε στα χερια μας ενα συλλεκτικο κινητο το οποιο δεν εχει να ζηλεψει σε πολλα το 5s

#339   atari4

atari4

    iPH Hero

  • 5327 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:YNWA

Δημοσίευση 10/09/2013 - 22:12

Δε γινοταν να μη καταργηθει το 5.

 

Ποιος θα επαιρνε το ΠΑΝΑΚΡΙΒΟ πλαστικο 5c, με το φθηνοτερο 5αρι στην αγορα;


You'll Never Walk Alone


#340   guzel

guzel

    iPH User

  • 123 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 10/09/2013 - 22:14

εξακολουθεί να με απογοητεύει η apple... πρέπει να δουν πολύ σοβαρά την απομάκρυνση του cook!



#341   ForceF

ForceF

    iPH Contributor

  • 958 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen + 4G

Δημοσίευση 10/09/2013 - 22:14

Αυτο με το συλλεκτικο που λετε και ξαναλετε δεν το καταλαβαινω. Και το 4αρι συλλεκτικο ειναι? Και το 3GS? Γι αυτο πωλουνται χιλιαδες ευρω στο ebay? 



#342   alexis13

alexis13

    iPH newbie

  • 67 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 8

Δημοσίευση 10/09/2013 - 22:15

απο την στιγμη που εβγαλαν το φθηνο ειναι παρα πολυ σωστη πολιτικη να καταργησει το 5 ποσο μαλλον εαν το δεισ οικονομικα οπως το βλεπουν αυτοι



#343   ntnskrds

ntnskrds

    iPH Elite Poster

  • 2334 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad Air
  • GameCenter:ntnskrds

Δημοσίευση 10/09/2013 - 22:15

εξακολουθεί να με απογοητεύει η apple... πρέπει να δουν πολύ σοβαρά την απομάκρυνση του cook!

 

Εγω θα λεγα να στειλεις βιογραφικο !!



#344   valsamis

valsamis

    iPH Elite Poster

  • 2579 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6

Δημοσίευση 10/09/2013 - 22:16

http://www.apple.com...september-2013/

 

η παρουσιαση


IOS Developer & Instructor    www.valsamis.me


#345   cybermaster

cybermaster

    iPH User

  • 133 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7
  • Tablet:iPad mini
  • GameCenter:cyb3roulis

Δημοσίευση 10/09/2013 - 22:17

Υπαρχει κανενα download link για 7 GM?



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 5

0 μέλη, 5 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες