Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 7 ψήφοι

iPhone 5S από Αμερική ή από Αγγλία..


Η καλύτερη απάντηση

nikosgnr , 28/11/2013 - 14:00

Λίγα Post πιο πάνω. Ούτε καν σελίδα.

 

SIM Free θα ζητήσει, ξεκλείδωτο και δε θα έχεις κανένα πρόβλημα.

 

Της T-Mobile & Verizon είναι ξεκλείδωτα.


Δείτε το πλήρες μήνυμα


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
577 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#241   TXB

TXB

    iPH Contributor

  • 1596 μηνύματα
  • Twitter:@???82
  • Κινητό: iPhone 6S Plus
  • Tablet:iPad mini 3 +4G
  • GameCenter:???

Δημοσίευση 01/10/2013 - 19:47

Δεν έχεις άδικο αλλά ρε συ αυτά μας έχουν καταστρέψει.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#242   108

108

    iPH Contributor

  • 1260 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 01/10/2013 - 20:28

Έγω δεν έχω καταλάβει τόσοι έλληνες αγοράζουν απο το Apple store UK, τόσες χώρες έχει στο billing βάλτε και την Ελλάδα να τελειώνουμε. Αφού όλες οι τράπεζες μας εχουν και ευρωπαικο προφίλ.

#243   andreashadji

andreashadji

    iPH Addict

  • 779 μηνύματα
  • Twitter:@andreashadji
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • Tablet:iPad mini

Δημοσίευση 01/10/2013 - 21:07

Έγω δεν έχω καταλάβει τόσοι έλληνες αγοράζουν απο το Apple store UK, τόσες χώρες έχει στο billing βάλτε και την Ελλάδα να τελειώνουμε. Αφού όλες οι τράπεζες μας εχουν και ευρωπαικο προφίλ.

έχει μονό τις χωρες που έχουν apple store φιλε μου.καμια άλλη



#244   3lions

3lions

    iPH User

  • 166 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 01/10/2013 - 23:10

Σωστο κιαυτο. Ο κουμπαρος μας, εχει και εισοδηματα και του εχει κατσει καλη δουλεια και τα 1000€ ειναι σαν τα δικα μου.. 200€.
Παντως εμενα μαλλον η φιλη από λονδινο θα μου το φερει. Ειναι γελοιο εδω το ολο σκηνικο

#245   polisan1992

polisan1992

    iPH Member

  • 349 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:demon1kman

Δημοσίευση 02/10/2013 - 00:51

παιδια και οι συγκεκριμενοι μου πουλαγαν παραμυθι στην αρχη οτι δεν εχει τιμολογηθει ακομα και το περιμενουν οταν ερθει ελλαδα..και του λεω παιζει να το φερετε απο Αγγλια?και μου λεει δεν τα κανουμε αυτα..α ρε ψευτες ευχομαι να μην πατησει πελατης



#246   tyrekidiskos

tyrekidiskos

    iPH newbie

  • 91 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S

Δημοσίευση 02/10/2013 - 01:17

Ξερει κανεις αν υπαρχουν iphone 5s 32GB unlock stock στο apple store της αγγλιας;Γιατι μολις εμαθα οτι πεμπτη πεταει ο ξαδερφος μου και ψηνομαι ασχημα να μου φερει ενα. Τριτη βραδυ γυριζει..Η εστω να μου πει καποιος αν υπαρχει τροπος να ενημερωθω!



#247   chrisz19

chrisz19

    iPH User

  • 179 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad Air +4G

Δημοσίευση 02/10/2013 - 04:53

συγνωμη να ρωτησω κατι ακομα. μπορω να μπω στο σαιτ της  apple us και να παραγγειλω ενα iphone 5s και να βαλω να το πληρωσω εκει την ωρα της παραλαβης απο καταστημα? γιατι λογικα δεν θα με αφηνουν να βαλω την καρτα μου απο ελλαδα εκει. επισης γνωριζετε κανεναν οικονομικο τροπο να στειλω λεφτα στην αμερικη?



#248   ipgpi

ipgpi

    iPH Contributor

  • 1631 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Air

Δημοσίευση 02/10/2013 - 06:34

Ξερει κανεις αν υπαρχουν iphone 5s 32GB unlock stock στο apple store της αγγλιας;Γιατι μολις εμαθα οτι πεμπτη πεταει ο ξαδερφος μου και ψηνομαι ασχημα να μου φερει ενα. Τριτη βραδυ γυριζει..Η εστω να μου πει καποιος αν υπαρχει τροπος να ενημερωθω!

 

 

συγνωμη να ρωτηω κατι ακομα. μπορω να μπω στο σαιτ της  apple us και να παραγγειλω ενα iphone 5s και να βαλω να το πληρωσω εκει την ωρα της παραλαβης απο καταστημα? γιατι λογικα δεν θα με αφηνουν να βαλω την καρτα μου απο ελλαδα εκει. επισης γνωριζετε κανεναν οικονομικο τροπο να στειλω λεφτα στην αμερικη?

δεν υπαρχει ακομα stock...



#249   Velkus

Velkus

    iPH Hero

  • 5457 μηνύματα
  • Twitter:@SpyVeProductions
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:Velinikus

Δημοσίευση 02/10/2013 - 06:37

συγνωμη να ρωτηω κατι ακομα. μπορω να μπω στο σαιτ της  apple us και να παραγγειλω ενα iphone 5s και να βαλω να το πληρωσω εκει την ωρα της παραλαβης απο καταστημα? γιατι λογικα δεν θα με αφηνουν να βαλω την καρτα μου απο ελλαδα εκει. επισης γνωριζετε κανεναν οικονομικο τροπο να στειλω λεφτα στην αμερικη?

Για το πρώτο σκέλος της ερώτησης, η απάντηση είναι κατηγορηματικά όχι..

 

Για δεύτερο σκέλος, αν έχεις κάποιον δικό σου στην Αμερική ο μόνος αξιόπιστος τρόπος είναι μέσω Paypal.

 

Αλλά έτσι και αλλιώς τώρα το Stock είναι πολύ περιορισμένο και δεν πρόκειται να βρεις κάτι τώρα.. 


@CaLi@


#250   peripolo

peripolo

    iPH Enthousiast

  • 583 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 02/10/2013 - 09:13

καλημερα μπορω να κανω παραγγελια απο apple store uk με παραδοση αμερικη σε ενα φιλο και αυτος μετα να μου το στειλει λεω uk για να εχω την εγγυηση εδω ελλαδα 



#251   3lions

3lions

    iPH User

  • 166 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 02/10/2013 - 09:18

Ξερει κανεις αν υπαρχουν iphone 5s 32GB unlock stock στο apple store της αγγλιας;Γιατι μολις εμαθα οτι πεμπτη πεταει ο ξαδερφος μου και ψηνομαι ασχημα να μου φερει ενα. Τριτη βραδυ γυριζει..Η εστω να μου πει καποιος αν υπαρχει τροπος να ενημερωθω!

ασχετο, αλλα χρειαζεσαι τοσο πολυ χωρητικοτητα; τα 16 νομιζω οτι υπεραρκουν, τι λες;



#252   108

108

    iPH Contributor

  • 1260 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 02/10/2013 - 09:44

επισης γνωριζετε κανεναν οικονομικο τροπο να στειλω λεφτα στην αμερικη?

Μέσω borderlinx μπορείς να τούς στείλεις χρήματα. Ουσιαστικά τους λες να το αγοράσουν αυτοί αντί για εσένα και έπειτα στο στέλνουν, απλά υπάρχει και το τελωνείο που δεν γλιτώνεις.



#253   kostasx3

kostasx3

    iPH newbie

  • 26 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S

Δημοσίευση 02/10/2013 - 09:45

επειδη θα ειμαι σιγκαπουρη τον αλλο μηνα και βλεπω τιμη ευρω 585 για το 16αρι  5s τι λετε?

 

απλα μαλλον πρεπει να προσεξω αν καλυπτει και 4g

 

για ριξτε μια ματια οι ειδικοι  

http://store.apple.c...iphone/iphone5s

 

ευχαριστω


Τελευταία επεξεργασία από: kostasx3, 02/10/2013 - 09:45


#254   chrisz19

chrisz19

    iPH User

  • 179 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad Air +4G

Δημοσίευση 02/10/2013 - 12:15

Μέσω borderlinx μπορείς να τούς στείλεις χρήματα. Ουσιαστικά τούς λές να το αγοράσουν αυτοί αντί για εσένα και έπιτα στο στέλνουν, απλά υπάρχει και το τελώνιο που δεν γλιτώνεις.

Μα το θεμα ειναι οτι θα παει εκει μια φιλη μου και θα ειναι εκει 20 μερες. ηθελα να το παραγγειλει και να βαλει παραδοση σπιτι της θα κατσει μεχρι 20 οκτωβρη οποτε ηλπιζα να προλαβει. το θεμα ειναι οτι ηθελα να της στειλω τα χρηματα σε 10 μερες και βλεπω με western union θελουν μεγαλη προμηθεια...



#255   Chmpmps

Chmpmps

    iPH newbie

  • 14 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 02/10/2013 - 12:23

καλημερα! θα ηθελα να ρωτησω το εξης: θελω να αγορασω ενα iphone (ειχα το 4 και το εχασα την προηγουμενη βδομαδα) και σκεφτομαι μεσω ebay καποιο μεταχειρισμενο unlocked. Aν το αγορασω Θα μπορω να το κανω sync εφαρμογες στο itunes ή θα πρεπει να εχω τον κωδικο λογαριασμου του χρηστη που ειχε το iphone.



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 15

0 μέλη, 15 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες