Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

icloud unlock


  • Το θέμα είναι κλειδωμένο Το θέμα αυτό είναι κλειδωμένο
86 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#46   MarkKnopfler

MarkKnopfler

    iPH Intergalactic Leader

  • 16726 μηνύματα
  • Twitter:@Fmiggas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:markknopfler

Δημοσίευση 01/02/2014 - 16:59

Και αν η εκδοχή της ιστορίας του είναι σωστή ως προς την κλεπτ-αποδοχή ή μη. If u know that i mean.;)


Αναρτημένη εικόνα


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#47   KostasKor

KostasKor

    iPH Contributor

  • 1896 μηνύματα
  • Twitter:@kostasspil
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 3GS

Δημοσίευση 01/02/2014 - 16:59

Όχι πως έχει κάποιο νόημα να συντηρούμε αυτή τη συζήτηση αλλά 

Συμφωνώ! Κυρίως έθιξα τον τρόπο.

 

 

αστο φιλος καταντας αηδια..

 

 

 

 κανεις τιμιος ιεραποστολος σαν εσας δεν βρεθηκε να το παραδωσει καπου.. οποτε να χαμε να λεγαμε..

+ το -κορυφαίο-  δεν καταλαβαινω την εντιμοτητα μερικων εδω μεσα..

Ποιο ύφος ήταν απαραδεκτο;


#48   petros29

petros29

    iPH Hero

  • 4323 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad 3

Δημοσίευση 01/02/2014 - 17:03

Στην όλη φάση πάντως ο μόνος κερδισμένος βγήκε ο κλέφτης,,,γιατί μοσχοπούλησε ένα τούβλο...



#49   MarkKnopfler

MarkKnopfler

    iPH Intergalactic Leader

  • 16726 μηνύματα
  • Twitter:@Fmiggas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:markknopfler

Δημοσίευση 01/02/2014 - 17:06

Είσαι σίγουρος για το ποιος είναι ο κλέφτης ;:)

Αναρτημένη εικόνα


#50   vdkour

vdkour

    iPH Master

  • 5830 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 01/02/2014 - 17:09

Είσαι σίγουρος για το ποιος είναι ο κλέφτης ;:)

αχαχαχαχααχχαχααχαχ ΜΕΤΡΑΣ!!!

#51   KostasKor

KostasKor

    iPH Contributor

  • 1896 μηνύματα
  • Twitter:@kostasspil
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 3GS

Δημοσίευση 01/02/2014 - 17:11


Είσαι σίγουρος για το ποιος είναι ο κλέφτης ; :)

 

Συνημμένο αρχείο  linkedin-endorsements-reasons.jpg   16.71KB   32 λήψεις 



#52   giorgos_rou

giorgos_rou

    iPH Contributor

  • 1402 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6

Δημοσίευση 01/02/2014 - 17:26

Αυτό που δε μπορώ να καταλάβω είναι προς τι η ειρωνία και η λασπολογία ενώ απάντησε και ένας και δυο στην ερώτηση του OP, ασχέτως του ύφους τους.

 

Δρυός πεσούσης πας ανήρ ξυλεύεται... Ο φίλος πήρε απάντηση στην ερώτησή του, το να συντάσσετε απαντήσεις για να του την πείτε για την κλεπταποδοχή και να δείξετε ότι είστε γνώστες του Activation Lock και ότι είναι ύποπτη η ερώτησή του είναι αχρείαστο και κατινίστικο.



#53   mechanic

mechanic

    iPH newbie

  • 34 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 01/02/2014 - 17:57

συγγνώμη αλλα θα "σινφονισο" με τους προλαλήσαντες είναι κλειδωμένη άρα σου βγάζει στοιχεια επικοινωνίας άρα εσέι σαν καλο παιδί τι θα κανεις θα την δόσης πίσω ε ε ε ε ε ε ε  λέμε τώρα



#54   mechanic

mechanic

    iPH newbie

  • 34 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 01/02/2014 - 18:04

κατέβηκα άθινα μια φορα μου έκλεψαν το κινητό το έκλαψα το πόνεσα πήρα άλλο από τότε προσέχω πριν 1 μηνα μου έστειλε κάποιος από θεσσαλονίκη ένα iphone 4σ 16 μαύρο να το ξεκλειδώσω όταν είδα πως το κινητό ήταν κλειδωμένο με το icloud "τρελατηκα" με έλουσε κριός ιδρώτας πήρα άμεσος τηλ και είπα τι πως και γιατί τους είπα μάλιστα να πάρουν το παλικάρι τηλ και να το δώσουν πίσω εγώ το έστειλα πίσω αλλα δεν ξέρω τι απέγινε άρα κακός ασχολούμαστε με ξένα κινητά ακόμα και εγώ



#55   petros29

petros29

    iPH Hero

  • 4323 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad 3

Δημοσίευση 01/02/2014 - 18:18

Αυτό που δε μπορώ να καταλάβω είναι προς τι η ειρωνία και η λασπολογία ενώ απάντησε και ένας και δυο στην ερώτηση του OP, ασχέτως του ύφους τους.

 

Δρυός πεσούσης πας ανήρ ξυλεύεται... Ο φίλος πήρε απάντηση στην ερώτησή του, το να συντάσσετε απαντήσεις για να του την πείτε για την κλεπταποδοχή και να δείξετε ότι είστε γνώστες του Activation Lock και ότι είναι ύποπτη η ερώτησή του είναι αχρείαστο και κατινίστικο.

Φίλε είναι κακία αυτό που θα σου πώ, αλλα αν σου κλέψουν το τηλέφωνο και το βρέι το καημένο παίδί θέλω να δώ τι θα λές περι ειρωνείας...



#56   drosatakis

drosatakis

    iPH Enthousiast

  • 372 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 01/02/2014 - 18:23

Να ρωτησω κατι... Πειτε οτι ησασταν εσεις... Εσυ... Και σε εβρισκε ενας τυπος.. Σ εδειχνε το iphone 5 σε ios 6.1 ανοιχτο χωρις κωδικο να δουλευει αψογα.. Κ σ λεει. Ειναι κλεμμενο και το δινω 50 ευρω... Βρειτε μου ενα που δεν θα το παιρνε...!!!

#57   KostasKor

KostasKor

    iPH Contributor

  • 1896 μηνύματα
  • Twitter:@kostasspil
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 3GS

Δημοσίευση 01/02/2014 - 18:25

Αυτό που δε μπορώ να καταλάβω είναι προς τι η ειρωνία και η λασπολογία ενώ απάντησε και ένας και δυο στην ερώτηση του OP, ασχέτως του ύφους τους.

 

Δρυός πεσούσης πας ανήρ ξυλεύεται... Ο φίλος πήρε απάντηση στην ερώτησή του, το να συντάσσετε απαντήσεις για να του την πείτε για την κλεπταποδοχή και να δείξετε ότι είστε γνώστες του Activation Lock και ότι είναι ύποπτη η ερώτησή του είναι αχρείαστο και κατινίστικο.

Στο περί ειρωνείας θα σου απαντήσω εγώ μιας και  εγώ τον ειρωνεύτηκα. Ο φίλος έγραψε "όχι η συσκευή αγοράστηκε από πλανόδιο" δηλαδή "όχι η συσκευή είναι κλεμμένη" και το έγραψε σαν να είναι το πιο φυσιολογικό πράγμα στον κόσμο.  Αν ούτε τώρα μπορείς να καταλάβεις δεν υπάρχει λόγος να προσπαθείς. 

Φιλικά


Τελευταία επεξεργασία από: KostasKor, 01/02/2014 - 18:26


#58   petros29

petros29

    iPH Hero

  • 4323 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad 3

Δημοσίευση 01/02/2014 - 18:27

Να ρωτησω κατι... Πειτε οτι ησασταν εσεις... Εσυ... Και σε εβρισκε ενας τυπος.. Σ εδειχνε το iphone 5 σε ios 6.1 ανοιχτο χωρις κωδικο να δουλευει αψογα.. Κ σ λεει. Ειναι κλεμμενο και το δινω 50 ευρω... Βρειτε μου ενα που δεν θα το παιρνε...!!!

ωραίος τρόπος να νομιμοποιείς τη κλοπή... Είναι φτηνό ας το πάρω, όχι φίλε δε θα το έπαιρνα!! Δε κάνω πάρε δώσε με πρεζάκια

#59   drosatakis

drosatakis

    iPH Enthousiast

  • 372 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 01/02/2014 - 18:31

Μεγαλη μπουκια φαε μεγαλη κουβεντα μην πεις.... Ο ελληνας ειναι ελληνας.... Αν βρω 50 ευρω κατω χωρις κανενα στοιχειο ναι θα τα παρω... Δν θα τ παω στν αστυνομια γτ θα τα φανε αυτοι... Τωρα αν υπαρχει στοιχειο ναι θα τα γυρισω... Οπως και το τηλεφωνο.. Το να βρω ομως ενα τηλεφωνο 50 ευρω ξεκλειδωμενο και χωριε να ξερω τπτ για τον κατοχο του..;;; Εγω θα το παρω... Τωρα παραξενο μ φαινετε να μν το παρεις εσυ... Αυτα περι κλοπης... Τα πραγματα σου τα προσεχεις.. Γι αυτο στο σπιτι σου βαζεις πορτα... Αλλιως θα αφηνες ανοιχτα.. Φιλικα παντα.!

#60   MarkKnopfler

MarkKnopfler

    iPH Intergalactic Leader

  • 16726 μηνύματα
  • Twitter:@Fmiggas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:markknopfler

Δημοσίευση 01/02/2014 - 18:32

Αυτό το θυμάσαι;

 

http://www.iphonehel...m/topic/143626-ερωτηση-σχετικα-με-ipad/

 

Μάλλον όχι.

 

Μεγαλη μπουκια φαε μεγαλη κουβεντα μην πεις.... Ο ελληνας ειναι ελληνας.... Αν βρω 50 ευρω κατω χωρις κανενα στοιχειο ναι θα τα παρω... Δν θα τ παω στν αστυνομια γτ θα τα φανε αυτοι... Τωρα αν υπαρχει στοιχειο ναι θα τα γυρισω... Οπως και το τηλεφωνο.. Το να βρω ομως ενα τηλεφωνο 50 ευρω ξεκλειδωμενο και χωριε να ξερω τπτ για τον κατοχο του..;;; Εγω θα το παρω... Τωρα παραξενο μ φαινετε να μν το παρεις εσυ... Αυτα περι κλοπης... Τα πραγματα σου τα προσεχεις.. Γι αυτο στο σπιτι σου βαζεις πορτα... Αλλιως θα αφηνες ανοιχτα.. Φιλικα παντα.!

 

Τελευταία επεξεργασία από: MarkKnopfler, 01/02/2014 - 18:33

Αναρτημένη εικόνα


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες