Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Ερωτηση


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
10 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1   Freeze4S

Freeze4S

    iPH User

  • 127 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5

Δημοσίευση 01/02/2014 - 16:53

Καλησπερα στο φορουμ θα θελα να κανω μια ερωτηση μοναχα..
Απο εξωτερικο κλησεις εισερχομενες που δεχομαι και μιλαω κατα ποσο χρεονεται ο αλλος χρηστης;



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   vdkour

vdkour

    iPH Master

  • 5830 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 01/02/2014 - 16:58

Καλησπερα στο φορουμ θα θελα να κανω μια ερωτηση μοναχα..
Απο εξωτερικο κλησεις εισερχομενες που δεχομαι και μιλαω κατα ποσο χρεονεται ο αλλος χρηστης;

κοιτα να δεις αν καταλαβα καλα...εμενα με παιρνουν συνεχεια απο εξωτερικο και δεν χρεωνομαι ποτε..(απο ευρωπη μιλαω)απο αμερικη νομιζω οτι διαλεγει αυτος που θα σε παρει αν θα χρεωθει την κληση μονος του και αν δεν το ζητησει νομιζω οτι χρεωνεσαι και εσυ καποιο ποσο.

Τελευταία επεξεργασία από: vdkour, 01/02/2014 - 16:58


#3   KostasKor

KostasKor

    iPH Contributor

  • 1896 μηνύματα
  • Twitter:@kostasspil
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 3GS

Δημοσίευση 01/02/2014 - 17:01

κοιτα να δεις αν καταλαβα καλα...εμενα με παιρνουν συνεχεια απο εξωτερικο και δεν χρεωνομαι ποτε..(απο ευρωπη μιλαω)απο αμερικη νομιζω οτι διαλεγει αυτος που θα σε παρει αν θα χρεωθει την κληση μονος του και αν δεν το ζητησει νομιζω οτι χρεωνεσαι και εσυ καποιο ποσο.

Επειδή δεν ξέρω καθόλου. Δεν είναι θέμα παρόχου;



#4   Freeze4S

Freeze4S

    iPH User

  • 127 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5

Δημοσίευση 01/02/2014 - 17:03

δε χρεονομαι εγω αυτο ξερω αυτος χρεονεται ..αλλα κατα ποσο;



#5   vdkour

vdkour

    iPH Master

  • 5830 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 01/02/2014 - 17:04

Επειδή δεν ξέρω καθόλου. Δεν είναι θέμα παρόχου;

οταν μιλαω με δικους μου απο βελγιο και απο γερμανια δεν εχω καμια χρεωση στον λογαριασμο μου..(vodafone ειναι ο παροχος μου)
αντιθετως μια φορα μιλησα με εναν φιλο που με πηρε απο αμερικη και οταν τον ρωτησα αν χρεωθω μου ειπε "μην σε νοιαζει εχω επιλεξει να πληρωσω ολη την κληση εγω"οποτε παλι δεν χρεωθηκα...αρα κατι παιζει με την αμερικη σχετικα με τις κλησεις..

#6   vdkour

vdkour

    iPH Master

  • 5830 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 01/02/2014 - 17:07

δε χρεονομαι εγω αυτο ξερω αυτος χρεονεται ..αλλα κατα ποσο;

με μπερδεψες τωρα λιγο η αληθεια ειναι...ζητας να μαθεις ποσο χρεωνεται αυτος απο το εξωτερικο;ε μα αυτος θα ξερει αναλογος τον παροχο του και τι προγραμμα εχει κτλ κτλ....

#7   Freeze4S

Freeze4S

    iPH User

  • 127 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5

Δημοσίευση 01/02/2014 - 17:09

ε προς στιγμης ειναι COSMOTE απο ελλαδα και εφυγε προσφατα...αλλα οσο μιλαγαμε χρεωνοταν μοναχα αυτος...
δεν επιλεγε ποιος θελει να χρεωθει για τν κλησει ..τωρα απο οτι εμαθα θα κανει συμβολαιο αλλα μαλλον τοτε θα χει τν δυνατοτητα να επιλεξει ποιος χρεωνεται απο γερμανια!



#8   vdkour

vdkour

    iPH Master

  • 5830 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 01/02/2014 - 17:20

ε προς στιγμης ειναι COSMOTE απο ελλαδα και εφυγε προσφατα...αλλα οσο μιλαγαμε χρεωνοταν μοναχα αυτος...
δεν επιλεγε ποιος θελει να χρεωθει για τν κλησει ..τωρα απο οτι εμαθα θα κανει συμβολαιο αλλα μαλλον τοτε θα χει τν δυνατοτητα να επιλεξει ποιος χρεωνεται απο γερμανια!

ε αν σε επερνε αυτος τοτε λογικα αυτος θα ειχε την χρεωση..αν επερνες εσυ τοτε θα ειχες εσυ την χρεωση...αλλα και παλι επειδη μιλαμε για γερμανια δεν νομιζω να εχει την επιλογη ποιος θα χρεωθει την κληση γιατι παλι το ιδιο θα γινει.θα σε παιρνει και θα χρεωνεται θα παιρνεις εσυ θα χρεωνεσαι εσυ αλλα παραπανω.αυτο πρεπει να το μιλησεις με τον παροχο σου σε περιπτωση που θες να περνεις εσυ στην γερμανια γιατι υπαρχουν πακετα καλα για εξωτερικο.

Τελευταία επεξεργασία από: vdkour, 01/02/2014 - 17:21


#9   Freeze4S

Freeze4S

    iPH User

  • 127 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5

Δημοσίευση 01/02/2014 - 17:32

ε αν σε επερνε αυτος τοτε λογικα αυτος θα ειχε την χρεωση..αν επερνες εσυ τοτε θα ειχες εσυ την χρεωση...αλλα και παλι επειδη μιλαμε για γερμανια δεν νομιζω να εχει την επιλογη ποιος θα χρεωθει την κληση γιατι παλι το ιδιο θα γινει.θα σε παιρνει και θα χρεωνεται θα παιρνεις εσυ θα χρεωνεσαι εσυ αλλα παραπανω.αυτο πρεπει να το μιλησεις με τον παροχο σου σε περιπτωση που θες να περνεις εσυ στην γερμανια γιατι υπαρχουν πακετα καλα για εξωτερικο.

αα ευχαριστω πολυ για τν απαντηση του... επισης δεν ισχυει αυτο που μου λες γιατι παρει αυτος παρω εγω ειναι το ιδιο πραγμα γιατι αυτος χρεωνεται κ παλι ~!



#10   vdkour

vdkour

    iPH Master

  • 5830 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 01/02/2014 - 17:36

[quote name="Freeze4S" post="1517244" timestamp="1391268778"]αα ευχαριστω πολυ για τν απαντηση του... επισης δεν ισχυει αυτο που μου λες γιατι παρει αυτος παρω εγω ειναι το ιδιο πραγμα γιατι αυτος χρεωνεται κ παλι ~!
τι να σου πω τοσα χρονια με περνουν εγω δεν εχω χρεωθει ποτε...πως λες οτι δεν ισχυει αυτο που λεω δεν ξερω..
ο θεος μαζι σου φιλε μου!ρωτα την κοσμοτε τοτε..εγω με voda που με περνουν απο γερμανια και βελγιο δεν χρεονομαι.
αν καποιος αλλος ξερει κατι περιμενε να σου απαντησει...:)

#11   Freeze4S

Freeze4S

    iPH User

  • 127 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5

Δημοσίευση 01/02/2014 - 17:42

εγινε ευχαριστω πολυ αγορινα μου!






Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες