Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Kaizer shop/Kaizer Store


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
17 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#16   mihalis

mihalis

    iPH Addict

  • 681 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad Air

Δημοσίευση 11/02/2014 - 09:10

Ευχαριστώ πολύ για την βοήθεια και τις ευχές!Να'σαι καλά!!



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#17   crisk

crisk

    iPH Enthousiast

  • 453 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 11/02/2014 - 14:07

Παντως σε μενα κατι φιλοι, οσοι πηραν απ το συγκεκριμενο μαγαζι, αργα ή γρηγορα τους παρουσιασαν διαφορα περιεργα.

Νομιζω οτι τα περισσοτερα ειναι ελαχιστα μεταχειρισμενα ή επισκευασμενα.

Ναι, σιγουρα εχουν και καινουργια που προερχονται απ το εξωτερικο, αλλα ειναι λιγα νομιζω. 

 

Δεν ξερω. Ναι, γλυτωνεις 1-1.5 κατοσταρικο, αλλα δεν παυει να ναι πολλα χρηματα για ενα μηχανημα και δεν μπορω ευκολα να εμπιστευτω αυτα τα μαγαζια.
Δουλευω και πολυ κοντα στην Ομονοια, περνω καθημερινα απο ολα αυτα μπροστα, βλεπω μονιμα αλλοδαπους να μπαινοβγαινουν και να 'χουν αλισβερισι με τα μαγαζια αυτα κτλ... δεν ξερω.



#18   gismo301278

gismo301278

    iPH Hero

  • 5413 μηνύματα
  • Twitter:@Fstavrou
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:gismo301278

Δημοσίευση 11/02/2014 - 16:25

σε ολα τα μαγαζια μπορει να συμβει το οτιδηποτε φιλε μου και στον γερμανο μπαινουν αλλοδαποι τι ειναι αναξιοπιστο σαν μαγαζι;;;;μια συσκευη αγοραζεις γι αυτο ειπα πιο πανω την ανοιγεις την τσεκαρεις τοσα λεφτα δινεις ετςι κι αλλιως βλεπεις τι περνεις κι αν σου κανει το αγοραζεις!!!και τριτο φιλε μου το παιρνεις σφραγισμενο η καθε συσκευη εχει το imei της μπαινεις και βλεπεις στο ιντερνετ μετα ημερομηνια ενεργοποιησης κυκλους μπαταριας ολα και το πιο σπουδαιο δεν πιστευω οτι η ιδια η apple θα αφηνε καθε τετοιο μαγαζακι με θευμαστικα μαγαζακι να πουλαει μεταχειρισμενα τηλεφωνα για καινουργεια!!!γνωμη μου ετσι
Rafael Nadal




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες