Μετάβαση στο περιεχόμενο


Ραδιόφωνο


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
369 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#16 Guest_bluradio_*

Guest_bluradio_*

Δημοσίευση 05/01/2010 - 18:36

αν δεν κάνω λάθος ο γέρος Γεώργιος Παπανδρέου έλεγε να μην κάνεις χάρες γιατί με κάθε χάρη δημιουργείς έναν αχάριστο!


Ευχαριστώ!

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#17 Guest_bluradio_*

Guest_bluradio_*

Δημοσίευση 05/01/2010 - 18:51

Δηλαδή εσύ λες ότι έβγαλες στην αγορά ένα τελείως καινούργιο προϊόν κι όχι το ίδιο με κάποια επιπλέον χαρακτηριστικά? Και στο κάτω κάτω δεν έχω δικαίωμα να νιώθω ότι έχω αδικηθεί? Εκτός κι αν απαγορεύεται να λέμε την άποψή μας. Και για πες για πιο λόγο είναι άνανδρη η κακία μου όπως την αποκαλείς?


Για να τελειώνουμε με αυτό, η καινούργια εφαρμογή δεν έχει ούτε μια γραμμή κώδικα απο την άλλη.
Σχεδιάστηκε απο την αρχή και σου προσφέρει τόσα πολλά που αξίζει μέχρι και την τελευταία της δεκάρα.
Ακόμα και τα logo των ραδιοφώνων είναι φτιαγμένα σε μορφή .png ενα ένα στο photoshop!!!
Γι αυτό είμαστε εδώ, για να λέμε γνώμες απόψεις και σκέψεις αλλά η παρατήρηση απο την αναίδεια απέχει κατα πολύ!
Νάσαι καλα!

#18   kapi

kapi

    iPH User

  • 139 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 05/01/2010 - 20:32

Για να τελειώνουμε με αυτό, η καινούργια εφαρμογή δεν έχει ούτε μια γραμμή κώδικα απο την άλλη.
Σχεδιάστηκε απο την αρχή και σου προσφέρει τόσα πολλά που αξίζει μέχρι και την τελευταία της δεκάρα.
Ακόμα και τα logo των ραδιοφώνων είναι φτιαγμένα σε μορφή .png ενα ένα στο photoshop!!!
Γι αυτό είμαστε εδώ, για να λέμε γνώμες απόψεις και σκέψεις αλλά η παρατήρηση απο την αναίδεια απέχει κατα πολύ!
Νάσαι καλα!


+1

1.με το background τελικα τι γινεται? κλεινει μαζι με εφαρμογη?
2.θα μπορουμε να προσθεσουμε ραδιοφωνικους σταθμους προτιμησης μας? απο ελλαδα (best 92,6 nitro εν λευκω κλπ) ακομη και διεθνεις (απο εξωτερικο, πχ ministry of sound, bbc κλπ)?
3.σε τι δικτυα παιζει? τι συνδεση απαιτει?
4.οταν λες αδιακοπη χρηση εννοεις τελειως μα τελειως? γιατι και αλλες εφαρμογες τα ιδια υποσχονταν αλλα... καπου το εχαναν το παιχνιδι!!! δεν θελω να κακολογησω την προσπαθεια σας, απλως ειναι ερωτηματα που προκυπτουν απο δοκιμες με διαφορες εφαρμογες κατα καιρους, γιατι οι περισσοτερες απεχουν παρα παρα παρα πολυ απο τις υποσχεσεις τους (ειναι πεταμενα χρηματα οσο και λιγα μπορει να πει καποιος, καθε φορα αμα βαλεις ποσα δινεις... ασε!) !!!!!
-καλη συνεχεια στις προσπαθειες σας για να προσφερετε κι αλλες εκπληξεις!

#19   giorgos_rou

giorgos_rou

    iPH Contributor

  • 1402 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6

Δημοσίευση 05/01/2010 - 20:38

Μπράβο σας παιδια!
Τέλεια!
Αν και θα ήθελα αγγλική γλώσσα κι εγώ!

#20 Guest_bluradio_*

Guest_bluradio_*

Δημοσίευση 05/01/2010 - 21:01

+1

1.με το background τελικα τι γινεται? κλεινει μαζι με εφαρμογη?
2.θα μπορουμε να προσθεσουμε ραδιοφωνικους σταθμους προτιμησης μας? απο ελλαδα (best 92,6 nitro εν λευκω κλπ) ακομη και διεθνεις (απο εξωτερικο, πχ ministry of sound, bbc κλπ)?
3.σε τι δικτυα παιζει? τι συνδεση απαιτει?
4.οταν λες αδιακοπη χρηση εννοεις τελειως μα τελειως? γιατι και αλλες εφαρμογες τα ιδια υποσχονταν αλλα... καπου το εχαναν το παιχνιδι!!! δεν θελω να κακολογησω την προσπαθεια σας, απλως ειναι ερωτηματα που προκυπτουν απο δοκιμες με διαφορες εφαρμογες κατα καιρους, γιατι οι περισσοτερες απεχουν παρα παρα παρα πολυ απο τις υποσχεσεις τους (ειναι πεταμενα χρηματα οσο και λιγα μπορει να πει καποιος, καθε φορα αμα βαλεις ποσα δινεις... ασε!) !!!!!
-καλη συνεχεια στις προσπαθειες σας για να προσφερετε κι αλλες εκπληξεις!

Tα ραδιόφωνα που αναφέρεις υπάρχουν ήδη στην εφαρμογή όπως και τα περισσότερα αθηναικά!
Όσο για τα αγγλικά που ανέφερες λίγο δύσκολο, αλλά θα βρείς άλλα όπως οι heart, galaxy, capital, kiss, bbc world service και κάθε μέρα προσθέτουμε κι άλλα!
Δουλεύει σε wi-fi, 3g, και σε gprs, ανάλογα με τον πάροχο.
Φυσικά και δουλεύουν όλα τα features που αναφέρουμε!!!
Δεν υπάρχει ακόμα η δινατότητα να προσθέσετε σταθμούς αλλά αν μας στέλνετε mail με προτιμήσεις θα τους περνάμε αν είναι δυνατον φυσικά!
Όταν πατας το κουμπί με τη νότα η εφαρμογή κλείνει κι ανοίγει ο safari (browser) κι αρχίζει να παίζει το ραδιόφωνο που επελεξες!
Πατώντας το main μαύρο κουμπί της συσκευής σε βγάζει στο menu οπου διαλέγεις άλλη εφαρμογή που να μην είναι multimedia, πχ αν ανοίξεις την εφαρμογή youtube θα χρειαστεις ήχο οπότε το ραδιόφωνο σταματά!

Ευχαριστώ!

#21   Tillter

Tillter

    iPH Contributor

  • 1271 μηνύματα
  • Twitter:@Till773
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 2
  • GameCenter:Kajuku

Δημοσίευση 05/01/2010 - 21:05

Ειλικρινά με έχει εντυπωσιάσει ο τρόπος με τον οποίο αντιμετώπισε ο χρήστης BlueRadio την αρνητική κριτική του Protοtype: Τον χαρακτήρισε "αναιδή", και την κριτική του "άνανδρη κακία". Απο που και ως που αναίδια και άνανδρη κακία; Δεν είναι περισσότερο ανώνυμος απο ότι είσαι εσύ. Και οι δυο με ψευδώνυμα γράφετε σε αυτά τα fora. Απο εκεί και πέρα, δικαίωμα του είναι να εκφράσει την γνώμη του για την εφαρμογή. Αν δεν θέλετε να έχετε αρνητικές κριτικές, τότε μην postάρετε για τις εφαρμογές σας. Αν αισθάνεται αδικημένος, τότε αισθάνεται αδικημένος, είτε σου αρέσει είτε όχι. Αυτή είναι η γνώμη του. Αν μπορείς να την αλλάξεις επιχειρηματολογώντας, έχει καλώς, αν όχι, δεν πειράζει, απλά δεν θα αγοράσει την νέα σου εφαρμογή. Στην χειρότερη περίπτωση άντε να τον χαρακτηρίσεις αχάριστο, αλλά αυτό και πάλι εφόσον είσαι σε θέση να αποδείξεις την αχαριστία του, πράγμα δύσκολο βέβαια, γιατί δεν του χάρισες τίποτα. Απο εκεί όμως μέχρι την αναίδια και την άνανδρη κακία, είναι πολύ μακρύς ο δρόμος. Πιστεύω πως οφείλεις τουλάχιστον μια συγνώμη. Στο κάτω - κάτω το σχόλιο του αφορούσε την εφαρμογή και όχι εσένα τον ίδιο. Το να ανταποδώσεις χρησιμοποιώντας χαρακτηρισμούς για τον ίδιο και όχι για τα σχόλια του, δείχνει τουλάχιστον εκνευρισμό και εμπάθεια. Όπως είπα λοιπόν, χρωστάς μια συγνώμη για τον τρόπο σου. Τέτοια συμπεριφορά είναι απαράδεκτη, ειδικά όταν προέρχεται απο developers, και αφήνουν άσχημες εντυπώσεις.

#22 Guest_bluradio_*

Guest_bluradio_*

Δημοσίευση 05/01/2010 - 22:46

Ειλικρινά με έχει εντυπωσιάσει ο τρόπος με τον οποίο αντιμετώπισε ο χρήστης BlueRadio την αρνητική κριτική του Protοtype: Τον χαρακτήρισε "αναιδή", και την κριτική του "άνανδρη κακία". Απο που και ως που αναίδια και άνανδρη κακία; Δεν είναι περισσότερο ανώνυμος απο ότι είσαι εσύ. Και οι δυο με ψευδώνυμα γράφετε σε αυτά τα fora. Απο εκεί και πέρα, δικαίωμα του είναι να εκφράσει την γνώμη του για την εφαρμογή. Αν δεν θέλετε να έχετε αρνητικές κριτικές, τότε μην postάρετε για τις εφαρμογές σας. Αν αισθάνεται αδικημένος, τότε αισθάνεται αδικημένος, είτε σου αρέσει είτε όχι. Αυτή είναι η γνώμη του. Αν μπορείς να την αλλάξεις επιχειρηματολογώντας, έχει καλώς, αν όχι, δεν πειράζει, απλά δεν θα αγοράσει την νέα σου εφαρμογή. Στην χειρότερη περίπτωση άντε να τον χαρακτηρίσεις αχάριστο, αλλά αυτό και πάλι εφόσον είσαι σε θέση να αποδείξεις την αχαριστία του, πράγμα δύσκολο βέβαια, γιατί δεν του χάρισες τίποτα. Απο εκεί όμως μέχρι την αναίδια και την άνανδρη κακία, είναι πολύ μακρύς ο δρόμος. Πιστεύω πως οφείλεις τουλάχιστον μια συγνώμη. Στο κάτω - κάτω το σχόλιο του αφορούσε την εφαρμογή και όχι εσένα τον ίδιο. Το να ανταποδώσεις χρησιμοποιώντας χαρακτηρισμούς για τον ίδιο και όχι για τα σχόλια του, δείχνει τουλάχιστον εκνευρισμό και εμπάθεια. Όπως είπα λοιπόν, χρωστάς μια συγνώμη για τον τρόπο σου. Τέτοια συμπεριφορά είναι απαράδεκτη, ειδικά όταν προέρχεται απο developers, και αφήνουν άσχημες εντυπώσεις.


Έχεις δίκιο Tittler ( όπως πάντα εξάλλου)!
Ξέχασες όμως πως κι εσύ με ψευδώνυμο εμφανίζεσαι και δε νομίζω κανείς να σου ζήτησε να τον υπερασπιστείς!
Εξάλλου εμένα θα με πρoσέβαλε αν ερχόταν ένας τύπος απο το πουθενά να με υπερασπιστεί!
Το απο που θα ζητήσω συγγνώμη κι απο ποιόν δεν σε θεωρώ ικανό να μου το υποδείξεις εσύ και μαθήματα ηθικής να
κάνεις πρώτα στον εαυτό σου και μετά στους χρήστες των forum.
Αν έχεις να μας πεις κάτι για τη εφαρμογή πες το αλλιώς σε παρακαλούμε άνοιξε ένα νέο topic να κουβεντιάσουμε με τη ησυχία μας
για όποιο θέμα επιθυμείς.
Επίσης θα μπορούσες αν ήσουν ευγενικός άνθρωπος να μας ευχηθείς καλή επιτυχία γιατι χύσαμε αίμα για να τη φτιάξουμε και ούτε μια κουβέντα για την εφαρμογή!
OYTE MIA!
Νά σαι καλά

#23   prototype

prototype

    iPH Member

  • 225 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 05/01/2010 - 23:08

Λες ότι προσβάλλεσαι με τους "από μηχανής" υποστηρικτές αλλά πιο πάνω τον επικρότησες τον δικό σου. Μάλλον σε προσβάλλουν οι υποστηρικτές των άλλων. Και για να τελειώσει από μέρους μου τουλάχιστον το θέμα από δω και πέρα θα ξέρω να μην κάνω κριτική στις εφαρμογές αφού προφανώς δεν την αντέχεις.

#24 Guest_bluradio_*

Guest_bluradio_*

Δημοσίευση 05/01/2010 - 23:20

Λες ότι προσβάλλεσαι με τους "από μηχανής" υποστηρικτές αλλά πιο πάνω τον επικρότησες τον δικό σου. Μάλλον σε προσβάλλουν οι υποστηρικτές των άλλων. Και για να τελειώσει από μέρους μου τουλάχιστον το θέμα από δω και πέρα θα ξέρω να μην κάνω κριτική στις εφαρμογές αφού προφανώς δεν την αντέχεις.

Το κακό είναι οτι δεν έκανες κριτική στην εφαρμογή απλά βιάστηκες να μας πεις φθηνούς απατεώνες που σας τρώμε τα λεφτά φτιάχνοντας νέες εφαρμογές !
Μακάρι να είχες μελετήσει την εφαρμογή μας και να έκανες κριτική (τη χειρότερη δεν θα με πείραζε πίστεψέ με) αλλά δεν μπήκες στον κόπο να το κάνεις!
Αν έχεις να μας πεις κάτι για την εφαρμογή πες το αλλιώς δώσε μας ένα λογαριασμό τραπέζης να σου επιστρέψουμε τα 1,59 ευρώ που ξόδεψες για το iRadio GR για να τελειώσει και για μας αυτό!

#25   prototype

prototype

    iPH Member

  • 225 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 05/01/2010 - 23:27

Το κακό είναι οτι δεν έκανες κριτική στην εφαρμογή απλά βιάστηκες να μας πεις φθηνούς απατεώνες που σας τρώμε τα λεφτά φτιάχνοντας νέες εφαρμογές !
Μακάρι να είχες μελετήσει την εφαρμογή μας και να έκανες κριτική (τη χειρότερη δεν θα με πείραζε πίστεψέ με) αλλά δεν μπήκες στον κόπο να το κάνεις!
Αν έχεις να μας πεις κάτι για την εφαρμογή πες το αλλιώς δώσε μας ένα λογαριασμό τραπέζης να σου επιστρέψουμε τα 1,59 ευρώ που ξόδεψες για το iRadio GR για να τελειώσει και για μας αυτό!

Δεν έχω ανάγκη τα λεφτά σου και τόσο ξεπεσμένος δεν είμαι. Κι αν δεν ξέρεις να διαβάζεις και να καταλαβαίνεις τι γράφει ο άλλος άστο καλύτερα γιατί αν εσύ από το αρχικό μου ποστ κατάλαβες ότι σας είπα απατεώνες ε τότε δεν έχεις ιδέα τι σου γίνεται. Όσον αφορά την κριτική δυστυχώς δεν έχω σκοπό να την αγοράσω την εφαρμογή για να την κάνω.

#26   damgr

damgr

    iPH User

  • 139 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 05/01/2010 - 23:53

Πάντως φίλε μου bluradio άμα αντιδράς τόσο άσχημα σε μία αρνητική κρητική,τι θα κάνεις άμα δεις την εφαρμογή σπασμένη σε κανένα "μαγαζάκι"? Θα πάθεις κανένα εγκεφαλικό?

#27   Tillter

Tillter

    iPH Contributor

  • 1271 μηνύματα
  • Twitter:@Till773
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 2
  • GameCenter:Kajuku

Δημοσίευση 06/01/2010 - 04:56

Έχεις δίκιο Tittler ( όπως πάντα εξάλλου)!
Ξέχασες όμως πως κι εσύ με ψευδώνυμο εμφανίζεσαι και δε νομίζω κανείς να σου ζήτησε να τον υπερασπιστείς!


Το ότι εμφανίζομαι και εγω με ψευδώνυμο δεν λεει τίποτα. Θα είχε σημασία αν υπήρχαν χρήστες που γράφουν επώνυμα, αλλά κάτι τέτοιο δεν ισχύει. Επίσης, το γεγονός ότι δεν μου ζήτησε κανείς να υπερασπιστώ κάποιον χρήστη, επίσης δεν σημαίνει τίποτα. Το λογικό είναι να επεμβαίνεις όταν συντελείται μια αδικία, και όχι να κάνεις τον αδιάφορο...

Εξάλλου εμένα θα με πρoσέβαλε αν ερχόταν ένας τύπος απο το πουθενά να με υπερασπιστεί!


Επέτρεψε μου να έχω τις αμφιβολίες μου για αυτό. Το πιθανότερο είναι να χαιρόσουν που υπάρχει ακόμα κόσμος ο οποίος δεν αδιαφορεί...


Το απο που θα ζητήσω συγγνώμη κι απο ποιόν δεν σε θεωρώ ικανό να μου το υποδείξεις εσύ και μαθήματα ηθικής να κάνεις πρώτα στον εαυτό σου και μετά στους χρήστες των forum.


Απο την μια μου λες ότι δεν με θεωρείς ικανό να κάνω υποδείξεις και μαθήματα ηθικής, και απο την άλλη αναγνωρίζείς ότι έχω πάντα δίκιο (σύμφωνα με τα λεγόμενα σου!). Εάν κάποιος ο οποίος έχει πάντα δίκιο (σύμφωνα με τα λεγόμενα σου, το τονίζω ξανά αυτό) δεν είναι ικανός να σου κάνει υποδείξεις και μαθήματα ηθικής, τότε ποιός είναι; Μήπως δέχεσαι υποδείξεις και μαθήματα ηθικής μόνο απο τον Θεό με απευθείας επικοινωνία;


Αν έχεις να μας πεις κάτι για τη εφαρμογή πες το αλλιώς σε παρακαλούμε άνοιξε ένα νέο topic να κουβεντιάσουμε με τη ησυχία μας για όποιο θέμα επιθυμείς.
Επίσης θα μπορούσες αν ήσουν ευγενικός άνθρωπος να μας ευχηθείς καλή επιτυχία γιατι χύσαμε αίμα για να τη φτιάξουμε και ούτε μια κουβέντα για την εφαρμογή!
OYTE MIA!
Νά σαι καλά


Αν και αρχική μου πρόθεση ήταν να μιλήσω για την εφαρμογή αυτή καθεαυτή, δυστηχώς η συμπεριφορά σου προς τον χρήστη Prototype επισκίασε κάθε άλλο θέμα. Και ενώ με ένα απλό post στο οποίο θα αναγνώριζες την παρεκτροπή σου θα μπορούσες να επαναφέρεις την κουβέντα στο αντικείμενο, εντούτοις προτίμησες να τραβήξεις το σκοινί και να αρχίσεις τα σχόλια περί ικανών για υποδείξεις και μαθήματα. Όσο κι αν δεν το αντιλαμβάνεσαι, εσύ είσαι αυτός που οδηγεί σε παρεκτροπές την κουβέντα. Θα πρέπει να μάθεις κάποια στιγμή σαν developer που είσαι, πως τα αρνητικά σχόλια θα πρέπει ΠΑΝΤΑ να τα δέχεσαι στωικά και να τα λαμβάνεις υπόψη σου, και να απαντάς βελτιώνοντας το προϊόν σου, και όχι κατηγορόντας τους δυνητικούς πελάτες σου. Μόνο έτσι θα αποστομώσεις αυτούς που θεωρείς πως κάνουν λάθος...

Πάντα με τις καλύτερες προθέσεις,

Τελευταία επεξεργασία από: Tillter, 06/01/2010 - 04:58


#28   computeras

computeras

    Advanced Member

  • 916 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 06/01/2010 - 06:02

Παρακαλώ να ηρεμήσουν λίγο τα πνεύματα. Εάν θέλετε να τσακωθείτε μπορείτε να το κάνετε και με pm ή email. Όχι εδώ παρακαλώ.

#29 Guest_bluradio_*

Guest_bluradio_*

Δημοσίευση 06/01/2010 - 11:11

Παρακαλώ να ηρεμήσουν λίγο τα πνεύματα. Εάν θέλετε να τσακωθείτε μπορείτε να το κάνετε και με pm ή email. Όχι εδώ παρακαλώ.


Αγαπητέ έχεις δίκιο κι εγώ παρασύρθηκα και ζητώ συγγνώμη απο τα μέλη που διαπληκτιστήκαμε και τους υπολοίπους που διάβασαν τα παραπάνω.

Στην ουσία του θέματος τώρα, όπως έγραψα χθές θα υπάρξουν διαγωνισμοί και να δωθούν κάποιοι κωδικοί ώστε να την αποκτήσουν δωρεάν
(περίπου 35) μόνο μέλη του iphonehellas για να μη νοιώθει κανείς αδικημένος!
Σήμερα τελειώνουμε και τις τελευτέες δοκιμές ώστε να δουλέψει σωστά το push notifications ώστε κάθε φορά που περνάμε κάποια νέα ραδιόφωνα στη βάση
να έχετε μια ειδοποίηση με τον αριθμό ένα (1) στο logo μας στο κεντρικό μενού της συσκευής ώστε ανοίγοντας την εφαρμογή και πατώντας το κουμπί "ανανέωση λίστας¨ να έχετε τα νέα ραδιόφωνα!
Επίσης είμαστε πάρα πολύ κοντά να πετύχουμε κάτι που το έχουν πολλοί λίγοι στον κόσμο σε τέτοιου είδους εφαρμογές, απλά ευχηθήτε μας καλή τύχη σε αυτό!
Αν όλα πάνε καλά μέχρι αύριο το πρωί θα κατεβάσετε το πρώτο update και θα δουλεύουν όλα άψογα, αν και δεν είχαμε παράπονα για την ώρα!
Η εφαρμογή βρίσκετε απο χθές το βράδυ στην κορυφή (Νο 1) του Greek App. Store και ήδη πάρα πολλοί ζητάνε μια έκδοση και στα αγγλικά κάτι που είναι στα άμεσα σχέδιά μας!

 Σας ευχαριστούμε

PEACE!!!
Συνημμένο αρχείο  IMG_0095.PNG   97.08KB   0 λήψεις Συνημμένο αρχείο  IMG_0096.PNG   79.31KB   1 λήψεις Συνημμένο αρχείο  IMG_0086.PNG   85.79KB   0 λήψεις Συνημμένο αρχείο  IMG_0097.PNG   75.46KB   0 λήψεις

#30   djibril13

djibril13

    iPH Contributor

  • 963 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 06/01/2010 - 15:07

γεια χαρα σε ολους και καλη χρονια.κατεβασα και εγω την εφαρμογη και μπορω να πω οτι εντυπωσιαστηκα απο την ποικιλια των σταθμων που διαθετει ομως υπαρχει ενα προβλημα.οι σταθμοι απο την αθηνα δεν ακουγονται ενω και απο αλλες περιοχες παρατηρησα αυτο το φαινομενο.εχει αντιμετωπισει και αλλος το ιδιο προβλημα η απλως εχει καταρευσει κανας server?

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες