Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία

Bet for Win: Θα αλλάξει τον τρόπο που παίζετε στα πρακτορεία


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
778 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#46   lefteristz

lefteristz

    iPH Elite Poster

  • 2132 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 3GS
  • Tablet:iPad 4

Δημοσίευση 07/12/2014 - 21:14

θα ηθελα να ρωτησω αν αγορασουμε την εφαρμογη τωρα θα παρουμε δωρεαν την μεγαλη αναβαθμιση για ολα τα παιχνιδια?

 

με συγχωρειτε αν εχει απαντηθει.



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#47   BetForWin

BetForWin

    iPH Member

  • 222 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad Air 2

Δημοσίευση 07/12/2014 - 21:59

θα ηθελα να ρωτησω αν αγορασουμε την εφαρμογη τωρα θα παρουμε δωρεαν την μεγαλη αναβαθμιση για ολα τα παιχνιδια?

 

με συγχωρειτε αν εχει απαντηθει.

 

Καλησπέρα σας και ευχαριστούμε που εκφράζετε το ενδιαφέρον σας για την εφαρμογή.

 

Όλες οι μελλοντικές αναβαθμίσεις του Bet For Win θα είναι δωρεάν. Που σημαίνει πως αν αγοράσετε τώρα την εφαρμογή, η αναβάθμιση με τα υπόλοιπα παιχνίδια καθώς και οι επόμενες με τις νέες λειτουργίες που θα προσφέρουμε θα είναι δωρεάν.

 

Μη διστάσετε να μας ρωτήσετε για οποιαδήποτε άλλη απορία γεννηθεί.

 

- Η ομάδα του Bet For Win.



#48   tselpemts

tselpemts

    iPH Hero

  • 3760 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:T S E L

Δημοσίευση 07/12/2014 - 22:19

Καλησπέρα κι απο εμένα αγόρασα κι εγω την εφαρμογή παιδιά αλλα ακόμη δε την χρησιμοποίησα στην πράξη απλώς έπαιξα λίγο μαζί της.Θελω να ρωτήσω δυο πράγματα.1.)αν η επιλογή των αριθμών που σου δίνει αφορά μονο την επόμενη κλήρωση και άρα να μην βάζουμε συνεχόμενες κληρώσεις και 2.) αν πατήσω πολλές φορες υπολογισμό πριν την κλήρωση μου δίνει διαφορετικούς συνδυασμούς αριθμών...αυτοί βγαίνουν τυχαία ή ο πρώτος συνδυασμός ειναι στατιστικά πιο πιθανός να επιτύχει απο ότι ο επόμενος και ο μεθεπόμενος ;;
Εύχομαι να πάνε καλά οι πωλήσεις σας και να δώσετε στον κόσμο κέρδη!!!!

Τελευταία επεξεργασία από: tselpemts, 07/12/2014 - 22:20


#49   BetForWin

BetForWin

    iPH Member

  • 222 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad Air 2

Δημοσίευση 07/12/2014 - 23:53

Καλησπέρα κι απο εμένα αγόρασα κι εγω την εφαρμογή παιδιά αλλα ακόμη δε την χρησιμοποίησα στην πράξη απλώς έπαιξα λίγο μαζί της.Θελω να ρωτήσω δυο πράγματα.1.)αν η επιλογή των αριθμών που σου δίνει αφορά μονο την επόμενη κλήρωση και άρα να μην βάζουμε συνεχόμενες κληρώσεις και 2.) αν πατήσω πολλές φορες υπολογισμό πριν την κλήρωση μου δίνει διαφορετικούς συνδυασμούς αριθμών...αυτοί βγαίνουν τυχαία ή ο πρώτος συνδυασμός ειναι στατιστικά πιο πιθανός να επιτύχει απο ότι ο επόμενος και ο μεθεπόμενος ;;
Εύχομαι να πάνε καλά οι πωλήσεις σας και να δώσετε στον κόσμο κέρδη!!!!

 

Καλησπέρα σας και ένα μεγάλο ευχαριστώ από όλη την ομάδα του Bet For Win για την αγορά της εφαρμογής!

 

Οι αριθμοί που υπολογίζονται κάθε φορά που χρησιμοποιείτε τη γεννήτρια ως προς το μεταξύ τους σύνολο έχουν με μικρές διαφορές τις ίδιες πιθανότητες εμφάνισης. Όσον αφορά το για πόσες επόμενες κληρώσεις ισχύουν, αυτό εξαρτάται από πάρα πολλούς παράγοντες που έχουν να κάνουν με τον δυναμικό αλγόριθμο και δυστυχώς δεν μπορούμε να σας εξηγήσουμε με περισσότερες λεπτομέρειες. Ωστόσο, αυτό που μπορούμε όμως να σας πούμε είναι ότι κατά τις δοκιμές μας βλέπουμε ότι από τις επιτυχούσες επιλογές αριθμών της γεννήτριας οι πιθανότητες είναι ικανοποιητικές έως και την τρίτη συνεχόμενη κλήρωση, κατά κανόνα με πτωτική τάση, χωρίς αυτό όμως να είναι απόλυτο.

 

Επιπλέον είναι άξιο αναφοράς ότι μπορείτε να επιλέγετε και εσείς δικούς σας αριθμούς με τη χρήση του θερμογραφήματος.

 

Είμαστε εδώ, να σας βοηθήσουμε με μεγάλη χαρά για οποιαδήποτε άλλο ερώτημα γεννηθεί σχετικά με την χρήση της εφαρμογής.

 

- Η ομάδα του Bet For Win



#50   tselpemts

tselpemts

    iPH Hero

  • 3760 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:T S E L

Δημοσίευση 08/12/2014 - 00:00

Καλησπέρα σας και ένα μεγάλο ευχαριστώ από όλη την ομάδα του Bet For Win για την αγορά της εφαρμογής!

Οι αριθμοί που υπολογίζονται κάθε φορά που χρησιμοποιείτε τη γεννήτρια ως προς το μεταξύ τους σύνολο έχουν με μικρές διαφορές τις ίδιες πιθανότητες εμφάνισης. Όσον αφορά το για πόσες επόμενες κληρώσεις ισχύουν, αυτό εξαρτάται από πάρα πολλούς παράγοντες που έχουν να κάνουν με τον δυναμικό αλγόριθμο και δυστυχώς δεν μπορούμε να σας εξηγήσουμε με περισσότερες λεπτομέρειες. Ωστόσο, αυτό που μπορούμε όμως να σας πούμε είναι ότι κατά τις δοκιμές μας βλέπουμε ότι από τις επιτυχούσες επιλογές αριθμών της γεννήτριας οι πιθανότητες είναι ικανοποιητικές έως και την τρίτη συνεχόμενη κλήρωση, κατά κανόνα με πτωτική τάση, χωρίς αυτό όμως να είναι απόλυτο.

Επιπλέον είναι άξιο αναφοράς ότι μπορείτε να επιλέγετε και εσείς δικούς σας αριθμούς με τη χρήση του θερμογραφήματος.

Είμαστε εδώ, να σας βοηθήσουμε με μεγάλη χαρά για οποιαδήποτε άλλο ερώτημα γεννηθεί σχετικά με την χρήση της εφαρμογής.

- Η ομάδα του Bet For Win

Το κόκκινο χρώμα στο θερμογραφημα δείχνει τους πιθανότερος αριθμούς ή το κίτρινο;;το ρωτάω επειδή δεν βλεπω κάπου κάποιο οδηγό.Επισης όταν λέτε δοκιμές σας πως το εννοείτε;;;Παίζετε δελτίο το οποίο επικυρώνεται από το τερματικό του ΟΠΑΠ ή απλώς συμπληρώνετε εικονικό δελτίο;;
Αυτό είναι θέμα το οποίο θέλω να απαντηθεί γιατι από ο,τι γνωρίζω η λογική του κινο είναι να επεξεργαστεί όλους τους συνδυασμούς που έχουν παιχτεί στη συγκεκριμένη κλήρωση και να δώσει τους αριθμούς που θα αποφέρουν την μικρότερη χασούρα στον ΟΠΑΠ.Γιαυτο αλλωστε και κάθε κλήρωση ξεκινάει με χρόνοκαθυστέρηση 12 έως 15 δευτερολέπτων.

#51   BetForWin

BetForWin

    iPH Member

  • 222 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad Air 2

Δημοσίευση 08/12/2014 - 00:17

Το κόκκινο χρώμα στο θερμογραφημα δείχνει τους πιθανότερος αριθμούς ή το κίτρινο;;το ρωτάω επειδή δεν βλεπω κάπου κάποιο οδηγό.Επισης όταν λέτε δοκιμές σας πως το εννοείτε;;;Παίζετε δελτίο το οποίο επικυρώνεται από το τερματικό του ΟΠΑΠ ή απλώς συμπληρώνετε εικονικό δελτίο;;
Αυτό είναι θέμα το οποίο θέλω να απαντηθεί γιατι από ο,τι γνωρίζω η λογική του κινο είναι να επεξεργαστεί όλους τους συνδυασμούς που έχουν παιχτεί στη συγκεκριμένη κλήρωση και να δώσει τους αριθμούς που θα αποφέρουν την μικρότερη χασούρα στον ΟΠΑΠ.Γιαυτο αλλωστε και κάθε κλήρωση ξεκινάει με χρόνοκαθυστέρηση 12 έως 15 δευτερολέπτων.

 

Με μεγάλη ευχαρίστηση θα σας εξηγήσουμε:

 

Το κόκκινο χρώμα είναι αριθμοί που "καίνε" λαμβάνοντας υπόψιν τα ποσοστά εμφάνισης καθώς και άλλα στατιστικά που παράγει ο δυναμικός αλγόριθμος του Bet For Win έως και την τελευταία κλήρωση. Όσο ανοίγει ο χρωματισμός προς το κίτρινο τόσο πιο "ασφαλής" θεωρείται ο αριθμός για να τον επιλέξετε, χωρίς βεβαίως αυτό να σας απαγορεύει να επιλέξετε και κάποιον αριθμό με κόκκινο χρωματισμό.

 

Εκτός δηλαδή από οπτικό πίνακα στατιστικών στοιχείων, το θερμογράφημα μπορεί να θεωρηθεί και ως έναν ακόμα τρόπος να επιλέξετε αριθμούς, παίρνοντας περισσότερο τις πιθανότητες στα δικά σας χέρια.

 

- Η ομάδα του Bet For Win



#52   giabri

giabri

    iPH Elite Poster

  • 3123 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 08/12/2014 - 18:49

Μολις έπαιξα 9 δελτία απλα με 5 αριθμούς.σε ολα τα δελτία δεν έπιασα ούτε έναν.τα τρία πρώτα τα έπαιξα κάθετα τα αλλά τρία χωρίς μοτίβο τα αλλά τρία με το θερμογραφημα.τζιφος...Χαχαχααχα

RF forever


#53   tasosbin

tasosbin

    iPH Member

  • 208 μηνύματα
  • Twitter:@tasosbin
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max

Δημοσίευση 08/12/2014 - 19:16

Το κόκκινο χρώμα στο θερμογραφημα δείχνει τους πιθανότερος αριθμούς ή το κίτρινο;;το ρωτάω επειδή δεν βλεπω κάπου κάποιο οδηγό.Επισης όταν λέτε δοκιμές σας πως το εννοείτε;;;Παίζετε δελτίο το οποίο επικυρώνεται από το τερματικό του ΟΠΑΠ ή απλώς συμπληρώνετε εικονικό δελτίο;;
Αυτό είναι θέμα το οποίο θέλω να απαντηθεί γιατι από ο,τι γνωρίζω η λογική του κινο είναι να επεξεργαστεί όλους τους συνδυασμούς που έχουν παιχτεί στη συγκεκριμένη κλήρωση και να δώσει τους αριθμούς που θα αποφέρουν την μικρότερη χασούρα στον ΟΠΑΠ.Γιαυτο αλλωστε και κάθε κλήρωση ξεκινάει με χρόνοκαθυστέρηση 12 έως 15 δευτερολέπτων.


Δεν δίνει τους αριθμούς που αποφέρουν μικρότερη χασούρα. Ειναι προγραμματισμένο να εχει ένα σταθερό ποσοστό επιστροφής απο τα χρήματα που πονταρονται

#54   tselpemts

tselpemts

    iPH Hero

  • 3760 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:T S E L

Δημοσίευση 08/12/2014 - 21:54

Δεν δίνει τους αριθμούς που αποφέρουν μικρότερη χασούρα. Ειναι προγραμματισμένο να εχει ένα σταθερό ποσοστό επιστροφής απο τα χρήματα που πονταρονται

παντα όμως αφού περάσει μέσα του όλους τους αριθμούς που παίζονται.Οποτε αν τα παιδιά που δημιούργησαν την εφαρμογή την δοκίμασαν χωρίς να επικυρώνουν το δελτίο της δοκιμής σε τερματικό του ΟΠΑΠ τότε τα συμπεράσματα δεν ειναι ασφαλή.Αρα μιλάμε για μια εφαρμογή που κρατάει στατιστικά και ειναι προγραμματισμένη να σου δίνει τους πιθανούς αριθμούς βάσει στατιστικών.

#55   BetForWin

BetForWin

    iPH Member

  • 222 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad Air 2

Δημοσίευση 08/12/2014 - 22:15

Μολις έπαιξα 9 δελτία απλα με 5 αριθμούς.σε ολα τα δελτία δεν έπιασα ούτε έναν.τα τρία πρώτα τα έπαιξα κάθετα τα αλλά τρία χωρίς μοτίβο τα αλλά τρία με το θερμογραφημα.τζιφος...Χαχαχααχα



Καλησπέρα σας.

Δυστυχώς η θέση μας δεν μας επιτρέπει να προβούμε σε δηλώσεις σχετικά με τον τρόπο που βγαίνουν τα αποτελέσματα των κληρώσεων.

Παρόλα αυτά, δείχνοντας εκτίμηση στο ενδιαφέρον σας για το Bet For Win, μπορούμε να δώσουμε δύο συμβουλές για όσους παίζουν Κίνο, ασχέτως αν κατέχουν ή όχι την εφαρμογή:

- Να προτιμάτε τύπο παιχνιδιού με 4, 7 ή 6 αριθμούς.
- Πάντα να παίζετε με αυτοέλεγχο και σεβασμό στα οικονομικά σας όρια. Το παιχνίδι είναι κερδοφόρο και ευχάριστο όσο παίζουμε με συνείδηση.

Για τους λίγους χρήστες του Bet For Win που δεν είδαν κάποιο αποτέλεσμα από την πρώτη στιγμή, δοκιμάστε να παίξετε μεταξύ 12:30 - 16:00.

Η ομάδα μας δουλεύει σκληρά για την μεγάλη αναβάθμιση η οποία εντός των ημερών θα κατατεθεί στην Apple για έλεγχο.

Για ότι αλλο χρειαστείτε είμαστε στη διάθεση σας.
- Η ομάδα του Bet For Win

Τελευταία επεξεργασία από: BetForWin, 08/12/2014 - 22:18


#56   SteveJobless

SteveJobless

    iPH newbie

  • 3 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina +4G

Δημοσίευση 08/12/2014 - 22:19

Καλησπέρα στην παρέα!

 

Παρακολουθώ το φόρουμ καιρό αλλά αποφάσισα να κάνω λογαριασμό για να πω στους δημιουργούς της εφαρμογής ένα μεγάλο μπράβο!

Μένω μόνιμα Αγγλία και έστειλα αριθμούς από την εφαρμογή το μεσημέρι στον πατέρα μου, ο οποίος πάει να πάρει iPhone 6 με τα κερδισμένα!!! 6 στα 6!!!

Δεν ξέρω πως το καταφέρατε αλλά ελπίζω να συνεχιστεί αυτό! :D :D :D



#57   omorfonios

omorfonios

    iPH Contributor

  • 1647 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS

Δημοσίευση 08/12/2014 - 22:25

πολύ καλή δουλειά..! καταπληκτική εφαρμογή..!!! νομίζω πως τα σχόλια είναι περιττά..!!!!

 

θα την αγοράσω σύντομα..  :D



#58   giabri

giabri

    iPH Elite Poster

  • 3123 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 08/12/2014 - 22:26

Καλησπέρα στην παρέα!

Παρακολουθώ το φόρουμ καιρό αλλά αποφάσισα να κάνω λογαριασμό για να πω στους δημιουργούς της εφαρμογής ένα μεγάλο μπράβο!
Μένω μόνιμα Αγγλία και έστειλα αριθμούς από την εφαρμογή το μεσημέρι στον πατέρα μου, ο οποίος πάει να πάρει iPhone 6 με τα κερδισμένα!!! 6 στα 6!!!
Δεν ξέρω πως το καταφέρατε αλλά ελπίζω να συνεχιστεί αυτό! :D :D :D

Χωρίς μοτίβο ;με θερμογραφημα ;τι έστειλες ;

RF forever


#59   omorfonios

omorfonios

    iPH Contributor

  • 1647 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS

Δημοσίευση 08/12/2014 - 22:30

Καλησπέρα στην παρέα!

 

Παρακολουθώ το φόρουμ καιρό αλλά αποφάσισα να κάνω λογαριασμό για να πω στους δημιουργούς της εφαρμογής ένα μεγάλο μπράβο!

Μένω μόνιμα Αγγλία και έστειλα αριθμούς από την εφαρμογή το μεσημέρι στον πατέρα μου, ο οποίος πάει να πάρει iPhone 6 με τα κερδισμένα!!! 6 στα 6!!!

Δεν ξέρω πως το καταφέρατε αλλά ελπίζω να συνεχιστεί αυτό! :D :D :D

 

6 στα 6 και iphone 6? :P 



#60   BetForWin

BetForWin

    iPH Member

  • 222 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad Air 2

Δημοσίευση 08/12/2014 - 22:43

Καλησπέρα στην παρέα!
 
Παρακολουθώ το φόρουμ καιρό αλλά αποφάσισα να κάνω λογαριασμό για να πω στους δημιουργούς της εφαρμογής ένα μεγάλο μπράβο!
Μένω μόνιμα Αγγλία και έστειλα αριθμούς από την εφαρμογή το μεσημέρι στον πατέρα μου, ο οποίος πάει να πάρει iPhone 6 με τα κερδισμένα!!! 6 στα 6!!!
Δεν ξέρω πως το καταφέρατε αλλά ελπίζω να συνεχιστεί αυτό! :D :D :D


Καλησπέρα από Ελλάδα και ευχαριστούμε για την αγορά του Bet For Win! Είδαμε μια αγορά από Αγγλία και μάλιστα μας έκανε ιδιαίτερη περιέργεια!

Είμαστε ενθουσιασμένοι όλοι μας για τα θετικά σας αποτελέσματα! Δεν μπορούμε σε καμία περίπτωση να σας το εγγυηθούμε αλλά ελπίζουμε για εσάς αλλά και για εμάς να συνεχιστούν οι επιτυχίες σας!

Με σεβασμό,
- Η ομάδα του Bet For Win

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες


    Bing (1)