Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία

Bet for Win: Θα αλλάξει τον τρόπο που παίζετε στα πρακτορεία


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
778 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#91   7psyxos

7psyxos

    iPH Contributor

  • 1292 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Pro 2nd gen + 4G
  • GameCenter:7psyxos

Δημοσίευση 09/12/2014 - 22:59

Τα κίτρινα

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#92   BetForWin

BetForWin

    iPH Member

  • 222 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad Air 2

Δημοσίευση 10/12/2014 - 13:34

aKiHrvn.png

 

Καλησπερίζουμε την κοινότητα του iPhonehellas.

 

Σήμερα, γιορτάζουμε τις πρώτες 100 λήψεις του Bet For Win και σας προσφέρουμε 10 Promo Codes.

 

Λάβετε μέρος στο διαγωνισμό πατώντας το παρακάτω Link:

(συμμετοχές έως απόψε στις 23:59)

 

https://gleam.io/zQy...ode-bet-for-win

 

Ευχαριστούμε για το ενδιαφέρον σας στην εφαρμογή και σας ευχόμαστε καλή επιτυχία!

- Η ομάδα του Bet For Win - 

 

 



#93   Six4Two

Six4Two

    iPH User

  • 142 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus

Δημοσίευση 10/12/2014 - 16:03

Μπράβο σας παιδιά!
 
Εγώ την έχω αγοράσει και θα την αγόραζα ακόμα και τώρα που έχετε διαγωνισμό, γιατί πολύ απλά δεν θα με σώσουνε τα 2-3 ευρώ που θα δώσω και επίσης υποστηρίζουμε έλληνες dev!!!
 
(Αν και έχω παίξει κι έχω χάσει μόνο, δεν με νοιάζει)
 
 
Υ.Γ. ΣΕ ΟΛΟΥΣ:  ΜΕΓΑΛΗ ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΤΟΝ ΕΘΙΣΜΟ ΠΑΙΔΙΑ !



#94   BetForWin

BetForWin

    iPH Member

  • 222 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad Air 2

Δημοσίευση 10/12/2014 - 16:11

Μπράβο σας παιδιά!
 
Εγώ την έχω αγοράσει και θα την αγόραζα ακόμα και τώρα που έχετε διαγωνισμό, γιατί πολύ απλά δεν θα με σώσουνε τα 2-3 ευρώ που θα δώσω και επίσης υποστηρίζουμε έλληνες dev!!!
 
(Αν και έχω παίξει κι έχω χάσει μόνο, δεν με νοιάζει)
 
 
Υ.Γ. ΣΕ ΟΛΟΥΣ:  ΜΕΓΑΛΗ ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΤΟΝ ΕΘΙΣΜΟ ΠΑΙΔΙΑ !

Καλησπέρα σας και ευχαριστούμε πολύ για την αγορά της εφαρμογής.

 

Μας χαροποιούν ιδιαίτερα οι καλές σας κουβέντες. Το Bet For Win για εμάς, είναι "η εργαλειοθήκη" που κάθε παίκτης πρέπει να έχει στην τσέπη του.

 

Εκτός από την γεννήτρια αριθμών (η οποία θα το δείτε στη συνέχεια πως παίζοντας θα σας πάει ταμείο - βλέπετε, αν είχαμε την λύση για να κερδίζουμε πάντα και την ανεβάζαμε, δεν θα κρατούσε για πολύ), έχετε γρήγορη πρόσβαση στο αρχείο κληρώσεων (σύντομα με αναζήτηση - η έκδοση V1.1 περιμένει τον έλεγχο της Apple) και δεν ξεχνάμε να αναφέρουμε το θερμογράφημα, ίσως μια από τις πιο σημαντικές δυνατότητες του Bet For Win.

 

Τέλος, πάντα προτρέπουμε τους χρήστες του Bet For Win να παίζουν με αυτοέλεγχο, εγκράτεια και πάντα με σεβασμό στα οικονομικά και τις προτεραιότητες τους.

 

- Η ομάδα του Bet For Win



#95   BetForWin

BetForWin

    iPH Member

  • 222 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad Air 2

Δημοσίευση 10/12/2014 - 18:14

Καλησπέρα σας.

Να σας υπενθυμίσουμε πως ο διαγωνισμός έχει διάρκεια έως απόψε στις 23:59.

Οι νικητές θα ανακοινωθούν αύριο το μεσημέρι.

Ο ομάδα του Bet For Win σας εύχεται καλή επιτυχία!

#96   stalll

stalll

    iPH Contributor

  • 1125 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S

Δημοσίευση 10/12/2014 - 18:15

ασχοληθηκα μιση ωρα περιπου..... 20 στηλες συνολο(10ευρω) και μου δωσε 2 χ 0,50 ευρω............... χασιμο χρονου και χρηματων μεχρι ωρας..... αλλα θα τις δωσω αλλη μια ευκαιρια.. τουλαχιστον μηπως βγαλω τα λεφτα της



#97   BetForWin

BetForWin

    iPH Member

  • 222 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad Air 2

Δημοσίευση 10/12/2014 - 18:36

ασχοληθηκα μιση ωρα περιπου..... 20 στηλες συνολο(10ευρω) και μου δωσε 2 χ 0,50 ευρω............... χασιμο χρονου και χρηματων μεχρι ωρας..... αλλα θα τις δωσω αλλη μια ευκαιρια.. τουλαχιστον μηπως βγαλω τα λεφτα της

Καλησπέρα σας και ευχαριστούμε πολύ για την αγορά της εφαρμογής και τον χρόνο που διαθέσατε για να μας γράψετε τις εντυπώσεις σας.

Όπως αναφέρουμε και σε προηγούμενο μας μήνυμα, το Bet For Win είναι ένα πλήρες εργαλείο για τους παίκτες των αγαπημένων μας παιχνιδιών. Μακάρι να είμασταν στη θέση να εγγυηθούμε συνεχή αποτελέσματα. Αν το κάναμε αυτό, είτε τα παιχνίδια θα σταματούσαν να λέγονται "τυχερά", είτε απλά θα ήταν παραπλάνηση, κάτι το οποίο δεν ταιριάζει με την φιλοσοφία μας. Γι' αυτό, όπως θα δείτε και από όλη μας την κίνηση στο topic της εφαρμογής είμαστε συνεχόμενα δίπλα σε εσάς που την επιλέξατε.

Εκτός από την γεννήτρια αριθμών που κάνει χρήση του δυναμικού αλγορίθμου, το Bet For Win προσφέρει και άλλες δυνατότητες, όπως την γρήγορη πρόσβαση στο αρχείο κληρώσεων (σύντομα με αναζήτηση - η έκδοση V1.1 περιμένει τον έλεγχο της Apple) και το θερμογράφημα, ίσως μια από τις πιο σημαντικές δυνατότητες της εφαρμογής, με τη χρήση του οποίου μπορείτε να επιλέξετε και εσείς αριθμούς, δοκιμάζοντας επιπλέον την τύχη και το προαίσθημα σας.

Τέλος, να σας υπενθυμίσουμε ότι όλες αυτές τις δυνατότητες θα τις έχετε εντελώς δωρεάν για όλα τα αγαπημένα σας παιχνίδια στην επόμενη μεγάλη αναβάθμιση V1.5

- Η ομάδα του Bet For Win

Τελευταία επεξεργασία από: BetForWin, 10/12/2014 - 18:38


#98   tasosbin

tasosbin

    iPH Member

  • 208 μηνύματα
  • Twitter:@tasosbin
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max

Δημοσίευση 10/12/2014 - 20:07

ένα ακόμα 4/4 σήμερα στο ένα δελτίο που έπαιξα. Στο άλλο 2/4. Θα κάνουμε ωραια Χριστούγεννα φέτος με το bet for win :D



#99   stalll

stalll

    iPH Contributor

  • 1125 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S

Δημοσίευση 10/12/2014 - 22:20

ένα ακόμα 4/4 σήμερα στο ένα δελτίο που έπαιξα. Στο άλλο 2/4. Θα κάνουμε ωραια Χριστούγεννα φέτος με το bet for win :D

πως επαιξες?



#100   BetForWin

BetForWin

    iPH Member

  • 222 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad Air 2

Δημοσίευση 10/12/2014 - 22:21

ένα ακόμα 4/4 σήμερα στο ένα δελτίο που έπαιξα. Στο άλλο 2/4. Θα κάνουμε ωραια Χριστούγεννα φέτος με το bet for win :D


Καλησπέρα σας.

Οι επιτυχίες σας μας χαροποιούν πέρα του δέοντος.

Υπενθυμίζουμε στα μέλη του Forum πως ο διαγωνισμός του Bet For Win που κληρώνει promo codes για 10 τυχερούς βρίσκεται ακόμα σε ισχύ και θα μπορείτε να δηλώνετε συμμετοχές έως τις 23:59 στο παρακάτω σύνδεσμο:

https://gleam.io/fb/zQyMh

Καλή επιτυχία σε όλους σας,
- Η ομάδα του Bet For Win

#101   wh0ami

wh0ami

    iPH Member

  • 333 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini 4
  • GameCenter:aloeveras

Δημοσίευση 11/12/2014 - 09:47

πως επαιξες?

Ναι πες και σε εμας. Εγω επαιξα 20 κουπονια (με γεννητρια, θερμογραφημα και μοτιβο) αλλα το μονο που καταφερα να παρω ειναι το 2 στα 4.



#102   BetForWin

BetForWin

    iPH Member

  • 222 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad Air 2

Δημοσίευση 11/12/2014 - 10:13

Καλή σας ημέρα!

 

Οι νικητές του διαγωνισμού του Bet For Win έχουν ανακοινωθεί εδώ: https://gleam.io/fb/zQyMh

 

 

και τους έχει ήδη αποσταλεί Email με τον κωδικό τους!

 

Μείνετε συντονισμένοι, ακολουθούν και άλλοι διαγωνισμοί, σύντομα!

 

- Η ομάδα του Bet For Win



#103   tasosbin

tasosbin

    iPH Member

  • 208 μηνύματα
  • Twitter:@tasosbin
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max

Δημοσίευση 11/12/2014 - 11:17

πως επαιξες?

Ζήτησα 4 νούμερα χωρίς μοτίβο.

#104   tasosbin

tasosbin

    iPH Member

  • 208 μηνύματα
  • Twitter:@tasosbin
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max

Δημοσίευση 11/12/2014 - 11:21

Ναι πες και σε εμας. Εγω επαιξα 20 κουπονια (με γεννητρια, θερμογραφημα και μοτιβο) αλλα το μονο που καταφερα να παρω ειναι το 2 στα 4.

Παιδιά μια διευκρίνιση.
Εγώ δουλεύω σε προποτζιδικο και έχω δει πολλά απο το ΚΙΝΟ.
Η εφαρμογή φτιάχτηκε για να μας βοηθήσει να αυξήσουμε τα κέρδη μας. Δεν εινα το μαγικό φίλτρο που θα μας κάνει εκατομμυριούχους.
Παίξτε με σύνεση. Ζητήστε να σας δώσει ένα δελτίο, παίξτε το για 1-2 κληρώσεις. Μετα άλλο δελτίο. Και βάλτε όριο. Πχ αν χάσετε 5€ να σταματήσετε το παιχνίδι

#105   tsitadim

tsitadim

    iPH Elite Poster

  • 2263 μηνύματα
  • Twitter:@tsitadim
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 2nd gen + 4G

Δημοσίευση 11/12/2014 - 13:08

Μερικές ερωτήσεις να κάνω και εγώ αν γίνεται να απαντηθούν από τους δημιουργούς της εφαρμογής.
Στο θερμό γράφημα όπως φαίνεται στην φωτογραφία Συνημμένο αρχείο  ImageUploadedByTapatalk1418295998.275807.jpg   241.79KB   41 λήψεις η τάση πια είναι; Τα κίτρινα να γίνουν κόκκινα ή το αντίθετο; Επίσης τα στατιστικά σε κάθε νούμερο από πόσο μεγάλη δεξαμενή βγαίνουν; Είναι της ημέρας; Εβδομάδας; Δεν ξέρω αν καταλαβαίνετε τι εννοώ;
Ευχαριστώ.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες