Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * - 3 ψήφοι

Διαθέσιμο το 8.1.1


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
577 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#541   skiace

skiace

    iPH Elite Poster

  • 2581 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen + 4G

Δημοσίευση 02/12/2014 - 16:03

τι μηνυμα ειναι αυτο ακριβως? Θυμασαι?

Μαυριζει η οθονη στη μεση γραφει vodafon και κατω αριστερα και δεξια, ακυρωση και αποδοχη αντιστοιχα. Πρεπει να πατησεις ενα απο τα δυο για να φυγει η μαυρη οθονη και να συνεχισεις οτι εκανες.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#542   rromeodim

rromeodim

    iPH Guru

  • 9757 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 02/12/2014 - 16:11

Μαυριζει η οθονη στη μεση γραφει vodafon και κατω αριστερα και δεξια, ακυρωση και αποδοχη αντιστοιχα. Πρεπει να πατησεις ενα απο τα δυο για να φυγει η μαυρη οθονη και να συνεχισεις οτι εκανες.

δεν ξερω....αν και εχω ipad δεν το εχω συναντησει αλλα κατι μου θυμιζει και μενα.Καποιος αλλος ισως ξερει.



#543   skiace

skiace

    iPH Elite Poster

  • 2581 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen + 4G

Δημοσίευση 02/12/2014 - 16:19

δεν ξερω....αν και εχω ipad δεν το εχω συναντησει αλλα κατι μου θυμιζει και μενα.Καποιος αλλος ισως ξερει.

Μα σιγουρα το εχω ξαναδιαβασει απο καποιον, αλλα δεν θυμαμαι που ουτε και αν και πως διορθωθηκε με καποιο τροπο.

#544   rromeodim

rromeodim

    iPH Guru

  • 9757 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 02/12/2014 - 16:22

δεν κανεις ενα restore αν σου ειναι ευκολο?....πως πηγες στην 8.1.1?....οχι οτι εχει σημασια γιατι και εγω με ΟΤΑ  την περασα στο ipad



#545   skiace

skiace

    iPH Elite Poster

  • 2581 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen + 4G

Δημοσίευση 02/12/2014 - 20:56

δεν κανεις ενα restore αν σου ειναι ευκολο?....πως πηγες στην 8.1.1?....οχι οτι εχει σημασια γιατι και εγω με ΟΤΑ την περασα στο ipad

Θα αστειευεσαι βεβαια !!!!
Οχι αλλο restore !!!
Σοβαρα τωρα με restore και set up as new πηγα στην 8.1.1.
Παντα ετσι πηγαινω σε ολες τις αναβαθμισεις. Το θεωρω πιο ασφαλες απο το να ταλαιπωρουμαι ενδεχομενως μετα απο μικρο αστοχιες.

#546   rromeodim

rromeodim

    iPH Guru

  • 9757 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 02/12/2014 - 21:42

Θα αστειευεσαι βεβαια !!!!
Οχι αλλο restore !!!
Σοβαρα τωρα με restore και set up as new πηγα στην 8.1.1.
Παντα ετσι πηγαινω σε ολες τις αναβαθμισεις. Το θεωρω πιο ασφαλες απο το να ταλαιπωρουμαι ενδεχομενως μετα απο μικρο αστοχιες.

μηπως καποια εφαρμογη τοτε?..... :huh:  Ετσι στα καλα καθουμενα στο κανει?



#547   skiace

skiace

    iPH Elite Poster

  • 2581 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen + 4G

Δημοσίευση 02/12/2014 - 21:46

μηπως καποια εφαρμογη τοτε?..... :huh: Ετσι στα καλα καθουμενα στο κανει?

Ναι δεν μπορω να το εντοπισω και να το συνδεσω με καποια εφαρμογη.
Ιδιες ακριβως εφαρμογες και jb στην 8.1, ιδιο σεταπ και στην 8.1.1
Αν αυτο σημαινει κατι απο τοτε που το εγραψα δεν εχει ξαναεμφανιστει ..... Χαχαχα

#548   rromeodim

rromeodim

    iPH Guru

  • 9757 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 02/12/2014 - 21:58

Ναι δεν μπορω να το εντοπισω και να το συνδεσω με καποια εφαρμογη.
Ιδιες ακριβως εφαρμογες και jb στην 8.1, ιδιο σεταπ και στην 8.1.1
Αν αυτο σημαινει κατι απο τοτε που το εγραψα δεν εχει ξαναεμφανιστει ..... Χαχαχα

εισαι jb στο ipad?



#549   skiace

skiace

    iPH Elite Poster

  • 2581 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen + 4G

Δημοσίευση 03/12/2014 - 18:02

εισαι jb στο ipad?

Ναι και εξακολουθει να μην εχει ξαναεμφανιστει απο τοτε που το πρωτοεγραψα.
Μακαρι να λυνονται ολα τα θεματα με την φοβερα του φορουμ μονο ......
Χαχαχα

#550   Thanasiskok

Thanasiskok

    iPH Addict

  • 609 μηνύματα
  • Twitter:@thanasiskok
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • GameCenter:thanasiskok

Δημοσίευση 04/12/2014 - 00:50

Η 8.1.1 σε 4S μπορεί να με τρελάνει! Μια βδομάδα πάνε όλα μια χαρά και την επόμενη βγάζει πρόβλημα! Πριν 2 βδομάδες είχα θέμα με αποσυνδέσεις στο wifi (πράγμα που δεν μου το έχει κάνει ποτέ) και μετά απο hard reset όλα οκ για καμία βδομάδα! Αυτή τη βδομάδα ο ήχος του ηχείου χανόταν ξαφνικά χωρίς λόγο και επίσης ανοίγοντας κάποιες εφαρμογές και περισσότερο η εφαρμογή του Mail έδειχνε το εφέ ανοίγματος αλλά το αποτέλεσμα είναι να δείχνει μονο το φόντο σκούρο επίσης το κινητό σαν να μου φαίνεται πως έγινε λίγο αργό! Έκανα hard reset διορθώθηκε ο ήχος τα αλλά τα κάνει που και που!
Τέτοια προβλήματα είναι απαράδεκτα δεν μου τα έκανε σε καμία έκδοση απο το iOS 5 μέχρι και την iOS 8.1! Τι να πω περιμένω οπωσδήποτε update!

#551   mpa3

mpa3

    iPH Addict

  • 690 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:Thanoc2129

Δημοσίευση 04/12/2014 - 09:08

Η 8.1.1 σε 4S μπορεί να με τρελάνει! Μια βδομάδα πάνε όλα μια χαρά και την επόμενη βγάζει πρόβλημα! Πριν 2 βδομάδες είχα θέμα με αποσυνδέσεις στο wifi (πράγμα που δεν μου το έχει κάνει ποτέ) και μετά απο hard reset όλα οκ για καμία βδομάδα! Αυτή τη βδομάδα ο ήχος του ηχείου χανόταν ξαφνικά χωρίς λόγο και επίσης ανοίγοντας κάποιες εφαρμογές και περισσότερο η εφαρμογή του Mail έδειχνε το εφέ ανοίγματος αλλά το αποτέλεσμα είναι να δείχνει μονο το φόντο σκούρο επίσης το κινητό σαν να μου φαίνεται πως έγινε λίγο αργό! Έκανα hard reset διορθώθηκε ο ήχος τα αλλά τα κάνει που και που!
Τέτοια προβλήματα είναι απαράδεκτα δεν μου τα έκανε σε καμία έκδοση απο το iOS 5 μέχρι και την iOS 8.1! Τι να πω περιμένω οπωσδήποτε update!

Τι να πω; Πως τα καταφέρνετε και εγώ το iPhone 4S έχω Από όταν βγήκε η 8.1.1 και δεν μου έχει δημιουργηθεί καθόλου κανένα πρόβλημα.Πάντως γενικά αν ξανά έχεις πρόβλημα με το Γουάι φαΐ να κάνεις επαναφορά δικτύου παρα hard reset..

#552   Thanasiskok

Thanasiskok

    iPH Addict

  • 609 μηνύματα
  • Twitter:@thanasiskok
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • GameCenter:thanasiskok

Δημοσίευση 04/12/2014 - 12:24

Τι να πω; Πως τα καταφέρνετε και εγώ το iPhone 4S έχω Από όταν βγήκε η 8.1.1 και δεν μου έχει δημιουργηθεί καθόλου κανένα πρόβλημα.Πάντως γενικά αν ξανά έχεις πρόβλημα με το Γουάι φαΐ να κάνεις επαναφορά δικτύου παρα hard reset..


Η συντριπτική πλειοψηφίες με την 8.1.1 σε iPad 2 και iPhone 4S βρήκε την υγεία της! Εγώ πάλι δεν σταμάτησα απο προβλήματα! Ευτυχώς το wifi δεν με ξανά πέταξε! Αλλά γενικά η 8.1.1 νομίζω είναι με διαφορά η πιο buggy και laggy έκδοση που έχει βγει! Για εμένα η 8.1 ήταν αυτή που απο τότε που την έβγαλα δεν μου έκανε το παραμικρό!

#553   giabri

giabri

    iPH Elite Poster

  • 3131 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 04/12/2014 - 13:31

Πιστεύω θα έχουμε σύντομα 8.1.2 πριν βγει 8.2 .εγω λεω θα την δώσουν σε καμία βδομάδα

RF forever


#554   mpa3

mpa3

    iPH Addict

  • 690 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:Thanoc2129

Δημοσίευση 04/12/2014 - 18:38

Η συντριπτική πλειοψηφίες με την 8.1.1 σε iPad 2 και iPhone 4S βρήκε την υγεία της! Εγώ πάλι δεν σταμάτησα απο προβλήματα! Ευτυχώς το wifi δεν με ξανά πέταξε! Αλλά γενικά η 8.1.1 νομίζω είναι με διαφορά η πιο buggy και laggy έκδοση που έχει βγει! Για εμένα η 8.1 ήταν αυτή που απο τότε που την έβγαλα δεν μου έκανε το παραμικρό!

εμενα παλι η 8.1 ηταν σκετη κολαση μιας κ κολουσαν τα παντα..ατελειωτα bugs..κ γιαυτο τοτε ειχα προλαβει και γυρησα 7.1.2

#555   azAoA09

azAoA09

    iPH newbie

  • 55 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 05/12/2014 - 14:45

καλησπερα τελικα αξίζει να παω στην 8.1.1 απο 7.1.2 σε 4ς εχω μπερδευτει καπως ευχαρηστω



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 7

0 μέλη, 7 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες