Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * - 8 ψήφοι

iPhone 6S με 2GB Ram και τεχνολογία ''Force Touch'', όπως στο Apple Watch (;)


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
659 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#571   jimmakos

jimmakos

    iPH Community Leader

  • 10196 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 04/09/2015 - 20:10

Υπομονή μέχρι τη Τετάρτη λοιπόν. Ελπίζω η μνήμη να είναι στα 2giga  αν και με τη διαχείριση πόρων που έχει το iOS πιθανότατα να μας πουν ότι  το 1 giga  είναι υπέρακετό.

Μωρέ υπέρ αρκετό είναι και έχουν κάνει τρομερή δουλειά για να πηγαίνει έτσι το iOS με 1GB, για το γαμώτο (σίγουρα και καλύτερα αποτελέσματα) και για να κρατήσει μέσα στα χρόνια περισσότερο είναι το θέμα. Αλλά Apple είναι αυτή και όχι φιλανθρωπικό ίδρυμα...


Once You Go Mac You Never Go Back

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#572   Gagarin

Gagarin

    iPH Enthousiast

  • 543 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7
  • Tablet:iPad mini Retina
  • GameCenter:aterzop

Δημοσίευση 04/09/2015 - 20:33

Ακριβώς αυτο που λες φιλε agnostos13 ΕΙΔΟΣ ΠΟΛΥΤΕΛΕΙΑΣ!!!

Προσωπικα ειμαι στην κατηγορια των ανθρωπων που αγοραζουν την συσκευη τους!!!Κ πιστεψε με για μενα το iphone ειναι εργαλειο για την δουλεια μου...

On topic:

Η μνημη προσωπικα πιστευω θα ειναι στα 2GB...Αν ειναι παλι στο 1GB αυτο με χαροποιει ακομα περισσοτερο μιας κ με iphone 5 με βλεπω ακομα 2 χρονια εκει που του χρονου τετοιο καιρο θα ημουν σε φαση αναβαθμισης μιας κ σιγουρα θα επαιρνε το ios 10 αλλα θα ηταν η τελευταια του φορα με οτι συνεπαγεται αυτο (ιστοριες με παλια μοντελα που πηραν το τελευταιο λογισμικο κ δεν μπορουσαν να παρουν ανασα)...

Κ επιτελους σταματηστε να κραζεται τα specs της Apple οσον αφορα μνημες-επεξεργαστες...

Αυτα που ακουτε στα android ειναι γιατι πολυ απλα ΔΕΝ ΤΡΑΒΑΕΙ το συστημα...βαλτε οποιοδηποτε κινητο android με 1gb Ram k διπυρηνο επεξεργαστη διπλα στο iphone 6...η διαφορα στην αποκριση ΧΑΟΤΙΚΗ!!!Δεν μιλαω για υποστηριξη λογισμικου εκει εχουν σταματησει σε αναβαθμιση καπου στο 2012-13...Την διαφορα την κανει το λογισμικο!!!

Για τις καμερες τωρα...οποιος θελει να εχει την φοβερη φωτογραφικη δεν νομιζω θα παει να παρει κινητο...δεν λεω καλο ειναι να εχει καλη καμερα αλλα αν θελετε την υπερβαση στην ποιοτητα πατε σε μια compact γοητρου που με 300ευρω θα βγαζετε φωτογραφιες μερα κ νυχτα που θα μεινετε με το στομα ανοιχτο!!!

Δεν ειμαι fanboy...αλλα αυτη ειναι η αληθεια!!!

Εμενα με χαλαει πολυ το θεμα μπαταρια γενικα οχι μονο στην apple...εχουμε φτασει τα κινητα να εχουν επεξεργαστες μνημες και καρτες γραφικων σταθερων υπολογιστων k απο μπαταρια μηδεν!!!



#573   kotsoscrete

kotsoscrete

    iPH Enthousiast

  • 414 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 04/09/2015 - 21:05

Τσακώνεστε για χωρητικότητα που αλλάζει με 100 € παραπάνω αντί να τσακώνεστε για το αν θα έπρεπε να έχει full HD οθόνη το 6s και 2GB Ram οπωσδοιποτε ωστε να μπορει να το κρατήσει καποιος μερικά χρόνια,μετά απο τόσες αναβαθμίσεις του iOs.

Τα 16 πουλάνε και υπάρχουν χρήστες που τα αγοράζουν γιατι δεν τους κάνουν εκτεταμένη χρήση οποτε γιατι να πληρώσουν κατι πιο ακριβό;

Δεν υπάρχει πάντα μια όψη σε ολα.Να τα κρίνετε σφαιρικά.

#574   stark

stark

    iPH Contributor

  • 1055 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone SE

Δημοσίευση 04/09/2015 - 21:07

http://www.macrumors...6gb-64gb-128gb/

 

KGI Securities analyst Ming-Chi Kuo has issued a note to investors that claims the so-called "iPhone 6s" will be offered in 16GB, 64GB and 128GB storage capacities, the same sizes available for the iPhone 6 and iPhone 6 Plus. 

 

 

Αν επαληθευτεί για τα 16GB, θα είναι απλά τραγικό !  :rolleyes:



#575   jimmakos

jimmakos

    iPH Community Leader

  • 10196 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 04/09/2015 - 21:09

Το θεωρώ δεδομένο αν και ανεπίτρεπτο εν έτη 2015, ότι θα ξεκινάνε από τα 16. Marketing...


Once You Go Mac You Never Go Back

#576   agnostos13

agnostos13

    iPH Contributor

  • 1823 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: iPhone 3G
  • Tablet:iPad Air 2

Δημοσίευση 04/09/2015 - 21:20

Δυστυχως το 16αρι φαινεται να επαληθευεται για το iPhone 6S!
Υπαρχουν πολλοι λογοι που συμφερει την Apple να μεινει εκει...
Κριμα για οσους το φορτωνουμε και θα πρεπει να κοιταξουμε παλι 64αρι πλεον.

ΥΓ. Εμενα στο 3G μου εφταναν ανετα τα 16gb, στο 4S οριακα, τωρα δεν φτανουν για ζητω...

Τελευταία επεξεργασία από: agnostos13, 04/09/2015 - 21:21


#577   ForceF

ForceF

    iPH Contributor

  • 958 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen + 4G

Δημοσίευση 04/09/2015 - 21:35

Κρατάν χαμηλή τη μπαταρία και καλά για να είναι πιο λεπτό....τώρα που θα παχύνει λόγο force touch να δώ τι θα πούν.

Έχω αμερικάνικο μοντέλο 6άρι. Το αναφέρω, γιατί λένε ότι το απλό 6άρι "πάσχει" απ' το μεγαλύτερο 6+ (στο θέμα μπαταρίας). Εμένα, με κανονική καθημερινή χρήση (λίγες κλήσεις, κάμποσα μηνύματα, μπόλικο άκουσμα τραγουδιών, λίγο σερφάρισμα στο διαδίκτυο, λίγη ώρα GoogleMaps για navigation)... η μπαταρία μου κρατά από... ΤΡΕΙΣ ΕΩΣ ΤΕΣΣΕΡΙΣ ΓΕΜΑΤΕΣ ΜΕΡΕΣ! Θέλετε πιστέψτε το, θέλετε όχι, αδιαφορώ. Το φορτίζω (το κινητό) 1 φορά την βδομάδα, ΤΟ ΠΟΛΥ ΔΥΟ (μερικές φορές που το "ξεσκίζω"). Και δεν χρειάζεται... οκτακόσιες ώρες να φορτιστεί το 6άρι μου, γύρω στις 2 ωρίτσες χρειάζεται να γίνουν ΟΛΟΙ ΟΙ 3 ΚΥΚΛΟΙ πλήρης φόρτισης...

 

Η κάμερα νομίζω ειναι ενα μεγάλο συν...

Δεν χρειάζεστε κάμερα άνω των 5ΜΡ. Ρωτήστε ΟΠΟΙΟΝΔΗΠΟΤΕ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑ φωτογράφο! Μόνο οι επαγγελματίες χρειάζονται παραπάνω ΜΡ, για τους ευνόητους λόγους της δουλειάς τους - και ΑΝΑΛΟΓΑ με το θέμα που θα "σουτάρουν". Και τα ΜΡ δεν κάνουν την διαφορά - ανοίξτε και κάνα βιβλίο φωτογραφίας να μορφωθείτε. Ο ΦΑΚΟΣ ΚΑΝΕΙ ΤΗΝ ΔΙΑΦΟΡΑ! Μια παμπάλαια Panasonic ψηφιακή που έχω με 8ΜΡ, βγάζει υπερ-μαμάτες φωτό σε σχέση με μια σύγχρονη φοβερή Nikon του κουμπάρου μου, διότι η δική μου έχει LEICA φακό πάνω ενώ του κουμπάρου έναν ΦΘΗΝΟ ΝΙΚΟΝ φακό! (Έχει μια "μικρή διαφορά" ο ένας φακός απ' τον άλλον, ψάξτε το)...

 

Το θεωρώ δεδομένο αν και ανεπίτρεπτο εν έτη 2015, ότι θα ξεκινάνε από τα 16. Marketing...

Για...κινητό και όχι για...υπολογιστή τσέπης, τα 16GBs είναι υπερ-αρκετά κατ' εμέ. Μιλάμε (επαναλαμβάνω) για...ΚΙΝΗΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ, όχι για υπολογιστή! Αν θέλετε να 'χετε την συσκευή του...Σποκ του ΣταρΤρεκ ή του... Χαν Σόλο, οκ... μάλλον δεν είναι αρκετά τα 16GBs. Για μένα, είναι ΥΠΕΡ-ΑΡΚΕΤΑ! Έχω το 6άρι (το "απλό", όχι το + ) απ' την πρώτη περίπου στιγμή που βγήκε, το 'χω τιγκάρει με καμιά 300 τραγούδια, έχω καμιά 10ριά βίντεο του παιδιού, καμιά 40ριά φωτό του παιδιού, μπόλικες εφαρμογές, γύρω στα 12-15 παιχνίδια (2-3 μάλιστα μεγάλου μεγέθους)...και διαθέτω ΑΚΟΜΑ... 3GBs χώρο!!!!!!
Τι διάολο άλλο θέλετε να περάσετε μέσε σ' ένα...ΤΗΛΕΦΩΝΟ, τους... παγκόσμιους χάρτες του...Γαλαξία, σε... TIF format;!



#578   jimmakos

jimmakos

    iPH Community Leader

  • 10196 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 04/09/2015 - 21:39

Έχω αμερικάνικο μοντέλο 6άρι. Το αναφέρω, γιατί λένε ότι το απλό 6άρι "πάσχει" απ' το μεγαλύτερο 6+ (στο θέμα μπαταρίας). Εμένα, με κανονική καθημερινή χρήση (λίγες κλήσεις, κάμποσα μηνύματα, μπόλικο άκουσμα τραγουδιών, λίγο σερφάρισμα στο διαδίκτυο, λίγη ώρα GoogleMaps για navigation)... η μπαταρία μου κρατά από... ΤΡΕΙΣ ΕΩΣ ΤΕΣΣΕΡΙΣ ΓΕΜΑΤΕΣ ΜΕΡΕΣ! Θέλετε πιστέψτε το, θέλετε όχι, αδιαφορώ. Το φορτίζω (το κινητό) 1 φορά την βδομάδα, ΤΟ ΠΟΛΥ ΔΥΟ (μερικές φορές που το "ξεσκίζω"). Και δεν χρειάζεται... οκτακόσιες ώρες να φορτιστεί το 6άρι μου, γύρω στις 2 ωρίτσες χρειάζεται να γίνουν ΟΛΟΙ ΟΙ 3 ΚΥΚΛΟΙ πλήρης φόρτισης...

 

Δεν χρειάζεστε κάμερα άνω των 5ΜΡ. Ρωτήστε ΟΠΟΙΟΝΔΗΠΟΤΕ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑ φωτογράφο! Μόνο οι επαγγελματίες χρειάζονται παραπάνω ΜΡ, για τους ευνόητους λόγους της δουλειάς τους - και ΑΝΑΛΟΓΑ με το θέμα που θα "σουτάρουν". Και τα ΜΡ δεν κάνουν την διαφορά - ανοίξτε και κάνα βιβλίο φωτογραφίας να μορφωθείτε. Ο ΦΑΚΟΣ ΚΑΝΕΙ ΤΗΝ ΔΙΑΦΟΡΑ! Μια παμπάλαια Panasonic ψηφιακή που έχω με 8ΜΡ, βγάζει υπερ-μαμάτες φωτό σε σχέση με μια σύγχρονη φοβερή Nikon του κουμπάρου μου, διότι η δική μου έχει LEICA φακό πάνω ενώ του κουμπάρου έναν ΦΘΗΝΟ ΝΙΚΟΝ φακό! (Έχει μια "μικρή διαφορά" ο ένας φακός απ' τον άλλον, ψάξτε το)...

 

Για...κινητό και όχι για...υπολογιστή τσέπης, τα 16GBs είναι υπερ-αρκετά κατ' εμέ. Μιλάμε (επαναλαμβάνω) για...ΚΙΝΗΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ, όχι για υπολογιστή! Αν θέλετε να 'χετε την συσκευή του...Σποκ του ΣταρΤρεκ ή του... Χαν Σόλο, οκ... μάλλον δεν είναι αρκετά τα 16GBs. Για μένα, είναι ΥΠΕΡ-ΑΡΚΕΤΑ! Έχω το 6άρι (το "απλό", όχι το + ) απ' την πρώτη περίπου στιγμή που βγήκε, το 'χω τιγκάρει με καμιά 300 τραγούδια, έχω καμιά 10ριά βίντεο του παιδιού, καμιά 40ριά φωτό του παιδιού, μπόλικες εφαρμογές, γύρω στα 12-15 παιχνίδια (2-3 μάλιστα μεγάλου μεγέθους)...και διαθέτω ΑΚΟΜΑ... 3GBs χώρο!!!!!!
Τι διάολο άλλο θέλετε να περάσετε μέσε σ' ένα...ΤΗΛΕΦΩΝΟ, τους... παγκόσμιους χάρτες του...Γαλαξία, σε... TIF format;!

Για να είναι άνετος κάποιος με τον χώρο του κινητού, καλό θα ήταν να ξεκινάνε από τα 32GB. Προσωπικά έχω το 64 διότι για τις ανάγκες μου αυτό μου κάνει και όχι επειδή θα ήταν λίγα τα 16GB.

 

Αλλά όπως και να το κάνεις, με τα megapixel να μεγαλώνουν, οι αναλύσεις των βίντεο επίσης, οι εφαρμογές επίσης, συνεπάγεται ότι θα πρέπει να αυξηθεί κατ'εμέ και ο αποθηκευτικός χώρος της συσκευής. 


Once You Go Mac You Never Go Back

#579   N0thinGsPeciaL

N0thinGsPeciaL

    iPH Member

  • 224 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina +4G

Δημοσίευση 04/09/2015 - 22:10

4-5 μερες χωρις να το αγγίζεις ;κλείνοντας το βράδυ ;γιατι πρέπει να το δουλεύεις μονο ως iPod για τόση αναμονή

#580   agnostos13

agnostos13

    iPH Contributor

  • 1823 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: iPhone 3G
  • Tablet:iPad Air 2

Δημοσίευση 04/09/2015 - 22:15

Έχω αμερικάνικο μοντέλο 6άρι. Το αναφέρω, γιατί λένε ότι το απλό 6άρι "πάσχει" απ' το μεγαλύτερο 6+ (στο θέμα μπαταρίας). Εμένα, με κανονική καθημερινή χρήση (λίγες κλήσεις, κάμποσα μηνύματα, μπόλικο άκουσμα τραγουδιών, λίγο σερφάρισμα στο διαδίκτυο, λίγη ώρα GoogleMaps για navigation)... η μπαταρία μου κρατά από... ΤΡΕΙΣ ΕΩΣ ΤΕΣΣΕΡΙΣ ΓΕΜΑΤΕΣ ΜΕΡΕΣ! Θέλετε πιστέψτε το, θέλετε όχι, αδιαφορώ. Το φορτίζω (το κινητό) 1 φορά την βδομάδα, ΤΟ ΠΟΛΥ ΔΥΟ (μερικές φορές που το "ξεσκίζω"). Και δεν χρειάζεται... οκτακόσιες ώρες να φορτιστεί το 6άρι μου, γύρω στις 2 ωρίτσες χρειάζεται να γίνουν ΟΛΟΙ ΟΙ 3 ΚΥΚΛΟΙ πλήρης φόρτισης...
 

Δεν χρειάζεστε κάμερα άνω των 5ΜΡ. Ρωτήστε ΟΠΟΙΟΝΔΗΠΟΤΕ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑ φωτογράφο! Μόνο οι επαγγελματίες χρειάζονται παραπάνω ΜΡ, για τους ευνόητους λόγους της δουλειάς τους - και ΑΝΑΛΟΓΑ με το θέμα που θα "σουτάρουν". Και τα ΜΡ δεν κάνουν την διαφορά - ανοίξτε και κάνα βιβλίο φωτογραφίας να μορφωθείτε. Ο ΦΑΚΟΣ ΚΑΝΕΙ ΤΗΝ ΔΙΑΦΟΡΑ! Μια παμπάλαια Panasonic ψηφιακή που έχω με 8ΜΡ, βγάζει υπερ-μαμάτες φωτό σε σχέση με μια σύγχρονη φοβερή Nikon του κουμπάρου μου, διότι η δική μου έχει LEICA φακό πάνω ενώ του κουμπάρου έναν ΦΘΗΝΟ ΝΙΚΟΝ φακό! (Έχει μια "μικρή διαφορά" ο ένας φακός απ' τον άλλον, ψάξτε το)...
 

Για...κινητό και όχι για...υπολογιστή τσέπης, τα 16GBs είναι υπερ-αρκετά κατ' εμέ. Μιλάμε (επαναλαμβάνω) για...ΚΙΝΗΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ, όχι για υπολογιστή! Αν θέλετε να 'χετε την συσκευή του...Σποκ του ΣταρΤρεκ ή του... Χαν Σόλο, οκ... μάλλον δεν είναι αρκετά τα 16GBs. Για μένα, είναι ΥΠΕΡ-ΑΡΚΕΤΑ! Έχω το 6άρι (το "απλό", όχι το + ) απ' την πρώτη περίπου στιγμή που βγήκε, το 'χω τιγκάρει με καμιά 300 τραγούδια, έχω καμιά 10ριά βίντεο του παιδιού, καμιά 40ριά φωτό του παιδιού, μπόλικες εφαρμογές, γύρω στα 12-15 παιχνίδια (2-3 μάλιστα μεγάλου μεγέθους)...και διαθέτω ΑΚΟΜΑ... 3GBs χώρο!!!!!!Τι διάολο άλλο θέλετε να περάσετε μέσε σ' ένα...ΤΗΛΕΦΩΝΟ, τους... παγκόσμιους χάρτες του...Γαλαξία, σε... TIF format;!

Εγω που χρησιμοποιω φουλ την καμερα του φτωχου (πλεον) πλην τιμιου 4S για φωτογραφιες (ξερω βεβαια οτι με μια καλη φωτογραφικη κανω ποιοτικοτερη δουλεια αλλα ειμαι της αποψης του instashooting που δεν μπορεις να το κανεις κουβαλωντας μια γκουμουτσο-dslr με μισο μετρο φακο παντα μαζι) θελω πολυυυυ χωρο για τους πειραματισμους μου! Και οσο ανεβαινουν τα Mp θα χρειαζομαι και περοσσοτερο. Ειδικα για αποθηκευση TIFF/Raw αρχειων!

ΥΓ. Εννοειται πως δεν τραβαω με τη native εφαρμογη και με αυτοματες ρυθμισεις


#581   vagfilippo

vagfilippo

    iPH Elite Poster

  • 2287 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen

Δημοσίευση 04/09/2015 - 22:19

Έχω αμερικάνικο μοντέλο 6άρι. Το αναφέρω, γιατί λένε ότι το απλό 6άρι "πάσχει" απ' το μεγαλύτερο 6+ (στο θέμα μπαταρίας). Εμένα, με κανονική καθημερινή χρήση (λίγες κλήσεις, κάμποσα μηνύματα, μπόλικο άκουσμα τραγουδιών, λίγο σερφάρισμα στο διαδίκτυο, λίγη ώρα GoogleMaps για navigation)... η μπαταρία μου κρατά από... ΤΡΕΙΣ ΕΩΣ ΤΕΣΣΕΡΙΣ ΓΕΜΑΤΕΣ ΜΕΡΕΣ! Θέλετε πιστέψτε το, θέλετε όχι, αδιαφορώ. Το φορτίζω (το κινητό) 1 φορά την βδομάδα, ΤΟ ΠΟΛΥ ΔΥΟ (μερικές φορές που το "ξεσκίζω"). Και δεν χρειάζεται... οκτακόσιες ώρες να φορτιστεί το 6άρι μου, γύρω στις 2 ωρίτσες χρειάζεται να γίνουν ΟΛΟΙ ΟΙ 3 ΚΥΚΛΟΙ πλήρης φόρτισης...
 

Δεν χρειάζεστε κάμερα άνω των 5ΜΡ. Ρωτήστε ΟΠΟΙΟΝΔΗΠΟΤΕ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑ φωτογράφο! Μόνο οι επαγγελματίες χρειάζονται παραπάνω ΜΡ, για τους ευνόητους λόγους της δουλειάς τους - και ΑΝΑΛΟΓΑ με το θέμα που θα "σουτάρουν". Και τα ΜΡ δεν κάνουν την διαφορά - ανοίξτε και κάνα βιβλίο φωτογραφίας να μορφωθείτε. Ο ΦΑΚΟΣ ΚΑΝΕΙ ΤΗΝ ΔΙΑΦΟΡΑ! Μια παμπάλαια Panasonic ψηφιακή που έχω με 8ΜΡ, βγάζει υπερ-μαμάτες φωτό σε σχέση με μια σύγχρονη φοβερή Nikon του κουμπάρου μου, διότι η δική μου έχει LEICA φακό πάνω ενώ του κουμπάρου έναν ΦΘΗΝΟ ΝΙΚΟΝ φακό! (Έχει μια "μικρή διαφορά" ο ένας φακός απ' τον άλλον, ψάξτε το)...
 

Για...κινητό και όχι για...υπολογιστή τσέπης, τα 16GBs είναι υπερ-αρκετά κατ' εμέ. Μιλάμε (επαναλαμβάνω) για...ΚΙΝΗΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ, όχι για υπολογιστή! Αν θέλετε να 'χετε την συσκευή του...Σποκ του ΣταρΤρεκ ή του... Χαν Σόλο, οκ... μάλλον δεν είναι αρκετά τα 16GBs. Για μένα, είναι ΥΠΕΡ-ΑΡΚΕΤΑ! Έχω το 6άρι (το "απλό", όχι το + ) απ' την πρώτη περίπου στιγμή που βγήκε, το 'χω τιγκάρει με καμιά 300 τραγούδια, έχω καμιά 10ριά βίντεο του παιδιού, καμιά 40ριά φωτό του παιδιού, μπόλικες εφαρμογές, γύρω στα 12-15 παιχνίδια (2-3 μάλιστα μεγάλου μεγέθους)...και διαθέτω ΑΚΟΜΑ... 3GBs χώρο!!!!!!Τι διάολο άλλο θέλετε να περάσετε μέσε σ' ένα...ΤΗΛΕΦΩΝΟ, τους... παγκόσμιους χάρτες του...Γαλαξία, σε... TIF format;!


Για τα mpixel μαζι σου και για την χωρητικοτητα!! αλλα για το 1ο κομματι που αναφερεις ενα εχω να δηλωσω... το πουλας το 6αρι σου ;;;
Και εξηγουμαι να μην παρεξηγουμε:
ειδικα για την μπαταρια που λες και για την χρηση που κανεις ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ με τιποτα το τριτοτετραημερο κ μαλιστα γεματο οπως αναφερεις!! εχω τρελο κολλημα κ προσεχω σαν τον π@@στη πως το φορτιζω κ με σερφαρισμα (νορμαλ οχι ξεσκισμα) ομιλια και χωρις sms (τα βαριεμαι) με το ζορι 1.5 μερα και αυτο σπανιως. αν τοχεις καταφερει εχεις 6αρι για βιβλιο γκινες φιλαρακι.

Ακομη κ η εταιρια δεν δινει πανω απο μιαμιση μερα χρηση μπαταριας. πως το καταφερες εσυ για μενα εισαι μαγκας.. εκτος κ αν τα USA εχουν τιποτα μεσα που στους υπολοιπους δεν μας τα δινουν ( κ χτυπαω το κεφαλι μου αν ειναι ετσι αφου αρχικα το 6αρι τοχα usa T-mobile και δωσα αφου στην αρχη που βγηκε υπηρχε ασαφεια με διετια εγγυησης κτλ)

φιλικα παντα οσο λεω φιλε :)

#582   ElectTheDeaD

ElectTheDeaD

    iPH Member

  • 342 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 04/09/2015 - 22:36



παιδια αν

Δεν ξερω αν εισαι κατοικος γερμανιας η απλως τα λες ετσι αλλα τα μισα απο οτι λες δεν ισχυουν καν.....
φιλικα παντα.....


Όχι, από το μυαλό μου τα βγάζω φίλε μου, μην δίνεις σημασία.
Το παραπάνω συμβόλαιο έχω στην 1und1 στο δίκτυο της O2.
Στο μυαλό μου πάντα
Φιλικά :)

#583   antonis17

antonis17

    iPH Addict

  • 694 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S Plus
  • Tablet:iPad Air 2

Δημοσίευση 04/09/2015 - 22:47

Όχι, από το μυαλό μου τα βγάζω φίλε μου, μην δίνεις σημασία.
Το παραπάνω συμβόλαιο έχω στην 1und1 στο δίκτυο της O2.
Στο μυαλό μου πάντα
Φιλικά :)

Αχ ναι σωστα... θα εκανε τα παντα αυτη η εταιρια για να μαζεψει κοσμο...ενημερωσε με πως ειναι το σημα μολις βγεις απο τα ορια της πολης :P

οσο για unlimited internet δεν ισχυει αυτο το ξερεις :P

vodafone εδω :P

φιλικα.



#584   ElectTheDeaD

ElectTheDeaD

    iPH Member

  • 342 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 04/09/2015 - 22:52

Το ανέφερα παραπάνω, unlimited αλλά 4gb στο 4g+. Μετά throttle όπως είναι λογικό.
Για εκτός δεν γνωρίζω, δεν βγήκα. Μέχρι το C στο Βερολίνο είμαι κυριολεκτικά καμπάνα :)

#585   antonis17

antonis17

    iPH Addict

  • 694 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S Plus
  • Tablet:iPad Air 2

Δημοσίευση 04/09/2015 - 22:57

Το ανέφερα παραπάνω, unlimited αλλά 4gb στο 4g+. Μετά throttle όπως είναι λογικό.
Για εκτός δεν γνωρίζω, δεν βγήκα. Μέχρι το C στο Βερολίνο είμαι κυριολεκτικά καμπάνα :)

 

εγω δοκιμασα την 1und1 και με το ζορι επιανα 1 γραμμη 4g μολις εβγαινα απο το κεντρο της πολης..

αλλαξα σε vodafone και εχω πραγματικα παντου 4g.



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 2

0 μέλη, 2 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες