Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία

Αρχαριος με μια πολυ ωραια ιδεα


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
4 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1   likchris

likchris

    iPH newbie

  • 3 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 15/06/2015 - 02:05

Αν και δεν εχω σχεση με τον προγραμματισμο,ειμαι τεχνικος η/υ θελω να ρωτησω το εξης εχω μια καταπληκτικη ιδεα (για μενα παντα μιλω) η οποια μπορει να την χρησιμοποιησει ο καθενας σε οποιαδηποτε χωρα.

 

Η ι δεα μου εχει να κανει με υπηρεσιες τυπου airbnb κατι τετοιο,απλα δεν θελω να αναφερω εδω μεσα.

 

Μετα απο τρελο ψαξιμο στο διαδιδτυο ειδα οτι δεν υπαρχει κατι παρομοιο. Εχω ενα μικρο κεφαλαιο,πενιχρο θα λεγα αλλα δεν εχω τις γνωσεις ενος developer ουτωσ ωστε να το δημιουργησω ο  ιδιος. Ειμαι σιγουρος οτι η σελιδα θα αποκτησει εκαττομυρια υποστηρικτες σε ολο τον κοσμο αλλα θελει παντα δουλεια για να γινει γνωστη. Γεγονος ειναι οτι απευθυνεται σε ολους ανεξαρτητως οικονομικων.

 

Για να μην πολυλογω εχω την ιδέα οκ ως εδω ,που την πιστευω πολυ και δεν υπαρχει εως τωρα κατι παρεμφερες. Το πενιχρο μου κεφαλαιο το ξοδευω σε καποιον developer και αν ναι μετα τι κανω εφόσον ειναι ετοιμο σε πρωτη φαση.

 

Υπαρχουν develpores που θελουν να συνεργστουν σε μια ωραια ιδεα και να την αναπτυξουν με το αζημιωτο βεβαια εφοσον αυτο εχει απηχηση? υπαρχουν επενδυτες που θελουν να στηριξουν μια ωραια ιδεα? και αν ναι τι κανεις μετα? δηλωνεισ επιχειρηση? ευχαριστω πολυ



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   technomonster

technomonster

    iPH Elite Poster

  • 1901 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 15/06/2015 - 10:56

Ψάχνεις για web ή mobile developer?



#3   likchris

likchris

    iPH newbie

  • 3 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 15/06/2015 - 11:16

σε πρωτη φάση mobile developer



#4   DjVassel

DjVassel

    iPH Master

  • 6775 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini
  • GameCenter:djvassel

Δημοσίευση 15/06/2015 - 22:48

Μπορεις να συμφωνησεις με καποιον προγραμματιστη να γινει εταιρια μεταξυ των 2 σας ωστε τα οποια κερδη να μοιραζονται με ποσοστα και στους 2. Αυτο θα σε διασφαλιζει οτι θα εχεις και υποστηριξει σε μελλοντικα updates αν χρειαστουν

#5   likchris

likchris

    iPH newbie

  • 3 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 16/06/2015 - 00:04

οποιοσ ενδιαφερεται πολυ ευχαριστως να το συζητησουμε..πιστευω πολυ στο κερδος αυτης της εφαρμογης






Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες